Головна сторінка >> Листкове тісто з сиром та шинкою: простий рецепт!
Листкове тісто з сиром та шинкою

Листкове тісто з сиром та шинкою: простий рецепт!

Листкове тісто з сиром та шинкою – простий рецепт бісквіта або, якщо хочете, спіральки з листкового тіста з шинкою та сиром. Закуска ідеально підходить для вечірок, Новорічної ночі та на кожен день. Листкове тісто можна приготувати за кілька хвилин.

  • Час приготування: 5 хвилин
  • Час випікання: 25 хвилин
  • Кількість порцій: 8 великих печив

Складові:

  • 1 лист листкового тіста – 300 г
  • 8 великих скибочок вашої улюбленої шинки
  • 10 грамів нарізаного жовтого сиру

Листкове тісто з сиром та шинкою

Тісто може бути замороженим. Винесіть його на кухонний стіл раніше, щоб воно розморозилося природним шляхом. Рекомендую купувати листкове тісто з додаванням справжнього вершкового масла. Це набагато краще, ніж виготовлені на рослинному жирі.

Цікаво  Як зробити майонез в домашніх умовах?

Увімкніть духовку на 180 градусів. Підготуйте лист, застелений пекарським папером. Викладіть тісто на стільницю і трохи розкотайте, щоб воно розправилося на складках. Покрийте всю поверхню жовтим сиром гарної якості тонко нарізаним. А до сиру скибочки шинки.

Листкове тісто з сиром та шинкою 1

Тісто можна скласти навпіл і ще раз навпіл, а можна розкотити й вирізати коржики по 5 см. Викладіть печиво на лист, застелений папером для випічки. Між ними залишайте проміжок не менше 3 см. Випікати на середньому рівні, верх/низ 20-25 хв, до золотистого кольору.

Листкове тісто з сиром та шинкою 2

Смачного!

Прокрутити вгору