Головна сторінка >> Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях
Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях. Підбірка оригінальних серіалів Нетфлікс, що базуються на реальних подіях. Іноді чудові історії пишуться буквально самі собою. Оригінальні серіали Нетфлікс популярні та відомі практично всім без винятку. І славляться вони незмінною якістю і тим, що нові сезони стають доступними цілком, усі серії, без стомливого очікування.

Компанію Нетфлікс можна сміливо назвати справжнім лідером потокового мовлення, що змінило підхід до споживання цифрового контенту у світі й схоже, що компанія не збирається зменшувати темп.

Нетфлікс точно знає, що іноді приголомшливі історії пишуться буквально самі собою. В одних випадках правда виявляється дивнішою за вигадку, а в інших – настільки шоковою, що в неї неможливо повірити.

Якщо ви шукаєте по-справжньому цікаві історії, то ця добірка для вас: аферисти, шпигуни, серійні вбивці та багато іншого. А найголовніше, що всі ці серіали ґрунтуються на реальних подіях. Все це сталося насправді.

«Вигадана Анна» (2022)

Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях
Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

У серіалі «Вигадана Анна» Джулія Гарнер грає роль Анни Делві, таємничої персони, яка з’явилася на світській сцені Нью-Йорка і зробила собі ім’я завдяки амбітним проєктом та розкішному способу життя. Репортерові Вівіан Кент, яку грає Анна Кламські, доручено розслідувати шлейф обману та боргів, що тягнуться за Анною, та з’ясувати, ким вона є насправді чи стверджує, що є.

Цікаво  Нетфлікс серіали: цікава добірка на вечір

«Розвідник» (The Spy – 2019)

фільми

Зовсім приголомшлива історія. Елі Коен (Саша Барон Коен) — єврейсько-єгипетський іммігрант, завербований ізраїльською розвідкою Моссад і відправлений під прикриттям до повоєнної Сирії як бізнесмен у 1960-х роках. Він стає відомий тим, що влаштовує вишукані вечірки для сирійської еліти та завойовує довіру високопосадовців, що дозволяє йому збирати розвідувальну інформацію з перших рук.

«Мисливець за розумом» (Мисливець за розумом 2017–2019)

Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях
Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

У 1970-х роках два агенти ФБР і фахівець із психології беруть інтерв’ю та складають профілі деяких найнебезпечніших злочинців Америки, включаючи Девіда Берковиця та Чарльза Менсона. Кримінальна психологія ще не стала мейнстримом, і ці троє висувають теорію, що злочини, вчинені усіма цими людьми, не імпульсивні, а методично сплановані й цілком передбачувані.

«Нарко» (2015–2017) – Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

фільми

У 1970-х роках молодий Пабло Ескобар починає будувати свою наркоімперію з нуля, коли кокаїн стрімко захоплює США і Латинську Америку. Два агенти Управління боротьби з наркотиками вирушають до Колумбії, щоб затримати й знищити його, але невловний Ескобар вже створив неймовірно згуртовану та жорстоку організацію. У міру того, як росте слава Ескобара, також за ним безперервно тягнеться слід із вбивств, віроломного обману та нескінченних злочинів.

Цікаво  20 цікавих серіалів на вечір - добірка Netflix!

«Помаранчевий – хіт сезону» (2013–2019)

Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях
Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

Ідеальне життя Пайпер Чепмен (Тейлор Шиллінг), яка нещодавно заручилася з главою відділу зв’язків з громадськістю, руйнується, коли її наздоганяє минулий зв’язок з наркоторговцем. Внаслідок чергової контрабанди грошей через кордон її оголошують членом наркомафії та засуджують до 15 місяців ув’язнення. Культурний шок від життя у в’язниці виявляється дуже сильним, але не настільки, якби воно дізналося, що його колишній «колега» теж відбуває термін у тій же в’язниці.

«Вона ж Грейс» (Alias Grace 2017) – Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

фільми 6

Грейс Маркс (Сара Гадон), ірландська іммігрантка, працює покоївкою, коли її роботодавець, Томас Кіннер (Пол Гросс), і його економку жорстоко вбили. Шістнадцятирічну Грейс засуджують як співучасника вбивства, а потім поміщають у психлікарню. Там вона розповідає історію свого життя психіатру, який сподівається довести її невинність.

Реальну історію цього жахливого подвійного вбивства спочатку адаптували в романі Маргарет Етвуд, а у 2017 році за нею було знято серіал. Ступінь участі та винності Грейс Маркс у злочині залишається невідомим досі, що робить гру Сари Гадон та Едварда Холкрофта ще глибшою та загадковішою.

«Неможливо повірити» (Unbelievable 2019)

Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях
Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

Вісімнадцятирічна дівчина, яка виросла у приймальній сім’ї, зазнає жорстокого нападу двох чоловіків у своїй квартирі. Коли вона повідомляє про жорстокий сексуальний злочин, поліція звинувачує її в тому, що вона все вигадала. Але два детективи знаходять докази, що підтверджують вірогідність її розповіді, і намагаються затримати серійного ґвалтівника і домогтися справедливості, на яку заслуговує жертва, що постраждала від насильства.

Цікаво  Найкращі серіали на Netflix 2022 - що подивитися!

«Коли вони нас побачать» (When They See Us 2019)

фільми

У 1989 році п’ятеро чорношкірих американських підлітків, були несправедливо засуджені за замах на вбивство та сексуальне насильство. На хлопчиків чинять колосальний тиск, щоб змусити їх зізнатися у скоєному, і вони зазнають цькування у засобах масової інформації. Хлопці потрапляють до в’язниці за злочин, якого вони не вчиняли, і після звільнення їм дуже важко адаптуватися до звичайного життя.

«Особливий» (2019–2021) – Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях
Популярні серіали Нетфлікс на реальних подіях

Раян Хейс (Раян О’Коннел) – гей із легкою формою церебрального паралічу. Він затиснутий і практично задушений турботою своєї матері. Якось Раян вирішує почати боротися за свою незалежність, внаслідок чого він рве всі зв’язки та з’їжджає з будинку матері. Він влаштовується на роботу як блогер і починає нове життя далеко від усього, що колись вважав своїм і намагається побудувати життя, про яке завжди мріяв.

“Корона” (2016)

фільми

Серіал «Корона» розповідає про правління Єлизавети II з її весілля з принцом Філіпом у віці 21 року і до отримання корони у віці 25 років, аж до 21 століття. Молода жінка бере на себе всю королівську відповідальність, а історичні події, скандали й складні політичні рішення переплітаються з її життям і правлінням як довго владущий монарх в історії Великобританії.

Ця історична драма заснована на реальній історії британської монархії та описує цілком реальні події.

Дивіться також: Найкращі бойовики Нетфлікс

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху