Головна сторінка >> Золоті обручки – покупка на довгі роки
Золоті обручки

Золоті обручки – покупка на довгі роки

Золоті обручки – покупка на довгі роки. Кільце – то символ вічності. Золото теж вважають одним із символів вічності. А якщо об’єднати ці два елементи?

Так і створюють золоті обручки, які стали символом вічного кохання. Не дивно, що саме в такому виконанні обручки (в золоті) мають найбільший попит серед молодят і експерти УкрЗолото переконуються в цьому на власному досвіді. Бо популярність обручок в золоті постійно росте і добре, що мануфактури регулярно розширюють свій асортимент і додають в нього нові серії.

Золоті обручки – жовта розкіш чи червона класика?

Золоті обручки

Золото – дорогоцінний метал, який використовується у ювелірній справі дуже давно. Але ювеліри не тільки навчилися виготовляти з металу прикраси різних форм, але і використовують різні сплави для створення різних відтінкових ефектів. В результаті такої алхімії покупцям доступні золоті обручки у кольорах золота:

  1. Жовтого (для тих хто цінить розкіш та сяйво);
  2. Червоного (вибір цінителів класики);
  3. Рожевого (такі рішення обирають ті хто цінить елегантність).

А от для любителів блиску та динамічності доступні обручки з білого золота. Але це вже не секрет сплаву, а особливості покриття. Для досягнення такого ефекту (білого кольору металу) використовується родієве покриття. До речі, родій за своєю вартістю дорожче золота і платини. Отже, тонкий шар родієвого покриття дозволяє надати голду білого холодного кольору, зробити метал ще більш зносостійким і навіть збільшити його безпечність. Саме прикраси з білого золота радять носити якщо у вас чутлива шкіра.

Щодо декоративного оформлення то тут можливі варіації на тему вставок з:

  • Кераміки;
  • Емалі;
  • Коштовного каміння;
  • Стразів.

Також користується популярністю діамантове гранування і нанесення написів. Написи наносяться як на внутрішній бік обручок, так і на зовнішній. Замовити нанесення напису на обручки – значить додати прикрасам індивідуальності (навіть інтимності).

І нарешті ще одна особливість, яка відрізняє різні моделі – це форма. Так класика жанру це плоскі обручки або опуклі. Але сучасні колекції включають моделі в різних виконаннях. Тому не дивно, що підібрати вийде обручки у вигляді корони, зігнутого цвяха, гайки, ланцюжка та ін.

Цінова політика виробників теж досить демократична, а сам ціновий діапазон широкий. Це означає що представлені обручки в сегментах не тільки преміальному та середньому, але і в економ форматі. Отже, купити золоті обручки вже по кишені всім молодятам навіть з невеликим бюджетом.

Золоті обручки
Золоті обручки

Тим більше що експерти UkrZoloto гарантують, навіть обручки з бюджетної серії відрізняються використанням голда високої проби, високою якістю виготовлення та стильним дизайном. Враховуючи це не дивно, що золоті обручки не тільки не втрачають своєї популярності, але і стають ще більш потрібним серед молодят різного віку та статусу.

Прокрутка до верху