Головна сторінка >> 30 захоплюючих нових турецьких серіалів 2024 року
30 захоплюючих нових турецьких серіалів 2024 року

30 захоплюючих нових турецьких серіалів 2024 року

Ласкаво просимо у світ турецького кінематографа 2024 року! У цьому списку експерти відомого порталу фільмів та серіалів podobaika.com зібрали лише найкращі з нових серіалів 2024 року, що вже вийшли. Турецькі серіали стали справжнім відкриттям у світі кіноіндустрії, завоювавши серця мільйонів глядачів у всьому світі. Їхня популярність пояснюється не лише захоплюючими сюжетами та високою якістю виробництва, а й глибокими людськими драмами, які стосуються любові, сім’ї, зради та вірності. У цьому списку основна частина серіалів – це новинки 2024 року, але також було додано кілька найкращих серіалів кінця 2023 року, нові серії яких продовжують виходити цього року.

Мехмед: Султан завойовник (Mehmed: Fetihler Sultani 2024)

Мехмед: Султан завойовник (Mehmed: Fetihler Sultani 2024)
30 захоплюючих нових турецьких серіалів 2024 року
 • IMDb 7.5

Епоха султана Мехмеда II з імперії Османа, відомого як Мехмед Завойовник. Показуючи його військові подвиги та завоювання, а також його внутрішні якості, серіал занурює глядача у життя великого полководця. Водночас фокусуючись на його подорожах з Ейюпом ель-Енсарі, серіал розкриває не лише військові події, а й культурні та духовні аспекти того часу. Різноманітність персонажів та історичних подій дозволяє дізнатися більше про період, коли віра та амбіції відігравали ключову роль у формуванні історії.

Ніби завтра не настане (Yarın Yokmuş Gibi 2024)

Ніби завтра не настане (Yarın Yokmuş Gibi 2024)
 • IMDb 8.8

Сюжет нового турецького серіалу обертається навколо зустрічі двох головних героїв досвідченого журналіста та молодої актриси, чиї життя переплітаються під час інтерв’ю. Журналіст, скептично налаштований до оточуючих, отримує завдання розкрити минуле актриси перед читачами. Тоді як актриса, обережно підготувавшись до зустрічі, прагне зберегти деякі аспекти свого життя в таємниці. Зустріч стає небезпечною грою, де обидва герої прагнуть змусити іншого здатися, використовуючи пастки та інтриги. Але хто з них стане справжньою жертвою цього протистояння і які таємниці будуть розкриті під час зустрічі, залишається загадкою для глядачів.

Червоні бутони (Kizil Goncalar 2024)

Червоні бутони (Kizil Goncalar 2024)
 • IMDb 8.1

Серіал про життя двох давно дружньо пов’язаних сімей, чиї стосунки починають тріщати через бізнес та особисті конфлікти. Емір Саргун вирішує видати свого сина за дочку друга та ділового партнера Асю, але Озан закоханий в іншу, Зейнеп. Він не хоче руйнувати свої мрії, пов’язані з Зейнепом, але й не може сказати про це батькові. Зейнеп, своєю чергою, теж закохана в Озана, але страждає, думаючи, що він не належить їй. Дізнавшись про майбутнє весілля Озана, вона їде з міста, прагнучи розпочати нове життя. Проте випадкова зустріч на вечірці знову зближує Зейнеп та Озана, змушуючи їх зрозуміти, що їхні почуття один до одного не згасли.

Зовсім інший (Bambaşka Biri 2024)

Зовсім інший (Bambaşka Biri 2024)
 • IMDb 7.2

Внаслідок трагічного вбивства Хамді, два молоді життя перевертаються. Лейла, яка мріє про кар’єру в прокуратурі й прагне порядку, зустрічає на своєму шляху амбітного журналіста Кенана. Їх роман починає розвиватися, але вбивство Хамді загрожує не тільки їхнім стосункам, а й змінює їхнє уявлення про себе та світ навколо. Головні герої будуть змушені шукати правду і справедливість, стикаючись з власними демонами й силами, які їм протистоять.

Нещадний (Gaddar 2024)

Нещадний (Gaddar 2024)
 • IMDb 7.6

Даган, молодий хлопець зі Стамбула, вирушає на службу до армії, попри протести сім’ї та подруги. Після повернення через два роки він виявляє, що його світ зруйнувався: сім’я розвалилася, кохана зникла, а друг загинув. Вирішивши допомогти близьким померлого друга, Даган приймає пропозицію стати кілером. Військові навички та розпач перетворюють його на нещадного месника, готового захищати та допомагати тим, хто опинився у біді. Зіткнувшись зі зрадою і втратою, він набуває силу і рішучість діяти заради справедливості та вірності пам’яті загиблого друга.

Сусідня кімната (Yan Oda / Yandaki Oda 2024)

Сусідня кімната (Yan Oda / Yandaki Oda 2024)
 • IMDb 5.3

Головна героїня, Севгі, успішна телеведуча, стикається з Фікретом, підприємцем, який має син Тайлан. Вони закохуються один в одного, попри відмінності в характерах і статусі. Фікрет робить Севгі пропозицію, і вони вирішують одружитися, але без родичів. Після весілля їм доводиться зіткнутися з нерозумінням та засудженням з боку близьких, проте Севгі вирішує турбуватися про свою нову родину. Навіть попри протести та невдоволення близьких вона прагне до того, щоб створити гармонію та затишок у новому будинку.

Цікаво  Що подивитись на Netflix - цікава добірка на вечір!

Легенда про чорне дерево (Kara Agaç Destani 2024)

Легенда про чорне дерево (Kara Agaç Destani 2024)
 • IMDb 7.7

В епоху бурхливих змін п’ятдесятих років XX століття в Туреччині звичайні громадяни стикаються з випробуваннями, які ставлять їхнє життя під загрозу. У центрі подій Джеляль, чиї амбіції із захоплення територій не знають пощади, але коли він підходить до таємничого Чорного дерева, стикається з несподіваним опором. Місцеві жителі, які здавались звичайними, кидають йому виклик, розкриваючи таємницю своєї невичерпної сили, прихованої у стародавньому Чорному дереві. Це напружене протистояння відчиняє двері до боротьби за свободу і справедливість, а дерево стає символом надії та опору гнобленню.

Родина (Aile 2024)

Родина (Aile 2024)
 • IMDb 7.9

Коли Аслан і Девін починають свій роман, Хюлья Сойкан, мати Аслана, перешкоджає їхнім стосункам, прагнучи видати сина за багату спадкоємницю. Однак Аслан вирішує виступити проти матері й вибирає кохання, залишаючи все заради Девін. Але минуле не відпускає, їм доводиться боротися з ним, щоби зберегти свій зв’язок. У їхньому житті трапляються різні випробування, але вони знаходять підтримку один в одному. Разом вони долають труднощі й, нарешті, набувають щастя, долаючи всі перешкоди на своєму шляху.

Наречена (Gelin 2024)

Наречена (Gelin 2024)
 • IMDb 6.0

В особняку сім’ї Девеліоглу ховаються потаємні темні часи. Джихан та його дружина, Бейзе, борються з безпліддям, у чому бачать джерело сімейних бід. Мати, Мукаддер, вигадує зухвалий план: фіктивне розлучення та нову дружину для спадкоємця. Їхній вибір Ханчер, дівчина з бідної родини. Але пропозиція Мукаддер підштовхує Ханчер до морального вибору, особливо після хвороби її брата. Попереду вони мають незвичайне союзне майбутнє, наповнене інтригами, моральними дилемами й неймовірними переворотами долі. Чи зможуть вони перетворити вимушену гру на справжнє кохання чи стануть лише пішаками в руках Мукаддер, яка будує свої хитромудрі плани?

Бурхливі оплески (Kuvvetli Bir Alkis 2024)

Бурхливі оплески (Kuvvetli Bir Alkis 2024)
30 захоплюючих нових турецьких серіалів 2024 року
 • IMDb 7.4

Метін – символ дотику сучасності та традиції. У ньому відбивається боротьба між бажанням жити за своїми правилами та очікуваннями суспільства та батьків. Його мати – справжнє втілення нового покоління матерів, які прагнуть свободи для своїх дітей. У цей складний та суперечливий час Метін повинен знайти свій шлях, приймаючи рішення ще в утробі матері.

Дикий (Yabani 2024)

Дикий (Yabani 2024)
 • IMDb 7.1

Турецький серіал про Ямана, хлопчика, який, втративши сім’ю, змушений був виживати на вулицях. Однак, попри труднощі, він зберігає доброту та відкрите серце. Прагнучи допомагати іншим, Яман знаходить нову сім’ю серед таких самих безпритульних. В той самий час Несліхан не перестає шукати свого зниклого сина Алі. Але коли вона помічає Ямана, приведеного до неї долею, вона починає бачити в ньому втраченого сина. Однак не всі в сім’ї готові прийняти Ямана з радістю.

Азіз Махмуд Аль-Хюдаї (Aziz Mahmud Hudayi 2024)

Азіз Махмуд Аль-Хюдаї (Aziz Mahmud Hudayi 2024)
 • IMDb 9.5

Серіал висвітлює життя та діяльність видатного мусульманського святого, чия особистість залишила незабутній слід в історії Османської імперії. Азіз Махмуд, що народився в 1541 році, з дитинства виявляв дивовижний розум і бажання допомагати оточуючим. Його талант розквіт у різних галузях: від містицизму до державного управління. Незвичайний сон, пророчий для його майбутнього, вселив йому страх і тривогу. Він розповідає про нього своїй родині та близьким, не підозрюючи, що його власні можливості приведуть його до впливових кіл в уряді.

Сапфір (Safir 2024)

Safir
 • IMDb 6.9

Головна героїня, яка народилася в багатій та впливовій родині, оточена розкішшю з самого дитинства. Однак її справжнє щастя виявляється пов’язане не з матеріальними благами, а з дружбою та любов’ю. Закохавшись у свого найкращого друга, Ферає усвідомлює, що справжнє щастя для неї – це спілкування з ним. Її почуття зустрічають відгук, і Яман, її коханий, дарує їй на день народження сапфірове кільце своєї загиблої матері.

Золота клітка (Altin Kafes 2024)

Золота клітка (Altin Kafes 2024)
 • IMDb 5.9

Звичайна вчителька початкових класів виявляється втягнутою у складну мережу сімейних інтриг та боротьби за владу. Після смерті матері їй доводиться брати на себе турботи про будинок, а батько став азартним гравцем, втрачає всі накопичення. Ставши свідком замаху на сина місцевого бізнесмена, вона рятує його і внаслідок цього змушена вийти за нього заміж. На початку шлюбу домінували розрахунки, але поступово з-поміж них виникають справжні почуття. Однак сімейні інтриги та жага помсти створюють складну атмосферу, а бабуся дружина надає величезний вплив на бізнес сім’ї. Зейнеп доведеться пройти через безліч випробувань, стикаючись з жадібністю і зрадою всередині своєї нової сім’ї.

Цікаво  Турецькі серіали про любов - ТОП 10

Одне кохання (Bir Sevdadır 2024)

Одне кохання (Bir Sevdadır 2024)
 • IMDb 6.3

Турецький серіал «Одне кохання» розповість історію Йешиль, якій доводиться проходити неймовірні випробування, боротися за власне життя та двох дітей. Курдська дівчинка росте у віддаленому селі, де займається домашнім господарством під пильним наглядом суворого батька. Він вирішує видати заміж юну доньку за багату і жорстоку людину, яка виявилася мерзотником і ґвалтівником. Вона одягає весільну сукню, але завдяки сміливому та відчайдушному хлопцеві із заможної родини. Захисник гине під час перестрілки з її вини, а сама наречена вирушає до в’язниці за звинуваченням у вбивстві.

Кюбра (Kübra 2024)

Кюбра (Kübra 2024)
 • IMDb 6.3

У центрі уваги перебуває звичайний мешканець провінційного містечка, Гекхан Шахіноглу, який раптово починає отримувати загадкові електронні листи. Здається, через них можна передбачати майбутнє. З появою цих послань життя головного героя кардинально змінюється: він знаходить як шанувальників, так і небезпечних ворогів. Гекхана чекають численні випробування та захоплюючі, але небезпечні пригоди, в яких він змушений розгадувати таємниці та боротися за своє життя та майбутнє.

Сховай мене (Sakla Beni 2024)

Сховай мене (Sakla Beni 2024)
 • IMDb 7.3

Мете вперше в житті закохується й одразу у двох привабливих жінок. Перш за все чоловік приділяв всю увагу своїй кар’єрі, тримаючись у формі в тренажерному залі й працюючи допізна. Однак доля ставить перед ним складний вибір, і тепер йому потрібно вирішити, з ким із них бути. Щоб розібратися у своїх почуттях, Мете звертається за порадою до друзів, які вже давно одружені. Ті стверджують, що справжнє рішення можна знайти лише послухавши своє серце. Але Мете, не зовсім розуміючи їхні слова, вирішує влаштувати вечерю для обох коханих, щоб ухвалити остаточне рішення. Однак через непорозуміння дівчата зустрічаються та розуміють, що їх намагаються обдурити.

Жар-птиці (Ates Kuslari 2024)

Жар-птиці (Ates Kuslari 2024)
 • IMDb 8.1

Хлопчик, на ім’я Алі з дитинства опинився на вулиці й змушений боротися за виживання. Він стає опікуном для інших бездомних дітей, піклуючись про них і передаючи свої знання та досвід. Щодня вони стикаються з труднощами щодо пошуку їжі та місця для ночівлі. Однак, їхнє життя змінюється, коли вони знаходять немовля у сміттєвому контейнері. Сумніваючись, чи варто брати дитину з собою через труднощі, які їм доведеться подолати, Алі все ж таки вирішує взяти немовля під свою опіку і виростити його, попри всі труднощі та випробування.

До тебе (Senden Önce 2024)

До тебе (Senden Önce 2024)
 • IMDb 5.0

Молода пара Хакан та Мерве переживають складнощі у стосунках. Попри те, що їхнє весілля минуло пів року тому, Мерве поступово втрачає свою радість і стає все більш похмурою. Хакан мріє про сім’ю та дітей, але Мерве приховує від нього свою проблему безпліддя. Під час відрядження Хакан знайомиться із товариською та спокусливою білявкою, на ім’я Сахра, і між ними виникає роман. Однак, коли Мерве вирішує приготувати сюрприз для чоловіка та розповісти йому правду, вона виявляє його зраду. Сахра виявляється її колишньою подругою, і вони разом обманювали колись багатих чоловіків. Але закоханість Хакана в Сахру виявляється справжньою, і всі їхні життя переплітаються у складну мережу брехні та зради.

Зірки далеко від мене (Yildizlar Bana Uzak 2024)

Зірки далеко від мене (Yildizlar Bana Uzak 2024)
30 захоплюючих нових турецьких серіалів 2024 року
 • IMDb 6.9

Кадір, що народився в глухому куточку Стамбула, мріє про щасливий шлюб з Аслою, але звинувачення у злочині руйнує його плани й перетворює його на людину, яка шукає помсту. Асла, успішна та рішуча, також переживає потрясіння, стикаючись із вбивством батька. У цей час Хан, спадкоємець багатої сім’ї, одержимо закоханий в Аслу і готовий на все, щоб отримати її. Він створює підступний план, щоб позбавитися Кадира і завоювати серце Асли. Але замість того, щоб зламатися, Кадір та його друг Яхья вирішують протистояти цьому інтригану та втілити свій план помсти.

Бахар (Bahar 2024)

Бахар (Bahar 2024)
 • IMDb 7.5

Історія жінки, чиє життя, здавалося б, повністю побудовано навколо сім’ї та домашнього вогнища. Бахар, яка вирішила віддати свою молодість і кар’єру на користь турботи про сім’ю, знаходить своє життя в ролі домогосподарки та відданої дружини. У її будинку завжди панує порядок, а затишок та тепло наповнюють кожен куточок. Однак її ідеальна картинка порушується, коли з’ясовується про секрет її чоловіка та його намір взяти другу дружину. Поступово розгортається криза, коли Бахар опиняється в лікарні, яка потребує пересадки печінки, і єдиним можливим донором виявляється її чоловік. Але його відмова ставить її у складне становище, змушуючи задуматися про цінність та справжні стосунки в сім’ї.

Відщепенець (Kopuk 2024)

Відщепенець (Kopuk 2024)
 • IMDb 6.6

Новий турецький бойовик, який показує жорстоку реальність життя у найбідніших районах країни. У фокусі уваги – доля відважного головного героя, який, відчуваючи глибоке співчуття до нужденних, вирішує стати своєрідним сучасним Робін Гудом. Він робить пограбування, щоб допомогти бідним, розділяючи награбоване між тими, хто дійсно потребує. Однак його шляхетні вчинки викликають протидію у тих, хто вважає його ворогом через втрату свого майна. Головний герой виявляється втягнутим у смертельну гру, де на кону як його власне життя, а й долі тих, кого прагнув захистити.

Цікаво  20 найкращих латиноамериканських серіалів!

Ворог кохання (Aska Düsman 2024)

Ворог кохання (Aska Düsman 2024)
 • IMDb 4.9

Турецький серіал про життя сильної та самовідданої жінки Бахріє, яка виховує трьох дочок після втрати чоловіка. Її метою стає забезпечити щасливе майбутнє своїх дітей, але доля ставить перед нею чимало випробувань. Старші дочки знаходять любов і будують сім’ї, але молодша, Інджі, стикається зі зрадою та розчаруванням. Але в її житті з’являється Уйгар, який прагне довести їй, що людям можна довіряти й кожен заслуговує на шанс на щастя.

Пограбування (Arak / Kara 2024)

Пограбування (Arak / Kara 2024)
 • IMDb 5.3

Все починається з трагічної ночі 1998 року, коли Зейнеп втрачає свою матір внаслідок нападу. Та сама ніч стає доленосною і для Акая, який втрачає батька, якого звинувачують у вбивстві матері дівчини. Через роки під псевдонімом Кара він стає злодієм, відбираючи у багатих і допомагаючи бідним. Зейнеп, здобувши вищу освіту за кордоном, повертається до Стамбула, але їхні шляхи знову перетинаються. Попри відмінності у статусі та світах, любов пов’язує їх. Але коли правда розкривається, кохання лише ускладнює вже заплутаний конфлікт.

Запах скрині (Sandik Kokusu 2024)

Запах скрині (Sandik Kokusu 2024)
 • IMDb 6.0

Головна героїня, Карсу, виховує трьох дітей поодинці, стикаючись із проблемами, які вона сама відчувала у дитинстві. Намагаючись встановити контакт із дочками, вона стикається з серйозними сварками та конфліктами. Все це змінюється, коли вона знайомиться із чоловіком, який допомагає їй подолати сімейні проблеми. Але коли її син безвісти зникає, все інше здається неважливим. Карсу страждає, але не здається, продовжуючи сподіватися шукати свого сина. Через роки вона випадково знаходить слід своєї зниклої дитини, що знову повертає надію і віру в майбутнє.

Камінь ножиці папір (Tas Kagit Makas 2024)

Камінь ножиці папір (Tas Kagit Makas 2024)
 • IMDb 6.8

Умут, молода людина з унікальним неврологічним синдромом гіперкінетичної пам’яті. Його здатність відтворювати кожен момент свого життя з вражаючою точністю робить його борцем за справедливість. Опинившись у ситуації, де його батько стає мішенню хибних звинувачень, Умут вирішує скористатися своїм унікальним даром і стати на шлях захисту правди, взявши роль адвоката у боротьбі свого батька. Він змушений боротися не лише з сімейними проблемами, а й із викликами, пов’язаними з його особливим даром.

Казка про попел (Kül Masali 2024)

Казка про попел (Kül Masali 2024)
 • IMDb 6.1

Працюючи в ресторані своєї родички, Озге сподівається на краще майбутнє, але все змінюється, коли звільняють дівчину після неприємного інциденту з багатим клієнтом. Зустріч із цим же хлопцем ставить все на свої місця: він не тільки пропонує їй роботу, а й зізнається у симпатії. Вони одружуються, але розкішне життя в новому будинку обертається для Озге несподіваними викликами. Суперництво з батьками чоловіка та дивні обставини загибелі його попередньої дружини створюють напружену атмосферу. Озге виявляється у вихорі подій, змушених розкривати таємниці минулого та боротися за своє щастя у новому оточенні.

Не бійся я з тобою (Korkma Ben Yanindayim 2024)

Не бійся я з тобою (Korkma Ben Yanindayim 2024)
 • IMDb 8.8

Інджі молода та перспективна дівчина, чиї мрії про яскраве майбутнє виявляються порушеними несподіваними обставинами. Її сім’я потребує фінансової підтримки, і мати Інджі працює прибиральницею, щоб прогодувати сім’ю. Однак доля ставить перед Інджі нове випробування, коли вона виявляє вагітність. Попри труднощі вона вирішує залишити дитину та виховати її самостійно. Батько її дитини, Мерт, належить до вищого соціального класу, і різниця у їхніх статусах створює перешкоди для їхніх стосунків.

Турецький детектив (The Turkish Detective 2024)

Турецький детектив (The Turkish Detective 2024)
 • IMDb 6.2

Історія досвідченого співробітника поліції, чиї навички у розкритті складних справ не піддаються сумніву. Старіння змушує його задуматися про пошук гідного наступника. Доля зводить його з молодою жінкою, яка щойно приєдналася до відділу поліції. Новачок отримує унікальну можливість вчитися у досвідченого колеги й швидко вливається в команду. Разом вони стикаються з найнебезпечнішими й найскладнішими злочинами, застосовуючи новаторські методи й перевертаючи кожен камінь у пошуках правди.

Дикі квіти (Yaban Çiçekleri 2024)

Дикі квіти (Yaban Çiçekleri 2024)
30 захоплюючих нових турецьких серіалів 2024 року
 • IMDb 6.7

Новий турецький серіал “Дикі квіти” розповідає історію Ели, яка мріяла стати успішним юристом і вирватися з провінційного життя. Після старанної праці та навчання у престижному університеті вона досягла вражаючих успіхів у кар’єрі. Однак минуле не переставало нагадувати про себе, особливо в особі її давнього друга Килича, сина сім’ї, настільки близької її серцю. Їхня дружба і перша взаємна симпатія здавалися далекими спогадами, поки сімейна трагедія не змусила Елу повернутися до рідного міста. Зіткнувшись з несподіваною смертю батька та арештом матері за звинуваченням у вбивстві, вона усвідомлює, що минуле тісно переплетено з її сьогоденням.

Дивіться також: Найкращі турецькі серіали 2023, які обов’язково варто подивитися

Прокрутка до верху