Головна сторінка >> Цікавий новий фільм Трансформери: Час Звіроботів (2023)
Цікавий новий фільм Трансформери: Час Звіроботів

Цікавий новий фільм Трансформери: Час Звіроботів (2023)

Цікавий новий фільм Трансформери: Час Звіроботів – це сьомий за рахунком, але другий за хронологією фільм про трансформацію роботів. Після досить тепло прийнятого «Джмеля» настав час потягнутися до серіалу «Звірині війни». Та представити на великому екрані Максималів на чолі з Оптимусом Прималом. Але чи вдалий це дебют?

Майкл Бей почав бомбардувати почуття глядачів божевільним, вибуховим екшеном ще в 2007 році. І хоча він покинув режисерське крісло і тепер є чи лише продюсером, його характерний стиль усе ще відчувається. Тому, коли роботи б’ються, вони роблять це на повній швидкості, і камера на дроні ледь встигає за ними. Все навколо вибухає, роботи трансформуються під час бою. Чисто з точки зору розваг, він все ще справляє таке ж хороше враження, як і 16 років тому. Проблемою є сцени навколо цих бійки. По черзі!

Цікавий новий фільм Трансформери: Час Звіроботів

Цікавий новий фільм Трансформери: Час Звіроботів

Знову ми отримуємо фільм під назвою «Трансформери», в якому автоботи та інші просто гості. Після сильного вступу з Максималами та слугою Юнікрона Скорджем, ми перемикаємо передачу й переходимо до головних героїв-людей Нейта (Ентоні Рамос), колишнього військового з досвідом роботи в електроніці, та його брата Кріса (Дін). Скотт Васкес, важкохвора дитина, чиє лікування під питанням через фінансові проблеми, та Олена (Домінік Фішбек), захоплений археологом. До того, як роботи знову з’являться на екрані, мине…

Цікаво  Історичні фільми бойовики - ТОП 10

Близько півгодини, протягом яких фільм дуже незграбно намагається нарощувати емоційні ставки. Проблема в тому, що ми, як глядачі, ніколи не відчуваємо, що комусь загрожує реальна небезпека, що нам не вистачає часу. У Рамоса миле обличчя і йому легко поспівчувати. Але знову хтось наполягав, що Трансформери не можуть бути головними героями фільму під назвою «Трансформери». Всі сцени з Оптимусом (все ще легендарний Пітер Каллен), Міражем (Піт Девідсон) та іншими автоботами та іншими роботами дуже хороші. Дія швидка, моделі персонажів сповнені деталей, а інтеграція в реальні фотографії місцями трохи незграбна. Але я підозрюю, що людина, яка не шукає цих недоліків, напевно, навіть не помітить їх.

Цікаво виглядають максимали, тобто тварини-трансформери. Оптимус Примал (комічно ідеальний Рон Перлман) — типова велика горила в стилі Кінг-Конга. Він має хутро, чіткі м’язи та розвинені м’язи обличчя. Але при найближчому розгляді стає зрозуміло, що це просто дуже щільно зібрана машина. Я не зовсім розумію, навіщо роботам хутро (або, у випадку з героїнею Мішель Йо Айразор, пір’я). Але це, мабуть, не той фільм, який би змусив вас задуматися про такі речі. Це просто так і привіт. Справа в тому, що Maximals мають власний унікальний, тваринний дизайн і також можуть перетворюватися на щось інше в задовільний спосіб.

Цікаво  Найкращі китайські бойовики на вечір - ТОП 25

Цікавий новий фільм Трансформери: Час Звіроботів

Найбільшою проблемою фільму є вже згадана нитка людей, яка займає екранний час персонажів, які насправді інтригують глядача. «Повстання звіра» не є короткометражним фільмом (хоча за сучасними мірками він теж не надто довгий). Який просить нас залишитися на своїх місцях на добрих дві години. І якби весь фільм міг підтримувати такий швидкий темп, як у сценах Трансформерів, це не було б проблемою. Ну якби тільки. Принаймні два, а може, й три рази під час перегляду у мене було враження, що фільм добігає кінця, хоча насправді ми, напевно, ще не в третій дії історії. Справа не в тому, що «Повстання звіра» довгий. Сюжет просто не може підтримувати стабільний темп протягом цих двох годин, тому фільм починає затягуватися в другій половині.

Transformers: Rise of the Beasts

Усі ці скарги на те, що він занадто довгий і що людські персонажі непотрібні, втратять сенс, якщо обіцянка, дана в останній сцені фільму, буде виконана в продовженні. Це буде абсолютно абсурдно, але дуже добре! Мультфільм «Трансформери» був нічим іншим, як додатковою рекламою іграшок виробництва Matel. Яка лише адаптувала існуючі японські іграшки для власних потреб (трохи схожі на пізніші «Могутні рейнджери». З роками світ автоботів та їхніх супротивників змінився). Глибоко розроблений і набутий, але давайте не забувати, що це все-таки безглузде, легке кіно, в якому великий робот може перетворитися на маленьку рушницю. Нехай це буде божевілля! Ось чого я чекаю, коли “Трансформери” нарешті приймуть своє коріння і перестануть прикидатися тим, чим вони не є.

Цікаво  Цікаві кіна із захоплюючим сюжетом - підбірка на вечір

«Трансформери: Повстання звіра» — це точно такий же фільм, як і решта. Проста, ледве послідовна гонитва за тимчасово надзвичайно важливим предметом виправдовує сцени бійки, зняті на 110% швидкості, але людські персонажі, такі ж м’які, як у 2007 році, залишаються. Сценарій має тенденцію триматися подалі від сміливих, нестандартних рішень, хоча слід визнати, що те, як він представляє Оптимуса Прайма, є досить цікавим і дає його історії певну дорогу, якою слід слідувати. Надто мало роботів, надто багато людей, і від початку до кінця цілком зрозуміло, куди йде сюжет, але для простого бойовика, який можна дивитися з дитиною, яка закохана в анімацію, доступну в потоковому режимі, це цілком нормально.

Дивіться також: 5 цікавих фільмів від Netflix на вихідні

Прокрутка до верху