Головна сторінка >> Психологічний детектив фільми – ТОП 10
Психологічний детектив

Психологічний детектив фільми – ТОП 10

Психологічний детектив – любите заплутане та повне загадок кіно, яке до останньої хвилини тримає у напрузі? У добірці психологічних детективів ви знайдете фільми-розслідування із захоплюючим сюжетом. Запасайтесь попкорном і всім необхідним заздалегідь – навряд чи вийде відірватися від екрана до кінця перегляду.

«Під покровом ночі» (Nocturnal Animals)

Психологічний детектив
Психологічний детектив

2016 США

Успішна галеристка Сюзан отримує посилку від колишнього чоловіка та письменника Едварда. Вона не бачила його багато років. Він просить її про зустріч, але за однієї умови — спочатку жінка має прочитати рукопис нового роману. Зазнаючи складнощів у другому шлюбі, Сюзан починає читати книгу і занурюється в минуле. Жахливі події роману явно пов’язані з історією відносин з Едвардом, але яким саме чином належить з’ясувати глядачеві.

«Таємнича річка» (Mystic River)

фільми

2003 США, Австралія

Джиммі, Шона та Дейва пов’язує трагічна історія. Коли їм було по 11 років, над Дейвом поглумилися двоє педофілів, від яких хлопчику дивом вдалося втекти. З того часу минуло 30 років, і нова біда звела чоловіків – юна дочка Джиммі була вбита. Розслідування веде Шон, який нині працює поліційним. Підозри падають на Дейва — він підходить під психологічний портрет злочинця, т.к. пережив насильство у дитинстві.

Цікаво  30 захоплюючих детективних фільмів, заснованих на реальних подіях

«Запаморочення» (Vertigo) – Психологічний детектив

Психологічний детектив
Психологічний детектив

1958 США

Скотті – колишній поліційний, який страждає від панічного страху висоти з того часу, як загинув його напарник. Він з небажанням береться допомогти своєму старому знайомому, який підозрює, що його дружина божеволіє. Коли Скотті починає стежити за жінкою, то потрапляє у вир драматичних подій і знову стикається зі своєю фобією.

«Сім» (Seven)

фільми

1995 США

Якщо ви з якоїсь причини ще не бачили цей трилер Девіда Фінчера, настав час заповнити прогалину. Морган Фріман і Бред Пітт виконали ролі детективів, які розслідують страшні серійні вбивства, що ілюструють сім смертних гріхів. Похмура атмосфера, фокус на мотивах та планах убивці, а не на поліційних, закручений сюжет із несподіваною кінцівкою зробили цей фільм культовим.

«Забираючи життя» (Taking Lives)

Психологічний детектив
Психологічний детектив

2004 США, Австралія

Анджеліна Джолі виконала роль агента ФБР, який переслідує серійного вбивцю. Маніяк не просто позбавляє своїх жертв життів — він краде їхні особи, живе у їхніх квартирах і навіть сплачує за них податки.

Цікаво  Цікаві кіна на вечір із захоплюючим сюжетом

«Гра Ганнібала» (Nomis) – Психологічний детектив

фільми

2018 Ватикан, США

Відставний суддя Купер за допомогою юної дружини займається самосудом – виманює педофілів і каструє їх. Але одного разу дівчина зникає. Розслідування наводить його і поліцію до лісового будиночка, в якому орудує божевільний маніяк, який уявив себе Ганнібалом Лектором. Лікарська експертиза доводить, що це не єдина особистість злочинця – усередині нього живе ще й чоловік, на ім’я Саймон. Здавалося б, вбивцю можна відправити до психіатричної лікарні, а справу закрити, але зникнення дівчат починаються знову.

“Внутрішня імперія” (Inland Empire)

Психологічний детектив
Психологічний детектив

Рейтинг 7
2006 Франція, Польща, США

Актриса Нікі Грейс з ентузіазмом розпочинає роботу над новим фільмом. З самого початку процес супроводжують таємничі події, на кшталт видінь та появи старої з дивними пророцтвами. Партнером Нікі по майданчику і надалі коханцем стає Девон Берк. Якось актори дізнаються про секрет — їхня картина є рімейком старого німецького фільму, знімання якого було припинено через вбивство обох виконавців головних ролей.

«Дівчина з браслетом» (The Girl with a Bracelet)

фільми

2019 Франція, Бельгія

17-річну Лізу звинувачують у вбивстві найкращої подруги. Слідство триває аж два роки, протягом яких вона повинна носити спеціальний браслет, який відстежує місцеперебування. Але незабаром це закінчиться — наближається судове засідання, у результаті якого дівчину або посадять у в’язницю, або виправдають. Все говорить про те, що Ліза винна… чи ні?

Цікаво  Фільми про авіакатастрофи та захоплення літака

«Житель» (The Tenant) – Психологічний детектив

Психологічний детектив
Психологічний детектив

1976 Франція

Пересічний парижанин Трелковський перебирається до нової квартири, остання орендарка якої намагалася викинутися з вікна. Сусіди та керівник будинком налаштовуються вороже до чоловіка, і з перших днів намагаються звинуватити його в порушенні спокою та неналежній поведінці. Згодом Трелковський поринає в параною: йому починає здаватися, що саме сусіди довели до самогубства його попередницю, а тепер намагаються провернути те саме з ним самим.

«Суспірія» (Suspiria)

фільми

2018 Італія, США

Надворі 1977 рік. Юна танцівниця Сюзі біжить із США до західного Берліна, щоб здійснити свою мрію і стати справжньою балериною. Їй щастить — через таємничу пропажу колишньої солістки в престижній школі Tanz якраз звільнилося місце. Зникнення дівчини пояснюють її причетністю до ліворадикальної організації, яка тероризує місто. Але з самого початку Сюзі підозрює, що її попередниця зникла з іншої причини, а школа є оплотом якоїсь темної сили.

Дивіться також: Іноземні детективні серіали – ТОП 20

Scroll to Top