Головна сторінка >> Захоплюючі фантастичні фільми на вечір!
Захоплюючі фантастичні фільми

Захоплюючі фантастичні фільми на вечір!

Захоплюючі фантастичні фільми – хоча науково-фантастичне кіно, безперечно. належало «Дюне» Дені Вільньова. Це не означає, що, крім ефектної екранізації культового роману Френка Герберта. За минулі 365 днів не сталося нічого іншого, гідного згадування. Ба! Я навіть ризикну сказати, що сталося чимало.

У цьому списку ви знайдете назви, які ви, можливо, пропустили. Та на які, як на мене, варто витратити трохи свого часу. Як і у випадку з маловідомими фільмами жахів 2021 року. Я постарався підібрати назви так, щоб кожен із вас знайшов тут щось потрібне для себе.

Душа (The Soul)

Захоплюючі фантастичні фільми 1
Захоплюючі фантастичні фільми

Почнемо з тайванського фільму «Душа», витягнутого з надр бібліотеки Netflix лише 38-річним Чен Вей-хао. Я згадую вік режисера “Душі” не просто так. Постановка, про яку йдеться, вражає своєю зрілістю та виключно продуманою структурою. Це не обов’язково так просто для назви, відправною точкою якої є таємниче вбивство бізнесмена у його власному домі. Потім воно спрямовує глядача до окультизму, а потім перетворюється на мелодраматичну історію кохання хворого на рак прокурора та жінки-поліцейського.

І зрештою стає науково-фантастичною розповіддю про жадібність і самовідданість. Хоча Душа вимагає терпіння від глядача, цей буде винагороджений інтригуючими поворотами сюжету, які рухають дію, а також чудовими фотографіями. Поринути у цей хвилюючий, продуманий і дотепно придуманий похмурий лабіринт недалекого майбутнього досить просто.

День курка (Boss Level) – Захоплюючі фантастичні фільми

фільми 2

Після цікавого, але трохи блукаючого The Soul саме час освіжитися. Мачете встромляється в м’яке узголів’я ліжка. А на висоті вікон квартири висить вертоліт, з якого якийсь хуліган розстрілює всі меблі та побутову техніку. Це ранок, який трапляється кожен день з героєм рівня Майстер. Рой Пулвер (Френк Грілло) влучив у тимчасову петлю. Його дратує цей факт, адже практично більшу частину дня йому доводиться мати справу з різними хуліганами. Тож коли одного разу ви нарешті розберетеся з гномом із пристрастю кидати в нього гранати. Тут же за рогом Пулвера чекає самурай-віртуоз меча, який, до того ж, ніколи не підводить.

Цікаво  20 захоплюючих фільмів про кінець світу!

Отже, Рой вдається в питання, як він потрапив у цю тимчасову петлю і чому, чорт забирай. Він вмирає щодня через те, що за ним женеться один із дегенератів. Я закликаю вас дізнатися відповіді на ці питання самостійно. Тому що рівень магістра це частина справді сенсаційного, захоплюючого бойовика, просоченого соусом із наукової фантастики. Фільм Джо Карнахана — це весела та освіжаюча безперешкодна поїздка. Яка за хвилини відпочинку від сцен бійок, перестрілок та погонь також наповнена правдоподібними емоціями. Це також остаточний доказ того, наскільки здібним та неординарним актором є Френк Грілло.

Я створений для тебе (Ich bin dein Mensch)

Захоплюючі фантастичні фільми 4
Захоплюючі фантастичні фільми

Після шаленої пригоди з Френком Грілло пропоную вам і романтичну комедію. І драматичний фільм. я твій Марія Шрадер – легке, але неймовірно розумне кіно. Картина розповідає історію вченого, що спеціалізується на аналізі клинопису та працює у Пергамському музеї в Берліні. Альма (Марен Еггерт), тому що так звати головну героїню фільму, погодилася взяти участь в експерименті. В якому вона проживе три тижні з роботом-гуманоїдом Томом (Ден Стівенс), створеним, щоб зробити її щасливою.

Сила постановки Шредера, окрім чудового сценарію та реалістичної естетики, полягає насамперед в акторській грі. Ден Стівенс, який досконало володіє німецькою мовою (з британським акцентом. Тому що Альме подобається така ніжна екзотика). Галантний андроїд чудово усвідомлює зіграну роль, стаючи одночасно взірцем мужності та роботом, цікавим до світу людей. Марен Еггерт, своєю чергою, відмінний твій — скромне. Але прекрасне кіно, що задає надзвичайно важливі питання про самотність і про те, чи здатні навколишні алгоритми дізнатися про нас краще, ніж іншу людину чи нас самих.

Цікаво  22 Найкращі фільми про перевертнів!

Маленька рибка (Little Fish) – Захоплюючі фантастичні фільми

фільми 5

Зупинимося на хвилинку у романтичній атмосфері, але цього разу в умовності пост-апо-кіно. Маю признатися вам, що я пролив багато сліз під час «Маленької рибки» Чаду Хартігана. Це, напевно, найсумніший і наймеланхолійніший тайтл, який я коли-небудь бачив у 2021 році. Його найсильніша сторона – це насамперед природність. Він проявляється у відносинах між головними героями цієї постановки, Еммою (Олівія Кук) та Джудом (Джек О’Коннелл).) і неймовірна винахідливість та вміння творців фільму зрозуміти невловну природу пам’яті.

На картині Хартігана ми маємо справу з вірусом, який дуже швидко поширюється та викликає негайну чи поступову втрату пам’яті у людей. У цьому контексті кадри, що показують, наприклад, марафонця, який забув зупинитися, зворушливі та жахливі. Фільм розповідає не лише про такі ефектні випадки, а й про долю стосунків вищезгаданої Емми та Джуда. Відносини, які були представлені глядачам і зафіксовані за допомогою, наприклад, повторюваних сцен першого поцілунку, кольору сукні або спільного польоту повітряних зміїв, які перед вірусом приречені на вимирання. Хвора пам’ять викликає такі постановки, як Human Children (2006) або Memento (2000), але в основному він використовується для роздумів про природу пам’яті та кохання. Природно, красиве кіно.

Занепалі (Lapsis)

Захоплюючі фантастичні фільми 7
Захоплюючі фантастичні фільми

Хоча “Lapsis” Ноа Хаттона – досить похмуре бачення недалекого майбутнього, сам режисер вважає за краще говорити про нього як про паралельну реальність. Важко не погодитись із цим режисером, який дебютував у повнометражному кіно. Попри те, що Lapsis пахне абсурдом на кілометр, глядачеві насправді дуже легко повірити у це бачення прогресивної цифровізації та її впливу на економіку. Мало того, що автоматизація ринку праці відбувається прямо на очах, то ще й Хаттон вміє організувати світ, представлений у його фільмі, неймовірно природним чином. Так що ж таке Лапсіс?

І те, що нова технологія під назвою Quantum буквально витісняє все, на чому стояв нинішній світ. Навіть календарі паркування, раніше надані міським сайтом, були замінені на квантові. Нова технологія багато що пропонує, але й вимагає багато чого. Тож якщо у когось немає ресурсів, щоб стати «сумісним» із новинами та йти в ногу з часом, він може це заробити. Все, що вам потрібно зробити, це провести оптоволоконні кабелі через гори та ліси й таким чином допомогти розповсюдженню Quantum. Готівка досить велика і досить легка, на перший погляд.

Цікаво  Найкращі фантастичні фільми всіх часів - 55

Глядач спостерігає за змінами у світі очима Рея (Дін Імперіал), який, м’яко кажучи, досить скептично ставиться до нових технологій, але життєва ситуація (хвороба брата) змушує його змінити роботу та випробувати себе як виробник кабелю. Лапсис не уникнув помилок, в основному у другій частині, це, як і раніше, дуже багатообіцяльний, добре написаний, добре структурований дебют, і Ноа Хаттон здається ще одним творцем, за чиїми наступними кроками варто уважно стежити.

Кисень (Oxygen) – Захоплюючі фантастичні фільми

фільми 8
Захоплюючі фантастичні фільми

Нарешті, науково-фантастичний трилер на виживання від Олександра Ажі з Мелані Лоран у ролі жінки, замкненої у кріогенній капсулі. Жінка не знає, хто вона, навіщо вона в ультрасучасній камері та хто її в ній замкнув. Що ще гірше, вона закінчує кисень, а єдиним супутником її страждань є система MILO, яка розмовляє з героїнею фільму голосом Матьє Амальріка. Хоча багато глядачів Oxygen можуть спочатку асоціювати цей фільм з The Buried Родріго Кортес, французький художник, якийсь момент більше цікавився екзистенційними проблемами, ніж тим, як вибратися зі смертельної пастки.

Тому жінка, замкнена в капсулі, змушена спочатку розгадати таємницю своєї особистості, а потім навіть думати про спосіб втечі. Потрібно визнати, що розкриття таємниці головного героя захоплює глядача, і обмежувати сеттинг значною мірою кріогенною камерою не нудно. Все це завдяки чудовій Мелані Лоран, а також чудовій роботі оператора. «Кисень» захоплює глядачів у захоплюючу подорож, що змушує задуматися, і залишає їх у зовсім несподіваному місці.

Дивіться також: 32 цікаві фільми із захоплюючим сюжетом.

Приємного перегляду!

Scroll to Top