Головна сторінка >> Найсмачніше домашнє сало – просто та смачно!
Найсмачніше домашнє сало

Найсмачніше домашнє сало – просто та смачно!

Найсмачніше домашнє сало з додаванням цибулі та яблук. Якщо ви використовуєте свіжий бекон гарної якості зі шматком м’яса, у вас вийдуть смачні шкварки, які можна їсти різними способами.

Домашнє сало, а точніше шкварки із салом рекомендую для бутербродів, як додаток для смаження свинини.

  • Час приготування: 30 хвилин
  • Час смаження: 1 година 20 хвилин
  • Порції: 1 кг сала зі шкварками
  • Дієта: безглютенова

Складові:

  • 1 кг свинячого сала гарної якості
  • 250 г свинячої шийки
  • середня цибуля
  • тверде яблуко

Найсмачніше домашнє сало

Ці смачні шкварки із салом можна зберігати в холодильнику до місяця. Використовуйте дуже свіжий жир і тримайте сало щільно закритим. Моя улюблена річ – сало з додаванням яблука та цибулі на бутерброди. Плюс щіпка солі та солоний огірочок… смакота!

Цікаво  Марципан: найпростіший рецепт домашнього марципана!
Найсмачніше домашнє сало 1
Найсмачніше домашнє сало

Щоб зробити сало з великою кількістю смачних шкварок, вам потрібно купити добрий шматок сала. Свинячий жир має бути максимально свіжим. Було б чудово, якби в ньому були ще й шматочки м’яса, а не шкірка, яку треба знімати. У моєму салі були такі великі шматки м’яса, що в ньому не було потреби. Однак, якщо ви купуєте сало без м’яса, рекомендую додати більше м’яса.

рецепт 2

Таке сало і м’ясо можна перемолоти на м’ясорубці. Проте ніколи цього не роблю. Я волію нарізати все це на маленькі кубики.

Цікаво  Рулетики з тортильї, сиром та шинкою: дуже смачно!
Найсмачніше домашнє сало 3

Таке підготовлене сало зі шматочками м’яса можна поміщати у велику сковороду з високим бортом. Викладіть свинячий жир на холодну сковороду. Встановіть конфорку на середню потужність і залиште шкварки увімкненими на 20 хвилин. Після цього можна вперше все перемішати й зменшити потужність конфорки. Шматочки сала на той час повинні перестати стріляти. Іноді бекон стріляє спочатку, тому що він втрачає воду. Сало має поступово розтанути, а шкварки стиснутися і почервоніти. Таким чином розтоплюємо сало загалом 1 годину.

Приготуйте собі яблуко та цибулю. Очистить їх та наріжте кубиками. Звичайно, видаліть серцевину з яблука.

Цікаво  Пепероната: рецепт смачний та простий у приготуванні!

Розтопивши сало та шкварки протягом години, додавайте шматочки яблука й цибулі. Можна знову збільшити потужність конфорки до середньої та пасерувати сало зі шкварками останні 20 хвилин.

Найсмачніше домашнє сало 5
Найсмачніше домашнє сало
рецепт 6

Охолоджене сало зі шкварками викладете у велику місткість або банки. Я не додаю сіль до сала в кінці. Сіль не розчиняється у жирі, а опускається на дно. Солоне сало, можливо, вже сконцентровано у холодильнику. Іноді ще посипаю кольоровим перцем.

Найсмачніше домашнє сало 7

Через кілька годин у холодильнику сало застигає та підходить для бутербродів.

рецепт 8
Найсмачніше домашнє сало
Найсмачніше домашнє сало 9
Найсмачніше домашнє сало

Смачного!

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины