Головна сторінка >> Найкращі фільми на Netflix 2022: 10 нових фільмів!
Найкращі фільми на Netflix 2022

Найкращі фільми на Netflix 2022: 10 нових фільмів!

Найкращі фільми на Netflix 2022. Це був не ідеальний початок 2022 року для Netflix, оскільки стримери вперше з 2012 року втратили передплатників. Попри цей удар, потокова платформа повернулася з ревом, випустивши низку фільмів, серіалів і шокувальних документальних фільмів, які отримали визнання критиків. У всякому разі, 2022 виявився роком, коли Netflix повернув свою чарівність.

Цього року на стрімері з’явилося кілька бентежних нових драм, жахливих жахів та сміховинних комедій, оскільки голлівудські знаменитості, такі як Адам Сендлер, продовжували зніматися в останніх ексклюзивних функціях Netflix.

Отже, якщо ви стомилися від прокручування і вам потрібно знати, новий випуск на Netflix вам слід подивитися на цей зручний список, який допоможе вам прийняти рішення.

Зміст

Цікаво  Найкращі бойовики Нетфлікс - цікава добірка

1. Проєкт «Адам»

Найкращі фільми на Netflix 2022

Мандрівник у часі льотчик-винищувач, якого грає Райан Рейнольдс, зазнає аварії у 2022 році. Проєкт «Адам». Пілот поєднується з молодшою ​​12-річною версією самого себе для виконання місії з порятунку майбутнього людства.

2. Дорога до НБА

фільми
Найкращі фільми на Netflix 2022

У істинному поверненні до форми Адам Сендлер відіграє роль невдахи баскетбольного розвідника, який розкриває таланти видатного гравця за кордоном, якого він повертає без схвалення своєї команди. Дорога до НБА.

3. Колись я був відомим – найкращі фільми на Netflix 2022

фільми 3

У цьому кумедному фільмі колишня зірка бойз-бенду отримує другий шанс на славу, коли зав’язує зв’язок з обдарованим молодим барабанщиком. Колись я був відомим.

Цікаво  Найкращі фільми всіх часів за версією IMDb

4. Будинок

Найкращі фільми на Netflix 2022

Цей визнаний критиками похмурий анімаційний фільм занурюється у трилер жахів та жах із голосом за кадром від таких знаменитостей, як Міа Гот, Джарвіс Кокер, Сьюзан Вокома та Хелена Бонем Картер. Будинок.

5. Ти мені не мама (You Are Not My Mother)

фільми

Дія цього жаху, що леденить душу, відбувається в Північному Дубліні, коли пропадає мати жінки. Коли її знаходять, її дочка сповнена рішучості розкрити правду про своє зникнення та розкопати темні секрети своєї родини.

6. Заклинання (Incantation) – найкращі фільми на Netflix 2022

Найкращі фільми на Netflix 2022

Заклинання бачить жінку, прокляту, коли вона порушує релігійне табу. Incantation

7. Морське чудовисько

фільми

Ще один анімаційний фільм посідає друге місце у нашому списку. «Морське чудовисько» набагато дружніший до дітей, ніж вищезгаданий «Будинок», і розповідає про молоду дівчину, яка ховається на кораблі легендарного мисливця на морських монстрів.

Цікаво  Цікаві зарубіжні фільми - ТОП 10

8. Афіна

Найкращі фільми на Netflix 2022

Трагічна смерть молодшого брата змушує братів і сестер шукати відповіді на його незрозумілу кончину. Афіна

9. Випадковий візит

фільми

Художник-графіті приносить своє мистецтво до будинків еліти. Випадковий візит. Потім він виявляє шокову таємницю, яка приведе його в подорож, яка наразить на небезпеку його самого і найближчих йому людей.

10. Анікулапо – найкращі фільми на Netflix 2022

Найкращі фільми на Netflix 2022

Анікулапо бачить смерть чоловіка після того, як роман із дружиною короля привів до його смерті. Пізніше він зустрічає містичного птаха, який дає йому ще один шанс на життя.

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху