Головна сторінка >> Матеріали для рекламних конструкцій
Матеріали для рекламних конструкцій

Матеріали для рекламних конструкцій

Матеріали для рекламних конструкцій – щороку з’являються нові матеріали для рекламних конструкцій. Розвиток технологій та поява нового обладнання позначається і на цій галузі. Тому для виробництва сучасного рекламного обладнання потрібні нові матеріали.

Оргскло

Особливий вид матеріалу з урахуванням різних органічних полімерів. Оргскло термопластичне і може розм’якшуватися при його нагріванні до температури 130 С і вище. Після охолодження зберігає надану йому форму.

Прозорий акрил найчастіше використовується для виготовлення фасадних частин вивісок, вітрин, мобільних стендів. Але його використовує не лише як частину конструкції, а й для декорування приміщень. Цей матеріал може бути прозорим або кольоровим.

Вінілова плівка

Цей матеріал дуже зручний і простий в обробці та догляді. Він покритий спеціальним клейовим шаром, який забезпечує тривале та надійне приклеювання плівки на практично будь-яку поверхню. Вона може бути як гладкою, так і з нерівностями, наприклад, як на корпусі автомобіля.

Цікаво  Призначення та види датчиків руху для автоматичного увімкнення світла

Основа вінілової плівки – матеріал ПВХ. Залежно від функцій, що накладаються, він може мати різні якості поверхні: матовість і глянсовість, бути білим або прозорим, а також мати постійний або знімний клейовий шар.

Використовуються плівки найчастіше для традиційних способів друку та дозволяють наносити якісний малюнок під час друку офсетом. Наноситься малюнок може і шляхом термічного перенесення, УФ-друку та трафаретного способу.

Плівкою можуть покриватися різноманітні матеріали для рекламних конструкцій. Крім того, вінілова плівка використовується для виконання аплікацій, що часто використовується для оформлення приміщень.

Є кілька різновидів вінілових плівок:

  • Для друку чорнилом;
  • Для електростатичного друку;
  • Для термічного перенесення зображення;
  • Для лазерного друку;
  • Для гарячого та мокрого електростатичного перенесення відбитків.

Пластик ПВХ – матеріали для рекламних конструкцій

Листи цього матеріалу використовуються повсюдно. Вони популярні як у будівництві, так і під час виготовлення реклами. У виробництві листів ПВХ найчастіше використовують якісні та легкі в експлуатації матеріали: полівінілхлорид та полістирол.

Цікаво  Грунтовий тепловий насос - екологічний та ефективний спосіб обігріву

Ці матеріали мають високі показники зносостійкості, стійкості до атмосферних опадів, перепаду температур і сонячних променів. Тому листи ПВХ активно використовують для створення зовнішньої реклами, і навіть торгово-рекламного устаткування.

Цей матеріал активно використовується не тільки для зовнішньої та внутрішньої реклами, але й для оформлення стендів для виставок та форумів.

Види листового ПВХ:

  • Для друку шовкографією та офсетом;
  • Для формування;
  • Для виготовлення візиток, ярликів, коробок, воблерів.

Полістирол

Полістирол може замінювати такі матеріали для рекламних конструкцій, як листи ПВХ та оргскло. Це бюджетний варіант, який може бути як прозорим, так і не прозорим. Популярність матеріалу пов’язана з його надзвичайно високими показниками міцності, а також легкістю в обробці та гнучкістю.

Полістирол, як і листи ПВХ, чудово формується та стійкий до впливу хімічних речовин. Однак він нестійкий до впливу опадів й перепадів температур. Найчастіше він використовується для виготовлення внутрішньої реклами та як захисне покриття.

Цікаво  Твердопаливний котел - що це?

Стільниковий полікарбонат

Матові або прозорі удароміцні листи, що мають теплоізоляційні властивості та стійкість до УФ-випромінювання. Полікарбонат має високі показники стійкості не тільки до механічних пошкоджень, але і впливу навколишнього середовища. Даний матеріал активно використовується для виготовлення світлової реклами, вітрин, при декоративному оформленні та інше. Листи полікарбонату також бувають прозорими та кольоровими.

Пінокартон – матеріали для рекламних конструкцій

Легкий та доступний вид матеріалу. Пінокартон є спінений полістирол, який обклеюється з обох боків картоном. Листи пінокартону дуже популярні завдяки їх низькій вартості та активно використовуються для виготовлення різних планшетів, стендів та декорацій.

Існує безліч різноманітних матеріалів для реклами. Одні стійкі до впливу довкілля і тому застосовуються до створення зовнішньої реклами. Інші такі властивості не мають, але мають інші, які дають їм можливість ставати внутрішньою рекламою або елементами декору. При такому розмаїтті матеріалів будь-який охочих може дозволити собі виготовити рекламу відповідно до його бажання та бюджету.

Scroll to Top