Головна сторінка >> Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

Фільми жахів про піраній

Фільми жахів про піраній. Часто творцям фільмів навіть не потрібно вигадувати монстрів, щоб полоскотати нерви глядачам. Достатньо зосередити увагу на морських мешканців, яких створила природа. І не тільки акули можуть вселяти в людей первісний страх. Не менш небезпечних піраній. Зустріч із хижими рибами не обіцяє нічого доброго. І хоч добірка фільмів жахів про піраній не така велика, глядачам все одно буде що подивитися.

Піраньї (Piranha 1978) – Фільми жахів про піраній

Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

IMDB – 5.9
Виробництво США / 1978

Хоча «Холодна війна» і залишилася позаду, це не означає, що всі розробки канули. На руках у таємних урядових організацій залишилися піраньї. Цих риб вивели під час численних експериментів. Гігантські риби здатні виживати в будь-якому кліматі, вони відрізняються кровожерністю та витривалістю.

Ось тільки базу, де виводили піраній, закрили. І ніхто не спромігся перевірити, що сталося з рибами. Воду з бази злили у найближчу річку. Туди ж потрапили й піраньї. За течією річки риби-вбивці припливли до озера. І тепер у небезпеці опинилися прості люди.

Піраньї 2: Нерест (Piranha Part Two: The Spawning)

фільми 2

IMDB – 3.7
Виробництво Італія, США, Японія / 1981

Енн та Тайлер знаходять на одному з островів Карибського моря судно. Усередині вони виявляють кількох мерців. Тайлер та Енн хочуть дізнатися причину смерті аквалангістів, тому вони проникають у морг. Виявляється, тіла були об’їдені. Тоді Тайлер зізнається, що він – біохімік. Раніше він брав участь у виведенні смертоносних піраній, які можуть літати. Але пробірка з ікрою випадково опинилась у місцевій водоймі. Наразі ці небезпечні риби загрожують усім відпочивальним. Енн і Тайлер вирішують знищити піраній, підірвавши корабель.

Риба-вбивця (Killer Fish)

Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

IMDB – 4.1
Виробництво Італія, Франція, Великобританія, США, Бразилія / 1979

Банда злочинців вирішує пограбувати нафтобазу у Бразилії. Вони дізналися, що на складі зберігається щось дуже цінне – смарагди. Ватажок банди – колишній працівник нафтобази. Він вигадав простий, але дієвий план – підірвати все, а поки працівники в паніці шукатимуть вихід, вкрасти смарагди.

Цікаво  18 найкращих корейських фільмів про зомбі

План спрацював, камінці опинилися в руках грабіжників. Смарагди вирушають на дно озера, де вони будуть у безпеці, доки не вщухне галас. А ватажок вирішує убезпечити скарб, випустивши в озеро піраній. Ось тільки він не продумав одну річ – як дістати з води, що кишить рибами-вбивцями, смарагди.

Піранья 3D (Piranha 3D) – Фільми жахів про піраній

фільми 4

IMDB – 5.5
Виробництво США / 2010

Курортне місто біля озера Вікторія готується до свята. 20 тисяч підлітків чекають на початок літа. Але раптово у місті відбувається сильний землетрус. На поверхні виявляються доісторичні та кровожерливих піраній.

Місцевий шериф, поліційний та доктор Рейбенкс змушені згуртуватися, щоб урятувати мешканців містечка. Одна помилка – і люди стануть жертвами піраній. Чи зможуть вони врятувати себе і все місто, чи риби-вбивці переможуть?

Піраньї 3DD (Piranha 3DD)

Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

IMDB – 3.7
Виробництво США / 2012

У минулому напади піраній вдавалося стримати, оскільки вони проникали у води біля туристичних міст. Але тепер смертоносні хижаки заполонили каналізації та водопроводи. Вони проникають у басейни, озера та водоймища аквапарку Wilderness Waters. Поки власники сподіваються отримати рекордний для сезону виторг, піраньї вже чекають своїх перших жертв. Чи зможуть місцеві люди відбити атаку хижих риб? Чи місто потоне у крові?

Піраньї (1995) (Piranha)

фільми 6

IMDB – 3.9
Виробництво США, Японія / 1995

«Холодна війна» залишилася у минулому. Багато баз виявилися покинуті. На один із таких секретних об’єктів проникають детектив та письменник. Вони випадково зливають воду з бака до місцевої річки. Але вони й не підозрюють, що випустили на свободу смертоносних піраній.

Модифіковані риби розмножуються із жахливою швидкістю. Разом з плином вони рухаються до міст та океану. І якщо вони опиняться у великих водах, то незабаром усьому живому на Землі прийде кінець.

Риба Франкенштейна (Frankenfish)

Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

IMDB – 4.7
Виробництво США / 2004

Луїзіана завжди мала погану славу через величезні непрохідні болота. Але ситуація лише посилилася, коли в одному із районів почали зникати люди. Група фахівців дійшла висновку, що у всьому винні крокодили. Але експерт Мері вважає, що алігатор-людожер тут ні до чого.

Вона проводить власне дослідження і робить висновок, що укуси на тілах жертв належать акулі. Але Мері не розуміє, як хижак зміг опинитися у місцевих болотах. Люди продовжують вмирати. І з кожним днем Мері все більше переконується, що за смертоносними нападами стоїть якась риба-мутант.

Цікаво  24 найкращі фільми жахів, які варто переглянути!

Планктон (Plankton) – Фільми жахів про піраній

фільми 8

IMDB – 4.4
Виробництво Італія / 1994

До списку фільмів жахів про риб-вбивць неможливо не включити картину «Планктон». Історія розгортається довкола підлітків. У пошуках пригод п’ять друзів вирушають у відкрите море гумовим човном. Але через шторм вони зазнають краху.

Несподівано вони помічають яхту. Вони ховаються на судні від бурі. Однак друзі швидко розуміють, що на човні вони самі. На борту немає живих людей, а лише дивне наукове обладнання та ціла колекція морських істот. Побіжний огляд яхти відкриває страшнийну таємницю: всіх людей на човні знищили піраньї, над якими проводили експерименти.

Прокляття мертвого озера (Snakehead Terror)

Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

IMDB – 3.8
Виробництво Канада, США / 2004

Два роки мешканці маленького містечка жили спокійно. Але одного разу смертоносні риби ящір оголи повернулися. І вони хочуть вгамувати спрагу. Морські вбивці мутували за ці два роки. Вони стали більшими й небезпечнішими. Тепер вони можуть полювати не лише у воді, а й на суші.

Поліція, не бажаючи сіяти паніку, вирішує приховати правду місцевих жителів. Але люди починають пропадати. І тоді шериф Джеймс і біолог Дейл об’єднуються, щоб чинити опір безжальним рибам.

Кроваве озеро: Атака міног-вбивць (Blood Lake: Attack of the Killer Lampreys)

фільми 10

IMDB – 3.7
Виробництво США / 2014

Міноги – це кровожерливі морські жителі. Але раніше вони завжди харчувалися лише іншими рибами. Однак раптово вони вирішили перейти на людей. Можливо, людська кров видалася їм смачнішою. У небезпеці опинилися всі мешканці невеликого містечка у Мічигані. Потвори дуже швидко розмножуються, їм потрібно все більше жертв. Чи зуміють місцеві жителі дати відсіч морським убивцям, чи вони приречені на болісну смерть?

Внизу (Beneath) – Фільми жахів про піраній

Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

IMDB – 3.5
Виробництво США / 2013

Джонні разом із друзями вирушає через озеро на острів. Компанія підлітків хоче відзначити успішне закінчення школи. Можливо, вони більше ніколи не побачаться, тому друзі хочуть добре відпочити. А Джонні також мріє повернути Кітті, яка нещодавно з ним розлучилася.

Підлітки завантажують човен і вирушають у невелику подорож. Діставшись острова, компанія починає пити й веселитися. Але Джонні не розповів друзям, що у воді живе величезна смертоносна риба. І незабаром хлопці порушують головне правило – не заходити у воду без човна.

Піраньяконда (Piranhaconda)

фільми 12

IMDB – 2.9
Виробництво США / 2012

Цікаво  Фільми про зомбі 2023 - цікава добірка на вечір

Знімальна група намагається зняти досить низькобюджетний фільм жахів. Разом з акторами вони вирушають на дикий острів. Але поки що ніхто і не здогадується, що у них не буде шансу зняти захватний фільм.

На острові на них чекає справжній кошмар. Тут мешкає монстр, який є чимось середнім між піраньєю і змією. Незабаром знімальній групі доведеться боротися за своє життя. І крім монстра, вони мають зіткнутися з місцевими бандитами.

Болото змієголов (SnakeHead Swamp)

Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

IMDB – 3.1
Виробництво США / 2014

Чоловік вирушає на зустріч із коханою дівчиною. Він ловить попутку – величезна вантажівка. Водій перевозить небезпечний вантаж. З чуток, у машині повно хімікатів, небезпечних для людини та природи. Але нові знайомі не турбуються із цього приводу, вони впевнені, що їм нічого не загрожує.

Раптом зсередини лунає дивний звук. Водії та його попутник вирушають перевірити, що сталося. Виявляється, «вантаж» виліз на волю. І тепер смертоносні риби загрожують мешканцям невеликого містечка.

Піраній: ідеальні хижаки (Mega Piranha)

фільми 14

IMDB – 2.4
Виробництво США / 2009

Тисячі років піраній залишалися одними з найстрашніших і найнебезпечніших хижаків. І група вчених вирішує відновити морським мешканцям цей титул. Вони проводять експерименти над рибами. Але кільком хижакам вдається вибратися на волю. Генетично модифіковані риби розумні та небезпечні. Вони можуть швидко розмножуватися та зростати до неймовірних розмірів. І тепер піраньї починають захоплювати Землю. Чи вдасться людям відбити напад риб-людожерів?

Акули-піраньї (Piranha Sharks) – Фільми жахів про піраній

Фільми жахів про піраній
Фільми жахів про піраній

IMDB – 3.1
Виробництво США / 2016

Вчені проводять серію експериментів над акулами. Вони зменшують їх у розмірі, зберігши всі інші функції. Тепер ці мініхижаки можуть мешкати не тільки в океанах, а й у місцевих водоймах, каналізаціях. Модифіковані акули швидко розмножуються. З кожним днем кількість жертв все збільшується. І незабаром Нью-Йорк охоплює паніка. Акули готові вбити всіх, хто стане на їхньому шляху.

Зубатка (Razorteeth)

фільми 16

IMDB – 2.3
Виробництво США / 2005

До списку найкращих фільмів жахів про піраній входить картина «Зубатка». У військових цілях уряд створив кровожерливих риб. Але їм вдалося встановити повний контроль над небезпечними морськими мешканцями. Серія фатальних помилок призводить до того, що зубатки опиняються в озері заповідника.

Уряд вирішує тихо розв’язати проблему, виславши на місце досвідченого агента. Але через бюрократію він не може відразу розпочати роботу. Зубатки починають вбивати відвідувачів заповідника, а страшна правда про експерименти виринає назовні.

Дивіться також: 23 фільми жахів, заснованих на реальних подіях

Приємного перегляду!

Scroll to Top