Головна сторінка >> 17 найкривавіших фільмів жахів: Обережно! Багато жорстокості!
17 найкривавіших фільмів жахів

17 найкривавіших фільмів жахів: Обережно! Багато жорстокості!

Є маса фільмів жахів, у яких творці роблять ставку на лякаючу велику кількість крові, змазуючи в ній весь екран і вражаючи нестримним насильством. Зрозуміло, всім зрозуміло, що кров – фальшива, проте цей прийом завжди спрацьовує, шокуючи глядача.

Пропонуємо вам список найкривавіших фільмів жахів, які, на думку експертів, чудово задовольнять прагнення спостерігати фонтани й водоспади лякаючої яскраво-червоної рідини.

Зловісні мерці: Чорна книга (Evil Dead 2013)

Зловісні мерці: Чорна книга (Evil Dead 2013)
 • IMDB – 6.5

Культові «Зловісні мерці» 1981 року та його продовження не соромилися облити екран кров’ю. Рімейк вирішив не відставати, як обігравши сюжет і адаптувавши його за сучасності, а й зберігши дух оригіналу. Дівчина Міа, бажаючи позбутися наркоманії, вирушає з братом і друзями до відокремленого лісового будинку, де вони виявляють Книгу мертвих і читають її, що призводить до справжнього кошмару.

Токійська поліція крові (Tôkyô zankoku keisatsu / Tokyo Gore Police 2008)

Токійська поліція крові (Tôkyô zankoku keisatsu / Tokyo Gore Police 2008)
 • IMDB – 5.9

Азіатські жахи – це вражаючі фонтани крові прямо з відрубаних кінцівок жертв (цей прийом був використаний у фільмі «Вбити Білла»). У фантастичній антиутопії «Поліція крові» все набагато страшніше. Дія відбувається в майбутньому, де люди щосили модифікують себе, створюючи найхимерніші тіла. Дівчина, на ім’я Рука – офіцерка поліції, яка майстерно володіє катаною, яка розслідує вбивство свого батька і мститься тим, хто до цього причетний.

Жахливий 2 (Terrifier 2 2022)

Жахливий 2 (Terrifier 2 2022)
 • IMDB – 6.1

Криваві злочини клоуна Арта глядачі або ненавидять, або захоплюються ними – середини не буває. Перша частина цього незалежного хорору була успішною, і творці зважилися на продовження, в якому Арт зустрічає дуже схожу на нього дівчинку. Тим часом Сієнна готується до Хелловіну.

Цікаво  Цікаві фільми та серіали - ТОП 15

Місто живих мерців (Paura nella città dei morti viventi 1980)

Місто живих мерців (Paura nella città dei morti viventi 1980)
 • IMDB – 6.2

Один із найулюбленіших фільмів Тарантіно – творіння італійського режисера Лючио Фульчі, мікс кривавих річок, кривавих сліз, лютої жорстокості та шалених фантазій. Тут не тільки море крові, а й маса огидних сцен, для яких були використані живі личинки та черв’яки.

Медіум Мері Вудхаус побачила під час сеансу місто Данвіч, в якому незабаром має відчинитися брама самого пекла. Від жаху вона впала в стан, схожий на смерть, і ледь не була похована живцем. Журналіст Пітер Белл рятує жінку, і вони разом їдуть розшукувати приречене місто, в якому справді починається кошмар.

Ічі-кілер (Koroshiya 1 2001)

Ічі-кілер (Koroshiya 1 2001)
 • IMDB – 7.0

Якіхара – високопоставлений якудза, одержимий заподіянням болю іншим. Він шукає зниклого з великою сумою члена банди, але на його шляху встає психопат Ічі, який не може втриматися від вбивств всього живого, причому найкривавішим видовищним чином.

День мерців (Day of the Dead 1985)

День мерців (Day of the Dead 1985)
 • IMDB – 7.1

Фінальна частина оригінальної трилогії Ромеро про живих мерців – фільм, у якому продемонстровані найвражаючі сцени кривавого вбивства та один із найкращих хорорів усіх часів.

На планеті розгортається зомбі-апокаліпсис, а команда вчених і солдатів співіснує під землею, намагаючись знайти ліки проти вірусу, який охопив людство, і впоратися з напруженістю між двома групами. Коли нерви не витримують, а зомбі прориваються до системи катакомб, починається дика бійня.

Піраньі 3D (Piranha 3D 2010)

Піраньі 3D (Piranha 3D 2010)
 • IMDB – 5.5

Зубасті доісторичні рибки, що звільнилися в озері Вікторія після підземних поштовхів, влаштовують таку моторошну різанину, і їх так багато, що не вистачає акторів, щоб зняти прописані в сценарії вбивства. Наприклад, актрису Девані Пінн в образі жертви вбивали двічі.

Мучениці (Martyrs 2008)

Мучениці (Martyrs 2008)
 • IMDB – 7.0

Боді-хорор «Мучениці» по праву вважаються одним із найбільш шокуючих та тривожних фільмів усіх часів. Викрадена Люсі, яка зуміла звільнитися після довгих тортур, шукає своїх мучителів, і знаходить будинок, де її утримували, звідки вона дивом вирвалася. Вона вбиває там усіх і вчиняє суїцид.

Цікаво  Цікаві фільми на вечір - ТОП 30

Анна, яка була подругою Люсі, допомагаючи їй реабілітуватися, потрапляє до рук тих самих катів: Люсі не знищила їх, бо в тортурах молодих дівчат замішана ціла таємна організація, яка має свої кошмарні цілі. У цьому фільмі кров не ллється струмками, проте освіжена живцем, нескінченно дівчина, що плаче – це шалено криваве, кошмарне видовище, яке непросто забути.

Кордон (Frontière 2007)

Кордон (Frontière 2007)
 • IMDB – 6.2

Після того як зграя нальотчиків чинить пограбування в Парижі, вони втікають у сільську місцевість і ховаються на тихій прикордонній фермі. Поступово стає зрозуміло, що гостинні господарі – це лише маска, за якою ховаються нацисти, які вирішили створити нову арійську расу.

Чарівник крові (The Wizard of Gore 1970)

Чарівник крові (The Wizard of Gore 1970)
 • IMDB – 5.2

Журналістка та її хлопець починають підозрювати, що фокусник – серійний убивця, і розпочинають своє розслідування, запросивши Монтега до телешоу для початку. А дарма – тепер аудиторія маніяка суттєво зросла, як і його можливості для розправи над невинними людьми. Цей фільм вважається одним з основоположників кривавих кошмарів, встановивши еталон, якому фільми жахів йдуть досі.

Сокира (Hatchet 2006)

Сокира (Hatchet 2006)
 • IMDB – 5.6

Шалене повернення до культових слешерів «Сокира» розповідає про групу незнайомців, які подорожують затокою Нового Орлеана в катері в пошуках пригод у супроводі дивного гіда-китайця.

Болота, заселені алігаторами, незаймана природа та унікальні пейзажі – все це, звичайно, добре, проте невдовзі група викликає гнів запеклої примари-вбивці Віктора Кроулі, який жорстоко розправляється з нещасними мандрівниками, іноді голими руками, перетворюючи затоку на свою затоку. Попри невигадливий сюжет, фільм може похвалитися найвражаючішими та найкривавішими сценами вбивств.

Останній день на Землі (Ku bei / The Sadness 2021)

Останній день на Землі (Ku bei / The Sadness 2021)
 • IMDB – 6.4

Цих емоцій у сюжеті тайванського фільму жахів, звісно, вистачає. Тайбей поринає в кривавий хаос, коли невідомий вірус охоплює місто, змушуючи людей вбивати один одного.

Цей фільм – досить жорстокий погляд на жанр і напевно, приєднається до пантеону класичних фільмів про зомбі через своє приголомшливе насильство, вкрай криваві вбивства та види вулиць, залитих кров’ю.

Цікаво  Фільми з неочікуваною розв'язкою - ТОП 15

Сяйво (The Shining 1980)

Сяйво (The Shining 1980)
 • IMDB – 8.4

Попри неприязнь Стівена Кінга до цієї екранізації свого роману, «Сяйво» досі вважається одним із найкращих фільмів жахів усіх часів та шедевром Стенлі Кубріка. За сюжетом письменнику Джеку Торренсу, який бореться з алкоголізмом, пропонують пожити в «Оверлуку», ізольованому готелі в горах як зимовий наглядач. Він переїжджає туди разом із сином, здатним бачити привидів, та дружиною. Поступово злісні духи, що населяють готель, зводять його з розуму, і Джек стає одержимий ідеєю вбити своїх близьких.

Пила (Saw 2004)

Пила (Saw 2004)
 • IMDB – 7.6

Не можна не згадати в нашому списку одну з найбільш вражаючих франшиз жахів, що складається з десяти фільмів. «Пила» розповідає про похмуру кар’єру серійного маніяка Конструктора, який ненавидить акт вбивства і натомість викрадає людей і винаходить для них смертельні пастки, в яких його жертви померли самі.

Хостел 2 (Hostel: Part II 2007)

Хостел 2 (Hostel: Part II 2007)
 • IMDB – 5.5

У центрі сюжету фільму три туристки, що подорожують Європою, які зіткнулися з підпільною організацією, яка викрадає людей і продає їх багатим клієнтам, щоб ті задовольнили свої найжорстокіші фантазії.

Жива мертвечина (Braindead 1992)

Жива мертвечина (Braindead 1992)
 • IMDB – 7.5

У 1957 році вчені вивезли з острова тропічний пацюк-мавпу, заражену вірусом зомбі. У 90-ті ця звірюга кусає владну матір головного героя, Лайонела. Так починається стрімке поширення вірусу, який перетворює Веллінгтон на місто живих мерців і змушує хлопця боротися за виживання.

Жахи на вулиці В’язів (A Nightmare on Elm Street 1984)

Жахи на вулиці В'язів (A Nightmare on Elm Street 1984)
 • IMDB – 7.4

Безсмертна класика, що породила одну з найуспішніших франшиз жахів, розповідає про пригоду одного з найбільш вражаючих кінозлодій Фредді Крюгера. Він, по суті, мертвий і демон, що ожив, убиває уві сні дітей тих, хто колись його стратив.

Після смерті двох своїх друзів, які померли уві сні й плавають у своїй крові, Ненсі, за допомогою свого хлопця Глена намагається знайти спосіб зупинити й протриматися без сну.

Дивіться також: Найкращі фільми жахів про будинки та особняки – ТОП 10

Прокрутка до верху