Головна сторінка >> 10 цікавих фільмів для сімейного перегляду
10 цікавих фільмів для сімейного перегляду

10 цікавих фільмів для сімейного перегляду

Дорослі — це діти, які виросли. Тому немає такої теми, казкового чи фантастичного сюжету, який би не торкнувся серця батьків. Головне, щоб сімейний фільм дав можливість кожному члену сім’ї насолодитися тим, що відбувається. Зібрали 10 цікавих сімейних фільмів різних років, у яких дія відбувається як у відомих усім всесвітів у компанії Віллі Вонки та Астерікса з Обеліксом, так і в зовсім нових світах. Наприклад, у підземному царстві ящірок – панголінів.

Хроніки Панголінів (The Secret Kingdom 2022)

Хроніки Панголінів (The Secret Kingdom 2022)
  • IMDb: 5

Пітер та його молодша сестричка Віріте переїжджають із батьками до нового міста. Їхній будинок, старовинний особняк, складно назвати комфортним для проживання, адже здається, що він населений примарами та іншими потойбічними істотами. Якось Пітер купує в антикварній лавці талісман, який викликає панголіну — посланця із підземного світу. У ньому мешкають напівтварини-напівящери, які називають хлопчика своїм королем. Він як може відхрещується від цього почесного звання, але все ж таки разом з Віріте вирушає на пошуки втрачених фрагментів чарівного годинника, який повернуть у світ панголінів гармонію і щастя.

Астерікс на Олімпійських іграх (Astérix aux Jeux Olympiques 2008)

Астерікс на Олімпійських іграх (Astérix aux Jeux Olympiques 2008)
  • IMDb: 5.2

Товстун Обелікс і підсмажений Астерікс хочуть допомогти своєму землякові завоювати серце грецької принцеси — а найпростіше це зробити, проявивши себе на Олімпійських іграх. Звичайно, головні герої в запасі мають чарівне зілля, яке робить їх невразливими. Але через донос ворогів їхня таємниця розкривається, і тепер перемагати галлам доведеться завдяки власним силам і кмітливості!

Цікаво  20 цікавих серіалів на вечір - добірка Netflix!

Лемоні Снікет: 33 нещастя (Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events 2004)

Лемоні Снікет: 33 нещастя (Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events 2004)
  • IMDb: 6.8

Юна Вайолет — талановита винахідниця, яка з кількох шестерень та пружинок може зібрати будь-що. У неї є молодший брат-книгочів Клаус та маленька сестричка Сонечко, яка ще навіть не вміє говорити. Їхні батьки загинули в пожежі, тому діти потрапляють на виховання до далекого родича — актора Олафа, який зовсім не має наміру піклуватися про них і любити. У його особняку на них усюди чекає смертельна небезпека — предмети, що падають, отруйні змії, отруєна їжа і багато іншого. Діти мають вибратися з цього будинку та розібратися, хто винен у смерті батьків.

Чарлі й шоколадна фабрика (Charlie and the Chocolate Factory 2005)

Чарлі й шоколадна фабрика (Charlie and the Chocolate Factory 2005)
  • IMDb: 6.7

Казка Роальда Даля про ексцентричного власника шоколадного бізнесу та золоті квитки, які дають шанс потрапити до нього на виробництво, екранізується вже вдруге. Роль хлопчика Чарлі Бакета дісталася юному актору Фредді Хаймору, який потім прославиться завдяки ролям Нормана у серіалі «Мотель Бейтса» та Шона у «Хорошому лікарі». За сюжетом фільму він стає одним із п’яти дітей, які отримали можливість потрапити на екскурсію знаменитою шоколадною фабрикою Віллі Вонки. Чарлі бере з собою дідуся, який багато років тому працював на Вонку, і разом з іншими переможцями потрапляє у вир дивних пригод, з яких не всім дітям судилося повернутися такими, якими вони були.

Пригоди Паддінгтона (Paddington 2014)

Пригоди Паддінгтона (Paddington 2014)
  • IMDb: 7.2

Добрий сімейний фільм про пригоди ведмежа з Перу, який все життя мріяв побачити Лондон. Коли така можливість йому випадає, він вирушає у довгу подорож через океан, але, на жаль, столиця Великобританії виявляється зовсім не такою, якою він уявляв собі після читання путівника. Жодних пристойних джентльменів і шляхетних леді, а суцільно якось одягнені диваки, замість щирості й височини — грубість і користь. Однак на вокзалі ведмежа все ж таки вдається познайомитися з родиною Браунів, які вирішують дати гостю з Перу притулок і називають на честь вокзалу – Паддінгтон. Тепер ведмедик має адаптуватися до життя в Лондоні й знайти географа, який багато років тому в Перу подружився з його тіткою і дядьком.

Цікаво  Найкращі серіали про школу та підлітків

Моя жахлива няня (Nanny McPhee 2005)

Моя жахлива няня (Nanny McPhee 2005)
  • IMDb: 6.6

Альтернативна історія життя Мері Поппінс, яка, як відомо, була «міс Досконалість» та взагалі ідеал. А ось няня Матильда Мак Фі у виконанні Емми Томпсон — зовсім інша справа, у неї й зуби криві, і волосся майже немає, і обличчя все у бородавках. Однак саме вона викликається допомогти вдівцю Седрику Брауну, який змушений поодинці виховувати сімох своїх дітей, які змогли вижити з дому 17 нянь. Міс Мак Фі виявляється міцним горішком. Мало того, що її не так просто прогнати, так їй ще й вдається утихомирити дітлахів. Здається, хлопці починають любити няню, хоча з почуття сперечання не залишають спроб її позбутися.

День бабака (Groundhog Day 1993)

День бабака (Groundhog Day 1993)
  • IMDb: 8

Ведучий прогнозу погоди Філ Коннорс потрапляє у тимчасову петлю, коли приїжджає робити репортаж до заштатного містечка Панксатоні. Чоловік давно «зловив зірку» і до оточуючих ставиться з байдужістю та брутальністю. Він без жодного ентузіазму знімає сюжет про бабака, що вилазить зі своєї нірки — по ньому визначають, як рано настане весна. Повернувшись у готель відпочити, Філ засинає, а вранці з жахом виявляє, що на календарі знову 2 лютого, і тепер він щоразу змушений проживати День бабака. Філ вигадує мільйон різних способів вирватися з цієї тимчасової петлі, але щоразу спроба обертається провалом.

Цікаво  Цікаві зарубіжні фільми - ТОП 10

Джуманджі (Jumanji 1995)

Джуманджі (Jumanji 1995)
  • IMDb: 7.1

Хлопчик Алан Перріш випадково знайшов настільну гру «Джуманджі», яка чарівним чином затягла його всередину та на довгі роки зробила своїм в’язнем. Через багато років двоє підлітків знаходять гру і вивільняють з неї сорокарічного Алана і безліч дивних істот, що загрожують реальному світу. Герої погоджуються продовжити настільну гру, щоб дійти до фіналу «Джуманджі», битися з небезпечним мисливцем, дикими звірами та природними катаклізмами та повернути все на свої місця.

Чарівна країна (Finding Neverland 2004)

Чарівна країна (Finding Neverland 2004)
  • IMDb: 7.7

Джеймс Баррі почувається спустошеним після того, як його п’єса “Маленька Мері” з тріском провалюється на сцені. Прогулюючись парком, він знайомиться з вдовою Сільвією та її чотирма синами. Джеймс розважає хлопчиків і вчить їх користуватися уявою, хоча Пітер налаштований скептично і часто з ним сперечається. Згодом герой так переймається дружбою з Сільвією та її дітьми, що його дружина починає почуватися покинутою. А письменник тим часом вигадує історію про хлопчика, котрий хотів назавжди залишитися дитиною.

Розправ крила (Donne-moi des ailes 2019)

Розправ крила (Donne-moi des ailes 2019)
  • IMDb: 7.1

Батьки 13-річного Тома у розлученні, тому на літо він вирушає в гості до батька-орнітолога. Чоловік мріє зробити наукове відкриття — навчити рідкісних білолобих гусей самостійно мігрувати на південь. Спочатку хлопчик з іронією дивиться на експерименти батька, здебільшого проводячи час за комп’ютерними іграми, але потім входить у процес і загоряється ідеєю допомогти. На шляху хлопчика та птахів чекає безліч пригод та неймовірно красивих краєвидів, від яких завмирає серце.

Дивіться також: Класні сімейні фільми на вечір – ТОП 60

Прокрутка до верху