Головна сторінка >> Найкращі серіали на Netflix – ТОП 45 (2022)
Найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Netflix – ТОП 45 (2022)

Найкращі серіали на Netflix – вибрали найкращі серіали, доступні на Netflix. Наш суб’єктивний ТОП серіалів збирає найцікавіші постановки, які варто подивитися!

Є серіали, які важко не помітити. Ми вибрали найцікавіші та найкращі з них. Зустрічайте наш суб’єктивний ТОП серіалів на Netflix.

Зміст

Пісочна людина

Найкращі серіали на Netflix

Довгий час здавалося, що серіал взагалі не зніматиметься, але Netflix взяв на себе непросте завдання екранізації серії коміксів «Пісочна людина», яку багато експертів вважають «неможливим для перенесення на екран».

“Я король снів, володар світу кошмарів” – так підносить себе титул Пісочний чоловік, або Морфеус. Несподівано його викрадають, і він стає бранцем на ціле століття. Його відсутність починає низку подій, які назавжди змінять вигляд світу. Щоб повернутися на місце, Сон повинен подорожувати у часі та просторі та виправляти численні помилки – не лише ті, які він зробив сам.

«Пісочна людина» — це поєднання сучасного міфу та темного фентезі, але, перш за все, це справді сильний досвід. Один із найкращих серіалів Нетфлікс.

Оселя зла біологічна небезпека

фільми 2
Найкращі серіали на Netflix

Resident Evil: Remedium – це справді хороша серія, дія якої відбувається у світі популярної відеоігри.

Надворі 2036 рік. Через 14 років після того, як таблетка з написом «Радість» завдала стільки болю, Джейд Вескер бореться за виживання у світі, наповненому кровожерливими, зараженими та моторошними істотами. У розпал цієї бійні Джейд бореться з демонами свого минулого в Нью-Раккун-Сіті, що леденять душу зв’язками свого батька зі зловісною корпорацією «Амбрелла», але найбільше з тим, що трапилося з її сестрою Біллі.

Повернення королеви – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 3
Найкращі серіали на Netflix

«Повернення королеви» — це чотирисерійна історія про спокуту, другий шанс і кохання, що долає всі розбіжності, з фантастичною (нетиповою) роллю Анджея Северіна.

Це історія про переддень Нового року – кравець на пенсії та трансвеститі, який п’ятдесят років тому залишив країну, щоб продовжити свою кар’єру в Парижі. Попри обіцянку, дану багато років тому, він вирішує повернутися до свого рідного шахтарського містечка, після того, як отримує листа від онуки, в якому вона просить його врятувати хвору матір, яка потребує пересадки нирки. Подорож приймає несподіваний оборот, змушуючи Сільвестра зіткнутися з минулим.

Сексуальна освіта

фільми 4
Найкращі серіали на Netflix

«Сексуальна освіта» — один із найкращих комедійних серіалів. Є три сезони, які становлять замкнене ціле, і їх варто подивитися неодноразово.

Отіс – єдина дитина двох сексопатологів, Джин та Ремі. Після розлучення батьків його виховує мати. Вона росте, слухаючи сеанси терапії через дірки у підлозі своєї кімнати.

Цей надлишок інформації про сексуальне життя інших людей у ​​поєднанні з ранньою травмою від’їзду її батька змусив Отіс боротися з фобією щодо власної сексуальності. Його великі знання про людську сексуальність є одночасно його надсилою, і його криптонітом. Все змінюється, коли Отіс привертає увагу Мейва, що назавжди змінює його погляди на секс.

Аркейн

Найкращі серіали на Нетфліксі 5
Найкращі серіали на Netflix

Arcane розповідає історію тонкого балансу між багатим Пілтовером та брудним Зауном. Напруга між цими містами зростає, коли в Пілтовері винаходять нову технологію, що дозволяє кожному смертному керувати магічною енергією, а в Зауні — нова речовина, яка перетворює людей на монстрів. Суперництво поділяє сім’ю та друзів.

В Arcane оживають відносини, які сформували деяких відомих героїв League of Legends, таких як Вай, Джинкс, Кейтлін, Джейс та Віктор. У складному світі мультсеріалу, дія якого розгортається у всесвіті League of Legends, немає недоліку в непростих рішеннях, що захоплюють дух анімаціях та захоплюючих історіях.

Трясина 1997 – найкращі серіали на Netflix

фільми 6
Найкращі серіали на Netflix

Трясина” є продовженням надзвичайно популярного серіалу “Ройст”, який був замовлений нині неіснуючим веб-сайтом Showmax. Це закрита історія, хоча продовження очікується ще в іншій епосі.

Влітку 1997 року на південний захід Польщі завалився «повінь століття». Дамби у місті прориваються, і неприборкана стихія затоплює частину міста та ліс на Гронтаху. Вода оголює людські останки, закопані у лісі, і тіло підлітка, якого вважають випадковою жертвою повені. Ці дві, здавалося б, не пов’язані між собою події розкривають низку таємниць міста.

Гронти тепер є місцем злочину, розгадкою якого займуться Ганна Ясс — безкомпромісна жінка.оліцейський із Варшави – і місцевий інспектор Адам Міка. Тим часом Петро Зажицький повертається до міста, щоб стати новим головним редактором «Кур’єру». Цей сезон лише для тих, хто дивився оригінал.

Ферзовий гамбіт

Найкращі серіали на Нетфліксі 7
Найкращі серіали на Netflix

“Королівський гамбіт” – екранізація однойменного роману Уолтера Тевіса 1983 року, і водночас справжній шедевр. Дія серіалу відбувається у Кентуккі, у 1950-х роках. Сюжет оповідає про Бет, дівчинку-сироту з неабияким шаховим талантом. Однак, за свою геніальність йому доводиться платити високу ціну. Варто зазначити, що одну з ролей у серіалі грає Марчін Дорочинскі.

“Ферзевий гамбіт” – це закрита історія, тому продовження не чекайте.

Темрява

фільми 8
Найкращі серіали на Netflix

Темрява для багатьох найкращий серіал в історії Netflix. З цим складно посперечатися, бо третій – кінцевий – сезон просто вдавлюється у крісло. За кліматом «Темрява» схожа на «Дуже дивні справи», хоча це лише фасад.

Цікаво  Захоплюючі нові фільми Нетфлікс на вечір

Дія серіалу відбувається у сучасній Німеччині, де зникнення двох маленьких дітей викликає хвилю дивних подій та розкриття секретів. Як і в «Дуже дивних справах», тут є альтернативні світи, подорожі між ними та глибоко заховані секрети.

Видозмінений вуглець – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 9

“Видозмінений вуглець” – одна з тих серій, які можна або любити, або ненавидіти. Вистава являє собою вільну екранізацію роману Річарда Моргана «Видозмінене вугілля». Дія серіалу відбувається у далекому майбутньому, у якому людям вдалося перемогти смерть. Свідомість може передаватися між тілами, і люди, які можуть собі це дозволити, можуть жити вічно.

Головний герой першого сезону – найманець Такеші Ковач, якого пожвавила Лоренс Бенкрофт. Його завдання – розгадати таємницю того, хто винний у смерті Бенкрофта, оскільки його нове тіло не пам’ятає останніх 48 годин до його смерті.

Є й другий сезон, який хоч і тримається в атмосфері, але набагато слабший. Іншого не буде.

Академія Амбрелла

фільми 10
Найкращі серіали на Netflix

“Академія Амбрелла” – унікальний серіал. Це комічна адаптація, трохи схожа на пригоди гурту Людей Ікс. Вихідна точка надзвичайно цікава. За одну добу у 1989 році у світі з’являється 43 новонароджені — це не було б дивним, якби не той факт, що за мить до пологів жодна з матерів не була вагітною.

Усі діти наділені екстраординарними здібностями. Через тридцять років вони зустрічаються, щоб розгадати таємницю смерті свого батька, а точніше людину, яка їх виховала.

На Netflix вже є три сезони.

Дуже дивні справи

Найкращі серіали на Нетфліксі 11
Найкращі серіали на Netflix

Для багатьох «Дуже дивні справи», ймовірно, найкращий серіал усіх часів. У першому сезоні ми намагаємося розгадати таємницю зникнення Вілла Байєрса, який одного разу просто розчинився у повітрі. Наступні сезони вже не такі гарні, але все ж таки примудряються зачарувати.

Є чотири сезони, і п’ятий буде останнім.

Озарк – найкращі серіали на Netflix

фільми 12
Найкращі серіали на Netflix

“Озарк” розповідає історію подружньої пари Берд, яка веде абсолютно нормальне життя. Очевидно. Глава сім’ї – Марті Берд – окрім своєї роботи фінансовим консультантом також займається відмиванням грошей для мексиканського наркокартелю.

Коли щось заважає, Марті кидає чиказьке життя і переїжджає до мальовничої країни Озарк у мирному Міссурі. Передбачається, що це їхній притулок, але, звичайно, все стає ще складнішим. Ви вже можете подивитися чотири повні сезони – тепер історія повністю закрита.

Корона

Найкращі серіали на Нетфліксі 13
Найкращі серіали на Netflix

«Корона» — серіал про залаштування великих пристрастей та боротьби за політичний вплив при дворі королеви Єлизавети II. Чотири повні сезони серіалу вже доступні на Netflix.

Четвертий сезон «Корони» знаходиться на тому ж рівні, що й попередні – він сповнений інтриг та драматизму. Вже в першій серії Діана Спенсер постає підлітком, вбраним деревом, а наступного ми крок за кроком дізнаємося історію її нещасного кохання з принцом Чарльзом. Феноменальна і постать прем’єр-міністра Маргарет Тетчер, майстерно зіграна Джилліан Андерсон.

Картковий будиночок

Найкращі серіали на Netflix

Картковий будиночок – абсолютна впевненість. Він не міг бути відсутнім у цьому списку. Хоча рівень падав від сезону до сезону, дивитися варто. У ньому розповідається історія Френка Андервуда, який підіймається службовими сходами – від сенаторського стільця до президентського крісла. Його дружина Клер супроводжує його у всіх його злих справах.

Тінь і кістка – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 15
Найкращі серіали на Netflix


“Тінь і кістка” – серіал, заснований на серії бестселерів Лі Бардуго. Дія розгортається у світі, що роздирається війною, а його головна героїня — осиротіла в дитинстві Аліна Старкова, рядовий, який виявив у собі надзвичайну силу, яка може стати ключем до звільнення її країни.

Над країною нависла величезна загроза і Аліна відрізана від усього, що вона знала досі, щоб пройти військову підготовку в елітній армії, що володіють магією.

Це перший сезон на Netflix будуть ще.

Люцифер

фільми 16
Найкращі серіали на Netflix

Нудний і нещасний Люцифер відмовляється від ролі правителя пекла і переїжджає в сліпучий, але вічний хаос Лос-Анджелеса. Там він знаходить спосіб занудьгувати — допомагає місцевій поліції, особливо талановитий детектив Хлоє Декер.

Люцифер використовує свої сили для затримання злочинців, але це не єдині «проблеми», які в нього на думці. Відмінний серіал із чудовою акторською грою.

Можете переглянути всі шість сезонів на Netflix.

Змій

Найкращі серіали на Нетфліксі 17
Найкращі серіали на Netflix

Змій” – це стильний кримінальний серіал, від якого ви не зможете відірватися. Видаючи себе за торговця коштовностями, Чарл З Собхрай і його дівчина Марі-Андре Леклер подорожували з 1975 по 1976 через Таїланд, Непал і Індію. За цей час вони скоїли безліч злочинів на азійський «стежці хіпі» та стали головними підозрюваними у вбивствах молодих західних туристів.

Заплутану павутину злочинів і брехні почав розплутувати Герман Кніппенберг, початківець посольства Нідерландів у Бангкоку. Разом зі своєю дружиною Анжелою, поліцейськими з усього світу та свідками небезпечних маніпуляцій, Собхрай запустив дивовижне коло подій, завдяки яким Собхрай став номером 1 у списку розшукуваних Інтерполом з ордером на арешт, дійсним на кількох континентах.

Перший сезон доступний на Netflix, плани продовження не розголошуються.

Sweet Tooth: хлопчик з оленячими рогами – найкращі серіали на Netflix

фільми 18

“Sweet Tooth: хлопчик з оленячими рогами” – це адаптація коміксу, в якому розповідається незвичайна історія. Десять років тому світ потряс Великий Колапс, який таємниче призвів до появи гібридних видів — дітей, які наполовину люди, наполовину тварини.

Гас – наполовину хлопчик, наполовину олень – останнє десятиліття щасливо жив у своєму лісовому притулку. Якось вона несподівано зустрічає самотнього мандрівника на ім’я Джепперд. Разом вони вирушають у незвичайну подорож по постапокаліптичній Америці в пошуках відповідей на запитання, що мучили їх: про народження Гаса, минуле Джепперда й істинне значення слова «дім».

Це перший сезон на Netflix, але буде ще один.

Відьмак

Найкращі серіали на Нетфліксі 19
Найкращі серіали на Netflix

«Відьмак», безперечно, один із найкращих і, напевно, найочікуваніший серіал 2019 року. Про що він говорить? Про Геральта з Рівії, мутанта-мисливця на монстрів, який подорожує світом у пошуках добра, зла і навіть чогось середнього. Це історія про те, що люди часом бувають безжальніші за монстрів, а любов здатна пробудити навіть скам’яніле серце.

Холстон

фільми 20

Міні серіал «Холстон» розповідає історію легендарного дизайнера та творця світової імперії моди, блискуче зіграного Юеном Макгрегором, ім’я якого стає синонімом розкоші, сексапільності, статусу та слави, що визначають успіх у Нью-Йорку 70-х. та 80-х рр.

Внаслідок недружнього поглинання творець бренду має боротися за збереження права на його найцінніший актив – ім’я Halston.

Цікаво  Фільми про обмін тілами - список найкращих

“Холстон” – замкнуте ціле, всі серії можна подивитися на Netflix.

Люпен – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 21
Найкращі серіали на Netflix

Початок нового року на Netflix належить серіалу “Люпен”, головну роль у якому грає Омар Сі. Він бере на себе роль знаменитого Арсена Люпена, джентльмена серед злодіїв та майстра маскування. Коли Ассане Діоп був підлітком, його життя вразила смерть батька, звинуваченого у злочині, якого він не чинив. Через 25 років Ассан помститься за нього, натхненний розповідями «Арсен Люпен, джентльмен-грабіжник».

Серіал «Люпен» має два сезони (названих «частинами», тому що в них 5 серій), а наступні лише питання часу.

Кобра Кай

фільми 22

Cobra Kai – відмінний серіал, дія якого відбувається через 30 років після історичного турніру з карате у 1984 році. З того часу Даніель ЛаРуссо досяг величезного успіху, хоча йому важко зберігати рівновагу в житті без підтримки свого вчителя, містера Міягі. Крім того, він має зіткнутися зі своїм давнім противником Джонні Лоуренсом, який після низки життєвих невдач вирішує стати на ноги й знову відкрити школу карате «Кобра Кай».

На Netflix є чотири сезони серіалу, які дуже приємно дивитися.

Варвари – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 23
Найкращі серіали на Netflix

«Варвари» — дуже цікавий серіал, що поєднує у собі пригоди, бойовик та драму. Історія відбувається в 9 році нашої ери і зосереджена довкола битви в Тевтобурзькому лісі, де римські армії зіткнулися з німецькими племенами, що виступають проти розширення Римської імперії. У цьому серіалі є щось від «Британії» та «Вікінгів», тому він має сподобатися всім любителям історії.

Ретчед – найкращі серіали на Netflix

фільми 24

“Ретчед” – серіал, що розповідає історію Мілдред Ретчед. У 1947 році до Каліфорнії приїжджає жінка у пошуках роботи в найкращій психіатричній лікарні, де над людським розумом проводяться нові та тривожні експерименти. Тоді здається, що Мілдред має характеристики ідеальної медсестри. У міру того, як жінка залучається до системи догляду за психічно хворими та знайомиться з людьми, які до неї належать, її внутрішня темрява починає домінувати.

Крізь сніг

Найкращі серіали на Нетфліксі 25
Найкращі серіали на Netflix

«Крізь сніг», на мій погляд, один із найкращих серіалів Нетфлікс. Ми повертаємося в замерзлий світ, який перетинає поїзд і єдині, хто вижив на планеті. Катастрофа сталася через невдалий метеорологічний експеримент з навернення назад глобального потепління. Урок цінний, тому що він може бути аналогічним у світі, який ми знаємо. Snowpiercer — це назва поїзда, де відбуваються всі дії серіалу.

В ніч

фільми 26

Бельгійський серіал «В ніч» — це історія, натхненна книгою «Старий аксолотла» Яцека Дукая, який разом із Томеком Багіньським також є виконавчим продюсером серіалу.

Все починається з катастрофічного сонячного явища, що змушує зірку знищувати все на своєму шляху. Тільки темрява є єдиним порятунком. Пасажири та екіпаж нічного рейсу з Брюсселя прямують на захід у пошуках притулку. Усі хочуть пережити кінець світу, але не всім це вдасться.

Прокляття – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 27
Найкращі серіали на Netflix

Якщо ви вже з нетерпінням чекаєте на другий сезон «Відьмака», Netflix приготував дещо, щоб підсолодити цього разу. Я говорю про фантастичний серіал «Прокляття» за книгою Томаса Уїлера з ілюстраціями Френка Міллера.

Це модифікована версія легенди про короля Артура, розказана з погляду Німуе, молодої жінки з екстраординарними здібностями, якою судилося стати Володаркою Озера. Це історія про дорослішання та пошук себе, яка торкається актуальних тем і сьогодні.

Черниця-воїн

фільми 28

Цікавою пропозицією Netflix є серіал «Черниця-воїн», що розповідає про долю таємничого Ордену Хресного меча, лави якого харчуються войовничими черницями, які борються з демонами.

Головна героїня — молода дівчина, на ім’я Ава, яка отямилася у морзі. Вона стає Охоронницею Ореола і наділена надздібностями, які вона повинна використовувати для боротьби зі злом. «Черниця-воїн» — це серія коміксів, у яких священні реальності використовуються створення таємничої історії.

Кінець ***го світу

Найкращі серіали на Нетфліксі 29
Найкращі серіали на Netflix

«Кінець ***го світу» — справжній серіал. З одного боку, він вбивчо чесний і свіжий, а з іншого — сповнений передбачуваних поворотів. Більшість глядачів погоджуються з тим, що другий сезон зайвий, але перший — справжня перлина. Це неймовірне поєднання романтики, дорожнього кіно та психологічної драми.

Два повні сезони доступні на Netflix. Третього не буде.

У густому лісі – найкращі серіали на Netflix

фільми 30

У густому лісі” – перший по-справжньому успішний польський оригінальний серіал від Netflix. Дія відбувається у двох тимчасових лініях: 1994 та 2019. Головний герой — прокурор Варшави Павло Копинський, який, попри протязі часу, не може позбутися втрати коханої сестри, яка зникла безвісти під час літнього табору.

Несподіване виявлення тіла, смерть якого, схоже, пов’язана зі зникненням дівчини, може, зрештою, призвести до прориву в розслідуванні. Поліція підозрює, що жертва — хлопчик, який безслідно зник разом із сестрою Павла 25 років тому.

Варто вирішити цю головоломку самостійно протягом 6 епізодів.

Червоний дерматин

Найкращі серіали на Нетфліксі 31
Найкращі серіали на Netflix

Sky Rojo – це серіал про Корал, Венді та Джину та їх втечу від Мойсеса та Крістіана, найманців Ромео, сутенера та власника клубу Las Novias. Три жінки вирушають у погоню, під час якої на них чекає безліч небезпек. У плані є лише одне припущення: жити наступні п’ять хвилин. Вони роблять набагато більше.

На Нетфліксі два сезони.

Лок та ключ

фільми 32

Locke & Key – екранізація коміксів. Троє братів і сестер Локка та їхня мати переїжджають у сімейний будинок Keyhouse, повний чарівних ключів, які можуть бути пов’язані з таємничим вбивством їхнього батька. Як тільки сім’я починає відкривати нові ключі та їх унікальні здібності, прокидається таємничий демон, який не може не вкрасти їх.

Є два сезони.

Космічні сили – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 33
Найкращі серіали на Netflix

Якщо хочете посміятися, то варто подивитися комедійний серіал «Космічні сили» зі Стівом Кареллом і Джоном Малковичем у головних ролях. Марк Р. Нерд – видатний льотчик і генерал вищого рангу, який мріє стати командувачем ВПС США. Однак, на його подив, він має очолити нещодавно створений шостий тип армії, тобто Космічні сили.

Хоча Марк досить скептично ставиться до цієї ідеї, він та його родина переїжджають на віддалену базу до Колорадо. Там разом із командою колоритних учених та астронавтів вони виконують завдання, поставлені Білим домом.

Цікаво  Фільми та серіали про матріархат: цікава підбірка

Любов. Смерть. Роботи

фільми 34

Любов. Смерть. Роботи” – цікавий мультсеріал для дорослих, який складається з 35 новел тривалістю від 5 до 15 хвилин. Вони не заберуть багато часу і в деяких відносинах можуть змінити ваше життя. Є три сезони.

Кожен епізод є окремою історією, реалізованою в іншому стилі. Він займається політичними, соціальними, расовими та військовими питаннями. Будуть і філософські дебати щодо сутності людства. Це безперечно один з тих предметів, на які ви знайдете час десь у трамваї або під час перерви на бутерброди.

Субура: кров на вулицях Риму

Найкращі серіали на Netflix

Дія серіалу «Субура: кров на вулицях Риму» відбувається у Римі. Але світу смачної кухні, величних пам’яток та Венеціанського карнавалу ви тут не побачите. Історія розповідає про загальні інтєресах церкви, держави, мафії та місцевих банд. У гонитві за владою всі моральні принципи розмиваються, а груба сила часто перевершує силу аргументів.

Серіал присвячений трьом молодим людям із різних верств суспільства. Кожен з них керується власними амбіціями, і союзи, які вони укладають, виявляться більш тривалими, ніж на все життя.

На Netflix є три сезони.

Дракула – найкращі серіали на Netflix

фільми 36

«Дракула» — це нова версія історії про легендарного графа Дракула, що показує не лише його криваві злочини, а і його слабкості та фантазії. У серіалі знову представлено історію однойменного графа Дракули, який живе у Трансільванії, до якого приїжджає молодий юрист Джонатан Харкер, щоб допомогти барону переїхати до Англії. Проте покровитель не знає, що аристократ приховує темну, страшну таємницю.

Життя матрьошки

Найкращі серіали на Нетфліксі 37
Найкращі серіали на Netflix

Чи можна прожити один день нескінченно? Серіал «Життя матрьошки» — чорна комедія про Надю, самовпевнену самотню, яка веде безбідне та безладне життя. Надя ні в чому не відмовляє і знає, чого хоче в житті.

Ми зустрічаємо жінку в день її 36-річчя, коли після просоченої алкоголем вечірки її збиває машина і… вона вмирає. Однак виявляється, що це лише початок її пригод, адже нещасний день Наді доводиться жити нескінченно, намагаючись вирватися з обіймів смерті. Це дуже приємна історія про годинник, який зникне миттєво.

У всі тяжкі

фільми 38

Цей серіал, мабуть, не потребує представлення. “У всі тяжкі” – це не оригінальна назва Netflix, але ми не могли не включити його сюди – навіть з честю. Серіал розповідає про два роки життя Уолтера Уайта, недооціненого шкільного вчителя, у якого діагностовано неоперабельний рак легень.

Чоловік вирішує підготувати сім’ю до від’їзду та надати їм фінансову підтримку, через що починає виробляти та продавати метамфетамін. Уолтер працює зі своєю колишньою ученицею Джесс Пінкман.

Принц драконів – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 39
Найкращі серіали на Netflix

Анімаційні фільми для дітей? Нічого з цього! Усім, хто так думає, рекомендую серіал “Принц драконів” – масштабний, зрілий та багатопотоковий. Дія серіалу відбувається у вигаданому світі, в якому живуть люди та ельфи, але у них не склалися добрі стосунки. Все тому, що давним-давно люди використовували темну магію, щоб знищити останнє яйце дракона, що розділило раси. Це поставило мир на межу війни.

Несподівано на горизонті з’являється нова надія. Союз людей та ельфів, створений ассасином Райлою, юним принцом Езраном та його зведеним братом Каллумом, може відновити порядок.

Паперовий будинок

фільми 40

Якщо ви є шанувальником продукції Netflix, відмінної від англомовної, вам слід звернутися до «Паперового дому». Дизайн серії дійсно цікавий, але невигадливий. Вісім злочинців у масках вриваються до будівлі національного монетного двору Іспанії, звідки мають намір викрасти майже 2,5 мільярда євро.

Дія ззовні керує загадковим професором, який кілька місяців готував до нападу фахівців різного профілю. Стрибуни не знайдуть своїх імен і звертаються один до одного, використовуючи псевдоніми, взяті із назв міст світу. На жаль, попри приготування професора, не все йде за планом.

Чорне дзеркало

Найкращі серіали на Нетфліксі 41
Найкращі серіали на Netflix

«Чорне дзеркало» — це серіал, не схожий на жодний інший. Це незвичайна науково-фантастична антологія, що втілює всі наші найбільші страхи. Кожна серія серіалу — це окрема історія, яка показує, наскільки небезпечна залежність від технологій та прогресу, якого ми не можемо уникнути. Ви просто повинні подивитися на це. Застереження. Хоча іноді мені здається, що вже пізно… Ваш улюблений епізод?

Мисливець за розумом – найкращі серіали на Netflix

фільми 42

Мисливець за розумом” – серіал Девіда Фінчера, творця “Сімки” та “Підпільного кола”. У ньому розповідається історія двох агентів ФБР (ні, це не Малдер та Скаллі), які роз’їжджають по в’язницях та розмовляють із серійними вбивцями, намагаючись з’ясувати їхні мотиви. Цей серіал специфічний, тому що тут більше «розмов», аніж стрімкої дії.

Доступні два сезони – обов’язкові для студентів-криміналістів.

Помаранчевий – хіт сезону

Найкращі серіали на Нетфліксі 43
Найкращі серіали на Netflix

«Помаранчевий – хіт сезону» розповідає про щасливо заручену Пайпер Чепмен, яку переслідує її дике минуле, яке зрештою заарештовує та засуджує до федеральної в’язниці. Щоб розплатитися із суспільством, Пайпер змінює комфортне нью-йоркське життя на тюремну камеру та помаранчеву тюремну форму.

Серед групи ексцентричних співкамерників їй доводиться стикатися з ворожістю та несподіваними конфліктами, але також з дружбою, вірністю та духом товаришів.тва. Серіал складається із 78 серій, розділених на 6 сезонів.

Загублені у космосі

фільми 44

Загублені у космосі” – це сучасна версія науково-фантастичного серіалу 1960-х років, дія якого відбувається в далекому майбутньому, коли колонізація космосу стає фактом. Родина Робінсонів обрана для нового життя в іншому світі, але коли їхній корабель збивається з курсу, все стає складніше. Крім Робінсонів, у такій ситуації виявилися хитрий доктор Сміт і м’язистий Дон Вест.

Нарко – найкращі серіали на Netflix

Найкращі серіали на Нетфліксі 45
Найкращі серіали на Netflix

Ти думав, я забуду про Пабло? Нічого з цього! Серіал «Нарко» розповідає історію Пабло Ескобара (принаймні перші два сезони), який є могутнім босом Меделінського наркокартелю у Колумбії. Його наркоактивність неухильно зростає і метою уряду США є ліквідація бізнесу Ескобара. Звичайно, у серії є ще багато ниток, але вам доведеться зробити це самостійно.

Існує також «Нарко: Мексика», сезон, що розглядається як побічний продукт серіалу, але оскільки він зачіпає схожі теми (як і всі сезони серіалу «Справжній детектив» на HBO), ми розглядаємо його колективно та включаємо до нього. у серіалі «Нарко». Є три сезони, і історія, здається, закрита.

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху