Головна сторінка >> Нові серіали трилери 2023 – ТОП 30
Нові серіали трилери 2023

Нові серіали трилери 2023 – ТОП 30

Нові серіали трилери 2023 – перед вами найкращі та нові серіали трилери 2023 року. У топ список потрапили новинки з високим рейтингом, що вже вийшли, і очікувані прем’єри.

Зміст

Зв’язок (Liaison 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Сучасний трилер, дія якого відбувається у світі, де герої переслідують наслідки минулих помилок. Він розповідає історію пристрасті та любові пари, які мають зіткнутися зі своїми страхами, аби врятувати майбутнє. Через захоплюючі повороти ця історія досліджує проблеми та можливі руйнівні наслідки помилок для майбутнього.

Останнє, що він мені сказав (The Last Thing He Told Me 2023)

фільми

У Ханни майже все ідеально в житті: прекрасний чоловік Оуен та падчерка-підліток Бейлі. Але одного дня все змінюється, коли чоловік раптово зникає, залишивши загадкову записку «Захисти її». Попри те, що у Ханни з падчеркою не зовсім гладкі стосунки, вони знаходять спільну мову, щоби розгадати таємницю зникнення простого програміста, який протягом декількох років приховував свою справжню особистість.

Всевидюче око (The Watchful Eye 2023) – Нові серіали трилери 2023

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Після кількох місяців марних спроб звести кінці з кінцями Сантос зненацька отримує цікаву пропозицію. Її запрошують у дуже багату сім’ю працювати нянькою з постійним проживанням у будинку. Жінка охоче погоджується і приїжджає у величезний будинок у центрі Нью-Йорка. Однак вона швидко усвідомлює, що у всіх в сім’ї є небезпечні секрети й таємниці. Щобільше, жінка дізнається, що попередня нянька Уорда зникла без попередження. Але й вона має що приховувати про своє заплутане минуле.

Одні з нас (The Last of Us 2023)

фільми

Страшний та смертельний вірус вразив людство. Кілька мільярдів людей загинуло, а ті, хто залишилися живими, перетворилися на збожеволілих канібалів. І лише декільком вдалося зберегти людську подобу і розум. Головні герої — Еллі та Джоел — намагаються разом дістатися своєї мети, допомагаючи один одному на цьому складному шляху.

Цікаво  Цікаві фільми на вечір - ТОП 30

Континенталь (The Continental: From the World of John Wick 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Мережа готелів Континенталь розташована по всьому світу та використовується для безперешкодного проживання різних членів злочинних угруповань. Тут часто розміщуються відомі вбивці та гангстери. Це передісторія того, як Уїнстон Скотт став власником готелю Континенталь у 1970-х роках.

Укриття (Silo / Wool / Mechanical 2023) – Нові серіали трилери 2023

фільми

Дія відбувається у недалекому майбутньому. На планеті сталася катастрофа, після якої все довкола стало отруйним, і жити далі стало неможливо. Щоб якось вижити, було створено укриття, яке знаходиться глибоко під землею і складається з багатьох рівнів. Залишати бункер не можна, і найважливіше — не можна порушувати суворі закони знаходження у цьому укритті.

Диявол у Білому місті (Devil in the White City 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Головний герой, на ім’я Генрі Холмс приїжджає до Чикаго наприкінці ХІХ століття. Завдяки йому у місті з’являється розкішний готель, який викликає гордість та захоплення у мешканців та гостей міста. Однак, за цим надбанням та блиском ховається зло та небезпека. Жертвами найчастіше стають молоді дівчата, які потрапляють під вплив красивого та харизматичного власника готелю.

Нічний агент (The Night Agent 2023)

фільми

Пітер — пильний агент ФБР, який контролює лінію екстреного зв’язку у Білому домі. Він старанний і відданий своїй роботі, ставиться до неї серйозно і ніколи не чекає на щось незвичайне. Телефон практично завжди мовчить, але одного разу серед ночі лунає дзвінок, відповівши на який, агент Пітер потрапляє до епіцентру урядової змови за участю справжнього «крота».

Кроляча нора (Rabbit Hole 2023) – Нові серіали трилери 2023

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

У світі корпоративного шпигунства Джон Вейр є справжнім майстром. Але несподівано він опиняється у самому центрі змови, і йому звинувачують у вбивстві. Джон тікає з союзниками, які не викликають у нього довіри. Головний герой повинен відрізнити правду від брехні, пройти крізь дезінформацію та маніпуляцію, щоб у результаті розкрити головного замовника змови та запобігти катастрофі.

Бурова (The Rig 2023)

фільми

На буровій вежі в Північному морі починають відбуватися дивні речі. Після того, як вежу огорнув таємничий туман, а зв’язок із зовнішнім світом втрачено, незрозумілі потойбічні сили переслідують робітників. Нафтовикам насамперед треба зрозуміти, кому можна довіряти, щоб захистити платформу та врятувати власні життя.

Людина з Флориди (Florida Man 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Майк Валентайн у минулому поліційний, а зараз гравець, який заборгував велику суму грошей, повертається до Флориди, щоб відшукати дівчину одного гангстера і заразом виплатити свої борги. Спочатку справа здається простою, але пізніше відкривається багато кримінальних таємниць, які затягують Майка все більше і більше.

Одержимість (Obsession 2023) – Нові серіали трилери 2023

фільми

Вільям Ферроу – успішний нейрохірург, у нього чудова дружина Інгрід та двоє дітей. Якось його син оголошуєпро швидке одруження і готовий познайомити батьків із майбутньою дружиною. Після знайомства їх нестерпно тягне один до одного. Попри приготування до весілля, вони починають зустрічатися.

Калейдоскоп (Kaleidoscope 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Великий аферист і шахрай збирає банду суперпрофесіоналів, щоб здійснити пограбування століття на суму 7 мільярдів доларів із банку, захищеного найсучаснішими технологіями. Однак спочатку необхідно розібратися, хто є зрадником, а хто готовий ризикуючи життям кинутися на допомогу.

Приманка (Mikki 2023)

фільми

У минулому юрист, а тепер успішний детектив, Ку До Хан намагається розгадати злочин, який трапився багато років тому і який досі не розкрито. Вісім років тому Санг Чеон, натхненник фінансової шахрайської схеми, який обманом змусив десятки тисяч південнокорейських жертв вкласти свої заощадження на мільярди доларів у фіктивний проєкт, втік до Китаю. Незабаром прийшла новина про його смерть, і зараз детективу попалися докази, які вказують на те, що Санґ Чеон може бути живий.

Цікаво  Фантастичні серіали 2023, які вже вийшли

Загублена в хуртовині (La chica de nieve 2023) – Нові серіали трилери 2023

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Під час святкового параду у Малазі у натовпі пропадає маленька п’ятирічна дівчинка. Слідів злочину не знайдено і розслідування поліції заходить у глухий кут. Але за справу береться молода журналістка Мілена Сміт, яка готова допомогти батькам відшукати доньку та розплутати цю загадкову історію.

Дівчина-невидимка (La chica invisible 2023)

фільми

Дія розгортається у неіснуючому місті Карденас в Андалусії. Несподівано для себе батько та дочка виявляються причетними до розслідування вбивства підлітка. Їм належить забути про свої внутрішні конфлікти та розплутати загадковий злочин, підозрюваними у якому несподівано стають усі мешканці містечка.

Лицарі Готема (Gotham Knights 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Головного героя Тернера Хейза шоковано відразу двома новинами: його батько — супергерой Бетмен, і його вбили. Прокурор Харві Дент і поліційні впевнені, що вбивство скоїв сам Тернер, а допомагали йому діти супергероїв, таких як Джокер. Підлітки мають зняти з себе всі звинувачення, провести власне розслідування та знайти справжнього вбивцю.

Нескромний спостерігач (Olhar Indiscreto 2023) – Нові серіали трилери 2023

фільми

У центрі сюжету історія Міранди, яка любить спостерігати у вікно за сусідкою Клео, яка мешкає в будинку навпроти. Клео працює дівчиною на виклик і одного разу приходить до Міранди з несподіваним проханням — доглядати її вихованця, поки її не буде вдома. І з цього моменту життя Миранди перевертається: вона знайомиться з чоловіком, який стане її долею.

Дістати до неба (Hasta el cielo: La serie 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

У головної героїні, на ім’я Соле вмирає чоловік і за сумісництвом ватажок банди. Вона приймає рішення взяти бізнес у свої руки та стати головою у кримінальній сфері, щоб більше не залежати від свого деспотичного батька та самостійно виховувати сина. Учасники банди спершу з недовірою сприймають нового керівника, але згодом допомагають розгадати таємницю смерті її чоловіка.

Монтекрісто (Montecristo 2023)

фільми

У молодості у головного героя все складалося не найкращим чином, і подорослішавши, він твердо вирішив, що мститиметься всім, хто був у цьому винен. Зараз Алехандро Монтекрісто – успішний бізнесмен і власник компанії, яка займається розробкою нової технології. Однак залишається загадкою, звідки у Алехандро з’явився стан.

Медсестра (Sygeplejersken / The Nurse 2023) – Нові серіали трилери 2023

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Дія серіалу розгортається у Данії у 2015 році. До місцевого відділення поліції надходить дзвінок від медсестри з Нюкебінг-Фальстер, яка повідомляє про те, що її колега, ймовірно, має пряме відношення до загибелі пацієнтів. Поліція починає вивчати матеріали справи, і зненацька спливають подробиці, які вказують на масове отруєння пацієнтів.

Місто під назвою Злоба (A Town Called Malice 2023)

фільми

Молодший син у сім’ї гангстерів з Англії втікає зі своєю нареченою Сінді до Іспанії. Після чергових бандитських розборок його могли ув’язнити. Але невдовзі до Іспанії приїжджає і вся родина Джина. Родичі вирішують, що нове місто — це чудовий шанс розпочати все наново. Але Джин та Сінді з ними не згодні, адже у них зовсім інші плани.

Цікаво  Фільми про психологів та психіатрів

Невидима (Unseen 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Історія жінки, на ім’я Зензі. Тиха і скромна хатня робітниця їде зустрічати чоловіка з в’язниці. Проте, з незрозумілих причин, чоловік виходить із в’язниці раніше й пропадає. Жінка розпочинає пошуки свого чоловіка, під час яких вона розуміє, що тут замішаний злочинний синдикат. Заради чоловіка Зензі доводить, що може бути сміливою та відважною, щоб вступити в бій зі злочинцями.

Острів Сент-Ікс (Saint X 2023) – Нові серіали трилери 2023

фільми

У далекому дитинстві Клер відпочивала з батьками та сестрою на Карибах. Але райська відпустка закінчилася трагедією, коли її старшу сестру знайшли мертвою. У смерті сестри підозрювали співробітників готелю, але вони вдало втекли від відповідальності. Минають роки, загибель сестри так і не була розкрита, вбивця не знайдено, і Клер вирішує розібратися у цій таємничій справі самостійно.

Три життя (Triada 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Серіал ґрунтується на реальних подіях. Одного разу Ребека дізнається про таємницю свого народження. Виявляється, у неї було ще дві сестри-близнючки, з якими її розлучили відразу після народження. Щоб дізнатися всю правду і знайти сестер, Ребека вирішує вирушити у подорож і досліджувати свої спогади з надією зрозуміти всі події, що стали її справжнім.

Правдива брехня (True Lies 2023)

фільми

У подружжя Гаррі та Хелен цілком звичайне та розмірене сімейне життя. Але несподівано Гаррі починає затримуватися на роботі, і у Хелен відразу виникають думки про його невірність. Щоб розвіяти всі сумніви, Гаррі готує сюрприз для дружини — романтичну подорож до Парижа. Але насправді це не лише відпустка, це чергове таємне завдання для Гаррі.

Блакитні вогні (Blue Lights 2023) – Нові серіали трилери 2023

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Белфаст — одне з найкримінальніших міст світу, і поліційні тут завжди мають багато роботи. Ці сміливі й мужні люди щодня стоять на варті порядку міста та його мешканців, постійно наражаючи на небезпеку свого життя та здоров’я. У серіалі показано історію про трьох новачків у поліції — Грейс, Енні та Томмі. Вони опиняються в самому епіцентрі бандитських розбирань та особистих переживань, а їх кожен новий день може стати останнім.

Від кого ми тікали, мамо? (Biz Kimden Kaçiyorduk Anne? 2023)

фільми

Головні героїні серіалу – мати та дочка. Все своє життя вони проводять на втіках. Через таємничу подію у минулому, мати змушена постійно переїжджати з місця на місце, приховуючи від дочки правду. Але дочка виростає і вимагає від матері розповісти про все, що вона знає. З’ясовується, що є люди, які можуть завдати їм шкоди. Тепер, коли дочка знає всю правду, вони можуть не ховатися. Потрібно розв’язувати проблеми минулого та почати все з чистого аркуша.

Кохання та смерть (Love & Death 2023)

Нові серіали трилери 2023
Нові серіали трилери 2023

Сім’я Монтгомері та родина гір дуже дружні. Дружини господарюють і неділями співають у церковному хорі, діти дружать, а чоловіки працюють разом. Кенді Монтгомері веде дуже активний спосіб життя, вона постійно рухається і сповнена нових ідей. Проте всі ці турботи не приносять їй ні радості, ні задоволення, і єдиний вихід завести роман на стороні. Одна маленька примха, яка може зруйнувати ідеальне життя двох сімей.

Дивіться також: Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Scroll to Top