Головна сторінка >> Найкращі сімейні фільми комедії які варто переглянути ввечері
Найкращі сімейні фільми комедії

Найкращі сімейні фільми комедії які варто переглянути ввечері

Найкращі сімейні фільми комедії – що може бути кращим за затишний вечір у будинку, коли вся сім’я в зборі? Залишається тільки подивитись разом добру комедію, яка підніме настрій і дітям, і дорослим.

Кішки проти собак 3 (Cats & Dogs 3: Paws Unite 2020)

Найкращі сімейні фільми комедії
Найкращі сімейні фільми комедії

Для людей кішка Гвен і собака Роджер – просто улюблені вихованці, з якими чудово проводити час. Але насправді вони співробітники секретної організації, яка стежить за дотриманням Великого перемир’я котів та собак. Їхня робота аналітична, але Гвен мріє вийти на вулицю і стати спецагентом. Незабаром її бажання збувається – хтось, що знаходиться неподалік їхнього офісу, знаходить спосіб посіяти ворожнечу між тваринами, використовуючи особливі радіочастоти. Начальство відправляє напарників проводити розслідування.

Великий (Big 1988) – Найкращі сімейні фільми комедії

фільми

Тринадцятирічний Джош переживає через свій вік — ніхто не вважає його дорослим, особливо вродлива дівчинка, яка йому дуже подобається. Прямо на її очах Джоша не пускають на атракціон — він нижче за необхідний зріст. Засмучений хлопчик загадує бажання стати великим і вранці прокидається в тілі тридцятирічного чоловіка. Здавалося б, мрія справджується — радуйся, але не все так просто.

Цікаво  Японські серіали для вечірнього перегляду

Як прогуляти школу з користю (L’école buissonnière 2017)

Найкращі сімейні фільми комедії
Найкращі сімейні фільми комедії

Поль – сирота, що жив у паризькому притулку, де панували майже тюремні правила. Його забрала до себе жаліслива Селестина і тепер хлопчик росте з нею та її чоловіком. Якось він знайомиться з браконьєром Тотошем, який полює в графському лісі й завдає Борелю неприємностей. Разом з ним він вивчає дивовижний світ дикої природи, а також дізнається про таємничу історію своєї появи на світ.

Мишаче полювання (Mousehunt 1977)

фільми

Невдачливі брати Ларс і Ерні Шмунці успадкували від батька старий особняк, що розвалюється і збиткову фабрику з виробництва шпагату, яку тато заповідав не продавати. Випадково вони дізналися, що їхній «новий», на перший погляд, будинок, що нічим не видатний, спроєктований відомим архітектором і коштує незліченні мільйони. Щоб збагатитись, треба лише «підлатати» старі стіни, відремонтувати дах і виставити його на аукціон. Але є маленька проблема — мишеня, яке не хоче виселятися.

Ніч у музеї (Night at the Museum 2006)

Найкращі сімейні фільми комедії
Найкращі сімейні фільми комедії

Ларрі Дейлі втомився від хронічного безробіття, безгрошів’я та постійної вимушеної зміни житла. Та ще й колишня дружина проти того, щоб він бачився із сином, бо подає хлопцеві поганий приклад. Тоді чоловік вирішує влаштуватися на спокійну посаду нічного сторожа до Музею природної історії. Але він не знав, що робота виявиться дуже нервовою: експонати ночами оживають і намагаються залишити виставку.

Цікаво  Хитрі генії та майстри обману: найкращі фільми про шахраїв

Пригоди Паддінгтона (Paddington 2014) – Найкращі сімейні фільми комедії

фільми

Паддінгтон – розумний і вихований перуанський ведмідь, який виріс під розповіді про Лондон і завжди мріяв побачити це місто. Тому, коли на його будинок обрушилося лихо, ведмежа посадили на пароплав, що відпливає до Англії. Там він повинен був знайти мандрівника, який колись навчив його тітку і дядькові говорити і нову родину. Але ніхто не подумав, що Лондон величезний, а їхній старий друг не чекатиме Паддінгтона на вокзалі.

Бетховен (Beethoven 1991)

Найкращі сімейні фільми комедії
Найкращі сімейні фільми комедії

Бетховен – це не тільки великий композитор, але і великий сенбернар, який потрапив у будинок сім’ї Ньютонів ще маленьким. Глава сім’ї Джордж був категорично проти свійських тварин, особливо таких великих, але під натиском дружини та трьох дітей здався. Однак навіть через роки він поглядає на пса косо і ревниво — звичайно, тепер вся увага не йому.

Астерікс і Обелікс проти Цезаря (Astérix et Obélix contre César 1999)

фільми

Жителі галльського села Арморике не визнали влади римлян і шалено опираються завойовникам та їх спробам збирати податки. Допомагає їм у цьому друїд Панорамікс, який варить зілля, що надає людям величезної сили. Достатньо випити лише один ковток і ніякі легіонери їм уже не страшні. Головні силачі Арморіке – Астерікс і Обелікс, причому останньому навіть пити нічого не потрібно, тому що він упав у котел із зіллям, коли був зовсім малюком.

Цікаво  ТОП 10 комедій, схожих на «Погані дівчата»

Шпигун по сусідству (The Spy Next Door 2010) – Найкращі сімейні фільми комедії

Найкращі сімейні фільми комедії
Найкращі сімейні фільми комедії

Немає такої справи, яка була б не під силу спецагенту Бобу Фо. Він легко знешкоджує терористів, скидає диктаторів і доглядає сусідку Джилліан. Але троє її дітей, яких та виховує поодинці, чарівності Боба поки що не піддалися. Їх дратує цей метушливий чоловік, що в’ється біля мами і вона просить Боба не поспішати, бо думка хлопців для неї на першому місці. Незабаром Бобу навернувся шанс порозумітися з Феррен, Єном і Норою: Джилліан знадобилося на кілька днів виїхати і він зголосився доглянути за ними. Як на зло, у цей час активізувалася мафія, файл якої помилково скачав з комп’ютера Боба син Джилліан.

Шазам! (Shazam! 2019)

фільми

Чотирнадцятирічний Біллі одержимий ідеєю знайти свою маму, яку втратив надворі, коли був зовсім маленьким. Соціальна служба прилаштовує його в прийомні сім’ї, але він щоразу втікає і не планує зближуватися ні з ким стороннім. Але одного разу він допомагає одному зі своїх численних «братів» по черговому притулку і потрапляє в дивовижне місце, де старий чарівник передає йому дар ставати дорослим супергероєм, вимовляючи лише одне слово – «Шазам».

Дивіться також: Круті серіали які варто подивитись – саме те на довгі вихідні!

Прокрутка до верху