Головна сторінка >> Найкращі бойовики останніх років – фільми на вечір!
Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років – фільми на вечір!

Найкращі бойовики останніх років. Сучасний бойовик – це неординарне видовище. Тут і найцікавіший сюжет з безліччю несподіваних поворотів, і видовищні погоні, бійки, стрілянини, потужні комп’ютерні спецефекти, і потішні діалоги. Щоб переконатися в цьому, достатньо подивитися хоча б один із найкращих бойовиків останніх років. І повірте, Ви не зможете зупинитись.

Зміст

Тайлер Рейк: Операція з порятунку

Найкращі бойовики останніх років 1
Найкращі бойовики останніх років

Коли закінчується завдання, починається спокутування. Найманець Тайлер Рейк отримує завдання врятувати сина головного наркобарона Бангладеша, якого викрали батькові конкуренти. Але оплата замовлення зривається, і хлопчик перетворюється на ходячий труп. Але Тайлер приймає рішення будь-що доставити підлітка в безпечне місце. Проти чоловіка – місцева корумпована поліція, кримінальні банди та найманці-профі.

Форпост

фільми 2
Найкращі бойовики останніх років

Громадянська війна в Афганістані не припиняється з 1978 року. Війська НАТО допомагають Північному альянсу протистояти талібам. Більше невідповідного місця для організації аванпосту поблизу Камдеша було важко придумати. Форпост американців розташований у низині й майже повністю відкритий для обстрілу зверху. Але військові не обирають. Саме в цьому стратегічно важливому місці 53 американські солдати витримали атаку загону ісламістів, що складаються з 300 осіб.

Розрахунок – Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років 3
Найкращі бойовики останніх років

Він інший, він відрізняється від пересічних людей. У Крістіана Вульфа яскраво виражені аналітичні здібності на тлі обсесивно-компульсивного розладу. Це наслідки синдрому Аспергера, який виявили у чоловіка ще у дитинстві. Щоб хлопчик міг протистояти зовнішньому світу, батько-військовий навчав його у майстрів єдиноборств у всьому світі.

Нині Крістіан працює бухгалтером на мафію. Поліція почала цікавитися ним, і чоловік взявся за звичайне некримінальне замовлення. Але як тільки Крістіан знайшов багатомільйонні дірки в бюджеті компанії, люди довкола почали вмирати не своєю смертю.

Довід

фільми 4
Найкращі бойовики останніх років

Агент ЦРУ проходить перевірку та входить до складу спецгрупи під назвою «Довід». Надсекретна команда покликана зупинити Третю світову війну, яку намагається розпочати російський олігарх, що втік, на ім’я Андрій Сатор.

Зловмисники з майбутнього забезпечили Сатор технологією, що дозволяє інвертувати ентропію предметів. Зловмисник уміє рухати предмети назад у часі. Якщо агенти не зупинять Сатора, усьому світу настане кінець.

Великий урівнювач (дилогія) – Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років 5
Найкращі бойовики останніх років

Морський піхотинець та співробітник військової розвідки Роберт Мак Колл відійшов від справ та намагається жити мирним життям. Але в долі на нього інші плани. Він знайомиться з неповнолітньою повією Аліною, яку постійно б’є сутенер. Мак Колл не бажає залишатися осторонь і спочатку намагається викупити дівчину у господарів. Але коли ті відмовляють, то доводить їм, що добро іноді буває і з кулаками.

У другій частині, взявши псевдонім «Зрівняльний» Роберт Мак Колл потай від офіційної влади продовжує боротьбу з організованою злочинністю. Близького друга та колишню колегу Мак колла – Сьюзен Пламмер, вбивають. Великий зрівняльник вирішує розібратися зі злочинцями та бере розслідування у свої руки.

Шалений Макс: Дорога люті

фільми 6
Найкращі бойовики останніх років

Постапокаліптичне майбутнє. Перетнути пустелю на вантажівці й дістатися міфічних «Зелених земель» намагається жменька сміливців. Це військо начальниця Фуріоса, що втекла від диктатора Несмертного Джо, і п’ять його дружин. Супроводжує жінок мандрівник-одинак ​​Макс Рокатанскі, який був змушений приєднатися до втікачів. Слідами тих, хто втік, слідує погоня на чолі з самим лідером Цитаделі – Несмертним Джо.

Джон Вік (трилогія)

Найкращі бойовики останніх років 7
Найкращі бойовики останніх років

Дурна витівка сина мафіозі змушує колишнього вбивцю Джона Уіка згадати про старе ремесло. Розпещений молодик вбиває собаку Уїка, який був останнім подарунком його померлої дружини. Не зумівши домовитись із Віком, батько відморозка Вігго Тарасов оголошує багатомільйонну нагороду за його голову.

У другій частині Джону Уїку нагадує про кревну присягу бос Каморри Сантіно Д’Антоніо. Колишній кілер не може порушити неписані правила злочинного світу і вирушає до Риму вбивати сестру замовника.

У третьому фільмі за вбивство самого Сантіно Д’Антоніо «Правління кланів» оголошує Джона Уїка поза законом. Джон виходить на главу злочинної організації на прізвисько Беррада, який оголошує Уїку про умови зняття вироку. Але ціна помилування надто висока.

Погані хлопці назавжди – Найкращі бойовики останніх років

фільми 8
Найкращі бойовики останніх років

Детективи Майк Лоурі та Маркус Бернетт вже багато років працюють разом. Після народження онука Маркус має намір піти у відставку, але його зупиняє замах на життя Майка. Лоурі тяжко поранить син наркобарона Арети, арешту якого сприяли напарники. Відновившись після поранення, Майк разом із Маркусом розпочинають пошуки злочинця.

Цікаво  Цікаві нові фільми від Apple TV+ - ТОП 10

Місія нездійсненна (серія фільмів)

Найкращі бойовики останніх років 9
Найкращі бойовики останніх років

Агент ЦРУ Ітан Хант та його група завжди готова вирішити найскладніші завдання та врятувати світ. У Празькому відділенні ЦРУ завівся “крот”. Після проведеної спецоперації живим залишився тільки агент Ітан Хант, внаслідок чого підозри падають саме на нього. Щоб очистити своє ім’я, Ханту потрібно знайти справжнього подвійного агента.

У другій частині до рук неохайного бізнесмена Шона Амброуза потрапляє штам смертельного вірусу «Хімера». Але Ітан Хант та його товариші стануть на шляху злочинця і не допустять всесвітньої катастрофи.

У третьому фільмі франшизи Ітан Хант рятуватиме свою ученицю з лап торговця зброєю і заразом запобігатиме витік біологічної зброї. А в четвертій доводитиме, що не причетний до терористичного акту.

П’ята частина франшизи присвячена боротьбі групи Ханта зі злочинним угрупованням «Синдикат», з метою якого змінити світовий порядок. А у шостій – рятувати світ від ядерної катастрофи.

Малюк на драйві – Найкращі бойовики останніх років

фільми 10
Найкращі бойовики останніх років

Майлз Манро на прізвисько «Малюк» одного разу потрапив у погану історію – викрав автомобіль не в того хлопця. Тепер хлопчина має відпрацювати велику суму. Але й відпрацювавши борг, бос навряд його відпустить. Адже Малюк – найталановитіший водій у світі й найчастіше успіхом кримінальні операції боса зобов’язані лише йому.

Але Малюк мріє про інше. Найбільше на світі він хоче помчати на захід сонця. І тепер, коли Майлз зустрів симпатичну дівчину, він зробить усе, щоб зав’язати з пограбуваннями.

Рейд (дилогія) – Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років 11
Найкращі бойовики останніх років

Рама – новобранець індонезійського загону спеціального призначення. У елітного підрозділу – особливо важливе завдання. Спецпризначенці мають захопити кримінального авторитету Тому Ріяді, але зробити це буде непросто. Злочинець влаштувався на верхніх поверхах двадцятиповерхової будівлі, всі кімнати якої зайняті бандитами. У ході операції загін було виявлено, а за голови бійців призначено нагороду. Тепер кожна людина у будівлі полює на спецпризначенця.

У другому фільмі дилогії, залишившись серед небагатьох, Рама хоче піти на спокій, але бандити вбивають його рідного брата. Щоб помститися, поліційний погоджується впровадитись у злочинне угруповання.

Дедпул (дилогія)

фільми 12
Найкращі бойовики останніх років

Він не клоун – він супергерой. Коли колишній спецпризначенець Уейд Вілсон нарешті знайшов кохану, і вона погодилася стати його дружиною, він дізнався про смертельну хворобу. Заради нареченої Уейд погоджується взяти участь у ризикованому медичному експерименті. У лабораторії чоловікові вводять сироватку, яка змінить його ДНК. Але, вилікувавшись, Уейд тепер так спотворений, що не може здатися на очі коханій. Він бере собі ім’я Дедпул і присвячує життя боротьбі зі злочинністю.

У другій частині Дедпул, втративши кохану, приєднується до «Людей Ікс». Він знайомиться і стає відповідальним за долю хлопчика, на ім’я Рассел, який активно використовує свої здібності до пірокінезу.

Мисливці на гангстерів

Найкращі бойовики останніх років 13
Найкращі бойовики останніх років

Після смерті бандита Баксі Сігела Лос-Анджелес прибрав до рук єврейський мафіозі Мікі Коен. Це місто належить йому. Він тут – господар та бог. Він збирає гроші за нелегальну торгівлю зброєю, збут наркотиків та проституцію. Кінець цього хочуть покласти сержант поліції Джон О’Мара та його напарник Джеррі Вутерс. Поліціянти збирають невеликий загін і оголошують мафіозі війну.

Два стволи

фільми 14
Найкращі бойовики останніх років

Вони не працюють разом, вони просто працюють над однією і тією ж справою. Виявилося, що офіцер військової розвідки Маркус Стігман і агент Управління боротьби з наркотиками Боббі Тренч впровадилися в той самий наркокартель.

У ході операції парочка помилково грабує банк і забирає сорок мільйонів доларів із його осередків. Але герої дізнаються, що гроші належать не наркодилерам, а ЦРУ. Наздоганяння за вимушеними напарниками вирушають і армія, і ЦРУ, і мексиканський наркокартель.

Безсмертна гвардія – Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років 15
Найкращі бойовики останніх років

Жінка-солдат, на ім’я Енді очолює загін бійців із дуже рідкісними здібностями. Через швидку регенерацію тканин їх практично неможливо вбити. Багато століть група безсмертних воїнів захищала цей світ, перебуваючи у тіні.

Але в наш час дуже важко сховатися. Герої дізнаються, що за групою спостерігають, і їхня таємниця розкрита. Одночасно до загону доходять чутки, що виникла ще одна безсмертна.

Форсаж: Хоббс та Шоу

фільми 16
Найкращі бойовики останніх років

Спеціальні агенти британець Деккард Шоу та американець Люк Хоббс ніколи не любили один одного. Але їм доведеться забути старі образи. Сестра Деккарда – Хетті, під час спецоперації змушена була запровадити собі в організм біологічну зброю СТ-17 «Старичок». Цей небезпечний вірус може знищити половину людства. Тепер на дівчину полює найманець терористів, солдат-кіборг Брікстон Лор. Напарникам потрібно знайти Хетті, захистити її від Лора та витягти з організму вірус.

Комедійний бойовик є дев’ятим фільмом американської медіафраншизи “Форсаж”. Вперше британець Деккард Шоу з’явився у «Форсажі 6», а американський агент Люк Хоббс – в “Форсаж 5”.

Джейсон Борн

Найкращі бойовики останніх років 17
Найкращі бойовики останніх років

Колишній оперативник ЦРУ Джейсон Борн, який пішов на спокій, знову входить у справу. Колишня колега Борна – Нікі Парсонс, зламала сервер ЦРУ і надала йому секретні відомості про смерть батька у вісімдесятих роках минулого сторіччя. Знаючи, що Парсонс може вивести на колишнього наймана вбивця, ЦРУ слідкує за нею, а потім усуває жінку. Полювання на Борна почалося.

П’ята частина кінофільмів про Джеймса Борна. Після закінчення всіх частин “Борніани” звучить пісня американського музиканта Moby “Extreme Ways” у різних версіях.

Цікаво  Нові цікаві фільми бойовики 2023 - ТОП 30

Гармати Акімбо

фільми 18
Найкращі бойовики останніх років

Дія комедійного бойовика розгортається альтернатива майбутньому. Простий розробник комп’ютерних ігор Майлз випадково попадає на сайт підпільної гри «Скізм», яка транслює жорстокі поєдинки між учасниками в режимі реального часу. Недовго думаючи, Майлз вступає на сайті в суперечку, що закінчується для нього сумно.

У його квартиру вдирається бандит-організатор «Скізм» і силою змушує хлопця взяти участь у грі. Тепер до рук Майлза прибиті пістолети, і йому треба битися з чемпіонкою боїв без правил, на ім’я Нікс.

007: Координати “Скайфолл”

Найкращі бойовики останніх років 19
Найкращі бойовики останніх років

Над начальницею МІ-6 М. нависла небезпека. Зловмисники постійно викладають у мережу імена британських агентів, а у відомстві компетентність М. поставлена ​​під питання. Джеймсу Бонду випадає ще один шанс довести відданість своєму начальнику та наставнику.

Падіння ангела – Найкращі бойовики останніх років

фільми 20
Найкращі бойовики останніх років

Охоронець президента США Майк Беннінг рятує його під час замаху, але сам стає головним підозрюваним у його організації. Злочинці, які підставили Беннінга, добре підготувалися і всі докази вказують на спецагента. Щоб відновити свою репутацію, чоловікові доводиться ховатися та вести власне розслідування. До того ж Беннінг розуміє, що президенту США загрожує небезпека, і врятувати його може лише він.

Пасажир – Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років 21
Найкращі бойовики останніх років

Колишній поліційний Майкл Макколі вже десять років працює страховим агентом. Він щодня їздить в одній і тій же електричці, пасажири якої за ці роки йому набридли. Одного разу незнайома жінка робить Макколі дивну пропозицію.

За сто тисяч доларів він має вирахувати у вагоні невідомого із сумкою, в якій знаходиться крадене. Спочатку чоловік хотів відмовитись, але невідомі зловмисники пригрозили розправою його дружині. Тепер Макколі доведеться згадати всі навички, набуті на службі.

Команда “А”

фільми 22
Найкращі бойовики останніх років

Команда «А» – один із найкращих військових загонів армії США, що складається з ветеранів війни в Іраку. Нині у солдатів нове завдання. Необхідно захопити вантажівку з грошима та матрицями для виготовлення фальшивих грошей.

Але під час операції щось іде не так, і матриці викрадають невідомі. Через пів року агент ЦРУ пропонує солдатам втечу на завершення розпочатого. Загону необхідно знайти викрадені матриці та того, хто їх підставив.

Охоронець кілера

Найкращі бойовики останніх років 23

Приватний елітний охоронець Майкл Брайс Якось облажався, і його клієнта Куросаву застрелили. Тепер великі заробітки залишилися у минулому, і Брайс ледве заробляє на життя.

На охоронця виходить Інтерпол і пропонує охороняти кілера Даріуса Кінкейда, який має дати в суді свідчення проти одного із диктаторів східної Європи. Щойно парочка знаходить точки дотику, Кінкейд зізнається, що це він заради жарту застрелив Куросаву. Чи дістанеться тепер Кінкейд живим до суду?

Мачо та ботан (дилогія)

фільми 24
Найкращі бойовики останніх років

Поліційним напарникам Грегу Дженко та Мортону Шмідту необхідно впровадитись у старшу школу, щоб з’ясувати шляхи постачання синтетичних наркотиків. Колись хлопці навчалися разом, і мачо Шмідт був популярним, а ботанік Дженко зовсім не мав успіху. Під виглядом братів напарники вступають до школи, де від початку примудряються переплутати свої ролі. Красень Шмідт потрапляє до заучок у гурток з хімії, а Дженко – до зірок школи у спортивну секцію. Дурна помилка у результаті допомагає поліційним вийти на злочинця.

У другій частині хлопцям знову треба працювати під прикриттям, але вже у коледжі. Вони мають єдину зачіпку – фотографію, на якій жертва вбивства отримує товар від наркодилера. А на руці у торговця дуже цікаве татуювання.

Потрійний кордон – Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років 25

Приватний військовий радник Сантьяго “Папа” Гарсія, який працює в Колумбії, вийшов на слід наркобарона Габріеля Лорея. Наркодилер сховався в прикордонній зоні між трьома державами: Парагваєм, Аргентиною та Бразилією.

Гарсія має відомості, що Лорея ховає в будинку близько 70 мільйонів доларів. До того ж військовий радник розуміє, що місцеві корумповані чиновники не бажають боротися з наркомафією. Гарсія пропонує колишнім товаришам по службі по спецназу пограбувати будинок Лорея.

21 міст

фільми 26
Найкращі бойовики останніх років

Під час пограбування магазину в Нью-Йорку гине вісім поліційних. Розслідування вбивства доручають спадковому поліційних Андре Девісу. Детектив розуміє, що на затримання злочинців у нього є всього три години, а інакше вбивці зможуть уникнути справедливої ​​відплати. Щоб блокувати невідомих зловмисників, Девіс вирішує підняти всі мости, які ведуть на Манхеттен.

Перестрілка

Найкращі бойовики останніх років 27

1978 рік. Протистояння між Великобританією та Ірландською республіканською армією за незалежність Північної Ірландії у розпалі. Бійці ІРА та торговці нелегальною зброєю готові укласти угоду. Але з безглуздого випадку з’ясовується, що вчора два учасники угоди з різних боків побилися в барі через жінку. Слово за слово і починається безладна стрілянина. Раптом зверху по учасниках угоди починають палити снайпери. Тепер у цьому ангарі на краю міста кожен за себе.

Штурм Білого дому

фільми 28
Найкращі бойовики останніх років

Вашингтон. У будівлі Капітолія відбувається вибух, організований терористами. Водночас бойовики захоплюють будівлю Білого дому та беруть мирних громадян у заручники. Президент США Джеймс Соєр спускається до підземного притулку. Терористи вимагають викупу, а урядовий штаб не діє. У цій ситуації ініціативу беруть на себе президент США та поліційний Джон Кейл, який прийшов до Білого дому на співбесіду.

Круті заходи

Найкращі бойовики останніх років 29

Кишеньковий злодій Майкл Мейсон потрапив у погану історію. Він витяг у дівчини сумку, в якій опинився плюшевий ведмідь. Розчарований Майкл залишив його на майдані. Але всередині іграшки було заховано бомбу. Відбувся вибух та загинули люди.

Цікаво  Цікаві фільми бойовики трилери - ТОП 10

Поліціянти вважають, що теракт учинив Майкл. Першим хлопця знаходить американський агент Шон Брайяр. Спецагент швидко розуміє, що Майкл невинний, але може вивести його на справжніх злочинців.

Механік – Найкращі бойовики останніх років

фільми 30
Найкращі бойовики останніх років

Перемога любить старання. Професіоналів типу Артура Бішопа називають “механіками”. Він найманий убивця, холоднокровний, акуратний і легко прораховує ситуацію на два кроки вперед. Одного разу Артур отримує замовлення на вбивство свого друга Гаррі Маккени й, згнітивши серце, виконує свою роботу.

Син Гаррі Стівен звертається до Артура із проханням взяти в учні. Відчуваючи провину перед товаришем, Артур погоджується. Але одного разу Стівен дізнається, хто винний у загибелі батька.

Захисник

Найкращі бойовики останніх років 31

Колишній елітний спецагент Люк Райт після смерті дружини втратив сенс життя. Єдиний шанс знову налагодити життя – це десятирічна китаянка Мей, яку Люк випадково врятував від продажних поліціянтів. Дівчинка, яка володіє феноменальною пам’яттю, тримає в голові цифри секретного коду, що веде до грошей китайських Тріад. За Мей полюють усі злочинні угруповання Нью-Йорка, але має надійний Захисник.

007: СПЕКТР

фільми 32
Найкращі бойовики останніх років

Новий голова Центру Національної Безпеки С. має намір припинити програму «00» та приєднати МІ 6 до організації «Дев’ять очей». Це договір про глобальний контроль та розвідку між дев’ятьма країнами, в якому агентів передбачено замінити на програми стеження та керовані дрони. Джеймс Бонд тим часом дізнається про могутню організацію «Спектр», до якої входили всі попередні противники агента.

Паркер – Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років 33

Професійний злодій Паркер має особистий кодекс честі, який не завжди поділяють спільники. Ось і цього разу, після пограбування Ярмарку штату Огайо, колеги, щоб не ділитися з Паркером, просто підстрелили і викинули його з машини. Але чоловікові вдалося вижити, і він готовий мститись. Дізнавшись про те, що Паркер живий, колишні спільники наймають кілера.

Хмарочос

фільми 34
Найкращі бойовики останніх років

Один із найкращих агентів ФБР Вілл Соєр був змушений піти зі служби, оскільки під час однієї з операцій втратив ногу. Зараз Соєр працює консультантом з охорони хмарочосів. Чоловік приймає пропозицію китайського бізнесмена Цао Лонг Жі стати начальником охорони будівлі “Перлина”, висота якої 240 поверхів.

Сім’я Сойєра стає першими мешканцями хмарочоса. Але Цао має якийсь компромат, який цікавий терористичним організаціям. Злочинці влаштовують у хмарочосі пожежу та беруть у заручники доньку Сойєра. Тепер чоловікові необхідно врятувати сім’ю із палаючої будівлі.

Професіонал – Найкращі бойовики останніх років

Найкращі бойовики останніх років 35

Професійний вбивця Денні Брайс вирішує відійти від справ та зажити мирним життям. Його багаторічний напарник Хантер із розумінням ставиться до рішення друга, але залишається у бізнесі.

Після року спокійного життя Брайс отримує звістку, що друга взято в заручники арабським шейхом. Хантер узяв у нього замовлення і не зміг виконати. Щоб роботу було виконано, шейх вирішує шантажувати Брайса. Тепер колишньому кілеру потрібно прибрати чотирьох спецпризначенець SAS, які колись убили синів шейха. Але ж колишніх кілерів не буває.

Падіння Олімпу

фільми 36
Найкращі бойовики останніх років

У випадковій автокатастрофі гине дружина президента США Бенджаміна Ешера. У зв’язку з цим начальника охорони президента Майка Беннінга переводять на паперову роботу. Але коли північнокорейські терористи захоплюють у заручники главу США та віцепрезидент, Беннінг поспішає на допомогу колишньому шефу. Як ніхто інший, Майк знає систему безпеки Білого дому, що дозволяє йому врятувати президента США, і весь світ від ядерної катастрофи.

Вибухова блондинка

Найкращі бойовики останніх років 37

Вісімдесяті роки минулого сторіччя. Між країнами соціалістичного табору та рештою світу триває Холодна війна. У Берліні невідомі вбивають британського агента та викрадають список з іменами всієї резидентури у Німеччині.

Щоб знайти список і розкрити особу подвійного агента на прізвисько «Сатчел», до Берліна прибуває агент МІ 6 Лорейн Броттон. У співпраці з главою британської резидентури Девідом Персівалем та французьким агентом Дельфіною Лассалль англійській шпигунці вдасться вирішити всі поставлені перед нею завдання. І навіть більше…

Коломбіана

фільми 38
Найкращі бойовики останніх років

Доньці колумбійського мафіозі було лише дев’ять років, коли патрон батька дон Луїс розправився з усією родиною дівчинки. Каталіні дивом вдалося втекти до дядька у США. П’ятнадцять років пішло у дівчини на те, щоб перетворити себе на машину для вбивства. Вона має одну мету – помститися за смерть близьких. І Каталіна вирушає до Колумбії.

Примарна шістка

Найкращі бойовики останніх років 39

Опинившись у вигаданому близькосхідному Тургістані, американського мільярдера вражено, з якою жорстокістю місцевий диктатор Ровач Алімов розправляється з незгодними. Він збирає команду суперфахівців із шести осіб. На думку громадськості, всі шестеро давно мертві, і товариші називають один одного “привидами”. Мета примарної шістки – повалити кривавого правителя і звільнити пригнічений народ Тургістану.

План втечі – Найкращі бойовики останніх років

фільми 40
Найкращі бойовики останніх років

Рей Бреслін із товаришами заробляє гроші, тікаючи з в’язниць. Його постійний підрядник – Федеральне тюремне управління – постійно наймає Бресліна для виявлення слабких місць у системі охорони. За кілька років Рею вдалося втекти із 14 в’язниць суворого режиму.

Ось тому, коли на порозі контори Рея з’являється агент ЦРУ Джессіка Маєр із вигідною пропозицією, Бреслін не сумнівається у своїх здібностях втекти звідки б там не було. Нове завдання – приватна комерційна в’язниця “Гробниця” для особливо небезпечних злочинців. Потрапивши до «Гробниці» Рей розуміє, що його розуму не вистачає, і укладає угоду з одним з ув’язнених.

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору