Головна сторінка >> Цікаві фільми для жінок – ТОП 12
Цікаві фільми для жінок - ТОП 12

Цікаві фільми для жінок – ТОП 12

Цікаві фільми для жінок – жінки можуть насолоджуватися різноманітними жанрами фільмів, які часто залежать від особистих вподобань і інтересів.

Джой (Joy)

Цікаві фільми для жінок - ТОП 12
Цікаві фільми для жінок – ТОП 12

Джой – розлучена мати двох дітей. Вона живе разом із колишнім чоловіком та батьками. Старша зведена сестра Джой дуже успішна і постійно принижує її. А найкраща подруга, навпаки, підтримує героїню та надихає на винахід диво-швабри. Джой швидко знаходить людей, які готові інвестувати в цей продукт. З цього починається шлях, на якому героїню чекає багато зльотів та падінь.

Щоденник Бріджіт Джонс (Bridget Jones’s Diary)

фільми

Бріджіт Джонс переживає кризу: особисте життя не ладнається, а ваги зрадницьки показують небажані цифри. Тоді героїня вирішує взяти себе в руки й змінитись: кинути палити, схуднути та знайти принца. Дівчина спокушає свого розв’язного боса, але водночас на горизонті весь час маячить манірний адвокат Марк Дарсі. І здається, що між ним і Бріджіт теж пробігає іскра.

Цікаво  Цікаві комедії на вихідні - ТОП 10

Під сонцем Тоскани (Under the Tuscan Sun) – Цікаві фільми для жінок

Цікаві фільми для жінок - ТОП 12
Цікаві фільми для жінок – ТОП 12

Френсіс Мейєс – письменниця з Сан-Франциско. Недавнє розлучення призвело її до депресії та творчої кризи. Тоді подруги вмовляють Френсіс поїхати до Італії, щоби трохи розвіятися. Жінка виявляється зачарована новою країною й купує віллу в Тоскані. Відновлюючи старий будинок, героїня збирає себе по шматочках: заводить нових друзів і шукає кохання.

Диявол носить Prada (The Devil Wears Prada)

фільми

Фільм розповідає історію Енді Сакс, молодої журналістки з провінційного міста, яка отримує роботу асистента головного редактора журналу мод “Runway” Міранди Прістлі. Міранда, відома своїм безжальним та вимогливим стилем керівництва, є справжнім вопілом модного світу. Енді, хоч і не має жодного інтересу до моди, погоджується на роботу в надії підвищити свою кар’єру в журналістиці.

Великі очі (Big Eyes)

Цікаві фільми для жінок - ТОП 12
Цікаві фільми для жінок – ТОП 12

Сан-Франциско, 1950-ті. Маргарет — художниця й одинока мати, яка намагається звести кінці з кінцями. Вона зустрічає привабливого художника Уолтера Кіна і стає його дружиною. Якось чоловік продає картину Маргарет, представляючись автором роботи. І з цього моменту починається історія обману, в якій Волтер стає успішним і знаменитим шахраєм, а його дружина художником-рабом.

Дика (Wild) – Цікаві фільми для жінок

фільми

Шеріл Стрейд пережила смерть матері та розлучення. Через це вона підсіла на наркотики й почала вести безладне сексуальне життя. Однак одна неприємна подія дала дівчині зрозуміти: вона не на тому шляху. Тоді Шеріл вирішила піти в поодинокий похід. Під час подорожі вона долає випробування за випробуванням та аналізує своє життя.

Цікаво  Хитрі генії та майстри обману: найкращі фільми про шахраїв

Ерін Брокович (Erin Brockovich)

Цікаві фільми для жінок - ТОП 12
Цікаві фільми для жінок – ТОП 12

Ерін Брокович у минулому – “Міс Тихоокеанське узбережжя”. Тепер же вона — бідна і безробітна одинока мати з трьома дітьми. Якось жінка потрапляє в аварію. Але у суді у цій справі їй не вдається отримати компенсацію. Виною тому — пихата вдача Ерін. Відчайдушно вишукуючи роботу, жінка розуміє: єдиний вихід — влаштуватися в контору до свого адвоката. Той неохоче бере її до помічниці, і разом вони розслідують справу про забруднення води хімікатами.

Велика гра (Molly’s Game)

фільми

Моллі Блум у минулому була лижницею олімпійського класу, проте серйозна травма позбавила її надії на спортивне майбутнє. Тоді дівчина переїжджає до Лос-Анджелеса, щоб знайти себе заново. Тут вона починає працювати помічницею Діна Кіта, який ночами влаштовує підпільні ігри в покер. Починаючи як хостес, Моллі надалі сама стає великим організатором гри. Вона купається в розкоші, поки раптом це не призводить до краху та арешту. Захищати Моллі у суді береться суворий та діловитий адвокат Чарлі Джеффі.

Маленькі жінки (Little Women) – Цікаві фільми для жінок

Цікаві фільми для жінок - ТОП 12
Цікаві фільми для жінок – ТОП 12

Містер Марч іде на службу під час Громадянської війни. А його дружина та чотири доньки залишаються вдома і намагаються хоч якось прогодувати себе. Через багато років ми бачимо дівчаток у зовсім інших обставинах. Джо — письменниця-початківець, яка щосили намагається зробити собі ім’я в Нью-Йорку. Мег вийшла заміж. Емі знаходиться в Парижі з багатою тіткою Марч. Однак звістка про хворобу талановитої Бет з’єднує сестер під одним дахом. Тут вони зустрічають друга родини Лорі, якого колись було відкинуто Джо.

Цікаво  Найкращі серіали про школу та підлітків

Прислуга (The Help)

фільми

Міссісіпі, 1960-ті. Скітер повертається з коледжу до рідного міста. Вона вирішує стати письменником і створити книгу про темношкірих жінок. Ейбілін — домробітниця найкращої подруги Скітер. Вона стає першою, хто ділиться із письменницею своєю історією. Незабаром дедалі більше жінок відкриваються героїні — і їм є що розповісти.

Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі Три Billboards Outside Ebbing, Missouri

Цікаві фільми для жінок - ТОП 12
Цікаві фільми для жінок – ТОП 12

Дочку Мілдреда Хейза жорстоко вбили. Злочинця не знайдено, а героїня все ще сумує, відмовляючись змиритися з втратою. Вона орендує три занедбані рекламні щити на околиці свого міста і розміщує на них плакати з претензіями до бездіяльності місцевої поліції. Це провокує скандал і налаштовує городян проти Мілдреда. Але жінка сміливо стоїть на своєму, вимагаючи розкриття справи.

Малятко на мільйон (Million Dollar Baby) – Цікаві фільми для жінок

фільми

Бажаючи вчитися у найкращих, амбітна боксерка Меггі просить Френкі стати її тренером. Спочаткучоловік скептично ставиться до пропозиції. Але Меггі показує себе наполегливим бійцем, і в результаті Френкі погоджується. Самотній і безлюдний, він знаходить у підопічній не тільки талановиту ученицю, а й хорошого друга.

Дивіться також: Цікаві фільми які варто подивитися – ТОП 35

Прокрутка до верху