Головна сторінка >> Популярні американські серіали – ТОП 30
Популярні американські серіали

Популярні американські серіали – ТОП 30

Популярні американські серіали – для тих, кому подобаються нові американські серіали, зустрічайте наш топ список, де ми зібрали всі найкращі, що вже вийшли та популярні новинки США з високим рейтингом.

Зміст

Одні з нас (The Last of Us 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Америка не змогла оговтатися від наслідків, викликаних грибком, що мутував. Він моментально перетворював заражену людину на зомбі. Країна повністю зруйнована і поділена на кілька зон, у кожній з яких влада належить певному кримінальному угрупованню. Надією людства виступає 13-річна Еллі, організм якої виявився здатним протистояти смертельній загрозі.

Покерфейс (Poker Face 2023)

фільми

Чарлі Кейл вміє точно розпізнавати, чи людина говорить правду, чи намагається збрехати. Дівчина вивела на чисту воду чимало шахраїв усіх мастей, але головні випробування на неї чекають попереду. Їй доведеться вирішити найскладніші головоломки, що стане черговою перевіркою її природного дару.

Цитадель (Citadel 2023) – Популярні американські серіали

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Секретна спільнота «Цитадель» зазнала краху, а всім співробітникам секретної організації стерли пам’ять. «Мантікора» стає все більш могутнім, а лідер злочинного синдикату мріє про здобуття абсолютної влади. Агенти мають відновити спогади й об’єднати зусилля, щоб протистояти небезпечному ворогові.

Вовча зграя (Wolf Pack 2023)

фільми

Після страшної пожежі в житті Блейка та Еверет відбулися кардинальні зміни. Вони зазнали нападу старої істоти, що прокинулася. У них з’являється сильне тяжіння та потяг до близнюків, з якими у минулому відбулася схожа історія. Хлопці вирішують об’єднати зусилля, щоб розібратися в цьому і дізнатися правду про перевертнів.

Цікаво  15 цікавих кримінальних серіалів на вечір!

Терапія (Shrinking 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Джиммі працює психотерапевтом, а нещодавно у його житті сталася трагедія. Йому вдавалося допомагати величезній кількості пацієнтів, але впоратися з особистою втратою він не в змозі. Чоловік починає порушувати професійні правила і не соромиться говорити безсторонню правду. Подібна тактика поведінки призводить до несподіваних результатів, змінюючи на краще життя всіх учасників історії.

Доброго дня, майбутнє! (Hello Tomorrow! 2023) – Популярні американські серіали

фільми

Події відбуваються в майбутньому, а технології зробили швидкий стрибок уперед. Суспільство можна назвати практично ідеальним, а багато побутових обов’язків виконуються роботами. Незабаром планується колонізація Місяця, а реалізація грандіозного проєкту дозволить вийти на новий виток розвитку. Досконалий світ починає тріщати по швах, а причиною колапсу стануть великі гроші та амбіції.

Мейфейрські відьми (Anne Rice’s Mayfair Witches 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Роуен Мейфейр вважається кваліфікованим хірургом, який має чудову інтуїцію. Нещодавно молода жінка дізналася, що належить до пологів відьом. Вона має величезну силу, але намагається стримувати вроджені здібності. Їй доведеться зіткнутися зі своїми страхами й ближче познайомитися з темною стороною.

Екстраполяції (Extrapolations 2023)

фільми

Зміна клімату неминуче відбивається на навколишньої дійсності та впливає на всі сторони людської діяльності. Воно зачіпає робочі та особисті стосунки, нерідко ставлячи людей перед непростим вибором. Можна виконати тактику виживання або розпочати активні дії негайно, оскільки одного разу виправити ситуацію буде вже неможливо.

Лицарі Готема (Gotham Knights 2023) – Популярні американські серіали

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Тернер Хейс організував веселу вечірку, яку довелося припинити після приїзду поліції. Харві Дент повідомив підлітку сумну новину, що його батька-мільярдера знайшли мертвим. Брюс Уейн старанно зберігав таємницю, що він був темним лицарем. Зі смертю Бетмена місто знову залишилося без захисту, а підозрюваними у скоєнні злочину стають діти заможних та шанованих людей.

Останнє, що він мені сказав (The Last Thing He Told Me 2023)

фільми

Оуен зник за дивних обставин, залишивши коротку прощальну записку. Він просив подбати про доньку Бейлі, з якою у Ханни останнім часом складалися напружені стосунки. Жінці потрібно виявити мудрість і терпіння, щоб розібратися в тому, що відбувається. У звичайного на вигляд програміста несподівано виявляється занадто багато секретів і темних таємниць.

Пророцтво (The Big Door Prize 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Події відбуваються у невеликому поселенні Дірфілд, де нещодавно з’явився дивний апарат. Він відкриває мешканцям правду про природний потенціал і розповідає, яким би могло бути їхнє життя. Після почутого люди починають переосмислювати звичні цінності, а багато хто кидає роботу і починає пошуки себе. Одним із клієнтів став Дасті, який донедавна вважає себе щасливим сім’янином і дбайливим батьком.

Місис Девіс (Mrs. Davis 2023) – Популярні американські серіали

фільми

Симона одного разу вирішила залишити мирне життя та присвятити себе служінню церкви. Їй доведеться на якийсь час забути про молитви й вступити в небезпечне протистояння з Місис Девіс. Штучний інтелект вийшов на новий етап розвитку і поставив перед собою грандіозну мету поневолити людську цивілізацію.

Цікаво  ТОП найкращих серіалів світу - цікава підбірка

Дейзі Джонс та The Six (Daisy Jones & The Six 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Дейзі Джонс – молода та талановита співачка. Дівчина активно співпрацює із музичним рок-колективом The Six. Вона змушена вступити в конфлікт з Біллі Данном, а конфронтації, що виникла суттєво ускладнить виступи гурту. Виконавицю чекає не лише великий успіх, а й зустріч зі справжнім коханням та випробування великою трагедією.

Пов’язані на смерть (Dead Ringers 2023)

фільми

В епіцентрі події виявляться дві жінки близнючки Ментл. Сестри працюють у гінекологічній клініці у пологовому відділенні. Вони мають схожу зовнішність, але зовсім різні характери. Одна звикла діяти рішуче та рідко прислухається до думки оточуючих. Другу можна назвати повною протилежністю, а надмірна скромність іноді стає причиною неприємностей.

Нічний агент (The Night Agent 2023) – Популярні американські серіали

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Пітер Сазерленд вважається агентом ФБР і працює у Білому домі. Йому необхідно відповідати на телефонні дзвінки, але багато років апарат мовчав. Якось пролунав характерний звук, що стане початком низки великих неприємностей. Чоловік опиниться в епіцентрі змови за участю представників найвищих ешелонів влади.

Прекрасні дрібниці (Tiny Beautiful Things 2023)

фільми

У житті Клер відбувається повний хаос, а неприємності накрили жінку з головою. Шлюбна спілка тріщить по швах, а донька категорично відмовляється розмовляти з матір’ю. Колись багатообіцяльна кар’єра в галузі літератури поставлена на тривалу паузу. Приятель пропонує їй вести колонку з порадами в журналі й такий досвід призведе до несподіваних наслідків.

Калейдоскоп (Kaleidoscope 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Події відбуваються протягом 25 років, а в центрі історії опиниться група професійних злочинців. Їм вдалося підготувати та реалізувати пограбування, яке буде визнано найбільшим в історії країни. Операція могла принести учасникам 70 млрд доларів, а на заваді виступили жадібність і зрада.

Випуск 2009-го (Class of ’09 2023) – Популярні американські серіали

фільми

Події відбуваються в майбутньому, а традиційну американську систему правосуддя замінив на II. На похороні однокурсника збираються агенти, які в минулому закінчили Академію Квантіко. Агенти терзаються смутними сумнівами, що причетність до трагедії має штучний інтелект.

Сантехніки Білого дому (White House Plumbers 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Вотергейтський скандал викликав величезний суспільний резонанс. Його назвуть найбільшою політичною подією, яка спричинила грандіозні наслідки. Воно торкнеться діяльності фінансового радника Гордона Ліді та колишнього офіцера Еверетта Говарда Ханта. Вони входили до спеціальної групи, члени якої відповідали за злив важливої та засекреченої інформації.

Обвинувачені (Accused 2023)

фільми

На лаву підсудних людей можуть наводити різні причини. Деякі вступили на слизький шлях криміналу, інші не змогли впоратися з емоціями. Історія починається у судовій залі з поступовим зануренням у минуле учасників історії.

Консультант (The Consultant 2023) – Популярні американські серіали

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Холдинг зазнає іміджевих та фінансових труднощів, тому керівництво компанії вирішує скористатися послугами професіонала. Фахівець повинен домогтися оптимізації бізнесу, але співробітники не мають особливого оптимізму. Новачок діє зухвало і рішуче, що призводить до несподіваних наслідків.

Кохання та смерть (Love & Death 2023)

фільми

Бетті Гор та Кенді Монтгомері мають чимало спільних інтересів. Вони — чудові домогосподарки, а їхні доньки дружать змалку. Чоловіки виступають основними здобувачами та багато часу проводять на роботі. Одного разу одна з подруг вбиває, що шокує громадян невеликого містечка і всієї країни.

Цікаво  Англійські серіали 2023 - цікава добірка

Бути присяжним (Jury Duty 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

У рамках шоу йтиме розповідь про роботу суду присяжних в Америці. Усі історії виявляться вигаданими, а основні персонажі — фальшиві. Свідки, судді та обвинувачені лише грають заздалегідь певні ролі. Єдиним справжнім виявиться Рональд Гледден, якого викликали як присяжний і попередили про зйомки під час засідання.

Людина з Флориди (Florida Man 2023) – Популярні американські серіали

фільми

До Флориди повертається колишній поліційний. Чоловік планує розпочати пошук подруги відомого мафіозного лідера. Йому належить зробити чимало страшних відкриттів, щоб докопатися до справжніх причин подій, що відбуваються. Спроби зробити правильно роблять його учасником небезпечної гри з невідомими правилами.

Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів (Queen Charlotte: A Bridgerton Story 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Шарлотта Бріджертон – нащадок знаменитої династії. Вона була юна та наївна, коли вперше зустрілася з королем. Заміжжя мало відбутися не з любові, але вона виявилася здатною приховати справжні емоції. Сильний характер дозволив героїні завжди рухатися до намічених цілей і ніколи не здаватися.

Кроляча нора (Rabbit Hole 2023)

фільми

Джон Вейр вважається чесним і важливим агентом, який працює у службі розвідки. Він стає активним учасником історії, пов’язаної з корпоративним шпигунством. Необережність приводить чоловіка в пастку і тепер він головний підозрюваний у вбивстві. Йому належить розпочати запеклу боротьбу за власну репутацію та демократичні свободи.

Місто у вогні (City on Fire 2023) – Популярні американські серіали

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

На території центрального нью-йоркського парку влітку 2003 року пролунали звуки стрілянини. Куля потрапила у дівчину, на ім’я Саманта, яка призначила зустріч із невідомим. Ведучий заплутану справу детектив починає розуміти, що є дивний зв’язок із пожежами, що відбуваються в місті, роботою музичних клубів та членами заможної родини.

Укриття (Silo 2023)

фільми

Майбутнє виглядає сумним, оскільки планету огорнули отруйні пари. Вони унеможливлюють життя людей на поверхні, тому ті, що вижили, звели надійне укриття під землею. Ніхто з мешканців не виходить назовні, а суспільство побудоване за ієрархічним принципом. Одного разу настає момент, коли ретельно вибудована система може просто звалитися.

Щасливчик Хенк (Lucky Hank 2023)

Популярні американські серіали
Популярні американські серіали

Вільям Генрі завідує кафедрою та викладає англійську літературу. Він давно одружений, має фінансові проблеми та творчу кризу. На роботі панує повна невизначеність, а ситуація посилюється нереалізованістю. Щодня герой переживає прикрі падіння і стрімкі злети, намагаючись розібратися з подіями, що відбуваються в його житті.

Вейко: Наслідки (Waco: The Aftermath 2023) – Популярні американські серіали

фільми

Трагічна історія почалася техаським ранчо, коли члени релігійного культу намагалися протистояти силам поліції. Під час штурму загинуло 4 агенти та 80 послідовників секти, серед яких виявилося два десятки дітей. Почалися тривалі судові процеси та численні хвилювання протестувальників.

Дивіться також: Фільми фентезі 2023 – добірка на вечір

Прокрутка до верху