Головна сторінка >> Серіали фентезі 2023: цікава добірка
Серіали фентезі 2023

Серіали фентезі 2023: цікава добірка

Серіали фентезі 2023 – цей топ список спеціально для тих, хто шукав нові та найкращі фентезі серіали 2023 року — новинки для шанувальників жанру, що вже вийшли.

Шкільні парфуми (School Spirits 2023)

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Дівчинка-підліток Меді вмирає, проте після смерті не потрапляє в інший світ, а застряє у світі живих, де окрім неї мешкають інші привиди. Друзі та однокласники не бачать її, вважаючи, що дівчина безвісти зникла. Меді має звикнути до життя в образі привиду, одночасно намагаючись розібратися в обставинах власної смерті.

Лицар у чорному (Black Knight 2023)

фільми

У похмурому майбутньому більшість континентів пішли під воду, повітря забруднилося, а Корея стала схожа на пустелю. Залишки людей, що вижили, об’єдналися в групи, що конфліктують між собою, а їх виживання тепер залежить від Чорних лицарів, які виконують роль кур’єрів.

Мейфейрські відьми (Anne Rice’s Mayfair Witches 2023) – Серіали фентезі 2023

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

У центрі історії опиняється молода дівчина-хірург із Каліфорнії – Роуен. Вихована в прийомній сім’ї, вона нічого не знає про своїх рідних, а ще має незвичайні сили, які лякають її. Зустріч з таємничою сутністю і бажання дізнатися більше про своє коріння занурюють дівчину в таємниці та історію роду Мейфейр.

Цікаво  Найкращі детективні серіали - ТОП 15

Шлях додому (The Way Home 2023)

фільми

Молода жінка Кет перебуває у натягнутих стосунках зі своєю матір’ю Дел через трагічні події минулого, які змусили Кет виїхати. Коли жінка втрачає роботу і розлучається, вона отримує листа від матері з наполегливим проханням приїхати. Героїня разом із дочкою Еліс повертається на сімейну ферму, проте воз’єднання виявляється зовсім не таким, яким уявлялося.

Екстраординарна (Extraordinary 2023)

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Події серіалу розгортаються в альтернативній реальності, де кожна людина має суперздатність, що прокинулася до 18 років. Джен вже давно більш як вісімнадцять, а сил так і немає. Дівчина сподівається знайти свою здатність, паралельно намагаючись налагодити життя, що не так просто зробити у світі, повному екстраординарних людей.

Аколіт (The Acolyte 2023)

фільми

Міні-серіал із всесвіту «Зоряних війн», події якого розгорнуться до подій основних фільмів і торкнуться періоду кінця Розквіту Республіки. Головній героїні дівчина має об’єднатися зі своїм колишнім учителем і розслідувати серію злочинів, зіткнувшись з небаченою раніше загрозою.

Вовча зграя (Wolf Pack 2023) – Серіали фентезі 2023

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Масштабна пожежа на території Каліфорнії призводить до несподіваної катастрофи — вогонь пробуджує невідоме та моторошне надприродне створення. Два підлітки Еверетт і Блейк рятуються зі шкільного автобуса через лісову пожежу і виявляються укушені. Їм ще треба дізнатися, що їхні укуси — це щось більше, ніж просто сліди кігтів і зубів.

Будинок на осінньому пагорбі (Nenek Bongkok Tiga 2023)

фільми

Вісім незнайомців приходять до тями в таємничому маєтку, який охороняє незнайома горбата стара. Незабаром герої розуміють, що виявилися замкнені не просто в оточеному лісом особняка, але в зовсім іншому вимірі. Щоб отримати шанс врятуватися та повернутися додому, їм доведеться перемогти у серії ігор, підготовлених моторошною істотою.

Асока (Ahsoka 2023)

Серіали фентезі 2023

Асока — представниця раси тогрутів та колишня учениця Енакіна Скайуокера. Вчитель і талановита змогли потоваришувати, проте пізніше дівчина пішла з Ордену джедаєв, і тепер їй доведеться розшукати зниклого джедая Езру Бріджера.

Небесний Айдол (The Heavenly Idol 2023) – Серіали фентезі 2023

фільми

Первосвященник з іншого світу переноситься в сучасну Корею прямо під час сутички з демоном і виявляє себе в тілі не дуже успішного поп айдола, який ось-ось має вийти на сцену. Божественні сили й тут не залишають героя, і незабаром він стає популярним, однак одна з фанаток починає підозрювати, що з її улюбленим айдолом щось не так.

Цікаво  Фантастичні фільми про альтернативну реальність та паралельні світи

Завдання трьох тіл (San ti 2023)

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Нанотехнолог Ван Мяо має приєднатися до міжнародної наукової організації, щоб таємно розслідувати обставини серії самогубств учених. Допомагатиме йому поліційний Ши Цянь, і незабаром перед героями відкриється неприємна правда — якась позаземна сила намагається загальмувати науковий прогрес людей.

Шахмаран (Şahmaran 2023)

фільми

Молода дівчина Шахсу вирушає до свого діда, який колись давно залишив їхню родину. Героїня знайомиться з людьми із громади, які вірять у легенду про божество Шахмаран. Вони чекають, коли збудеться давнє пророцтво про появу їхнього божества і вважають, що поява Шахсу – це символ майбутніх змін.

Сила (The Power 2023) – Серіали фентезі 2023

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Світ «Сили» відрізняється від звичної реальності незвичайної жартівливої природи — у якийсь момент усі дівчатка підліткового віку набувають незвичайної сили, що дозволяє поранити або вбивати людей за їхнім бажанням одним дотиком. Незабаром ця ж здатність починає з’являтися й у дорослих жінок, і тоді все змінюється.

Столітнє диво (Yüz Yillik Mucize 2023)

фільми

Доган — звичайний 30-річний чоловік, який процвітає у сфері досліджень, якому вдається зробити масштабне відкриття — він створює дивовижний еліксир, що дарує вічне життя. Відтепер він може жити вічно, зберігня молодість і красу і приховуючи це від оточуючих, проте все рано чи пізно стає явним.

Велма (Velma 2023)

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Нова історія про героїна Велма Дінклі з Містичної корпорації, яка разом із друзями та псом Скубі Ду займається розслідуванням містичних злочинів. У цьому серіалі Велма стає центральним персонажем, у компанії ще немає Скубі Ду, а всі герої навчаються у старшій школі, де вони мають розбиратися не тільки з особистими проблемами, але й розслідувати вбивство.

Зсув (Slip 2023) – Серіали фентезі 2023

фільми

Молода пара Елайджа та Мей живуть у стабільному шлюбі та люблять один одного, проте колишньої пристрасті між ними немає. Чоловік мріє про дитину, тоді як Мей не хоче цього. Якось дівчина знайомиться з симпатичним Еріком і добре проводить з ним час, але ранком прокидається в паралельній реальності, де її життя склалося трохи інакше.

Цікаво  Турецькі серіали про кохання та пристрасть - ТОП 25

Хроніки Спайдервіка (The Spiderwick Chronicles 2023)

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Сім’я Грейс, що складається з мами, старшої дочки та молодших братів-близнюків, переїжджає у старовинний маєток, що раніше належав їхньому родичу. Цікаві близнюки натикаються в будинку на дивні знахідки, а трохи згодом відкривають цілий паралельний світ, населений незвичайними істотами.

Сезон Ккок Ду (The Season of Kkok Du 2023)

фільми

Молодий воїн гине під час битви й перетворюється на Кокду — Бога підземного світу, котрий зобов’язаний кожні 99 років спускатися у світ живих на 99 днів і забирати звідти душі проклятих людей. Якось, опинившись вкотре на Землі, він зустрічає дівчину інтерну Хан Ге Чжоль, яка змінює його уявлення про людей.

Крістіан (Beist 2023) – Серіали фентезі 2023

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Здоров’як Крістіан, який живе на околиці Риму, заробляє на життя вибиванням грошей з боржників. Під час виконання одного із замовлень Крістіан помічає у себе на руках дві криваві рани, а трохи згодом повертає до життя свою сусідку. Він розуміє, що з якоїсь причини з’явилася здатність зцілювати людей.

Кур’єр (Dillibeorimaen 2023)

фільми

Молодий чоловік Зо Ен Мін працює в таксі, проте його робота далека від звичайної — він бере замовлення від привидів і виконує їхні бажання. Одного разу з невідомої причини поруч із ним застряє примара дівчини, на ім’я Кан Джі Хен. Дівчина нічого не пам’ятає про себе і не може залишити машину, тому вирішує стати менеджером незвичайного таксі.

Американець китайського походження (American Born Chinese 2023) – Серіали фентезі 2023

Серіали фентезі 2023
Серіали фентезі 2023

Син китайських іммігрантів, що живуть в Америці, намагається пристосуватися до життя в іншій країні та чужорідній культурі та впоратися з конфліктами у сім’ї та школі. Якось у його клас переводиться новий учень, чия поява несподівано тягне героя у світ китайської міфології, де йому доведеться протистояти стародавнім китайським божествам.

дивіться також: Фільми для всієї родини 2023: цікава добірка на вечір

Прокрутка до верху