Головна сторінка >> Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали

Нові серіали які варто подивитись

Нові серіали які варто подивитись – з кожним роком кіноіндустрія пропонує глядачам дедалі більше захоплюючих та якісних серіалів. 2023 не став винятком і привніс безліч нових і захоплюючих проєктів. Цього року глядачі зможуть насолоджуватися продовженням серіалів, що вже полюбилися, а також познайомитися з новими цікавими персонажами та захватними історіями. У цьому списку ми розглянемо виключно нові серіали 2023 року, що вже вийшли, які тільки цього року вперше з’явилися на екранах.

Зміст

Одні з нас (The Last of Us)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

У світі, зараженому грибковою пандемією, Джоел та Тесс шукають автомобільний акумулятор, щоб вирушити на пошуки брата Джоела. Їхні плани змінюються, коли їм доручають доставити сироту Еллі за межі карантинної зони, дівчинка має унікальну кров, за допомогою якої можна врятувати людство. По дорозі вони постійно стикаються з небезпеками, зустрічають нових людей та приймають важливі рішення, щоб зберегти своє життя та захистити одне одного.

Терапія (Shrinking) – Нові серіали

фільми

Джиммі, талановитий терапевт, який після непередбаченого збігу обставин починає безконтрольно вимовляти правду вголос на адресу своїх пацієнтів. Необхідність говорити правду відкриває новий бік його особистості й дозволяє глянути звичний світ з іншого боку. Серіал показує реалії роботи лікаря-терапевта, який має допомагати людям, попри особисті проблеми. Попри емоційне навантаження, Джиммі продовжує працювати та розкривати очі своїм пацієнтам на їхні власні проблеми та помилки.

Агентство «Локвуд та компанія» (Lockwood & Co)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Новий фентезі-бойовик від Netflix, який розповідає про молодих героїв, які кидають виклик примарам, які захопили Лондон. До кожного бою вони готуються як до останнього, адже істоти, з якими їм доводиться стикатися, не тільки небезпечні, а й практично невразливі для пересічних людей. Головними героями є три підлітки, які керують незалежною агенцією. Їм належить розкрити таємницю, яка може змінити перебіг історії.

Покер фейс (Poker Face)

фільми

Якось, у маленькому містечку, сталося вбивство, і хтось із мешканців був звинувачений у цьому злочині. Місцевий детектив швидко взявся за розслідування та почав допитувати підозрюваних. Але всі вони присягалися, що не причетні до вбивства. Кейл, відома як експерт із визначення брехні, була викликана на місце. Вона швидко оцінила кожного з підозрюваних, спілкуючись із ними та аналізуючи їх вирази обличчя, міміку та тон голосу.

Гризня (Beef) – Нові серіали

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Ще одна цікава новинка від Netflix рекомендуємо. Емі та Денні ще недавно були один для одного незнайомцями, у кожного з яких були свої проблеми у житті. Денні переживав через стрімкий порожній банківський рахунок, Емі – теж через порожнечу, але тільки душевну. А потім їхні автомобілі зіткнулися на стоянці, зовсім випадково, але це зіткнення стало фатальним. Звичайна суперечка стала палкою взаємною ненавистю: обидві сторони готові на все, щоб насолити один одному

Закон Лідії Поет (La legge di Lidia Poët)

фільми

Вона навчалася у престижному юридичному університеті та успішно закінчила його, отримавши високі оцінки та рекомендації від своїх професорів. Однак, коли Лідія почала шукати роботу у великих юридичних фірмах, її запити постійно відхиляли. Причина в тому, що Лідія була жінкою і не мала досвіду роботи в цій галузі. Але Лідія не здалася і вирішила відкрити власну юридичну фірму. Вона зібрала команду талановитих адвокатів і почала займатися різними справами, зокрема розслідуванням убивств.

Цікаво  Цікаві фільми та серіали - ТОП 15

Нічний агент (The Night Agent)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Пітер був звичайною людиною, яка працювала в підвалі Білого дому і керувала телефоном екстреної допомоги. Його життя було монотонним і нудним, і він не очікував, що колись станеться щось цікаве. Однак все змінилося в одну ніч, коли Пітер відповів на дзвінок на телефон екстреної допомоги. На іншому кінці дроту опинилася людина, яка повідомила про те, що перебуває в небезпеці й що її переслідують. Пітер був приголомшений і не знав, що робити, але він розумів, що має допомогти цій людині.

Брудні ігри (The Company You Keep) – Нові серіали

фільми

Чарлі завжди був шахраєм. Він був відомий у своєму місті як майстер обману та завжди знаходив спосіб не заплатити за свої злочини. Однак, одного разу, він зустрів Емму – красиву і розумну жінку, яка викликала в ньому такі почуття, яких він ніколи раніше не відчував. Вони познайомилися у барі, і Чарлі швидко встановив з’єднання з Еммою. Незабаром вони почали зустрічатися, і Емма дізналася про свого партнера все, що потрібно було знати. Він був дуже майстерним шахраєм, і вона вирішила скористатися цим, щоб використовувати його як інформатор.

Екстраординарна (Extraordinary)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Дженн жила у світі, де всі люди мали свої унікальні суперсили, крім неї. Вона була звичайною людиною, яка не мала ніякої суперздатності. Ічерез це вона часто почувала себе невпевненою та нікчемною. Проте, згодом, Дженн почала помічати, що вона має свій унікальний дар. Вона була дуже розумною і мала гострий розум. Вона могла вирішувати складні завдання та знаходити вихід із будь-якої ситуації, використовуючи свій розум та інтуїцію. Коли у світі почало відбуватися безліч злочинів, Дженн вирішила використати свої здібності, щоб стати детективом і почати боротися зі злом. На початку їй було важко, але вона продовжувала наполегливо працювати та розвивати свої здібності.

Вихор часу (Vortex)

фільми

Беген був досвідченим детективом і розпочав розслідування загадкової смерті виявленої на пляжі потопельниці. Він знав, що це буде важка справа, але він був готовий до виклику. Водночас Людовік працював у кімнаті віртуальної реальності, вивчаючи зняту дронами картину злочину. Він був геніальним ученим, який працював над проєктом, який дозволяв людям поринути у віртуальну реальність та вивчати картину злочину за допомогою технології віртуальної реальності.

Обвинувачені (Accused) – Нові серіали

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Кожен епізод цього серіалу починається із засідання у залі суду, де людина звинувачується у злочині. Але потім розповідь переносить глядачів у минуле героя, де показуються докладні деталі їхнього життя, що призвели до цієї надзвичайної ситуації. У першому епізоді розповідається історія молодої людини, яка в дитинстві втратила батьків і була змушена виживати самостійно на вулицях міста. Він був несправедливо звинувачений у вбивстві та відправлений до в’язниці на довгі роки. У процесі розгляду справи глядачі поринають у минуле героя і дізнаються, які обставини призвели до цього жахливого злочину. Кожен епізод наповнений драматизмом, емоціями та несподіваними поворотами подій.

Дейзі Джонс та The Six (Daisy Jones & The Six)

фільми

Стрічка про вигаданий рок-гурт The Six, знятий за автобіографічною книгою, написаною Тейлор Дженкінс Рід. Заснований на спогадах колишніх учасників колективу. Розповідає про появу його у 70-х роках минулого століття у Лос-Анджелесі. Про перші успіхи, стрімкий набір популярності, деякий період перебування у статусі світових легендарних колективів. Про несподіваний для багатьох шанувальників розпад групи.

Шкільні парфуми (School Spirits)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Дівчинка-підліток Меді несподівано гине, потрапляє в потойбічне життя – паралельну реальність, в якій живуть душі неприкаяних померлих. Героїня знайомиться з багатьма з них, облаштовується у новому оточенні. Намагається контактувати із колишніми живими друзями, розуміє, що вони її не бачать. Зрештою Меді вирішує зайнятися розслідуванням власного вбивства.

Чорний сніг (Black Snow) – Нові серіали

фільми

Чорношкіра 17-річна Ізабель Бейкер, яка жила в невеликому містечку Еш форді, гине в 1994 після випускного, влаштованого на честь закінчення школи. Попри зусилля поліції, подія залишається не розкритою, справа потрапляє до архіву. Через 25 років колишні однокласники Ізабель розкривають “капсулу часу”, яку вони заклали у минулому. Лист героїні відкриває невідомі обставини її загибелі, які допомагають детективу Джеймсу Кормаку вийти на вбивцю.

Вілл Трент (Will Trent)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

У дитинстві Вілла Трента покинули батьки, йому довелося дізнатися тягар дитячого будинку, пізніше рости в приймальній сім’ї. Подорослішавши, герой стає спецагентом Бюро розслідувань. Він виділяється вмінням помічати «дрібниці», які дозволяють ефективніше розслідувати злочини. Через найвищі показники їх розкриття Уілл має проблеми у відносинах з деякими колегами й навіть з начальством.

Цікаво  Турецькі серіали про кохання - ТОП 20

Кроляча нора (Rabbit Hole)

фільми

Цікава новинка 2023, рекомендуємо. Джон Уейр знає всі тонкощі корпоративного шпигунства, визнається у певних колах майстром обману та руйнування життів. Але доля приготувала герою зустріч із могутньою організацією, яка переграє його. Тепер Джон звинувачений у вбивстві, втягнутий у неприємну йому гру. Чоловікові, щоб зняти з себе підозри, не опинитися в місцях позбавлення волі, доводиться напружувати всі сили та вміння.

Щасливчик Хенк (Lucky Hank) – Нові серіали

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Вільям Генрі Деверо молодший, попри професорське звання, престижну роботу в коледжі, наявність дружини та двох дорослих дочок, має незвичайну вимогу – чоловік хоче, щоб до нього зверталися, на ім’я Хенк. Герой досяг середнього віку, зіткнувся з безліччю проблем. Вільям вщент посварився з колегами, які з нетерпінням чекають на його звільнення. Він важко знаходить мову зі студентами – не може прийняти надмірну заплутаність їхніх взаємин.

Консультант (The Consultant)

фільми

Компанія, що займається розробкою відеоігор, потрапляє після загибелі директора в складну ситуацію. Щоб розв’язувати проблеми, що виникли, запрошує на роботу містера Патоффа – честолюбного бізнес-консультанта. Сподівається за його допомогою відновити своє реноме, покращити фінансові показники. Нові методи роботи, які впроваджує Патофф, вимагають кардинальної зміни стилю взаємин у фірмі, що не подобається співробітникам.

Людина з Флориди (Florida Man)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Колишній поліційний Майк витратив роботу, дружину і потрапив у глибокі борги через свою ігрову залежність. Щоб виплатити борг, Майк погоджується працювати на боса кримінального угруповання, але закохується в Делі – подругу боса, яка через деякий час втікає до Флориди. Вирішивши знайти й повернути її, Майк вирушає в рідні краї, де стикається з небезпечними та непередбачуваними ситуаціями, які змушують його задуматися про свої моральні переконання та вибрати між своїм життям та життям тих, хто його оточує.

Нолі (Nolly Мінісеріал) – Нові серіали

фільми

Серіал про Ноель Гордон – зірку кінематографу Великобританії, яка стала кумиром англійських жінок після 18-річної участі у серіалі «Перехрестом». Актриса в проєкті була господаркою готелю Мег Пічардсон – звичайною англійкою, яка веде просте життя, зосереджене навколо сім’ї. Мільйони британських жінок бачили в Мег себе з радісним і сумним проблемами, щоденними турботами, повсякденною рутиною… Але настав час, і продюсери телесеріалу вирішили, не пояснюючи причин, розлучитися з Ноель Гордон.

Хімія смерті (The Chemistry of Death)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Девід Хантер, який працює судовим антропологом у поліції, переживає особисту трагедію, вирішує залишити неспокійну кар’єру. Чоловік перебирається до невеликого англійського містечка Манхам, починає працювати лікарем загальної практики. Якось стикається з проханням місцевої поліції допомогти у розслідуванні незвичайного вбивства. Погодившись, Девід стикається з поверненням у життя привидів з минулого.

Військові моряки (Krigsseileren) – Нові серіали

фільми

Альфред – морський піхотинець, життя якого повністю змінила Друга світова війна. Він опинився на першій лінії фронту у ситуації, коли здається, що найкраще просто здатися. Однак Альфред, як і його товариші, не збирається здаватися – він підтримує інших і намагається не падати духом сам. Історія морського піхотинця – це історія про силу характеру, про важливість підтримки та про те, як важливо захищати світ у непрості часи.

Мейфейрські відьми (Anne Rice’s Mayfair Witches)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Роуен Філдінг – молодий доктор-нейрохірург – несподівано дізнається, що її предки по жіночій лінії, включаючи маму, були відьмами. Це дозволило героїні пояснити причину тривог через часті перетворення реальності, які відбуваються після її дотику до чогось. Такі події, виявляється, є межею сімейства Філінг. Роуен вчиться з ними справлятися, одночасно протистоїть злу, який переслідує сім’ю вже кілька поколінь.

Калейдоскоп (Kaleidoscope)

фільми

Серіал заснований на реальних подіях і розповідає про одне з найграндіозніших пограбувань. Група запеклих грабіжників вирішила зламати неприступне сховище та викрасти звідти сім мільярдів доларів. Їхнім союзником мав стати руйнівник ураган під назвою «Сенді». Справа могла б вийти, але завадила жадібність та зрада учасників ризикованого підприємства.

Вовча зграя (Wolf Pack) – Нові серіали

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Блейк і Еверетт жили звичайним підлітковим життям з її радощами та переживаннями. Але їхня доля круто змінюється, коли в лісі трапляється пожежа і там прокидається страшний надприродний монстр. Він нападає на підлітків та кусає їх. Після цього хлопців починає дивним чином тягнути один до одного. Невдовзі вони зустрічають Місяць та Харлана, які мають схожі проблеми. Усі вчотирьох герої намагаються розгадати таємницю укусів перевертня.

Загублена в хуртовині (La chica de nieve Мінісеріал)

фільми

Маленька Амайя безвісти зникає під час параду у Малазі, куди вона приїхала разом із батьками. Дорослі лише на секунду випустили дівчинку з поля зору і сталася трагедія. Поліційні марно проводили пошуки й вже збиралися закривати справу. Тоді до розслідування втрутилася молода журналістка Мірен. Вона за будь-яку ціну хоче допомогти нещасним батькам знайти дитину.

Цікаво  30 найкращих фантастичних фільмів детективів

Зв’язок (Liaison) – Нові серіали

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Французький найманець Габріель отримав завдання знайти двох хакерів із Сирії. Для цього йому довелося знову вступити в союз із колишньою коханою Елісон Роуді. Тепер вона обіймає посаду помічниці міністра Великої Британії. Двох колишніх коханців поєднує непросте та загадкове минуле. Їм належить будь-що залишитися в живих у небезпечному світі. При цьому кожен з них має свою мету.

Злочин Падре Амаро (O Crime do Padre Amaro)

фільми

Дія картини відбувається у середині 19 століття португальському місті Лерія. До міста прибуває молодий священник Амаро, який одразу викликає підозри у парафіян своєю зайвою веселістю. Служитель церкви закохується у найкрасивішу дівчину, на ім’я Амелія. Як складеться доля закоханих у пуританському суспільстві, через що їм доведеться пройти, щоб зберегти свої почуття?

Пророцтво (The Big Door Prize)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Жителі маленького містечка Дірфілд живуть повсякденним життям, у якому кожен наступний день схожий на попередній. Чоловіки ходять на роботу, жінки сумно чекають на їхні будинки з вечерею. Але одного разу в міському супермаркеті з’являється таємнича машина, яка вміє пророкувати долю. Вона може розповісти про можливості будь-якого мешканця міста. Городяни починають змінювати своє життя, слухаючись порад невідомого автомата, вони руйнують колишні стосунки, кидають роботу та руйнують усі стереотипи. І все це заради світлого майбутнього.

Смішне дівчисько (Funny Woman) – Нові серіали

фільми

Барбара Паркер здійснює мрію безлічі британських дівчат із шістдесятих – у курортному містечку Блекпул вона стає королевою краси. Ось тільки у дівчини в голові зовсім не ходіння по подіумі – вона обожнює комедійну актрису Люсіль Болл і хоче піти її стопами. Барбара хоче пробитися на телебачення і для цього вирушає до Лондона пробувати свої сили.

Ковчег (The Ark)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Новий серіал 2023 року, який сподобається шанувальникам фантастики. Чимось нагадує найпопулярніший серіал «Сотня». Запорука виживання людства у майбутньому – освоєння нових планет. З однієї з таких місій у космос вирушає корабель з назвою “Ковчег”. Ось тільки під час польоту трапляється аварійна ситуація, що призводить до відключення систем життєзабезпечення та загибелі капітана. Крім того, корабель збивається з курсу і летіти доведеться ще цілий рік. Команда має вижити, а для цього потрібен новий лідер.

Шахмаран (Sahmaran)

фільми

До списку найкращих серіалів 2023 року також потрапила турецька новинка. Після смерті матері Шахсу хоче зустрітися з дідом, якого вона ніколи не бачила і дізнатися, чому він багато років тому вигнав з дому власну дочку. Поїздка на лекцію до Адани – ідеальний шанс для цього. Але дівчина навіть не уявляла, чим обернеться для неї ця подорож. Вона опиняється в таємничому світі легенд, де на неї чекає зустріч зі справжнім коханням – напівзмієм-напівлюдиною, на ім’я Маран.

Бурова (The Rig) – Нові серіали

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Чергова вахта на буровій вежі, що знаходиться посеред Північного моря, закінчується. Група робітників із Шотландії з нетерпінням чекає на повернення додому, але довгоочікуване повернення додому відкладається через те, що станція несподівано втрачає зв’язок із зовнішнім світом. До того ж зловісний туман занурює її у повну темряву. Іноді бурову трясе, як від підземних поштовхів, а з неба сиплеться щось, що нагадує попіл.

Рой (Swarm)

фільми

Дівчина, на ім’я Дре живе у Х’юстоні, на календарі 2016 р. У неї є обожнюваний кумир – попзірка, яким Дре по-справжньому одержима. Самогубство подруги не тільки посилює депресивний стан дівчини, а й призводить до небажаних наслідків – вона все більше захоплюється своїм кумиром. Але якщо раніше вона поклонялася йому, то після зміни стану приходить до насильства.

Всевидюче око (The Watchful Eye)

Нові серіали які варто подивитись
Нові серіали які варто подивитись

Остання новинка в списку кращих серіалів 2023 року, що вже вийшли, – «Всевидюче око». Олені Сантос зовсім молода, але вона вже багато чого пережила. Дівчині вдається влаштуватися нянею з проживанням у забезпечену родину на Манхеттені. Спочатку її все влаштовує, але потім героїня розуміє, що потрапила у жорстокий світ фінансових відносин та небезпечних секретів. Але скромна нянька має свої, не менш небезпечні таємниці, які вона не готова розкрити. Зате завжди готова дізнатися щось, що шокує про своїх господарів.

Дивіться також: Фільми про ненависть, що переростає у кохання

Прокрутити вгору