Головна сторінка >> 15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року. Турецький кінематограф – особливе явище. Завжди візуально красиві, сповнені найнесподіваніших поворотів сюжету, історії у виконанні симпатичних та емоційних акторів здобули любов у всьому світі.

Пропонуємо Вам невеликий список кращих турецьких серіалів, що вже вийшли у 2023 році, і не можна пропустити шанувальникам унікального кіно, що розважає нас пристрасними любовними історіями, химерними вигадками й порушує гострі соціальні питання східних країн.

Шахмаран (Şahmaran)

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Туреччина / 2023

Нетривіальний виклад старовинної легенди про царицю змій від Netflix. Юна Шахсу приїжджає до міста Адану після смерті матері. Вона планує працювати в місцевому університеті, але має ще одну мету: побачитися з дідом, який зламав колись життя її мамі, покинувши сім’ю.

По сусідству з Шахсу живе дуже дивна родина, і з одним із них, молодим привабливим Мараном, доля знову і знову стикає нашу героїню. Між молодими людьми зароджується почуття, затьмарене таємницями навколо сімейства Марана, яке поклоняється старовинному божеству.

Принцеса без корони (Taçsız prenses)

фільми

Туреччина / 2023

Яскравий та рідкісний проєкт для турецького кінематографа. А у центрі соціального та часом жорсткого сюжету – Масал, 9-річна школярка, яку однокласники вважають дивною, яку чудово зіграла юна Еліф Куртаран.

Все починається зі звинувачень Масал у крадіжці грошей в однокласника. Але дівчинка влаштовує справжнє шоу, змусивши всіх повірити, що це вона не зробила. Насправді Масал не гребує крадіжкою та обманом, але для цього вона має всі підстави.

Сім’я (Aile) – 15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Туреччина / 2023

Один із довго очікуваніших серіалів 2023 року – «Сім’я» з Ківанч Татлиту та Серенай Сарикая. Це кримінально-любовна драма, яка розповідає про дівчину, на ім’я Девін. Вона працює психологом, і одного разу знайомиться з Асланом, головою злочинного клану.

Між ними спалахують сильні почуття, але це кохання надто небезпечне для обох. Хлопець ховає від Девін піднагідну свою сім’ю, але його численні родичі постійно ускладнюють життя закоханим. А любов Девін до Аслану все зростає, поступово стаючи тією силою, яка може здолати навіть могутню мафію.

Цікаво  Найкращий турецький серіал «Постукайся в мої двері»: зміст усіх серій

Від кого ми тікали, мамо? (Biz Kimden Kaçiyorduk Anne?)

фільми

Туреччина / 2023

Ще один турецький проєкт від Netflix – кривава детективна таємниця, яка розповідає про матір та дочку, які живуть у своєму, особливому та хворому світі. Мати, яку зіграла Меліса Сезен, одягається лише у чорне, і безперестанку біжить від когось, змінюючи міста, готелі та імена.

Вона скрізь тягає за собою дочку, юну дівчинку-підлітка, яку називає просто Бембі. Мати обіцяє дівчинці, що зовсім скоро вони перестануть знайдуть для себе гарне місце, де можна буде жити просто і щасливо. Ну а поки вони тікають, залишаючи за собою трупи.

ЕГО – Чоловікам довіряти не можна (EGO – Erkege Güven Olmaz)

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Туреччина / 2023

У цьому серілі немає зброї та агресії, вона вчить відкриватися один одному, прощати та знаходити вихід із будь-яких труднощів, завдяки любові. Сібель – розумниця і красуня, гордість батьків, жінка, яка впевнено керує великою успішною компанією. І ось одного разу вона дізнається, що якщо не завагітніє найближчим часом, то назавжди втратить можливість мати дітей.

Вона відчайдушно шукає “донора”, і її вибір падає на службовця компанії, Ерхана. Сибель пропонує хлопцеві провести з нею лише три дні за більш ніж пристойну винагороду. З одного боку для Ерхана це спосіб розплатитися з боргами, що висять над душею, а з іншого – складна ситуація, адже він шалено любить свою наречену Еліф. Але це лише початок найскладнішої інтриги, в яку будуть втягнуті всі учасники історії…

Корольова (Kraliçe) – 15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

фільми

Туреччина / 2023

Один із найзагадковіших турецьких проєктів 2023 року – серіал Джевдета Мерджана «Королева». Бурджу Озберк зіграла роль Деніз, яка щасливо живе зі своєю сім’єю, поки зрада чоловіка, відомого баскетболіста Атеша, не зруйнувала її світ.

Батько Деніз помирає від інсульту, не витримавши публічного скандалу з ескортницями, в який виявився втягнутий його зять, і Деніз доводиться взяти до рук управління сімейною фермою, разом зі своїми братом і сестрою. Дізнавшись розмір боргів, які залишив їм батько, родина просто шокована. Атеш намагається довести, що його звинуватили несправедливо.

Мене звуть Фарах (Adim Farah)

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Туреччина / 2023

Дивний і сумний серіал для тих, кому хочеться випробувати несамовиті емоції, а може й заплакати над сюжетом. Демет Оздемір виконує роль іранської нелегальної іммігрантки Фарах, яка працює день і ніч, щоб утримувати та лікувати свою хвору дитину.

Цікаво  9 нових серіалів, які затягують із перших хвилин

Якось жінка стає свідком жорстокого злочину, і відтепер її життя у смертельній небезпеці. Вона піде на все заради свого сина, але хто захистить її саму? Бандитський найманець Тахір йде слідами Фарах…

Столітнє диво (Yüz Yıllık Mucize)

фільми

Туреччина / 2023

Зворушлива фантастична історія Хіляль Сарал про те, що лише кохання може стати сенсом життя. Біркан Сокуллу грає Алі-Тахіра, який одного разу загинув на Першій світовій у 30 років. Але сталося диво: він воскрес і продовжує жити, переставши старіти.

Йдуть роки, він переживає близьких, блукає країною, змінюючи імена і дружин, досліджуючи своє несподіване прокляття. Вже в наш час Алі, якого тепер звати Кемаль, вирішує накласти на себе руки, втомившись від нескінченної одноманітності життя. Але зустрічає юну дівчину, чарівну Харику, яку зіграла Ебру Шахін. Харіка мріє написати роман, і несподівано для себе, 117-річний Кемаль розповідає їй історію свого життя.

Прощальний лист (Veda Mektubu) – 15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Туреччина / 2023

Пронизлива та заплутана історія сімейних та любовних стосунків у чарівній турецькій драмі «Прощальний лист». 30 років тому Зія та Аланур любили один одного, але багаті батьки дівчини були проти її шлюбу з бідним хлопцем. Він збігає, залишивши їй невеличкий прощальний лист.

Через роки діти Зії та Аланура закохуються один в одного, але, на відміну від батьків, не збираються зраджувати своє кохання. Для головних героїв настає важкий період з’ясування старих образ, воскресіння почуттів та відповідальності за рішення своїх дітей.

Жар-птиці (Ates Kuslari)

фільми

Туреччина / 2023

Незвичайна соціалка розповідає про «Безрідних», маленьке братерство бездомних дітей, які виживають на вулицях Стамбула. Мерджан – старша дівчина у цій нетривіальній родині, яку всі вважають своєю матір’ю. Вона таємно закохана в Алі, лідера безпритульних. Він теж любить Мерджан, але не може їй у цьому зізнатися.

Одного разу вони знаходять у сміттєвому баку новонароджену дівчинку і вирішують дбати про неї, не знаючи, що це немовля – дитина дуже впливової сім’ї, викинута на вулицю. Роки йдуть, безпритульні ростуть, знаходять своє місце в житті, і таємниці починають розкриватися.

Омер (Ömer)

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Туреччина / 2023

Відносини батька та сина, непримиренні конфлікти, віра та кохання – у драматичному турецькому серіалі «Омер», новинці 2023 року. Літній Решат – служитель мечеті, строгий та мудрий наставник для своєї пастви. Але з власними дітьми він не може порозумітися.

Дочка Еміне, жінка з п’ятьма дітьми, втекла колись до коханого Хакана, попри волю батька. І тепер усі надії Решат покладає на свого сина Омера, муедзіна в тій самій мечеті. Батько хоче знайти йому гідну жінку, яка відповідає всім традиційним канонам, але Омер закохується в Гамзе, яка не відповідає вимогам Решата.

Цікаво  Цікаві серіали Нетфлікс із захоплюючим сюжетом: добірка на вечір

Самотні серця (Yalniz Kalpler) – 15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

фільми

Туреччина / 2023

Дуже гарна та своєрідна антологія любовних історій від сценариста Ейлема Акіна. Айда і Теоман одного разу провели разом один чарівний вечір, і втратили один одного. Через три роки їм доведеться зустрітися знову і відчути колишні почуття, але обидва вже не вільні.

Інша історія розповідає про Кумру, яка щосили дбає про свого брата, відчайдушно захищаючись від амбіцій своєї мачухи та її дочки Назлі. І ось одного разу Озан, призначений у чоловіки Назлі, несподівано змінює життя нещасного Кумру на краще.

Ошатне лякало (Terzi)

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Туреччина / 2023

Друга назва серіалу з Чагатаєм Улусоєм у головній ролі – «Портна». Пеями – молодий дизайнер одягу, який успадкував успішну фірму від дідуся. Він любить свою роботу та ефективно керує сімейною справою.

Але одного разу він дізнається, що у нього є психічно хворий батько з інтелектом дитини, якій потрібна найретельніша турбота. Ця сімейна таємниця похитне традиції Пеями. З появою чарівної Есмет, яка має своє темне минуле, життя людини знаходить нові фарби, а сімейні таємниці невідворотно спливають на поверхню.

Дев’ять синів (Dokuz Oğuz)

фільми

Туреччина / 2023

Неординарна військова драма турецького виробництва розповідає про особливий підрозділ під командуванням капітана Батура. Їх називають “Дев’ять синів”, хоча до команди входять і жінки.

Воїнам цієї групи доручають охороняти важливих людей, які мають державні таємниці і виконувати складні місії в Туреччині та за кордоном. У серіалі безліч ризикованих пригод, небезпечних ситуацій і історії кожного бійця, які поступово розгортаються. У всіх «синів» чимало похмурих таємниць у минулому…

Син стрільця (Tetikçinin Oglu) – 15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

15 найкращих турецьких серіалів 2023 року
15 найкращих турецьких серіалів 2023 року

Туреччина / 2023

Гостросюжетна турецька кримінальна драма про помсту – це історія двох немолодих друзів, Іскендера та Коркмаза. Іскендер – великий бізнесмен у Бодрумі. Спокійний і справедливий, він упевнено йде життям. Якось він врятував Коркмаза і той став його найкращим другом. І ніхто в усьому світі не знає про темне минуле двох чоловіків.

І ось одного разу невідомі вбивають сина Іскендера. Він звертається до Коркмазу, щоб той допоміг знайти та покарати вбивць. Але доля розпоряджається інакше. Коркмаз, що йде слідом злочинців, несподівано знаходить свого давно втраченого сина.

Дивіться також: Турецькі серіали про кохання – ТОП 20

Прокрутити вгору