Головна сторінка >> Цікаві детективи фільми – ТОП 14
Цікаві детективи фільми

Цікаві детективи фільми – ТОП 14

Цікаві детективи фільми – здається, що детективний жанр ніколи не втратить своєї актуальності. Колись люди із захопленням зачитувалися романами Агати Крісті, а тепер ми не без задоволення дивимося хвацько закручені серіали, що розповідають про боротьбу бравих детективів із хитромудрими злочинцями. Пропонуємо до Вашої уваги колекцію цікавих детективів, які відправлять Вас у подорож по минулому і познайомлять із персонажами, що запам’ятовуються.

Леді-детектив міс Фрайні Фішер (Miss Fisher’s Murder Mysteries)

Цікаві детективи фільми
Цікаві детективи фільми
 • Виробництво Австралія / 2012

Мельбурн, 20-ті роки минулого століття. Фрайні Фішер – чарівна жінка-детектив, чиє життя повністю складається з пригод. Також героїня оточена гідними чоловіками, які готові піти заради неї на будь-які жертви. Маючи цілу купу неабияких талантів, Фрайні з легкістю розкриває навіть найзаплутаніші злочини, вражаючи цим усіх оточуючих людей.

Вулиця потрошителя (Ripper Street) – Цікаві детективи фільми

фільми
 • Виробництво Великобританія, Ірландія / 2012

Цікавий детектив, створений британськими та ірландськими авторами. Події картини розгортаються у Лондоні 80-х XIX століття. Місцеві жителі стикаються з кровожерливим маніяком, який оголошує полювання на безневинних жінок. Незабаром безумець отримує страшне прізвисько – Джек Потрошитель.

Зрозумівши, що потрібно терміново робити щось, трійця лондонських детективів вирішує розпочати власне розслідування, яке дуже скоро приводить їх до неймовірних відкриттів. Чи вдасться детективам розкрити особистість убивці й відправити його за ґрати?

Розслідування Мердока (Murdoch Mysteries)

Цікаві детективи фільми
Цікаві детективи фільми
 • Виробництво Канада, Великобританія / 2008

Цікавий драматичний детектив, чий сюжет переносить глядачів у Торонто кінця ХІХ століття. Одночасно у місті починають відбуватися страшні вбивства, змушуючи детектива Вільяма Мердока розпочати власне розслідування. Звернувшись за допомогою до щойно вигаданої криміналістики та об’єднавши зусилля з судовим лікарем, детектив з головою занурюється в шалену історію, здатну перевернути його життя з ніг на голову. Чи зможуть новоявлені напарники з’ясувати причини подій, що відбуваються, і врятувати невинних людей від майбутніх жахів?

Цікаво  Цікаві кіна на вечір із захоплюючим сюжетом

Міс Скарлетт та Герцог (Miss Scarlet and the Duke)

фільми
 • Виробництво Ірландія, Великобританія / 2020

Захоплююча історія про дівчину, на ім’я Еліза Скарлетт, яка зіштовхнулася зі смертю батька. Так героїня залишається без будь-яких засобів для існування, що змушує її вдатися до найрішучіших заходів. Еліза стає на чолі детективного агентства, яке дісталося їй від покійного батька, і моментально стикається з жорсткою конкуренцією.

Розуміючи, що їй потрібний гідний союзник, новоявлений детектив звертається за допомогою до місцевого інспектора Вільяма, який присвятив своє життя полюванню на особливо небезпечних злочинців. Детективи мають провести безліч розслідувань, які допоможуть їм заявити про своє існування всієї вікторіанської Англії.

Вбивство за Фрейдом (Vienna Blood) – Цікаві детективи фільми

Цікаві детективи фільми
Цікаві детективи фільми
 • Виробництво Великобританія, Австрія / 2019

Кримінальний трилер, що вийшов у світ у 2019 році. Головний герой – професор Макс Ліберман, швидко захоплений психологією. Колись хлопець був учнем самого Зигмунда Фрейда, який передав йому всі свої знання. Життя Макса круто змінюється, коли на вулицях Відня починають відбуватися звірячі вбивства.

Познайомившись з досвідченим детективом, лікар розпочинати розслідування, не знаючи, що незабаром доля зіткне його з великою кількістю страшних випробувань.

Ніколя ле Флок (Nicolas Le Floch)

фільми
 • Виробництво Франція / 2008

Цікавий детектив, чий перший сезон з’явився далекого 2008 року. Ми переносимося до Франції часів правління Людовіка XV. Головним героєм історії виступає молодий хлопець, на ім’я Ніколя, який мріє стати майстерним детективом.

Якось ця мрія змушує його залишити рідну провінцію і переїхати до Парижа, який став притулком для злочинців з усіх куточків країни. Незабаром Ніколя влаштовується в місцеву поліцію, знаходить хороших друзів і з головою занурюється в кримінальний світ, здатний зламати дух навіть найстійкішої людини.

Чума (La peste) – Цікаві детективи фільми

Цікаві детективи фільми
Цікаві детективи фільми
 • Виробництво Іспанія / 2018
Цікаво  Фільми детективи бойовики - ТОП 18

Іспанський серіал, дія якого розгортається у Севільї шістнадцятого століття. У розпал найстрашнішої чуми невідомі люди вбивають одразу кількох впливових членів суспільства. Зрозумівши, що хтось оголосив на них полювання, влада звертається за допомогою до детектива Матео, засудженого інквізицією на єретичні погляди.

Не бачачи іншого виходу, герой погоджується на правочин і починає власне розслідування. Чи вдасться опальному шанувальнику забороненої літератури дістатися до вбивці та передати його до рук слідства? Чи раптом щось піде не так?

Спадщина сестер Корваль (Musée Eden)

фільми
 • Виробництво Канада / 2010

Монреаль, початок XX століття. Видатний багатій Фелікс Корваль стає жертвою невідомого вбивці. Незабаром все його майно, в тому числі музей воскових фігур, опиняється в руках у його племінниць.

Усвідомивши, що вони просто зобов’язані помститися за смерть близького родича, Камілла і Флоренс починають небезпечне розслідування, яке може змінити їх раніше розмірені життя до невпізнання.

Візит інспектора (An Inspector Calls)

Цікаві детективи фільми
Цікаві детективи фільми
 • Виробництво Велікобританія / 2015

Кримінальна драма із Великобританії, знята у 2015 році. Події картини розгортаються в розкішному особняку заможного промисловця Артура Берлінга. Якось вся родина чоловіка збирається в будинку, щоб влаштувати святкову вечерю.

Проте ситуація перевертається з ніг на голову, коли у гості до героїв вирішує заглянути місцевий детектив Гул, який розслідує смерть молодої дівчини. Детектив впевнений, що до трагедії Артур і його родичі мають саме пряме відношення, а це означає, що йому потрібно поговорити з кожним, хто наразі перебуває в будинку.

Перрі Мейсон (Perry Mason) – Цікаві детективи фільми

фільми
 • Виробництво США / 2020

Цікавий детектив, який у 2021 році отримав номінацію на премію «Золотий глобус». Америка, тридцяті роки минулого століття. Перрі Мейсон – запійний алкоголік, який колись був чудовим детективом. Якось у гості до героя заявляється давній знайомий і пропонує йому взятися за гучну справу, пов’язану із вбивством сина багатого підприємця.

Недовго думаючи, Перрі розпочинає розслідування, яке призводить його до змови за участю місцевих чиновників та членів релігійної секти. Чи зможе детектив розплутати цей клубок та довести свою роботу до логічного кінця?

Алієніст (The Alienist)

Цікаві детективи фільми
Цікаві детективи фільми
 • Виробництво США / 2018

Детективна драма, чий сюжет розвивається у Нью-Йорку 1896 року. У місті оголошується жорстокий безумець, який починає полювання на дітей із місцевих нетрів. За розслідування всіх цих жахливих подій береться незвичайна команда: комісар поліції Теодор Рузвельт, видатний психолог, кримінальний репортер та перша в американській історії жінка поліційний.

Цікаво  Фільми від яких неможливо відірватись - ТОП 35

Всім їм потрібно розкрити ім’я загадкового маніяка і в найкоротший термін відправити його на електричний стілець, поки кількість жертв не перевищила всі можливі позначки.

1790 рік (Anno 1790) – Цікаві детективи фільми

фільми
 • Виробництво Швеція / 2011

Історична драма, що занурює глядачів у атмосферу Стокгольма вісімнадцятого століття. Йохан Доод – лікар королівського флоту, який повернувся до рідних країв із самого пекла війни.

Незабаром герой дізнається про смерть місцевого комісара, що моментально змушує його розпочати власне розслідування. Чи зможе Йохан довести, що за цією трагедією стояли конкретні люди? І що станеться, коли в лікаря з’явиться заклятий ворог, який мріє відправити його на той світ власними руками?

Паризька поліція 1900 (Paris Police 1900)

Цікаві детективи фільми
Цікаві детективи фільми
 • Виробництво Франція / 2021

Кримінальна драма із Франції, що вийшла 2021 року. У Парижі знаходять труп невідомої жінки, що незабаром стає відомо всім місцевим жителям. Така моторошна знахідка моментально пробуджує в молодому інспекторі пекучий інтерес, змушуючи його розпочати пошуки доказів.

Але невдовзі те, що спочатку здавалося звичайним нещасним випадком чи, зрештою, вбивством, призводить героя до змови державного масштабу. Детективу потрібно зробити все, щоб уберегти простий народ від майбутніх небезпек і врятувати себе від помсти незадоволених панів.

Голем (The Limehouse Golem)

фільми
 • Виробництво Великобританія / 2016

Похмурий вікторіанський детектив, знятий за романом Пітера Акройда Ден Ліно й Голем з Лаймхауса. Лаймхаус – один із найнебезпечніших районів Лондона, де одного разу починають відбуватися страшні вбивства.

Місцеві жителі приходять до впевненості в тому, що у всіх цих злочинах замішаний голем – моторошна істота з давніх міфів, що пожвавлюється за допомогою чаклунства. Поліція опиняється в безвиході, що змушує інспектора Кілдера взяти справу у свої руки. Чи зможе чоловік знайти вбивцю та довести, що жодних чудовиськ не існує?

Дивіться також: Психологічний детектив фільми – ТОП 10

Прокрутка до верху