Головна сторінка >> Психологічний детектив фільми – ТОП 10
Психологічний детектив

Психологічний детектив фільми – ТОП 10

Психологічний детектив – любите заплутане та повне загадок кіно, яке до останньої хвилини тримає у напрузі? У добірці психологічних детективів ви знайдете фільми-розслідування із захоплюючим сюжетом. Запасайтесь попкорном і всім необхідним заздалегідь – навряд чи вийде відірватися від екрана до кінця перегляду.

«Під покровом ночі» (Nocturnal Animals)

Психологічний детектив
Психологічний детектив
  • 2016 США

Успішна галеристка Сюзан отримує посилку від колишнього чоловіка та письменника Едварда. Вона не бачила його багато років. Він просить її про зустріч, але за однієї умови — спочатку жінка має прочитати рукопис нового роману. Зазнаючи складнощів у другому шлюбі, Сюзан починає читати книгу і занурюється в минуле. Жахливі події роману явно пов’язані з історією відносин з Едвардом, але яким саме чином належить з’ясувати глядачеві.

«Таємнича річка» (Mystic River)

фільми
  • 2003 США, Австралія

Джиммі, Шона та Дейва пов’язує трагічна історія. Коли їм було по 11 років, над Дейвом поглумилися двоє педофілів, від яких хлопчику дивом вдалося втекти. З того часу минуло 30 років, і нова біда звела чоловіків – юна дочка Джиммі була вбита. Розслідування веде Шон, який нині працює поліційним. Підозри падають на Дейва — він підходить під психологічний портрет злочинця, т.к. пережив насильство у дитинстві.

Цікаво  Найкращі фільми Нетфлікс детективи, від яких неможливо відірватись

«Запаморочення» (Vertigo) – Психологічний детектив

Психологічний детектив
Психологічний детектив
  • 1958 США

Скотті – колишній поліційний, який страждає від панічного страху висоти з того часу, як загинув його напарник. Він з небажанням береться допомогти своєму старому знайомому, який підозрює, що його дружина божеволіє. Коли Скотті починає стежити за жінкою, то потрапляє у вир драматичних подій і знову стикається зі своєю фобією.

«Сім» (Seven)

фільми
  • 1995 США

Якщо ви з якоїсь причини ще не бачили цей трилер Девіда Фінчера, настав час заповнити прогалину. Морган Фріман і Бред Пітт виконали ролі детективів, які розслідують страшні серійні вбивства, що ілюструють сім смертних гріхів. Похмура атмосфера, фокус на мотивах та планах убивці, а не на поліційних, закручений сюжет із несподіваною кінцівкою зробили цей фільм культовим.

«Забираючи життя» (Taking Lives)

Психологічний детектив
Психологічний детектив
  • 2004 США, Австралія

Анджеліна Джолі виконала роль агента ФБР, який переслідує серійного вбивцю. Маніяк не просто позбавляє своїх жертв життів — він краде їхні особи, живе у їхніх квартирах і навіть сплачує за них податки.

Цікаво  10 фільмів, які ніяк не можна пропустити у 2023

«Гра Ганнібала» (Nomis) – Психологічний детектив

фільми
  • 2018 Ватикан, США

Відставний суддя Купер за допомогою юної дружини займається самосудом – виманює педофілів і каструє їх. Але одного разу дівчина зникає. Розслідування наводить його і поліцію до лісового будиночка, в якому орудує божевільний маніяк, який уявив себе Ганнібалом Лектором. Лікарська експертиза доводить, що це не єдина особистість злочинця – усередині нього живе ще й чоловік, на ім’я Саймон. Здавалося б, вбивцю можна відправити до психіатричної лікарні, а справу закрити, але зникнення дівчат починаються знову.

“Внутрішня імперія” (Inland Empire)

Психологічний детектив
Психологічний детектив
  • 2006 Франція, Польща, США

Актриса Нікі Грейс з ентузіазмом розпочинає роботу над новим фільмом. З самого початку процес супроводжують таємничі події, на кшталт видінь та появи старої з дивними пророцтвами. Партнером Нікі по майданчику і надалі коханцем стає Девон Берк. Якось актори дізнаються про секрет — їхня картина є рімейком старого німецького фільму, знімання якого було припинено через вбивство обох виконавців головних ролей.

«Дівчина з браслетом» (The Girl with a Bracelet)

фільми
  • 2019 Франція, Бельгія

17-річну Лізу звинувачують у вбивстві найкращої подруги. Слідство триває аж два роки, протягом яких вона повинна носити спеціальний браслет, який відстежує місцеперебування. Але незабаром це закінчиться — наближається судове засідання, у результаті якого дівчину або посадять у в’язницю, або виправдають. Все говорить про те, що Ліза винна… чи ні?

Цікаво  Найкращі детективні фільми останніх років

«Житель» (The Tenant) – Психологічний детектив

Психологічний детектив
Психологічний детектив
  • 1976 Франція

Пересічний парижанин Трелковський перебирається до нової квартири, остання орендарка якої намагалася викинутися з вікна. Сусіди та керівник будинком налаштовуються вороже до чоловіка, і з перших днів намагаються звинуватити його в порушенні спокою та неналежній поведінці. Згодом Трелковський поринає в параною: йому починає здаватися, що саме сусіди довели до самогубства його попередницю, а тепер намагаються провернути те саме з ним самим.

«Суспірія» (Suspiria)

фільми
  • 2018 Італія, США

Надворі 1977 рік. Юна танцівниця Сюзі біжить із США до західного Берліна, щоб здійснити свою мрію і стати справжньою балериною. Їй щастить — через таємничу пропажу колишньої солістки в престижній школі Tanz якраз звільнилося місце. Зникнення дівчини пояснюють її причетністю до ліворадикальної організації, яка тероризує місто. Але з самого початку Сюзі підозрює, що її попередниця зникла з іншої причини, а школа є оплотом якоїсь темної сили.

Дивіться також: Іноземні детективні серіали – ТОП 20

Прокрутка до верху