Головна сторінка >> Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25

Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Цікаві детективні серіали 2023 – перед вами топ-список, куди ми зібрали найновіші детективні серіали 2023 року з високим рейтингом. Це кращі цікаві новинки жанру.

Зміст

Агентство «Локвуд та компанія» (Lockwood & Co 2023)

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Серед важливих агентств боротьби з небезпечними привидами Лондона існує компанія з трьох підлітків. Ентоні Локвуд, Джордж Карім і Люсі Карлайл — хоробрі діти, готові дати бій жахливим і смертельно небезпечним привидам, що заважають спокійно жити городянам. Але друзі й не здогадувалися, що перед ними з’явиться загадка, що призведе до несподіваного результату.

Покерфейс (Poker Face 2023)

фільми

Чарлі Кейн працює у казино. На вигляд вона нічим не відрізняється від інших, але насправді у неї є незвичайна здатність. Чарлі дізнається, коли людина бреше. Корисна здатність до роботи призводить її до втечі. Попереду на дівчину чекають небезпечні пригоди й незнайомці, які приховують таємниці за брехнею.

Бурова (The Rig 2023) – Цікаві детективні серіали 2023

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Серед Північного моря бурова нафтова вежа покривається надприродним туманом. Люди, потрапляючи в гущавину туману, втрачають зв’язок із зовнішнім світом і опиняються у центрі страшних подій. Перед працівниками постають два питання: як вижити на вежі й кому тепер довіряти.

Цікаво  Найкращі китайські фантастичні серіали для гарного вечора

Людина з Флориди (Florida Man 2023)

фільми

Колишньому поліційному належить повернутися до рідної Флориди та зайнятися справою про пошук подружки місцевого мафіозі. Ось тільки в сонячному штаті, крім зникнення жінки, існує багато інших таємниць, що заважають головному герою. На його шляху постають проблеми, які перетворюють простий пошук на цілу пригоду.

Одержимість (Obsession 2023)

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Хто ж знав, що одна несерйозна інтрижка може стати невиліковною хворобою. Відомий хірург у Лондоні якось заводить роман із нареченою свого сина Джея, після чого його життя наповнюється безрозсудним романом. Вільям стає одержимий Ганною, а його колишнє життя та кар’єра висять на волосині.

Екстраполяції (Extrapolations 2023) – Цікаві детективні серіали 2023

фільми

Телесеріал містить вісім різних історій, що взаємопов’язані однією ідеєю. Протягом 33 років люди різних професій розкажуть про те, як зміна клімату вплине не лише на нашу планету, а й стосунки у сім’ї, роботу, людську віру та подальше виживання.

Смерть не в раю (Beyond Paradise 2023)

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Хамфрі Гудман — інспектор, який вирішує залишити райські умови карибського острова та поїхати разом із нареченою до її рідного міста Британії. Ось тільки надії на спокійне сімейне життя у місті перетворюються на несподіване зіткнення із високим рівнем злочинності.

Завдання трьох тіл (3 Body Problem 2023)

фільми

У 2006 році в КНР повертається відгук позаземних цивілізацій з космосу після посилання сигналу багато років тому. Один із нанотехнологів стає свідком незвичайних подій у світовій науці — вчені, які досягли пізнання Всесвіту, вчиняють самогубства. Головний герой вирішує з’ясувати, у чому справа, а тим часом військові починають думати про зовнішню спробу гальмування наукового прогресу.

Загублена в хуртовині (La chica de nieve 2023) – Цікаві детективні серіали 2023

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

У місті Малазі під час святкового параду пропадає маленька дівчинка, на ім’я Амайя. Батьки розповсюджують фотографію всіма місцевими каналами, а поліція проводить пошуки, але все безрезультатно. На допомогу зневіреній сім’ї приходить молода журналістка, готова зайнятися пошуками дитини.

Викрадач: Зберігач скарбів (Seutilleo: ilgop gaeui joseontongbo / Stealer: The Treasure Keeper 2023)

фільми

Хван Де Мен працює звичайним службовцем в Адміністрації культурних цінностей. Але мало хто знає, що вночі він перетворюється на злодія тих же культурних надбань. Ось тільки робить він це в компанії «Скунс» не заради грошей, а щоби зберегти старовинні предмети. Вони діють поза законом, караючи чиновників за крадіжку грошей із державної скарбниці.

Лицарі Готема (Gotham Knights 2023) – Цікаві детективні серіали 2023

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Прийомний син відомого в Готемі Брюса Уейна дізнається про страшну таємницю — його батько був убитий місцевим супергероєм Бетменом. Тернер стає першим підозрюваним. Поліція під керівництвом Харві Дента готова заарештувати Тернера та решту дітей суперлиходіїв. Тепер перед підлітками стоїть завдання об’єднатися та знайти справжнього вбивцю.

Цікаво  Найкращі турецькі серіали які вже вийшли

Закон Лідії Поет (Lidia Poët / The Law According to Lidia Poet 2023)

фільми

Лідія Поет – молода приваблива італійка – опиняється у центрі злочинного світу. Натомість щоб займатися жіночими справами, вона розкриває вбивства. Щоб вижити у світі, де правлять чоловіки, Лідії доводиться справлятися поодинці. Сюжет серіалу ґрунтується на історії жінки-адвоката, яка захищає право голосу для жінок.

Нескромний спостерігач (Olhar Indiscreto 2023)

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Геніальна хакерка, на ім’я Міранда щодня спостерігає через вікно за сусідкою Клео. Одного разу вона приходить до Міранди з проханням придивитися за собакою за її відсутності. Міранда не знала, що цього ж дня її життя може перевернутися з ніг на голову і вона зустріне чоловіка своєї мрії.

Острів Сент-Ікс (Saint X 2023) – Цікаві детективні серіали 2023

фільми

Семирічна Клер вирушила у відпустку із сім’єю на Карибські острови. Сонячна та безтурботна відпустка перетворилася на справжній кошмар — її старшу сестру знаходять мертвою. Через багато років Клер, згадуючи сестру, береться за справу, щоб дізнатися про подробиці трагедії й знайти справжнього вбивцю.

Три життя (Tríada 2023)

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Ребека – цілеспрямована молода дівчина, яка мешкає в Мексиці. Дитинство пройшло в дитбудинку. Своє доросле життя вона присвятила розкриттю жорстоких злочинів. Якось перед дівчиною з’являється правда про те, що вона має дві сестри-близнючки. Бажаючи з’ясовувати подробиці, Ребека починає розслідування, яке перетворюється на цілу подорож.

Команда генерала (Il nostro generale 2023)

фільми

У центрі сюжету спеціальний підрозділ, створений для боротьби зі злочинною загрозою. Молоді бійці на чолі з високопосадовцем під час служби натрапляють на труднощі, намагаючись захистити країну та її мешканців від небезпечних бандитів.

Кохання та смерть (Love & Death 2023) – Цікаві детективні серіали 2023

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Історія крутиться навколо двох героїнь з однаковим життям – Кенді Монтгомері та Бетті Гор. Вони живуть щасливим сімейним життям, ходять до церковного хору, їхні доньки дружать. Зовні ідеальне життя, але всередині приховані таємниці, які можуть мати страшні наслідки.

Шахмаран (Şahmaran 2023)

фільми

Шахсу вирушає до Адани, щоб протистояти власному дідусеві, який багато років тому покинув її матір. Подорож приводить її до незвичайної спільноти «Мар», назва якої походить від Шахмарана. Раса Мар вірять у пророцтво про Шахмаран, символ чистої любові та мудрості, і чекають, коли прибуде Шахсу.

Цікаво  Три по-справжньому інтригуючі детективні серіали - ідеально на вечір

Сигнал тривоги (Alert: Missing Persons Unit 2023)

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25
Цікаві детективні серіали 2023 – ТОП 25

Девон Зелльнер – досвідчений поліційний у департаменті поліції Лос-Анджелеса. Декілька років він намагається змиритися з пропажею свого малолітнього сина, якого так і не було знайдено. Його колишня дружина Нікі Паркер після трагедії вирушає працювати до відділу зниклих, щоб залікувати свою рану та дізнатися подробиці про зникнення власного сина.

Відлуння (Echo 2023) – Цікаві детективні серіали 2023

фільми

Мая Лопес — глуха індіанка, володіючи чудовою статурою та досконалими бойовими мистецтвами, вирішує повернутися до рідного міста. Втративши батька, вона довгий час намагалася вбити супергероя, якого вона вважала винним. Дізнавшись правду, вона повертається до сім’ї та місцевої громади.

Ошатне лякало (Terzi 2023)

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25

Молода людина Пеямі працює модельєром, який успадкував бізнес, а разом з ним — багаж із секретом. Взявши замовлення пошити весільну сукню для нареченої друга, Пеямі змінює своє життя з ніг на голову. Усі три герої мають темні таємниці, які можуть зруйнувати життя кожного. Провівши час за роботою, модельєр все більше переконується в любові до чужої обраниці.

Мозковий штурм (Dunoe gongjo 2023)

фільми

Незвичайний серіал у жанрі драми-коміксу розповість історію про нащадкового нейрохірурга, який виріст у багатій родині, а також про грубуватого поліційного та дослідницю гіпнозу. Троє незвичайних та різних людей об’єднуються, щоб розкрити незвичайні справи, а також важливий злочин, пов’язаний із рідкісним мозковим захворюванням.

Поверніть Алісію (Bring Back Alice 2023) – Цікаві детективні серіали 2023

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25

Алісію Стек знаходять після року зникнення з амнезією. Дівчина намагається зібрати цілу картину з частинок інформації, страшних спогадів, а також бачень, що виникають. У день зникнення Алісії пропала ще одна дівчина. Томеск, старший брат дівчини, вирішує з’ясувати правду, думаючи, що Стек є ключем до пошуку сестри.

Паперовий місяць (Jongidal / Pale Moon / Paper Moon 2023)

фільми

Життя Ю І Хва вважається безтурботним. Вона — домогосподарка, що насолоджується комфортом та достатком. Ось тільки чоловік ставиться до неї байдуже. Зважившись втекти від нудьги, вона влаштовується працювати в банк і починає надавати заощадження VIP-клієнтів. Незабаром жінка розуміє, що вона дедалі ближче до краху.

Зниклі (The Gone 2023)

Цікаві детективні серіали 2023 - ТОП 25

Детектив з Ірландії вирішує об’єднатися з поліцейським для пошуку сімейної ірландської пари, яка зникла в одному новозеландському містечку. Головним героям доведеться зіткнутися із занепокоєнням місцевих жителів, які впевнені, що зникнення пов’язане із серійними вбивствами з минулого.

Дивітся також: Бойовики 2023, які вже вийшли – ТОП 30

Прокрутка до верху