Головна сторінка >> 13 найкращих фільми жахів з високим рейтингом
13 найкращих фільми жахів із високим рейтингом

13 найкращих фільми жахів з високим рейтингом

Жанр «хорор» чи «жахи» популярний у кінематографі та літературі протягом багатьох років. Його сенс полягає у викликанні почуття страху, тривоги та напруження у глядачів.

Фільми у жанрі жахів діляться на різноманітні піджанри: від фантастичних жахів до психологічних трилерів. У них часто зустрічаються страшні чи загадкові ситуації, містичні явища, мерзенні істоти та монстри, щоб викликати у глядача викид адреналіну та розбудити його найглибші страхи.

Деякі психологи стверджують, що жанр жахів допомагає нам досліджувати та контролювати свої страхи, які знаходяться за межами нашого повсякденного життя.

Астрал (Insidious 2010)

Астрал (Insidious 2010)
13 найкращих фільми жахів з високим рейтингом

Сюжет фільму розповідає про сім’ю, яка переїжджає до нового будинку. Незабаром після переїзду з ними починають відбуватися дивні та моторошні речі. Головний герой Джош починає бачити недружніх привидів і виявляє, що його син Далтон перебуває у коматозному стані. У спробі допомогти йому сім’я звертається до паранормальних дослідників, які стверджують, що Далтон перебуває у світі душ, який називається «Астралія».

Закляття (The Conjuring 2013)

Закляття (The Conjuring 2013)

Фільм заснований на реальних подіях, які відбулися з родиною Перрон у 1971 році у Род-Айленді, США. Історія фокусується на Еді та Лоррейн Уоррен, парі детективів та паранормальних дослідників, які викликають допомогти сім’ї Перрон впоратися з незрозумілими явищами в їхньому будинку.

Цікаво  Фільми жахів про піраній

Тихе місце (A Quiet Place 2018)

Тихе місце (A Quiet Place 2018)

Фільм розповідає історію сім’ї Абботт, яка змушена жити у постапокаліптичному світі, населеному смертоносними істотами, що реагують на будь-які шуми. Героям доведеться подолати безліч труднощів і навчитися жити у повному мовчанні, щоби вижити.

Бабадук (The Babadook 2014)

Бабадук (The Babadook 2014)

Містер Бабадук стає все більш реальним і починає переслідувати сім’ю, викликаючи дивні та страшні явища. Коли Амелія розуміє, що ніхто інший не вірить її історії про Бабадука, вона опиняється на межі божевілля і при цьому намагається захистити свого сина від жахливої істоти.

Воно (It 2017)

Воно (It 2017)
13 найкращих фільми жахів з високим рейтингом

Історія, що леденить душу, розповідає про групу дітей, які називають себе «Клубом прощання», які стикаються зі зловісним клоуном Пеннівайзом, відомим як Воно. Клоун тероризує місто Деррі, штат Мен, і насправді є стародавнім демоном, який набуває форми найстрашнішого кошмару кожної дитини. Група дітей має боротися з Воно, щоб врятувати своїх друзів і захистити місто.

Пила (Saw 2003)

Пила (Saw 2003)

Фільм «Пила» став культовим завдяки своїй складній і переплетеній сюжетній лінії, головоломкам, що інтригують, і несподіваним поворотам сюжету. Він отримав хороші відгуки за оригінальність та сміливість у підході до жанру жахів.

У першій частині оповідання ведеться від імені молодого фельдшера, який зіткнувся із серійним убивцею, на ім’я Джон Крамер, відомим як «Пила». Сюжет другого фільму розповідає про двох чоловіків, які прокидаються у приміщенні, прикуті ланцюгами до стін. Вони виявляють, що потрапили до замкнутої смертельної пастки, придуманої Пилою. Серійний вбивця залишає їм шанс на порятунок через подолання небезпечних та жорстоких випробувань, які є частиною його великого плану.

Цікаво  Цікаві фільми жахів про крокодилів

Відьма (The VVitch: A New-England Folktale 2015)

Відьма (The VVitch: A New-England Folktale 2015)

Сюжет фільму «Відьма» обертається навколо сім’ї, яка оселилася на фермі біля таємничого лісу. Коли друга дитина сім’ї, немовля, зникає без сліду, члени сім’ї починають підозрювати, що за зникненням стоїть зловісна сила відьми. У пошуках відповідей та допомоги вони стикаються зі страхами, параноєю, загадками та своїми власними внутрішніми демонами.

Живе (Life 2017)

Живе (Life 2017)

Сюжет фільму розповідає про групу астронавтів, які виявляють форму життя на Марсі. Ця форма життя виявляється набагато розумнішою та агресивнішою за людей, вона починає тероризувати екіпаж станції. Астронавти змушені боротися за виживання у нескінченній боротьбі з невідомою істотою.

Щось (The Thing 2011)

Щось (The Thing 2011)

Сюжет фільму розгортається на антарктичній науковій станції, де група норвезьких та американських вчених знаходить давню інопланетну форму життя. Коли вони починають досліджувати цю істоту, вона оживає та починає вбивати членів екіпажу, приймаючи форму людей. Вчені змушені виборювати своє життя, але спочатку потрібно зрозуміти, кому з екіпажу можна довіряти.

Дитина темряви (Orphan 2009)

Дитина темряви (Orphan 2009)
13 найкращих фільми жахів з високим рейтингом

Фільм розповідає історію подружньої пари, Кейт та Джона Коулмана, які вирішують усиновити дівчинку після втрати своєї третьої дитини. Вони забирають дев’ятирічну Естер із дитячого притулку, вона здається їм ідеальною. Однак незабаром після її приїзду в будинок починається серія дивних подій.

Цікаво  Фільми 2023 які вже можна подивитися

Привиди минулого (Bed Rest 2022)

Привиди минулого (Bed Rest 2022)

Вона знову завагітніла і разом зі своїм чоловіком переїхала до нової оселі, щоб почати життя з чистого аркуша. Лікарі радять їй уникати стресів і дотримуватися постільного режиму, тому вона змушена проводити більшу частину часу у своїй кімнаті. Незабаром Джулі починає помічати надприродні події, що відбуваються в будинку. Вона впевнена, що примари минулого хочуть завдати шкоди її майбутній дитині. Жінка має зіткнутися з цими привидами і розібратися, чого вони хочуть від неї.

Ключ від усіх дверей (The Skeleton Key 2005)

Ключ від усіх дверей (The Skeleton Key 2005)

Керолайн незабаром виявляє, що в будинку відбуваються дивні та страшні речі. Вона знаходить ключ від замкненої кімнати, де зберігаються таємничі вуду-артефакти. Поступово вона розкриває зловісну таємницю, пов’язану з диявольським культом та прокляттям, яке охопило будинок.

Вартова (The Lodge 2019)

Вартова (The Lodge 2019)

Сюжет фільму розгортається навколо Айдена та Мії, їхня мати після розлучення раптово наклала на себе руки. Батько вирішує провести різдвяні канікули з новою подругою Грейс у віддаленій лісовій хатині, сподіваючись на ближчі стосунки. Однак він змушений виїхати через невідкладні справи, а Айден, Мія і Грейс залишаються в будинку.

Дивіться також: Дуже страшні фільми жахів XXI століття з високим рейтингом

Прокрутка до верху