Головна сторінка >> Нові цікаві містичні фільми 2023 – ТОП 10
Нові цікаві містичні фільми 2023

Нові цікаві містичні фільми 2023 – ТОП 10

Нові цікаві містичні фільми 2023 – перед вами найновіші, найкращі й вже в основному вийшли містичні фільми 2023 року. У топ-список увійшли очікувані новинки.

Підземелля та дракони: Честь серед злодіїв (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023)

Нові цікаві містичні фільми 2023
Нові цікаві містичні фільми 2023

Захоплююча пригода, яка переносить багатий світ на великий екран. Милий злодій та його група божевільних авантюристів вирушають на грандіозне пограбування, щоб знайти втрачену реліквію. Проте все починає набувати небезпечного обороту, коли вони стикаються не з тими людьми.

Ренфілд (Renfield 2023) – Нові цікаві містичні фільми 2023

фільми

Сучасна інтерпретація класичної історії. Ніколас Холт зіграв вірного слугу Дракули – Ренфілда, а Ніколас Кейдж виконав роль самого Дракулу. Ренфілд повинен безроздільно виконувати волю свого мейстера, попри приниження. Однак після багатьох років ув’язнення Ренфілд з’являється шанс почати нове життя і дізнатися, чи існує інший світ і можливості, не пов’язані з його служінням Владиці темряви.

Цікаво  23 цікаві фільми про віртуальну реальність!

Перевертень: Фільм (Teen Wolf: The Movie 2023)

Нові цікаві містичні фільми 2023
Нові цікаві містичні фільми 2023

З приходом з’явилося й моторошне зло. Вовки знову скликають нічні збори. Скотт МакКолл — уже не та дитина, але вона все ще Альфа, здатна зібрати нових союзників і старих друзів, щоб протистояти наймогутнішому і найнебезпечнішому ворогові, з яким вони коли-небудь стикалися.

У нас привид! (We Have a Ghost 2023) – Нові цікаві містичні фільми 2023

фільми

Коли родина Кевіна переїхала до нового будинку, вони виявили, що там мешкає привид, на ім’я Ернест. За одну ніч вони стали знаменитостями у соціальних мережах. Однак, коли Кевін та Ернест почали розкопувати минуле привиду, вони привернули увагу ЦРУ.

Бюро магічних послуг (The Portable Door 2023)

Нові цікаві містичні фільми 2023

Фільм про двох простих стажистів, які надходять на роботу до таємничої лондонської компанії. З часом вони розуміють, що їхні роботодавці справді особливі. Харизматичні лиходії, генеральний директор Хамфрі Веллс і менеджер середньої ланки Денніс Таннер, підпорядковують магію своїм корпоративним інтересам, вкладаючи величезний ресурс у давні магічні практики. Підлога та Софі розкривають справжні плани корпорації.

Цікаво  53 найкращих фантастичних фільмів останніх років!

Русалочка (The Little Mermaid 2023)

фільми

Сюжет розповідає історію Аріель — гарної, сміливої та наполегливої русалки, молодшої доньки Тритона — царя морів та океанів. Її захоплення людським світом призводить до зустрічі із прекрасним принцом Еріком, який миттєво завойовує її серце. Ігноруючи заборони батька, Аріель будує плани, щоб жити на суші, і укладає угоду з підступною відьмою Урсулою. У результаті русалці доводиться сплатити дуже високу ціну за мрії.

Чупа (Chupa 2023) – Нові цікаві містичні фільми 2023

Нові цікаві містичні фільми 2023

Тринадцятирічний Алекс із Канзас-Сіті вирушає до Мексики, щоб познайомитися зі своєю великою родиною. Там він стикається з безліччю цікавих людей. Під час перебування у діда Алекс випадково виявляє молоду чупакабру — містичну істоту, яка налякала місцевих мешканців та худобу. Виявляється, Чупа має зв’язки з його сім’єю, а злісний і небезпечний вчений Річард Куїнн починає полювання на істоту, щоб підпорядкувати собі його сили. Алекс розуміє, що має захистити нового друга від Куїна.

Цікаво  Найкращі детективні трилери - ТОП 30

Залишені: Пришестя антихриста (Left Behind: Rise of the Antichrist 2023)

фільми

Світ, охоплений хаосом, новий чарівний лідер очолив ООН. Але, маючи надію на краще майбутнє, у нього зовсім мало часу — кінець світу невблаганно наближається.

Особняк з привидами (Haunted Mansion 2023)

Нові цікаві містичні фільми 2023

Бажаючи почати життя заново, одинока мати набуває особняк у Новому Орлеані. Однак не минає і дня, як вона виявляє, що в будинку мешкають привиди. Вирішивши не миритися з цією ситуацією, вона наймає професійну команду, яка допоможе позбавитися злих духів.

Екзорцист Ватикану (The Pope’s Exorcist 2023)

фільми

За розпорядженням Святого Престолу головний екзорцист отець Габріель Аморт розпочинає розслідування одержимості дитини. У ході своєї роботи він розкриває змову, яка була ретельно прихована Ватиканом.

65 (2023) – Нові цікаві містичні фільми 2023

Нові цікаві містичні фільми 2023

Після аварії на невідомій планеті пілот Міллс починає оглядати місцевість, і виявляє, що потрапив на Землю за часів 65 мільйонів років тому від нашої ери. Єдиний, хто вижив з ним, — Коа. Вони змушені боротися за життя, проходячи через незнайомі території, сповнені небезпечних доісторичних істот.

Дивіться також: Корейські фільми бойовики 2023

Прокрутка до верху