Головна сторінка >> Детективні серіали Нетфлікс – ТОП 20
Детективні серіали Нетфлікс

Детективні серіали Нетфлікс – ТОП 20

Детективні серіали Нетфлікс – перед вами найцікавіші серіали Нетфлікс детективи топ підбірка найкращих.

Паперовий будинок (La Casa de Papel 2017)

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

Паперовий будинок – злочинець на прізвисько Професор планує здійснити найбільше і зухвале пограбування у світі. Для реалізації плану йому потрібна команда. Вісім запеклих шахраїв, злодіїв та вбивць збираються в будинку загадкового Професора. Господар вводить команду в курс справи: вони захоплюють Королівське Монетне подвір’я Іспанії, за 11 днів вони встигнуть друкувати 2,4 млрд євро дрібними купюрами й втекти.

Каштановий чоловічок (The Chestnut Man 2021)

фільми

У провінційному місті звичне спокійне та тихе життя порушує моторошна подія. На одному з дитячих майданчиків знайдено понівечений труп молодої дівчини. Слідча бригада, яка приїхала на місце, виявляє поруч із жертвою маленьку ляльку, зроблену з каштанів. Послання маніяка наштовхує детективів Найа Тулін та Марка Хесса на думку, що це вбивство пов’язане з таємничим зникненням дочки відомого політика минулого року. Детективи об’єднують обидві справи в одну і починають розслідування.

Мисливець за розумом (Mindhunter 2017) – Детективні серіали Нетфлікс

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

1977 рік. У ФБР впроваджують нову програму, основою якої лягає психоаналіз. Агенти Холден Форд й Білл Тенч вирушають до в’язниці, де розмовляють із серійними вбивцями. Вони намагаються зрозуміти хід мислення злочинців, сподіваючись, що ця інформація допоможе їм скласти психологічний портрет маніяка, упіймати якого ФБР намагається вже кілька років.

Цікаво  Науково фантастичні серіали Нетфлікс

Темрява (Dark 2017)

фільми

Головні герої — чотири звичайні німецькі сім’ї із провінційного міста. Щасливе життя доброчесних сусідів руйнується в той момент, коли зникають двоє дітей. Між сім’ями спалахує конфлікт. Звинувачуючи один одного у тому, що батьки мимоволі відкривають таємниці минулого, оповиті мороком і пітьмою.

Детективне агентство Дірка Джентлі (Dirk Gently’s Holistic Detective Agency 2016)

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

Джентлі спеціалізується на розкритті неординарних та загадкових злочинів. Разом зі своїм помічником Тоддом, детектив намагається розкрити давній злочин і розкрити страшну таємницю. Дірк Джентлі використовує незвичайні методи та філософський склад розуму, але відсутність логічного мислення пригальмовує справу і призводить до курйозних, а іноді й небезпечних казусів.

Доброго ранку, Вероніка (Good Morning, Verônica 2020) – Детективні серіали Нетфлікс

фільми

Слідчий Торрес чудово справляється зі своєю роботою. Щодня їй доводиться розслідувати не цікаві рутинні справи, але дзвінок незнайомки змінює все. Жінка благає Вероніку допомогти їй. Детектив не встигає дізнатися подробиці, як розмова переривається. Торрес намагається з’ясувати особистість тієї, що дзвонила, і виявляється у світі, де панує зло і бешкет.

Американський вандал (American Vandal 2017)

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

Невідомий зловмисник намалював непристойні малюнки на 27 машинах, що стоять на шкільному паркуванні. У вандалізмі звинувачують одного з учнів, який жодного разу не зображував подібне на шкільних стінах та меблях. Хуліган завзято заперечує причетність, але ніхто не вірить. Підліток розуміє, що його підставили та вирішив самостійно знайти вандала.

Люпен (Lupin 2021)

фільми

Понад 25 років тому батька Ассана обмовили та відправили до в’язниці за крадіжку кольє Марії – Антуанетти. Все життя сенегальський емігрант мріє помститися. Він дізнається, що знаменита прикраса буде виставлена на аукціоні у Луврі. Ассан вирішується на відчайдушний вчинок — пограбування він планує провести у найкращих традиціях свого улюбленого героя — Арсена Люпена.

Матрьошка (2019) – Детективні серіали Нетфлікс

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

День 36-річчя став для Надії справжнім кошмаром. Головна героїня після урочистого відзначення гине під колесами автомобіля. На цьому історія Наді не закінчується. Під час аварії вона потрапляє у тимчасову петлю, і тепер знову і знову переживає цей нещасний день. Розібратися в ситуації й не стати жертвою аварії виявляється справою непростою.

Цікаво  Документальні фільми та серіали Нетфлікс

Безневинний (El inocente 2021)

фільми

У минулому Матео скоїв вбивство з необережності. Хлопець відсидів належний термін, а вийшовши на волю, почав нове життя. Матео одружився і готується стати батьком. Щасливий сім’янин намагається не згадувати події п’ятирічної давності, але дивне смс не лише повертає його в минуле, а й перетворює життя на жах.

Злочинець (Criminal: UK 2019)

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

На прикладі 12 захоплюючих детективних історій автор показує методи роботи поліційних чотирьох найбільших країн. Події розгортаються на території Німеччини, Франції, Великобританії та Іспанії. Під час розслідування між поліційними та злочинцями складаються досить цікаві стосунки. Кожна сторона змушена вдаватися до хитрощів, викручуватися, щоб визначити слабкі сторони супротивника та вийти переможцем.

Незнайомець (The Stranger 2020) – Детективні серіали Нетфлікс

фільми

У нього є все, про що мріє багато хто. У сім’ї Адама панує любов і гармонія, та й у роботі він досяг значних успіхів. Головний герой разом із дружиною та двома чудовими синами живе у величезному будинку та почувається абсолютно щасливим. Звичне існування порушує появу шантажиста, який перетворює життя Адама та його рідних на справжній кошмар.

Відкрите море (High Seas 2019)

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

Рідні сестри, рятуючись від жахів війни, вирушають на гарному лайнері до незвіданих берегів Південної Америки. Кароліна та Єва мріють про нове щасливе життя, і навіть не підозрюють, що незабаром їм доведеться розслідувати вбивство. На палубі знайдено труп невідомого, ніхто з пасажирів не бачив цього чоловіка, та й у списках капітана він не значиться. Сестри разом із новим знайомим офіцером Ніколасом Сала розпочинають розслідування.

Невипадковість (Hit and Run 2021)

фільми

Щасливе сімейне життя Азулаї закінчується після автомобільної катастрофи, в якій гине кохана дружина. Убитий горем самотній батько підозрює, що наїзд на дружину був невипадковим. Азулае звертається по допомогу до кузини – детективу. Інформація, яку вдалося роздобути поліційний, не лише підтверджує переконання головного героя, а й відкриває завісу таємного життя загиблої.

Шале (The Chalet 2017) – Детективні серіали Нетфлікс

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

Друзі дитинства організують зустріч у тихому селі, загубленому у мальовничій долині Альпійських гір. Головні герої й припускали, що спільний відпочинок на лоні природи перетвориться на жорстоку боротьбу виживання. Вони опиняються у пастці, відірвані від цивілізації, та ще й наодинці з таємницями минулого.

Цікаво  23 найкращі британські детективні фільми

Карппі (Deadwind 2018)

фільми

Головна героїня служить у департаменті поліції. Софія Карппі досі не може змиритися зі втратою коханого чоловіка та дітей, тому з головою занурена у роботу. До відділу приходить нова співробітниця, яка стає напарницею детективу. Софі та Сакарі доручають справу про викрадення. Поринаючи в розслідування Карппі розуміє: все не так просто, як здалося спочатку. Припущення детектива підтверджують подальші події.

Відкрий очі (Open Your Eyes 2021)

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

Головна героїня опритомніла в лікарняній палаті. Дівчину лякає відчуття порожнечі у свідомості, вона практично нічого не пам’ятає навіть свого імені. Лікар пояснює, що часткова амнезія спричинена страшною аварією. Вийшовши із палати, головна героїня знайомиться з іншими пацієнтами. За кілька днів вона згадує своє ім’я. Юлія поступово приходить до тями, і розуміє, що в центрі відбувається щось дивне. Вона намагається залишити клініку, але вийти за межі території виявилося нелегко.

Фрейд (Freud 2020) – Детективні серіали Нетфлікс

фільми

У Відні відбуваються жорстокі вбивства повій, потім злочинець обирає собі жертв серед дітей, а потім взагалі перемикатися на аристократів. Альфред Кісс, який займається розслідуванням, зайшов у глухий кут. Детектив розуміє, що вбивства вчиняє маніяк, але вирахувати його не виходить. Випадкове знайомство із Зигмундом Фрейдом, на той час ще нікому не відомим психоаналітиком, допомагає детективу зрушити з мертвої точки.

Безлад після тебе (El desorden que dejas 2020)

Детективні серіали Нетфлікс
Детективні серіали Нетфлікс

Головна героїня переїжджає до тихого провінційного міста та влаштовується до місцевої школи вчителем. Новий колектив прийняв колегу досить привітно. Жінці подобається робота, але за кілька днів її починає переслідувати дивне відчуття. Атмосфера, що давить, у школі позбавляє її сну, і тривога не залишає вчительку. Вона дізнається, що кілька років тому тут за загадкових обставин померла її попередниця.

Дивіться також: ТОП 20 комедійних серіалів Нетфлікс

Приємного перегляду!

Scroll to Top