Головна сторінка >> Мікрофони Audix: бюджетна пропозиція для професійного сегменту
Мікрофони Audix

Мікрофони Audix: бюджетна пропозиція для професійного сегменту

Максимально прості, недорогі та доволі якісні мікрофони Audix – чудова альтернатива більшості товарів звукового ринку, представлених у вітчизняних магазинах. Ці девайси орієнтовані на професійну роботу, тож вони мають цілком прийнятні акустичні властивості та практичні характеристики, а отже підходять для забезпечення потреб студій звукозапису, майданчиків для живих івентів, репортерської роботи, мовлення і так далі. Фахівці інтернет-магазину Музлайн в нашому матеріалі розкажуть про пропозиції бренду докладніше. 

Приховані достоїнства

Попри підозріло низьку ціну, мікрофони Audix виходять в десятку найпопулярніших та найзатребуваніших апаратів у вітчизняній індустрії. За роки існування бренд зарекомендував себе як постачальник простих та універсальних рішень, а також як компанію, що створила оптимальний асортимент найнеобхідніших та найнезамінніших товарів для запису та трансляції звуку. В її основний каталог на постійній основі входять: 

  • широкий асортимент інструментальних мікрофонів для підзвучення та запису музичних інструментів, в тому числі мікрофони граничного шару;
  • вокальні мікрофони та девайси для роботи з голосом диктора або спікера, в тому числі бродкастингові моделі;
  • користувацькі гарнітури та петличні мікрофони, стандартні провідні та безпровідні;
  • радіомікрофони з ручним тримачем;
  • накамерні мікрофони та репортерські моделі;
  • лабораторні та вимірювальні мікрофони для акустичних досліджень. 
Цікаво  Який розумний годинник купити у 2023 році

Всіх їх об’єднує висока якість використаних компонентів, максимально простий, практичний та недорогий дизайн, що орієнтується перш за все на безпеку та комфорт, і мінімум – на естетику. 

Мікрофони Audix: бюджетна пропозиція для професійного сегменту
Мікрофони Audix: бюджетна пропозиція для професійного сегменту

Для тих, кого непокоїть аж надто низька вартість фірмових мікрофонів від компанії Audix, вона надає просте пояснення – там, де це можливо, виробник використовує готові рішення, не витрачає надто багато коштів на інновації там де вони не потрібні, а також має доволі стриманий маркетинг, що само собою знижує прайси на рекламування товарів. Натомість він побудував широку та розвинену мережу дистрибуції своєї продукції, що дозволило йому оптимізувати усі пов’язані з цим статті витрат. Фахівці інтернет-магазину Muzline акцентують увагу також на тому, що на сучасному ринку звукового обладнання саме ціна не є показником якості, ба більше, досягти непоганих результатів роботи можна не лише завдяки обладнанню, але поєднанню можливостей обладнання та навичок спеціаліста, що його використовує.

Прокрутити вгору