Головна сторінка >> 23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

23 цікавих фільмів про цвинтар

23 цікавих фільмів про цвинтар. Фільми про цвинтар огорнуті містикою, атмосферою, страхом. Вони пробирають до кісток, змушують згадати про найпотаємніші страхи. Але крім цього, нерідко мають неабиякий сюжет, нестандартний акторських каст.

Зміст

Продавець мертвих (I Sell the Dead)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 6.0
Виробництво США / 2008

Фільм жахів з елементами комедії. Дія відбувається у XVIII столітті, у Лондоні. Могильник вирішив, що офіційних засобів для життя йому не вистачає. Він має намір розширити свій бізнес. Артур знайшов людину, з якою викопував свіжі трупи та продавав місцевому лікарю. Однак не все йшло так, як треба. Могильник Артур разом зі своїм спільником вляпуються в серйозну колотнечу, але вибратися звідти здається неможливим.

Цвинтар домашніх тварин (Pet Sematary)

фільми 2

IMDB – 5.7
Виробництво США, Канада / 2019

Сім’я переїжджає до сільського будинку, до якого додається велика територія. Сімейне життя поступово налагоджується, але внаслідок нещасного випадку гине кіт. Скориставшись порадою одного з місцевих жителів, головний герой відносить кота та ховає його на дивному цвинтарі. Через деякий час загиблий кіт повертається в сім’ю, але поводиться агресивно. І коли гине дитина, головний герой наважується повторити ритуальне поховання.

Байки цвинтаря Морнінг в’ю (Cemetery Tales: Tales from Morningview Cemetery)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

Виробництво США / 2018

Фільм жахів про цвинтар від американської кіностудії. Є кілька короткометражних фільмів, які об’єднали разом. Група молодих людей, які подорожували американською глибинкою, знаходять старовинний цвинтар. Стародавні надгробки привертають увагу молоді. Однак вони стикаються з цілою серією зловісних таємниць, які ховаються за холодними могилами.

Осквернителі могил (The Gravedancers) – 23 цікавих фільмів про цвинтар

фільми 4

IMDB – 5.4
Виробництво США / 2006

Низка трагічних обставин об’єднала друзів по коледжі. Вони намагаються повернутися до нормального життя, але роблять ряд помилок, які позбавляють їхнього спокою. Після п’яних танців на могилі, друзів починають переслідувати дитина, ґвалтівник і маніяк, який за життя орудував сокирою. Вони не очікували, що безневинні розваги спричинять такі страшні наслідки. Намагаючись уникнути помсти, друзям доводиться дати відсіч примарам.

Цікаво  30 цікавих фільмів жахів із захоплюючим сюжетом

За межею часів (Beyond the Limits)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 4.6
Виробництво Німеччина / 2003

Фільм про цвинтар, який поєднує страхи, трилер, заплутані історії. Молода журналістка вирішує взяти інтерв’ю у місцевого сторожа на цвинтарі. Моторошний Фредерік неохоче починає розповідати свої історії. Він розповів їй про мафіозі, про магічний древній артефакт, про те, що це не просто місце, де ховати людей, щоб вони здобули останній притулок.

Незабаром журналістка розуміє, що вона не просто рядовий слухач, а вже є частиною цих історій. Героїня навіть не підозрювала, що за чергою історій до життя прокинулося давнє зло.

Клята мелодія (Hwaiteu) – 23 цікавих фільмів про цвинтар

фільми 6

IMDB – 5.9
Виробництво Корея Південна / 2011

Корейський фільм зі сценами на цвинтарі. Початківець хоче домогтися популярності. Вони записують композицію, яка практично миттєво робить їх відомими, підкорює публіку. Мрія молодих героїнь стає реальністю, але успіх обертається загостреною конкуренцією.

Після низки містичних збігів починаються проблеми. Тепер та, хто виконує хіт, вмирає страшною смертю. І якщо до цього кожна дівчина хотіла стати вокалісткою, тепер їм доведеться боротися за власне життя.

Про смерть, про кохання (Dellamorte Dellamore)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 7.1
Виробництво Італія, Франція, Німеччина / 1993

Нестандартний фільм, який поєднує в собі елементи жахів та комедії. Доглядач цвинтаря не нудьгує на своїй роботі. Він живе у маленькому італійському містечку. Проте, проста робота на цвинтарі перетворюється на пригоду. Мерці, які потрапляють сюди, пролежавши кілька днів у труні, мають звичку повставати з мертвих. І доглядачеві доводиться повертати їх у світ мертвих, розносячи голови пострілом.

Цвинтар домашніх тварин (дилогія) (Pet Sematary)

фільми 8

IMDB – 6.5
Виробництво США / 1989

Вирішивши змінити своє життя, лікар переїжджає до невеликого містечка разом зі своєю родиною. Вони отримують велику хату, чоловік швидко знаходить роботу. Проте просте сільське життя дуже змінюється. Кіт, улюбленець сім’ї, гине. Місцевий житель радить лікарю поховати кота на місцевому індіанському цвинтарі, який за легендою має містичну силу. Однак, коли кіт повертається до господарів, скептицизм головного героя випаровується.

Фантазм (Phantasm) – 23 цікавих фільмів про цвинтар

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 6.6
Виробництво США / 1978

Підліток стає свідком жахливої події. Габаритний наглядач цвинтаря дістає з могил трупи, а потім забирає до себе. І те, що він творить із ними у своєму бюро – привело підлітка у жах. Брат головного героя відмовляється вірити парубкові, відмахнувшись від його дурних фантазій, а розповісти йому більше нема кому. Ніхто не хоче вірити, що просто у них під боком відбуваються жахливі речі.

Ніч живих мерців (1990) (Night of the Living Dead)

фільми 10

IMDB – 6.8
Виробництво США / 1990

Вже вважається класикою серед старих фільмів жахів про цвинтарі. Брат із сестрою приїжджають на старовинне доладовище, яке вже майже занедбане. Вирішивши трохи розвеселити сестру, підняти їй настрій, брат вигадує історії про повсталих з могил тварин, не підозрюючи, що його фантазії надто близькі до правди. Коли на них кидається живий мрець, брат гине, а сестра в паніці знаходить фермерський будинок, де вирішує втекти разом із малознайомим Беном. Але вони навіть не підозрюють, чим закінчиться ця втеча.

Цікаво  20 Цікавих фільмів про експерименти над людьми!

Ніч живих мерців (1968) (Night of the Living Dead)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 7.8
Виробництво США / 1968

Фільм жахів з елементами трилера. Брат із сестрою вирушають на відокремлений цвинтар, але раптово зазнають нападу істоти, яка нагадує мерця. Брат гине, а сестра вирішує втекти у невеликому будинку, який розташувався неподалік. Вона виявляється в цьому будинку не одна, і разом із малознайомими людьми вона має пережити атаку.

Повернення живих мерців (The Return of the Living Dead) – 23 цікавих фільмів про цвинтар

фільми 12

IMDB – 7.3
Виробництво США / 1984

Забутий склад рясніє цікавими речами, тут припадають пилом навіть контейнери з мерцями. Опинившись тут помилково, контейнери були покинуті. Проте, внаслідок випадковості цілісність було порушено. Токсичні випари спрацювали як каталізатор, мерці, що ожили, покинули цвинтар і вирушили на пошуки їжі. Головні герої, які хочуть дати відсіч нечисті, розуміють, що незабаром і самі стануть мерцями, а тому ухвалюють моторошне рішення.

Повернення живих мерців (Return of the Living Dead Part II)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 5.7
Виробництво США / 1987

Класична варіація фільму про зомбі. Озброєні люди перевозять у контейнерах отруйний газ. Але місткості вивалюються та потрапляють у річку. Течія забирає бочки з патогеном, поки ті не прибиває до паркану. Підлітки, які випадково звільнили токсичні речовини, спричинили появу голодних зомбі. Отрута змушує мертвих вибиратися на поверхню, щоб полювати на людей. Підлітки намагаються переконати близьких, розповідаючи їм про повсталі тварюки, але їм не вірять. На цвинтарі розгортається катастрофа.

Будинок на краю цвинтаря (Quella villa accanto al cimitero)

фільми 14

IMDB – 6.1
Виробництво Італія / 1981

Невелика родина переїжджає до містечка та обирає будинок, який окремо стоїть на краю цвинтаря. Кажуть, що тут колись жив доктор чи вчений, чия могила ховається десь у хаті. Чоловік із дружиною стривожені через звуки та шуми, які долинають із глибин будинку. Чоловік, набравшись хоробрості, наважується подивитися, що там відбувається, відкриває підвальні двері, випускаючи звідти справжнісінький кошмар.

Втомлена смерть (Der müde Tod) – 23 цікавих фільмів про цвинтар

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 7.6
Виробництво Німеччина / 1921

Молода пара відпочиває в готелі, який ховається в невеликому селі. Чоловіка викрадає смерть, і жінка вирішує врятувати його. Вона потрапляє до таємничого потойбічного світу, де смерть ділиться з нею трьома різними історіями, що відбуваються в різних місцях. Кожна з цих історій є шансом урятувати коханого. Жінка має врятувати коханого, але щоразу зазнає невдачі. Зрозумівши, у чому полягає задум смерті, головна героїня наважується на відчайдушний крок.

Байки зі склепу (Tales from the Crypt)

фільми 16

IMDB – 6.9
Виробництво Великобританія / 1972

Детективний трилер з елементами жаху. Туристи вирушають на екскурсію старовинними похованнями. Вони губляться і потрапляють до кімнати, яка одразу викликає у них інтерес. З’являється ексцентричний незнайомець. Він кожному розповість, як закінчиться його біографія, роздробивши сюжет фільму на 5 частин. Коли всі історії були закінчені, Зберігач збирається піти, але відчинивши двері, виявляє вогненну яму, куди потрапляють грішники, що не встигли покаятися перед смертю.

П’ятниця 13: Частина 6 (Friday the 13th Part VI: Jason Lives)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 6.0
Виробництво США / 1986

Щасливчику вдається ще в дитинстві протистояти зловісному серійному вбивці. Довгі роки він стикається з сумнівами, передчуттями, щоб нарешті переконатися в тому, що цей серійний маніяк помер.

Цікаво  18 найкращих корейських фільмів про зомбі

Він вирушає на цвинтар, щоб на власні очі розкопати могилу і побачити труп злочинця. Він хотів переконатися, що моторошний монстр мертвий. Однак замість трупа, що згнив, їх зустрічає монстр, що відпочив, який повернувся, щоб помститися.

Склеп жаху (The Vault of Horror) – 23 цікавих фільмів про цвинтар

фільми 18

IMDB – 6.5
Виробництво Великобританія / 1973

З волі нагоди кілька людей зустрічаються в ліфті. Він їде все повільніше, поки не опиняється у дивному місці. Опинившись перед дверима підвалу, люди відчувають болючі страхи, сумніви. Щоб полегшити душевні муки, вони розповідають один одному таємні таємниці. П’ятеро бранців розуміють значення своїх снів, ліфт відчиняє двері, і вони опиняються в тому місці, про яке навіть не підозрювали.

Місто живих (Paura nella città dei morti viventi)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 6.2
Виробництво Італія / 1980

Головна героїня займається спіритизмом. Черговий сеанс став початком низки жахливих подій. Жінка побачила місто, де розкриються пекельна брама. Вона так сильно злякалася, що знепритомніла. Її ледь не поховали живцем. Детектив знаходить та відкопує її ще живою. Дізнавшись історію про браму, він погоджується їй допомогти. Удвох вони вирушають туди, де ось-ось настане апокаліпсис.

Зловіщі мерці (The Evil Dead)

фільми 20

IMDB – 7.4
Виробництво США / 1981

Компанія вирішує зняти коетдж для розваги та відпочинку. Сама споруда страшна і немає жодної живої душі. Але відокремленість цього місця їх не лякає. Відомо, що цей будинок колись належав людині, яка зберігала у підвалі окультні речі. Випадково мешканці знайшли магнітофон із записом. Вони вирішують заради веселощів послухати заклинання, але не підозрювали, яке зло вони розбудили.

Зловісні мерці 2 (Evil Dead II) – 23 цікавих фільмів про цвинтар

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 7.7
Виробництво США / 1987

Історія, що розкривається у першій частині має продовження. Головний герой повертається у місце, яке наводило на нього жах. Але зараз він прибув сюди із конкретною метою. Дівчина, яку він любить – одержима. Герой майже втратив надію на рятування її душі. Йому немає звідки чекати підтримки, він вирішує перебороти її демонів самотужки. Але він навіть не підозрює, з якими страшними сценами йому доведеться зіткнутися.

Пробуджується ліс (Wake Wood)

фільми 22

IMDB – 5.5
Виробництво Ірландія, Великобританія / 2009

Ветеринар хотів відзначити день народження маленької дочки, але натомість став свідком трагедії. Собака загриз дівчинку. Пригнічені батьки не можуть змиритися з новим життям. Після переїзду вони стають свідками того, як у моторошному лісі люди проводять обряд воскресіння. Коли головний герой присягає залишитися в місті назавжди, його дочку воскресають. Ось тільки вони навіть не підозрювали, чим скінчиться цей кошмар.

Жива лялька (Living Doll)

23 цікавих фільмів про цвинтар
23 цікавих фільмів про цвинтар

IMDB – 5.5
Виробництво Великобританія / 1990

Працівник моргу закохується у вродливу дівчину. Він надто сором’язливий, щоб проявити себе стосовно Христини. Але коли вона гине, його спроби виявляються марними. Працівник моргу вирішує не здаватися, а тому вирушає на цвинтар, щоб там викопати її труп і віднести до себе додому. Він хотів пожвавити її, але сам того не помічаючи, стає рабом мертвої дівчини, виконуючи її бажання.

Дивітьтся також: Фентезі фільми для вечірнього перегляду

Приємного перегляду!

Scroll to Top