Головна сторінка >> 23 найкращі комедії, які варто подивитись
23 найкращі комедії

23 найкращі комедії, які варто подивитись

23 найкращі комедії, які варто подивитись. 2022 виявився дуже щедрим на цікаве кіно, і не останнє місце в списку свіжих фільмів займають комедії різноманітних жанрів.

Ви зможете вибрати для себе військові, романтичні, філософські, фантастичні, але незмінно веселі історії з високим рейтингом нашої добірки, куди входять найкращі фільми комедії.

Зміст

Швидше кулі (Bullet Train)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 7.3
 • Виробництво США / 2022

«Швидше кулі» – комедійний екшен із Бредом Піттом, який увібрав у себе, мабуть, усі відомі шаблони бойовиків у соусі із замороченого сюжету з блискучою іронією, видовищністю та божевільною динамікою.

Напівсонний пом’ятий чувак на прізвисько «Сонечко» (Пітт) – відставний кілер, який вирішив практикувати всеосяжну любов до людей. Але він не цурається доручень боса, головне – щоб не довелося вбивати. Він сідає в дорогий експрес, щоб виконати простеньке завдання – забрати якусь валізку у зв’язкового, і злипається в божевільну колотнечу.

Місис Харріс їде до Парижа (Mrs. Harris Goes to Paris)

фільми 2
 • IMDB – 7.1
 • Виробництво Великобританія, Канада, Франція, Угорщина, Бельгія / 2022

«Місис Харріс їде до Парижа» – новий фільм про моду та стиль. Це чарівна комедія в антуражі Європи 50-х років, що розповідає про пригоди немолодої жінки, яка мріє про гарну сукню.

Місис Харріс, вдова героя війни, захоплена сукнею від кутюр, побачивши його на одній клієнтці. Жінка збирає гроші та вирушає до Парижа, щоб замовити собі чудову річ від Діора. Тут вона знаходить друзів, переживає безліч пригод та змінює не лише своє життя, а й долю модної компанії.

За пивом! (The Greatest Beer Run Ever)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 6.8
 • Виробництво США / 2022

«За пивом!» – Антивоєнна комедія Пітера Фарреллі. Колишній солдат і переконаний мілітарист Джон Донохью із хвилюванням спостерігає за подіями війни у В’єтнамі. І якось його осяює свіжа ідея: треба привезти солдатам на лінію фронту справжнього американського пива!

Сказано зроблено. Джон фрахтує судно, набиває пару сумок банками пива і вирушає до В’єтнаму. Переживши безліч пригод, як комедійних, так і трагічних, і все ж таки здійснивши свою зухвалу ідею, він змінює свої погляди на життя.

Matilda (Matilda) – 23 найкращі комедії

фільми 4
 • IMDB – 7.2
 • Виробництво Великобританія, США / 2022

«Matilda» – підліткова британська музична фентезі-комедія від Netflix, яка розповідає про пригоди дівчинки-вундеркінда, чиїм ім’ям названо фільм.

Матильда Вормвуд має телекінез і вміє читати з трьох років. Але обдарованість дівчинки не допомагає їй бути улюбленою дитиною у батьків, які постійно ображають її. У школі Кранчем-Холл Матильді теж не солодко – злий забобонний директор Агата Транчбулл просто ненавидить дітей, і особливо таких, що «розумніють».

Цікаво  Хороші фільми на вечір насичені захопливими історіями та персонажами

Єдиним другом дівчинки стає міс Хані, племінниця директорки, і їм разом доведеться пережити захватні та веселі пригоди.

Трикутник смутку (Triangle of Sadness)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 7.5
 • Виробництво Швеція, Франція, Великобританія, Німеччина, Туреччина, Греція, США, Данія, Швейцарія, Мексика / 2022

«Трикутник печалі» – чудова сатира, що висміює звичаї «вищого суспільства», створена шведом Рубеном Естлундом за власним сценарієм.

Декілька зарозумілих знаменитостей відправляються в круїз на розкішній яхті, розважаючись і не звертаючи уваги на персонал, що забезпечує потреби й виконує абсурдні прохання «еліти».

Шторм викидає яхту на безлюдний острів, де раптово всі спроби виявляються марним. Заради загального виживання командувати цією зграєю береться прибиральниця Ебігейл, відверто знущаючись з колишніх господарів життя.

Людина, на ім’я Отто (A Man Called Otto)

фільми 6
 • IMDB – 7.3
 • Виробництво США, Швеція / 2022

“Людина, на ім’я Отто” – голлівудська життєва комедія з Томом Хенксом. Він виконав роль Отто, сварливого старого, невдоволеного життям і що виводить навколишніх своїм бурчанням.

І ось одного разу в будинку по сусідству поселяється весела молода сім’я, яка шалено дратує Отто. Але раптом старий починає відчувати дружню симпатію до вагітної Марі соль, розумної й чуйної молодої жінки, і поступово життя Отто змінюється на краще.

Нестерпний тягар величезного таланту (The Unbearable Weight of Massive Talent)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 7.0
 • Виробництво США / 2022

«Нестерпний тягар величезного таланту» – іронічна американська комедія, де Ніколас Кейдж зіграв кумедну версію самого себе – актора, що старіє, у пошуках нової роботи.

Якось його запрошують на день народження мексиканського багатія, давнього шанувальника Кейджа. Актор погоджується – це краще ніж нічого, та й платять пристойно. А на шляху дізнається, що його клієнт – мафіозі, відповідальний за викрадення дочки сенатора. ЦРУ просить Кейджа допомогти у розслідуванні, і тепер він має стати тим самим персонажем, яких він грав усе своє життя.

Дивний Ел (Weird: The Al Yankovic Story) – 23 найкращі комедії

фільми 8
 • IMDB – 7.0
 • Виробництво США / 2022

«Дивний Ел» – комедійний бойовик, який розповідає про життя Альфреда Янковича, відомого пародиста музичних хітів.

З дитинства Ел доводить своїх батьків гуморними переспівами хітів. Батько суворо вимагає, щоб Альфред пішов працювати на фабрику, а мати, потай від батька купує синові акордеон. І всі навколо, від батька до випадкових знайомих, вважають, що хлопець журиться, і пародії нікому не потрібні, проте із задоволенням сміються з музичних номерів дивакуватого Ела.

Диваки назавжди (Jackass Forever)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 6.9
 • Виробництво США / 2022

«Дивини назавжди» – документальна кінокомедія (бувають і такі!), наповнена самими сміливими жартами.

У центрі оповідання – засновники та новачки найпопулярнішої американської гумористичної медіафраншизи «Дивак». Сценки, трюки, розіграші та пародії у фільмі перемішані з невеликими акторськими інтерв’ю прямо на знімальному майданчику. Словом, шанувальників легкого «американського гумору» чекає 1,5 години сміху та спілкування з популярними коміками.

Незвільняється (Employee of the Month
Irréductible)

фільми 10
 • IMDB – 6.1
 • Виробництво Франція / 2022

«Не звільняється» – французька комедія 2022 року, яка розповідає про невеликого чиновника великого відомства Венсана. Він любить свою роботу, де не потрібно перенапружуватися, щоб отримувати солідну платню.

Проте реформи у відомстві підводять Венсана під скорочення. Озброївшись трудовим кодексом, він вступає у справжній бій із начальством, змушуючи тих вигадувати обхідні маневри для звільнення чиновника. Венсана починають посилати з інспекцією у всілякі екзотичні та некомфортні місця планети, щоб він втік сам. Але не тут було…

Чоловіки з пластичної хірургії (Apgujeong Report)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 6.9
 • Виробництво Південна Корея / 2022

«Мужики із пластичної хірургії» – південнокорейська комедія режисера Ім Джин Суна. Де-кук – неймовірний ледар, який живе в престижному районі Сеула Каннамі, де на кожному кроці розташовані клініки пластики. Іноді він мріє відкрити власний бізнес у цій сфері, але далі за бажання справа не йде.

Цікаво  Цікаві сімейні фільми на вечір - захоплююча добірка

І ось одного разу доля підкидає йому шанс в особі Джи-ву, пластичного хірурга, який втратив ліцензію. Чоловіки швидко домовляються і починають свою справу, чхаючи на закони й постійно потрапляючи в курйозні ситуації.

Клерки 3 (Clerks III) – 23 найкращі комедії

фільми 12
 • IMDB – 6.4
 • Виробництво США / 2022

“Клерки 3” – продовження циклу “Клерки”, безладна американська комедія.

Рендал Грейвс, переживши серйозний серцевий напад, вирішує разом із Данте створити фільм про своє життя після покупки Quick Stop. Після низки марних прослуховувань акторів та спроб знайти знімальну групу, Рендал розуміє, що найкраще відобразять задум фільму його друзі – Джей й Боб. У процесі роботи Данте та Рендал серйозно сваряться, і тепер із серцевим нападом звалюється Данте.

Забійний монтаж (Coupez ! / Final Cut)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 6.6
 • Виробництво Франція, США, Великобританія, Японія / 2022

«Вбивчий монтаж» – нова комедія жахів від оскароносного француза Мішеля Хазанавічуса. Десь у руїнах покинутих фабрик недосвідчений режисер Ремі намагається зняти хорор про зомбі. Процес зовсім не клеїться, і Ремі вже зривається на своїх підлеглих.

У перерві між зніманням костюмерка розповідає, що саме в цій будівлі колись ставилися моторошні експерименти на людях. А потім на невдах раптово нападають справжні живі мерці, і їм залишається тільки виживати й ловити момент для ефектного знімання.

Дивіться, як вони тікають (See How They Run)

фільми 14
 • IMDB – 6.5
 • Виробництво США, Великобританія / 2022

«Дивіться, як вони тікають» – закордонний іронічний ретро-детектив із розкішним оскароносним кастингом. Дія відбувається у 1953 році.

У Лондонському театрі відзначають соту постановку знаменитої п’єси «Мишоловка». П’яний американець Коперник намагається вмовити сера Джона Вульфа, продюсера постановки, дозволити екранізацію твору. Отримавши відмову, він починає загравати з провідною актрисою театру, б’ється з її чоловіком, а трохи пізніше бездиханне тіло Коперника знаходять за лаштунками.

Квиток до раю (Ticket to Paradise) – 23 найкращі комедії

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 6.2
 • Виробництво США, Великобританія / 2022

Девід і Джорджія Коттони розлучені вже багато років і не шкодують про це рішення. Але одного разу їм доводиться об’єднатися перед серйозною небезпекою. Їхня доросла дочка Лілі збирається вийти заміж на Балі за місцевого жителя Геде, якого ледве знає. Коттони купують спільні квитки і їдуть у райське містечко, обмінюючись й все більше сумніваючись, що розлучення було правильним рішенням.

6/45 (6/45)

фільми 16
 • IMDB – 7.0
 • Виробництво Південна Корея / 2022

Якщо Вам хочеться швидко виправити похмурий настрій, спробуйте поринути у цю кумедну історію від південнокорейського режисера Пака Кю-тхе. Тут все вирішує вітер!

“6/45” – назва популярної корейської лотереї, квиток від якої дістався двом приятелям, що обідають у ресторанчику. Не вірячи в удачу, вони викинули квиток, віднесений вітром на кордон між Кореями, де його спіймав молодий прикордонник Пак Чон У. Незабаром хлопець з’ясував, що цей листок виграв 5,7 мільярда геть.

Втішний Пак починає мріяти про безхмарне майбутнє, але в його фантазії втручається вітер і забирає квиток на територію Північної Кореї, де той потрапляє в руки солдата Ен Хо. Цей хлопець також дізнається про виграш, але щоб отримати гроші, йому потрібна допомога південнокорейського прикордонника.

Денна зміна (Day Shift) – 23 найкращі комедії

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 6.1
 • Виробництво США / 2022

“Денна зміна” – хіт від Netflix, вампірський комедійний бойовик. Головний герой історії – Бад Яблонскі, який, прикидаючись чистильником басейнів, винищує вампірів і вириває у них ікла на продаж. І ось одного разу він дізнається, що колишня дружина через фінансові труднощі збирається поїхати до матусі до Флориди й забрати з собою дочку.

Цікаво  Поглиблення у життєві історії: нові фільми на реальних подіях

Щоб роздобути грошей і запобігти розлученню з донькою, Баду потрібно терміново повернутися до спілки мисливців на вампірів, звідки його поперли за погану поведінку. Там Баду дають випробувальний термін, протягом якого він працюватиме у денну зміну під наглядом лояльного союзу мисливця Сета.

Білий шум (White Noise)

фільми 18
 • IMDB – 5.7
 • Виробництво США, Великобританія / 2022

«Білий шум» – елегантна кіноадаптація культового сатиричного роману Дона Делілло, який вважався екранізацією, що не піддається. Режисер Ноа Баумбах упорався на всі сто.

У центрі сюжету Джек Гледні, викладач гістерології, його дружина Бабетта, захоплена окультизмом та четверо дітей цієї пари.

Історія розгортається в 80-ті й починається з катастрофи – вантажівка врізається в везучий токсичні відходи склад і над маленьким містечком повисає отруйна хмара. Жителів евакуюють, але це лише початок.

Іронія долі у Голлівуді (About Fate)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 6.3
 • Виробництво США / 2022

Два головні герої, Марго Хейс і Гріффін Рід, живуть в однакових будинках, в передмісті Вествуд та Нортвуд. Рід вирушає перед Різдвом у лазню за традицією, підхопленою у друга, а потім, завдяки п’яним друзям, які назвали таксисту не ту адресу, виявляється у квартирі здивованої Марго…

Атестат про середню освіту (Dasvi) – 23 найкращі комедії

фільми 20
 • IMDB – 7.3
 • Виробництво Індія / 2022

«Атестат про середню освіту» – індійська соціальна комедія 2022 року з Абхішеком Баччаном у головній ролі.

Ганга Рам Чаудхарі – зарозумілий чиновник, який керує вигаданим штатом. За чергове шахрайство він потрапляє до в’язниці, де Джіоті Десвал, супер інтендант в’язниці, пояснює Ганзі, що той може розраховувати лише на низьку працю, бо не має середньої освіти. Головний герой вирішує не гаяти часу й отримати атестат прямо за ґратами.

Тим часом його раніше слухняна і тиха дружина, яка обійняла посаду чоловіка, освоюється на новому місці, стає популярним політиком і обмірковує плани того, як позбутися Ганги назавжди.

Людина з Торонто (The Man from Toronto)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 5.8
 • Виробництво США / 2022

«Людина з Торонто» – захватна кримінальна комедія з Кевіном Хартом та Вуді Харрельсоном у головних ролях. Тедді (Харт) – невдаха, звільнений з останнього місця роботи. Вирішивши приховати це від своєї дружини та зробити їй романтичний сюрприз, Тедді винаймає будинок у милому курортному містечку і вирушає туди, підготувати все для приємного відпочинку.

Однак помилково таксиста Тедді потрапляє не в той будинок, де його вважають за очікуваного кілера на прізвисько «Людина з Торонто» (Харрельсон). Чоловік, що нічого не розуміє, примудряється справити враження на навколишніх, і незабаром виявляється потрібен усім: ФБР, бандитам, поліції й самому кілеру…

Неймовірно, але факт (Incroyable mais vrai) – 23 найкращі комедії

фільми 22
 • IMDB – 6.4
 • Виробництво Франція, Бельгія / 2022

«Неймовірно, але факт» – франко-бельгійська сюрреалістична комедія від режисера Квентіна Дюп’є, яка висміює сучасне суспільство. Алан і Марі – не молоде подружжя, яке купило будинок у тихому передмісті.

Незабаром вони виявляють секретний тунель під будинком, пройшовши який людина опиняється у майбутньому, перестрибуючи через три дні, і заразом трохи молодшає. Алана не надто вражає відкриття, зате його дружина стає одержимою ідеєю вічної молодості.

Занадто крутий для вбивства (Zhe ge sha shou bu tai leng jing)

23 найкращі комедії
23 найкращі комедії
 • IMDB – 6.1
 • Виробництво Китай / 2022

«Занадто крутий для вбивства» – смішний і легкий гангстерський фільм з Китаю. Великий бандит Харві одержимий пошуками найманого вбивці Карла, який скоїв на нього замах. Легально Харві є кінопродюсером і вирішує закрити виробництво останнього фільму режисера Міллера.

Щоб не втратити роботу, сестра режисера, актриса Мілан, влаштовує багатоходівку. Вона повідомляє Харві, що розшукала Карла, але видасть його тільки в обмін на продовження знімання.

Дивіться також: 15 найкращих комедій з чорним гумором

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору