Головна сторінка >> Корейські комедії на вечір – ТОП 27
Корейські комедії на вечір - ТОП 27

Корейські комедії на вечір – ТОП 27

Корейські комедії на вечір. У цій добірці зібрані найкращі корейські комедії, які викличуть позитивні емоції у глядачів. Тому якщо Ви ніколи раніше не були знайомі з культурою цієї країни, радимо якнайшвидше приступити до перегляду представлених нижче фільмів, і насолодитися їх особливою атмосферою і відмінними жартами.

Зміст

Той, хто сидить усередині (Naeanui geunom)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.9
 • Виробництво Корея Південна / 2019

Все своє життя Чан Пхан-су працював не покладаючи рук, завдяки чому зміг побудувати гарну кар’єру, обійнявши високу посаду в компанії тестя. Якось чоловік йшов у справах, як раптово його шлях перетнувся з підлітком, який з величезною швидкістю падав з даху, а прокинувшись, зрозумів, що опинився в тілі школяра, поки сам лежить у комі. Тепер головний герой мав згадати минулі роки, і знову почати ходити на уроки, а також намагатися освоїтися в новому колективі, де дуже знадобилися бандитські навички.

Екстремальна робота (Geukhanjikeop)

фільми 2
 • IMDB – 7.0
 • Виробництво Корея Південна / 2019

У центрі сюжету знаходиться відділ поліції, завдання якого полягає в затриманні наркоторговців. Ось тільки насправді служителям порядку не вдається ловити навіть дрібних злочинців, які розповсюджують заборонені речовини, не кажучи про більш впливових дилерів. З цієї причини начальство не раз залишалося незадоволеним роботою своїх підлеглих, які не тільки не показували жодних результатів, а самі примудрялися вплутуватися в різні колотнечі. Але в один момент головним героям надається реальний шанс зробити значний внесок у статистику розкриття, спіймавши небезпечну банду.

Агенція знайомств «Сірано» (Sirano; yeonaejojakdan) – Корейські комедії на вечір

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.5
 • Виробництво Корея Південна / 2010

Бо у великої кількості людей часто виникали складнощі з пошуком другої половинки, на ринок прийшов винахідливий підприємець, який створив агенцію знайомств «Сірано». До обов’язків співробітників входило ретельне вивчення справи кожного зі своїх клієнтів, і подальша допомога у влаштуванні їхнього особистого щастя.

Якось до компанії звернувся впливовий бізнесмен Лі Санг Ен, який закохався в незнайомку з церкви, але власник неохоче взяв замовлення в роботу, адже та дівчина виявилася його колишнім коханням.

Гаряча кров молодості (Hot Young Bloods) – Корейські комедії на вечір

фільми 4
 • IMDB – 6.6
 • Виробництво Корея Південна / 2014

Молодий чоловік, на ім’я Чун-гіль, який навчається у старшій школі, славився привабливою зовнішністю і здатністю закохати в себе абсолютно будь-яку дівчину. Від його чарівності не змогла втекти навіть місцева задирака, але головний герой не поспішав звертати на неї свою увагу, а натомість зацікавився новенькою ученицею, яку звали Со-хі. Ось тільки цим вчинком хлопець сильно зворушив почуття хуліганки, яка оголосила боязкою суперницею справжнісіньку війну.

Мій партнер (Na-eui PS pa-teu-neo)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.8
 • Виробництво Корея Південна / 2012

Після розлучення з другою половинкою Хен-син поринув у глибоку депресію, не бажаючи спілкуватися з оточеними, а коли дізнався про нового залицяльника колишньої дівчини, то остаточно занепав духом. Ситуацію змінив несподіваний дзвінок від незнайомки, яка помилилася номером, та хотіла влаштувати побачення телефоном для свого хлопця.

Молоді люди швидко порозумілися, коли зрозуміли, що їх поєднує безліч схожих проблем, а перед прощанням пообіцяли дзвонити один одному за будь-якої зручної можливості. Ось тільки вони й не підозрювали, якою довгою та міцною дружбою обернеться цей невимушений діалог.

Поліційний на подіумі (Cha hyung-sa)

фільми 6
 • IMDB – 5.8
 • Виробництво Корея Південна / 2012
Цікаво  ТОП 20 комедій, які змусять вас сміятися до сліз

Ча Чол – досвідчений поліційний, котрий просто обожнює свою роботу. Ось тільки розкриваючи злочини й ганяючись за небезпечними злочинцями, він повністю запустив свій зовнішній вигляд: з-під одягу почав виглядати пивний живіт, а все обличчя обросло товстим шаром щетини.

Якось чоловік вийшов на слід банди наркоторговців, тісно пов’язаних зі світом моди. Щоб викрити злочинців, головний герой мав впровадитися в їхнє оточення і стати справжньою моделлю, а значить – скинути зайві кілограми і змінити гардероб.

Кохання 911 (Love 911)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.9
 • Виробництво Корея Південна / 2012

Кан-Ір – пожежник, який сильно переживає через трагічну смерть коханої дружини, в якій частково був винен він сам. З цієї причини чоловік не тільки не міг відпустити втрату і продовжити спокійно жити далі, а також кожну секунду докоряв себе за біду.

І щоб заглушити сильний біль, рятувальник ризикуючи життям, працював практично без зупинки. Але коли головний герой познайомився з симпатичною дівчиною, на ім’я Мі-су, яка почала спілкування з ним через особисту вигоду, то навіть не помітив, як неприязнь і недовіру до цієї особи, змінилися справжніми почуттями.

Жадини (Tikkeulmoa romaenseu) – Корейські комедії на вечір

фільми 8
 • IMDB – 6.6
 • Виробництво Корея Південна / 2011

Чи-ун – патологічний ледар і невдаха, що живе коштом старенької матері. Ось тільки бабуся не збиралася вічно терпіти свого дорослого сина, і зрештою виставила того на вулицю, залишивши без будь-яких засобів для існування.

Чоловік думав, що йому судилося померти від голоду та холоду, як раптово надопомога прийшла дівчина, на ім’я Хон-щіль, що відрізняється зайвою жадібністю і скупістю. Вона дала бездомному дах над головою, і навіть забезпечила їжею, пішовши на такі жертви заради однієї афери.

Мій вихованець (Neo-neun Pet)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 5.6
 • Виробництво Корея Південна / 2011

Чи Чи Ин завжди мав великі проблеми з особистим життям. Хлопці обходили її стороною, тому що не хотіли полягати у відносинах з тією, хто в усьому краще за них – багато заробляє, має чудовий вигляд і розуміється на багатьох речах.

Але дівчина продовжувала мріяти про те, щоб знайти свою долю, а остаточно зневірившись, вирішила завести домашнього вихованця, якого можна любити й оберігати. І коли вона почала вибирати відповідну тварину, а також шукати необхідні аксесуари, брат привів у будинок свого друга, який потребує підтримки.

Шлюбна гармонія (Gung-hab)

фільми 10
 • IMDB – 6.3
 • Виробництво Корея Південна / 2018

Коли в країні настала посуха, а людям нема чого їсти, імператор зрозумів, що єдиний варіант, як можна відновити становище – видати свою дочку заміж. Ось тільки сама дівчина все життя мріяла одружитися з любові, але протистояти волі суворого та владного батька було не в її силах.

Глава держави почав шукати відповідну кандидатуру для ролі зятя, а заразом запросив молодого експерта зі шлюбної гармонії. Тоді Сонхва, яка не витримала такого тиску, вирішила взяти ініціативу у власні руки та підібрати ідеального чоловіка.

Кім Сон-даль (Bongyi Kimseondal)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.6
 • Виробництво Корея Південна / 2016

Дія фільму крутиться навколо геніального шахрая, на ім’я Кім Сондаль. Довгий час він провертав різні справи разом зі своїми напарниками й заробляв великі гроші, але йому завжди хотілося стати по-справжньому багатим.

Заради своєї мрії хлопець упродовж тривалого часу розробляв схему великої афери, і нарешті вирішив втілити її у життя. Головний герой планував викрасти тютюн в однієї впливової людини, тільки не все пішло за заздалегідь продуманим планом.

Тато – це донька (Appaneun ttal) – Корейські комедії на вечір

фільми 12
 • IMDB – 6.3
 • Виробництво Корея Південна / 2017

Старшокласниця До-єн нічим не відрізняється від своїх однолітків. Вона мріє про стосунки з хлопцями, хоче бути найпопулярнішою дівчинкою в школі, і любить проводити час зі своїми подругами. Але батько не поділяє легковажних поглядів доньки, не припиняючи змушувати ту сидіти за книжками, через що в їхніх стосунках часто виникають проблеми.

Двадцять (Seumul)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.8
 • Виробництво Корея Південна / 2015

Головні герої – троє різних друзів. Чи-хо – безробітний геймер, який вважає за краще не думати про майбутнє і проводити щохвилини із задоволенням. Ген Чже – студент престижного університету, який мріє отримати роботу у великій компанії. А Донг Ву хоче присвятити життя творчості, але змушений допомагати сім’ї, що бідує. Усіх їх об’єднує двадцятирічний вік, зазначений у паспорті, та розуміння того, що попереду кожного чекає безліч можливостей та важких випробувань.

Цікаво  Найкраща підбірка фільмів на вечір для перегляду з друзями

Братани (Buradeo)

фільми 14
 • IMDB – 6.1
 • Виробництво Корея Південна / 2017

Все своє дитинство двоє братів росли разом, і ніколи надовго не розлучалися один з одним, але з віком їхнього шляху розійшлися. Сік-пон вивчився на вчителя, почавши викладати історію, поки в душі мріяв стати дослідником і вирушити на пошуки скарбів. А Чу-бон побудував кар’єру в іншій сфері, і зрештою отримав посаду менеджера архітектурного бюро, щоправда, мало не позбавив компанію всіх коштів. А коли родичі дізналися про смерть старого батька, то були змушені повернутися до рідного міста, де потрапили у велику колотнечу.

Найзвичайніша пара (Very Ordinary Couple)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.3
 • Виробництво Корея Південна / 2013

Довгий час Лі Дон Хі та Джа Юн, які працюють в одному банку, приховували свої відносини від колег та начальства, щоб не порушувати правила, і не сприяти створенню зайвих пліток. Молоді люди завжди щиро кохали одне одного, проводили час разом і були готові на будь-які труднощі заради свого партнера.

Але оскільки вони обидва мали вибуховий характер, не вміли прощати і йти на поступки, між хлопцем і дівчиною постійно відбувалися сутички та конфлікти. І так уже вийшло, що якось це призвело до гучного розставання, про яке дізналися співробітники на роботі, і рознесли цю новину по всьому офісу.

Міс Бабуля (Su-sang-han geu-nyeo) – Корейські комедії на вечір

фільми 16
 • IMDB – 7.2
 • Виробництво Корея Південна / 2014

Маль-сун – літня вдова з непростим характером, що живе разом з дітьми, що підросли. Одного разу вона зрозуміла, що своєю присутністю міцно набридла родичам, і вирушила на прогулянку, щоб привести думки до ладу і відвернутися від переживань.

У такий спосіб старенька опинилася у фотостудії, де від нудьги попросила зробити знімки, а вийшовши на вулицю, помітила одну деталь: їй вдалося помолодшати на п’ятдесят років. Але головна героїня не планувала сидіти на місці, і вирішила повною мірою використати всі переваги молодості.

Міс Дружина (Misseu waipeu)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 7.1
 • Виробництво Корея Південна / 2015

Ен-у звикла домагатися всіх своїх цілей, причому не вдаючись до допомоги інших людей. З юності вона мріяла на успішну кар’єру, а завдяки завзятості та працьовитості зуміла втілити бажанне у життя, ставши високооплачуваним адвокатом.

Дівчина планувала переїхати до США, щоб розпочати роботу у великій юридичній компанії, ось тільки за день до вильоту потрапила до страшної автокатастрофи, і не змогла вижити. Але душа головної героїні виявилася на небесах, де з’ясувалося, що її смерть була помилковою, і в Ен-у є шанс повернутися назад, при виконанні однієї умови: на цілий місяць бізнеследі має перетворитися на зразкову дружину та матір.

Посібник з управління чоловіками (Namja sayongseolmyungseo)

фільми 18
 • IMDB – 6.4
 • Виробництво Корея Південна / 2013

Чхве Бона – невпевнена в собі й скромна тихоня, якої не щастить у житті. Задля побудови успішної кар’єри режисера їй довелося забути про відпочинок і безперервно виконувати доручення начальства. Тому часу на пошук партнера просто не залишалося, та й хлопці не поспішали звертати увагу на головну героїню, віддаючи свою перевагу зухвалим та безпринципним красуням.

І коли дівчина остаточно зневірилася знайти своє кохання, до неї в руки потрапив диск під назвою «Посібник з управління чоловіками».

Пристебніть ремені (Allacciate le cinture) – Корейські комедії на вечір

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 5.7
 • Виробництво Корея Південна / 2013

Цей день для попзірки, на ім’я Ма Чжун Гю починався звичайнісіньким чином. Він сів на лайнер, що прямував до Сеула з Токіо, спричинив фурор своєю появою, і збирався спокійно провести всю поїздку, ось тільки раптово екіпаж оголосив пасажирам про можливу небезпеку.

Виявляється, через негоду, а саме – сильний шторм, літак може впасти на землю, і пілот не має сили вплинути на беззаконня, що відбувається. З кожною хвилиною ситуація тільки продовжувала розпалюватися: стюардеси та бортпровідники конфліктували між одним, пасажири панікували, і ніхто не знав, чи вдасться їм вижити.

Чудова примара (Wondeopul goseuteu)

фільми 20
 • IMDB – 6.1
 • Виробництво Корея Південна / 2018

У центрі сюжету картини знаходиться молодий поліційний, на ім’я Тхе Джін. Якось він виходить на слід небезпечної банди, і починає стеження за ними. Ось тільки злочинці виявляються набагато розумнішими, і знешкоджують служителя порядку, внаслідок чого головний герой опиняється у комі.

Але його душа залишається існувати, а це означає, що у хлопця з’являється можливість довести розкриття справи до кінця і спробувати повернути собі колишній вигляд. З останнім Тхе-Джину може допомогти лише небалакучий сусід по дому, який є єдиною людиною, яка має можливість бачити привида.

Цікаво  Різдвяні та новорічні фільми про кохання

Хітмен (Hitman)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.3
 • Виробництво Корея Південна / 2020

Дитинство досвідченого агента, на ім’я Чун було дуже важким. Він втратив обох батьків і опинився у притулку. Звідти його забрали впливові люди та запропонували вступити до лав учасників секретної урядової організації.

Через кілька років йому набридло постійно ризикувати своїм життям, і інсценувавши власну смерть, хлопець змінив документи, після чого почав жити з чистого аркуша. Але коли головний герой зміг завести сім’ю, продовжити займатися творчістю, і в цілому стати щасливою людиною, кримінальне минуле далося взнаки.

Космічні чистильники (Seungriho) – Корейські комедії на вечір

фільми 22
 • IMDB – 6.5
 • Виробництво Корея Південна / 2020

Дія фільму розгортається у недалекому майбутньому. Через сильне забруднення Землі вона стала просто непридатною для нормального життя, тому вчені почали подумувати про освоєння інших планет, і їхній вибір припав на Марс.

Ось тільки можливість переїхати в нове місце була доступна лише обраним, і четверо друзів-невдах не входили до їхнього числа. Вони заробляли існування тим, що збирали космічне сміття, і одного разу серед купи непотрібних речей виявили досить незвичайну знахідку – дівчинку-андроїда, яка була досить небезпечною зброєю, а головне – коштувала чималих грошей.

Місія здійсненна (Mission Possible)

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.4
 • Виробництво Корея Південна / 2021

Коли міністерство державної безпеки дізнається про нелегальне постачання зброї до країни, то для затримання небезпечних бандитів обирає недосвідченого агента, на ім’я Ю Да Хі. Дівчина прибуває в Корею, і починає розслідування, але помилково виходить не на спеціально підісланого розвідника, а на приватного детектива, готового піти на будь-які авантюри та ризики за хорошу оплату своєї праці. І коли головній героїні починає здаватися, що їй не під силу успішно впоратися зі своїм завданням, ситуація набуває несподіваного повороту.

Пограбування (Bareuge salja)

фільми 24
 • IMDB – 7.3
 • Виробництво Корея Південна / 2007

Через вибуховий характер та невміння контролювати емоції, детектива Чо До-мана понизили на посаді, і відправили працювати дорожнім поліційним, що дуже засмутило хлопця. Але коли до їхнього невеликого міста приїхав новий начальник, у головного героя з’явився шанс показати себе з кращого боку і повернути колишнє місце.

Тоді ж у банках почали проводитись спеціальні навчання для боротьби з пограбуваннями, але організатори й не могли припускати, хто вирішить зіпсувати ретельно продумані заходи, та спробує вивести тих на чисту воду.

200 фунтів краси (Minyeo-neun goerowo) – Корейські комедії на вечір

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.7
 • Виробництво Корея Південна / 2006

У подарунок від природи Ханна Кан отримала приголомшливий голос, а разом із цим сотню зайвих кілограмів череза чого верхи її кар’єри була роль так званої «Примарної співачки», яка записує пісні за безголосу красуню.

Але одного разу головній героїні довелося почути досить жорсткі слова щодо своєї зовнішності, після яких вона вирішила кардинально змінитися, і вразити всіх кривдників наповал. Через рік постійних дієт, занять спортом та пластичних операцій, дівчина досягла бажаного результату та почала давати концерти під новим псевдонімом.

Моя маленька наречена (Eorin shinbu)

фільми 26
 • IMDB – 7.1
 • Виробництво Корея Південна / 2004

Ще в юності двоє друзів дали один одному жартівливу обіцянку щодо того, що коли їхні діти виростуть, то обов’язково одружаться. Ось тільки у чоловіків народилися хлопчики, і дана присяга передалася наступному поколінню, а саме старшокласниці Бо-ин і хлопцеві, на ім’я Сан-мін, які не горять бажанням укладати союз у такому юному віці, і тим більше не з любові.

Але через сильний натиск з боку старих їм все ж довелося пов’язати свої долі шлюбом. І якщо дівчина була закохана в іншого хлопця, і недбало ставилася до заміжжя, то фальшивий чоловік почав відчувати до неї реальні почуття.

Моя подруга – репетитор (Donggabnaegi gwawoehagi) – Корейські комедії на вечір

Корейські комедії на вечір
Корейські комедії на вечір
 • IMDB – 6.6
 • Виробництво Корея Південна / 2003

Чхве Су Ван – звичайна студентка, яка навчається на другому курсі. Щоб заробити на їжу та навчання в університеті, вона змушена підробляти репетитором, даючи уроки недолугим учням. Але згодом дівчина все частіше почала відмовлятися від роботи зі своїми клієнтами, оскільки вони чіплялися і знущалися з неї.

А одного разу один знайомий попросив у головної героїні підтягнути на навчання його сина – зухвалого хлопця, на ім’я Су-Ван, пообіцявши заплатити круглу суму. Попри особисті почуття, їй довелося прийняти пропозицію.

Дивіться також: Французькі комедії для гарного настрою!

Приємного перегляду!

Прокрутити вгору