Головна сторінка >> 20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

20 найстрашніших японських фільмів жахів

20 найстрашніших японських фільмів жахів. Лінійка хорорів в історії кінематографа різноманітна, але роботи режисерів країни сонця, що сходить – справжні шедеври з гнітючою атмосферою. Після перегляду добірки японських фільмів жахів не вдасться спокійно заснути навіть найстійкішим глядачам.

Прокляття (Ju-on)

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 6.7
Виробництво Японія / 2002

Величезний будинок у Токіо користується поганою репутацією з того часу, як у ньому сталося жорстоке вбивство. Глава сім’ї збожеволів і розправився з дружиною, а маленький син подружньої пари безвісти зник.

Ніхто з нових власників будинку не вижив після нападу злісних привидів, але все одно з’являються охочі оселитися в клятому житлі. До чергової родини соціальна служба надсилає за розподілом юну Ріку Нісіну, яка готова битися з потойбічними істотами.

Дзвінок (Ringu)

фільми 2

IMDB – 7.2
Виробництво Японія / 1998

Чотири друзі дивляться відеокасету зі звичайним білим шумом, але раптово на екрані з’являється жіночий образ. Незнайомка повідомляє, що хлопцям залишилося жити не довше за тиждень – і несподіваний дзвінок підтверджує її слова. Приятелі не сприймають загрозу серйозно, але у вказаний термін вмирають.

Тітка загиблої Томоко намагається розібратися в причинах трагедії та випадково переглядає злощасну касету. Починається зворотний відлік часу, де на кону – життя.

Темні води (Honogurai mizu no soko kara)

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 6.7
Виробництво Японія / 2001

Есімі шукає квартиру для оренди, куди планує переїхати після розлучення разом із дочкою Ікуко. Грошей вистачає на скромне і просочене вогкістю житло, але керівник будинку пояснює тимчасові незручності сезоном дощів.

Есімі погоджується на переїзд, і невдовзі Ікуко виявляє дитячу сумочку з іграшками. Дива тривають, коли дочка розповідає матері про маленьку дівчинку, яку часто бачить у будинку. Есімі вдається з’ясувати, що незнайома дитина – це Міцуко, яка зникла безвісти кілька років тому.

Паранормальне явище: Ніч у Токіо (Paranômaru akutibiti: Dai-2-shô – Tokyo Night)

фільми 4

IMDB – 5.1
Виробництво Японія / 2010

Брат Харукі помічає дива в поведінці сестри, і для підтвердження страшних здогадів встановлює в кімнатах камери стеження. Хлопцю доведеться зіткнутися з щирим злом, яке торкнулося всіх учасників трагічних подій.

Цікаво  Дуже цікаві фільми на вечір - що подивитись

Кінопроба (Ôdishon) – 20 найстрашніших японських фільмів жахів

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 7.1
Виробництво Японія, Південна Корея / 1999

З моменту смерті подружжя минуло 7 років, але Сігехар Аояма не поспішає починати нові відносини. Дорослий син серйозно переймається батьком, який може залишитися на самоті після його від’їзду.

Давній приятель Аоями кінопродюсер Єсікава пропонує вдатися до оригінального способу пошуку дружини. Чоловік оголошує про прослуховування на головну роль вигаданій картині, щоб Сигехару зміг оцінити якості жінок. Проби проходять успішно, але кінопродюсера непокоїть відсутність минулого в основної претендентки.

Лікування (Cure)

фільми 6

IMDB – 7.4
Виробництво Японія / 1997

Японією прокочується серія дивних вбивств, з якими належить розібратися детективу Такабе. Злочинців затримано, але їх нічого не пов’язує між собою, і мотиви ніхто не здатний пояснити. На тілах жертв вирізано величезну букву «Х», а вбивства чинили законослухняні громадяни.

Водночас вулицями міста блукає дивний хлопець з амнезією, якому намагаються допомогти випадкові перехожі. Однак після короткої розмови з незнайомцем кожен із них бере ножа – і вирішується на злочин.

Один пропущений дзвінок (One Missed Call)

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 6.2
Виробництво Японія / 2003

Продовжує список японських фільмів жахів психологічний трилер про загадкові смерті. За дивних обставин гине кілька молодих людей, які останні хвилини життя отримували дзвінок на мобільний телефон. У слухавці лунав голос кожної з жертв – і тільки Юмі вдалося вижити.

Разом із поліційним у відставці Хіросі дівчина розпочинає власне розслідування. Напарники з’ясовують, що після смерті власника телефону з апарату дзвонився на єдиний номер.

Прокляття (Noroi) – 20 найстрашніших японських фільмів жахів

фільми 8

IMDB – 6.9
Виробництво Японія / 2005

Репортер Масафумі Кобаясі знімає телепрограми про паранормальні явища, а розпочинає свій творчий шлях з історії Дзюнко, в будинку якої звучить плач немовлят. Жінка залишає клятий будинок, і через кілька днів її сусіди гинуть в автомобільній аварії.

До Масафумі звертається по допомогу актриса Маріка Мацумото, яка уві сні плете візерунок із дроту та пряжі. Кобаясі записує сплячу жінку у пошуках розгадки дивної поведінки – і чує чітко вимовлене ім’я демона.

Передчуття (Yogen)

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 6.2
Виробництво Японія / 2004

Хідекі Сатомі повертається на автомобілі з дружиною Аякою та донькою Наною у Токіо після відпустки. Чоловік паркується біля телефонного автомата, щоб здійснити терміновий дзвінок, і зауважує уривок газети. У виданні опубліковано замітку про загибель дочки Хідекі – і за хвилину страшне пророцтво збувається. В автомобіль з дівчинкою врізається вантажівка, а шлюб не витримує випробування горем. Через роки Хідекі живе один після розвиткутак, але думки про дивну газету не дають чоловікові спокою.

Страшна воля богів (Kamisama no iu tôri)

фільми 10

IMDB – 6.4
Виробництво Японія / 2014

Юний Сун Такахата – звичайний старшокласник, якому життя видається нудним та нецікавим. Один день змінюється на інший, і нічого дивного не відбувається. Одного разу в школі з’являється лялька Дарума, що говорить, – божества, яке приносить щастя.

Цікаво  13 найкращих фільмів жахів від Нетфлікс

Дарунки можна отримати, взявши участь у грі на виживання, але вціліти в масовій бійні буде непросто. Вже в першому раунді гинуть десятки школярів, а щасливчиків, що залишилися, чекає зустріч з іншими злісними божествами.

Воно йде за тобою (Kuru) – 20 найстрашніших японських фільмів жахів

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 6.2
Виробництво Японія / 2018

Хідекі та Кана – щасливе подружжя, яке очікує появи первістка. Пара знає, що дитиною буде дівчинка, і навіть вигадали малюкові ім’я. До офісу Хідекі приходить дивний відвідувач, який залишає повідомлення про долю Тиси – саме так планують назвати новонароджену.

Слова загадкового незнайомця згодом забулися, але за кілька років у будинку дружного сімейства з’являється зла сутність. Хідекі змушений звернутися за допомогою до досвідченого екзорциста, а також згадати давню історію, яку розповів таємничий відвідувач.

Наздоганяння зі смертю (Riaru onigokko)

фільми 12

IMDB – 6.1
Виробництво Японія / 2015

Звичайна шкільна екскурсія обертається трагедією, коли раптовий порив вітру розрізає автобус зі старшокласниками навпіл. Юній Міцуко дивом вдається вціліти – і на цей момент починається гра на виживання зі смертю.

Дівчину переслідують нещастя, небезпеки та жорстокі маніяки, а одна з жертв відкриває школярці правду. Міцуко подорожує паралельними реальностями, і хтось продовжить усіх вбивати, доки головна героїня історії не змінить сценарій. Кожен сюжет – окремий світ, а до фіналу дуже далеко.

Токійський гуль (дилогія) (Tôkyô gûru)

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 5.7
Виробництво Японія / 2017

Дія захватного фентезі розгортається в альтернативній реальності, де серед людей ховаються любителі людської плоті. Ґулі вважають за краще залишатися в тіні, вистежуючи жертву серед самотніх пішоходів.

Студент Кен Канекі піддається атаці людожера дорогою додому, але хлопцеві вдається вижити. На Гуля падає вуличний щит, і лікарі, що вчасно приспіли, рятують юнака. Хірурги не підозрюють, що донором пацієнта є небезпечний людожер, а пересаджені органи запустять незворотний процес трансформації.

Білокація (Bairokêshon) – 20 найстрашніших японських фільмів жахів

фільми 14

IMDB – 6.3
Виробництво Японія / 2013

Один з найкращих японських фільмів жахів змусить подумати над поєднанням сюжетної лінії. Такамура Синобу – талановита художниця, яка зустріла свою долю на сходовому майданчику. Стосунки швидко переросли у шлюб, але сімейну ідилію руйнує несподіваний арешт дівчини.

Звичайне придбання в супермаркеті завершилося затриманням Такамури, яку звинуватили у використанні фальшивих купюр. Охорона довго спостерігала за дівчиною та зафіксувала злочини на відео. Під час перегляду запису Такамура розуміє, що у кадрах зображений її двійник.

Мурашки по шкірі (Torihada: The Movie)

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 6.3
Виробництво Японія / 2012

Дбайлива Хікарі працює оператором у кол-центрі, вислуховуючи за обов’язком служби незліченну кількість скарг клієнтів. Єдина відтулина у потоці негативу стає роман із босом, але дівчина прииховує романтичні стосунки від довкільних.

Цікаво  23 цікавих фільмів про цвинтар

Кілька разів на день на апарат Хікарі надходять дзвінки від набридливої замовниці, яка є рідкісним ім’ям. Здивуванню дівчини немає межі, коли вона дізнається у скромній сусідці ненависну клієнтку.

Жінка з розрізаним ротом (Kuchisake-onna)

фільми 16

IMDB – 5.4
Виробництво Японія / 2007

У провінційному містечку починають безвісти зникати діти, а пошуки не дають результатів. Вчителька Матсузакі стає випадковою свідкою викрадення школярки – і починає власне розслідування. До жінки приєднується колега Ямашита, який вірить у правдивість давньої легенди.

Згідно з народними оповідями, у тутешніх місцях регулярно з’являється жінка з розрізаним ротом, що полює на дітей. Два відважні педагоги готові стати стіною між підступною примарою та беззахисними юними жертвами.

Вбивці (Killers) – 20 найстрашніших японських фільмів жахів

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 6.4
Виробництво Індонезія, Японія / 2014

Байю Аділья – амбітний журналіст, яким керує почуття справедливості. Чоловік береться за розслідування корупційних злочинів впливового політика, що призводить до втрати роботи та сім’ї. Байю не здається і має намір поквитатися з ворогами, а знаряддям помсти стають похмурі відео.

Аділья знаходить в інтернеті ролики таємничого вбивці, який витончено розправляється із жертвами, викладаючи подробиці злочинів. Байю копіює почерк маніяка, але божевільний душогуб не зазнає конкуренції.

Сирена (Sairen)

фільми 18

IMDB – 5.5
Виробництво Японія / 2006

Письменник Сіньїті приїжджає з дочкою Юкі та сином Хідео на віддалений острів, де всі мешканці дотримуються головного правила. Вночі не можна залишати свої будинки, а під час звуку сирени небажано навіть підходити до вікон.

Юкі вважає поведінку людей дивною і намагається не піддаватися масовій істерії, але справжній шок викликає несподіване відкриття. Якось дівчина виявляє у будинку фотографії, де зображено всіх місцевих жителів. З того часу зовнішній вигляд людей не змінився, хоча знімки датовані 1976 роком.

Інфекція (Kansen)

20 найстрашніших японських фільмів жахів
20 найстрашніших японських фільмів жахів

IMDB – 6.0
Виробництво Японія / 2004

У клініці, що знаходиться на межі закриття, відбувається непоправна трагедія. Через лікарську помилку гине пацієнт, а нічна зміна лікарів і медсестер опиняється перед непростим вибором.

Необхідно визнати власну помилку, поставивши хрест на подальшій кар’єрі та існування лікарні, або підписати хибний рапорт. Колеги посилаються на безнадійність пацієнта, тому вирішують піти шляхом обману, не підозрюючи про жахливі наслідки безчесного вибору.

Ліс самогубців (Jukai Mura) – 20 найстрашніших японських фільмів жахів

фільми 20

IMDB – 5.0
Виробництво Японія / 2021

Сестри Мей та Хібікі Амадзава живуть із бабусею після загибелі матері, але одного разу доля дівчат кардинально змінюється. Школярки дізнаються про існування похмурого лісу Аокігахара, який вселяє людям думки про суїцид.

Причиною дивної аномалії є ящик, де під печаткою сильного закляття таїться найдавніше зло. Посилання з містичною могутністю потрапляє до людей, а розірвати чари можна лише у серці лісу. Сестри збирають групу для пошуку джерела зла, але ще нікому не вдавалося вибратися живим із хащі.

Дивіться також: Фільми жахів про піраній

Приємного перегляду!

Scroll to Top