Сучасні українські прикраси з вишивкою – популярність прикрас з вишивкою лише зростає. Гердани, вироби, прикрашені мікроорнаментами – майстри створюють справжні шедеври, які вдало поєднують автентику та сучасність. А вишивальна машина Рікома допомагає запустити свій бізнес на таких виробах. Маючи спеціальне обладнання, створювати сучасні українські прикраси на продаж – ще простіше. Тож поговоримо про те, які аксесуари зараз в тренді: підготували для вас багато цікавого.
Зміст
Гердан – особливості прикраси
Гердан – національна прикраса родом з Буковини та Закарпаття. У стародавні часи вона мала сакральне значення: наші предки вірили, що орнаменти гердана захищають від злих сил, надійно оберігають свого власника. Носили такий аксесуар жінки та чоловіки. Так, гердан міг прикрашати капелюх, або ж бути жіночим нашийним намистом.
Для гердана характерні строкаті орнаменти та незвичайні візерунки. Більшість таких прикрас мають геометричний орнамент, також зустрічаються рослинні візерунки.
Сучасні гердани дивують різноманітність відтінків, стилів, варіантів виконання. Їх носять не лише з національним одягом, а й із цілком звичайними повсякденними вбраннями. Така стильна, автентична прикраса допомагає зробити будь-який образ яскравішим, а його володарку – трішки щасливішою.
Мікровишивка як сучасний тренд
Мікровишивка – ще один тренд у світі автентичних прикрас. Ця техніка вишивання прийшла до нас із Франції, і полягає у виконанні мініатюрних візерунків на тканині. Один стібок може мати розмір не більше міліметра.
За технологією мікровишивки створюють найцікавіші прикраси: кулони, сережки, підвіски та багато іншого. Відтінки, стилістика аксесуарів можуть бути абсолютно різноманітними.
Прикраси у стилі мікровишивки стануть чудовим доповненням як повсякденного, так і святкового образу. Багато майстрів створюють такі прикраси вручну – для себе чи на продаж. Оскільки вироби мають дуже великий попит, а конкуренція в цій ніші є дуже малою. Також їх створюють і на машинці: знадобиться лише якісне обладнання та нитки для машинної вишивки.
Особливості виготовлення прикрас з вишивкою
Деякі моделі українських аксесуарів виготовляють вручну. Але якщо йдеться про професійні масштаби, наявність власного бренду – рятує промислова вишивальна машина із встановленим на ній пристроєм для вишивання бісером. Таке обладнання допомагає наносити бісерні орнаменти якісно, швидко. А також зберігати зображення у пам’яті, підбирати оптимальні відтінки бісеру. Сучасні українські прикраси з вишивкою
Приклад обладнання для створення прикрас з бісером — пристрій вишивки RICOMA BEAD DEVICE. Його можливості:
- максимальна швидкість роботи — 1000ст/хв;
- розміри бісеру 2.0/2.5;
- сумісність з усіма одноголовими промисловими вишивальними машинами Рікома.
За надання матеріалів для статті висловлюємо подяку ТМ Ricoma, українському представнику корпорації Ricoma International Corporation (США).