Головна сторінка >> Корейські дорами 2023 – цікава добірка на вечір
Корейські дорами 2023

Корейські дорами 2023 – цікава добірка на вечір

Корейські дорами 2023 – зустрічайте найкращі, тільки нові корейські дорами 2023 року, популярні серіали південної Кореї з високим рейтингом — топ список новинок.

Зміст

Наша квітуча молодість (Cheongchunwoldam 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Принц Лі Хван став жертвою таємничого магічного обряду, який наклав на нього прокляття. Випадково зустрічає жінку. Вона теж має проблему — її звинувачують у вбивстві. Принц допомагає їй виправдатися, а вона, своєю чергою, позбавляє його магічного впливу. Поміж ними зароджуються світлі почуття.

Приманка (Mikki 2023) – Корейські дорами 2023

фільми

Ку До Хан збудував кар’єру юриста, а тепер займається детективними розслідуваннями. Зараз він одержимий розслідуванням вбивства, яке було скоєно ще 8 років тому. За обов’язком служби йому доводиться перетинатися з шахраєм, на ім’я Але Сан Чон та репортером Чон На Еном. Саме вони готові допомогти йому у нелегкій справі.

Прискорений курс романтики (Crash Course in Romance 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Нам Хен Сон – керуюча магазином гарнірів. А за плечима має безліч спортивних досягнень на національному рівні. Чхве Чи Ель побудував кар’єру інструктора у галузі приватної освіти. У нього дуже багато клієнтів, і життя хороше. Одного разу вони зустрічаються та розуміють, що створені один для одного.

Небесний Айдол (The Heavenly Idol 2023) – Корейські дорами 2023

фільми

Лембрарі – священнослужитель, який має божественну силу. На його частку випадає нелегке випробування — бій із дияволом. Лембрарі переноситься в інший світ і опиняється в тілі Йон У — учасника айдол-групи. Справи у колективі йдуть не дуже. Але після того, як Лембрарі виступає вперше, у групи з’являється неймовірно велика кількість шанувальників.

Цікаво  25 найкращих фільмів з Різ Візерспун

Скажи мені, що це кохання ( Sarangira malhaeyo / Call It Love 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Щим У-джу – успішний бізнесмен. Після його смерті все майно переходить до рук коханки, а рідна дочка залишається ні з чим. Вона вирішує помститися розважливій жінці. При цьому вибирає для своєї помсти найвитонченіший спосіб — закохує її дорослого сина. Вона ще не здогадується, яких наслідків можуть призвести її дії.

Викрадач: Зберігач скарбів (Stealer: The Treasure Keeper 2023)

фільми

Хван Демен відомий як службовець Адміністрації культурної спадщини. І колеги, і друзі знають його виключно як скромну та порядну людину. Але сам чоловік веде подвійну гру. Річ у тому, що вночі він перетворюється на підступного викрадача особливо цінних предметів культурної спадщини.

Школа; Фронт (Banggwa hu jeonjaenghwaldong 2023) – Корейські дорами 2023

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Землю атакували інопланетяни. Уряд Кореї ухвалює рішення об’єднати учнів старшої школи у спеціальні резервні підрозділи, які змушені чинити опір інопланетним гостям. Військові починають готувати хлопців, а класний керівник Пак Ин Он, як і раніше, піклується про своїх учнів і робить все для того, щоб вони перебували в безпеці.

Агентство (Daehaengsa 2023)

фільми

Го А Ін народилася у бідній родині. У неї немає стартового капіталу, але є величезне прагнення до досягнення успіху. На роботі її засуджують за любов до грошей та влади, але жінка не звертає на це уваги. Її основна мета полягає у тому, щоб стати керівником найбільшого маркетингового агентства.

Ми чужі один одному? (Strangers Again 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Про Ха Ра – жінка-адвокат. Напрямок, в якому вона працює, — шлюборозлучні процеси. При цьому сама жінка теж перебуває у розлученні. Її колишній чоловік і за сумісництвом колега — Ко Ін Бом. Вони випадково зустрічаються на одному з процесів у будівлі суду, і їхня власна історія починається з початку.

Чорний лицар (Black Knight / Taegbaegisa 2023) – Корейські дорами 2023

фільми

Дії розгортаються у майбутньому. Забруднення планети дійшло такого рівня, що люди просто не можуть вийти на вулицю, щоб купити собі харчі. Тепер життя людей залежить від служби доставлення. Кур’єри змушені не просто розвозити замовлення, а й захищати їх від рук підступних грабіжників.

Цікаво  ТОП-10 міні-серіалів Netflix, які дивишся на одному диханні

Мозковий штурм (Dunoe gongjo 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Відомо, що мозок є найгірше дослідженою частиною людського організму. У науці про мозок двоє чоловіків намагаються вбити один одного. Але їхні зусилля виявляються марними. Однак у результаті своїх спроб вони випадково розкривають злочин, який має відношення до рідкісного захворювання.

Законні гроші (Beopjjeon 2023)

фільми

Деякі люди готові ризикувати всім, що мають. І все це заради перемоги у запеклій боротьбі з фінансовим контролем із боку держави. Так, боротися із несправедливістю доводиться трейдеру. Він справді готовий зробити багато, щоб опинитися серед тих, хто виграв у цій нерівній боротьбі.

Сезон Ккок Ду (Kokdu: Season of Deity 2023) – Корейські дорами 2023

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Ккок Ду обіймає пост женця. Один раз на сто років йому доводиться повертатися у світ живих і проводити там 49 днів. Мета перебування – порятунок від поганих людей. Щоразу він переселяється в тіло якоїсь людини й цього разу роль дісталася професору хірургії До Джин У. Але тепер усе йде не за планом, оскільки жнець зустрічає на своєму шляху жінку.

Кур’єр (Dillibeorimaen 2023)

фільми

Щоб заробляти, З Ен Мін змушений бути таксистом. Але його клієнтами не звичайні люди, а привиди. Однією з таких клієнток стала Кан Чжі Хьон. Але вона не покинула його таксі. І тепер вони працюють разом, переслідуючи мету – зловити вбивцю-серійника. А ще вони мають помічника — лікаря невідкладної допомоги, пацієнти якого постійно перебувають на межі між життям і смертю.

Пандора: Фальшивий рай (Pandora: Beneath the Paradise 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

У центрі уваги доля жінки. Щоб захистити себе та сім’ю, вона змушена пройти нелегкий шлях та стати першою леді держави. На шляху їй доведеться зіткнутися з безліччю перешкод, у тому числі згадати власне минуле. Але при цьому вона прагне покарати тих, хто вирішив розпоряджатися її долею.

Оазис (Oasiseu / Oasis 2023) – Корейські дорами 2023

фільми

У 80-90-ті роки минулого століття для Південної Кореї стали далеко не спокійним періодом. Молоді люди змушені всіма способами добиватися становища у суспільстві. Їм доводиться жити в епоху, де на першому місці у людей стоїть жага наживи та власна безпека, а моральні цінності відходять на другий план.

Чосонський адвокат (Joseon byeonhosa / Joseon Lawyer / Joseon Attorney: A Morality 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Кан Хан Су втратив своїх батьків. Він припускає, що їх убили й тепер хоче помститися за це. Заради помсти він обирає професію юриста. За кілька років його кар’єра йде в гору, він заводить знайомства серед впливових людей. Але при цьому не забуває ця обіцянка — організувати розправу за батьків.

Цікаво  Нові індійські серіали 2023: список найкращих

Авторка королеви (Kwinmeikeo 2023)

фільми

Хван До-хі вважається справжньою професіоналкою у своїй галузі. Жінка керує групою стратегічного планування, і в роботі із громадською думкою їй немає рівних. Крім того, вона може вийти із будь-якої кризової ситуації. Її життя змінюється після знайомства з людиною, на ім’я Про Син-Сук, який хоче стати мером Сеула.

Боро! Дебора (Bora! Debora 2023) – Корейські дорами 2023

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Дебора має дуже цікаву та незвичайну професію — вона працює консультантом із взаємин між людьми. Все йде дуже гладко в її житті, поки вона не знайомиться з чоловіком, на ім’я Лі Су Хек. Його життя спрямовано на боротьбу з любов’ю. Вони починають спілкуватися та впливають один на одного.

Лікар Чха Чон Сук (Dakteo Cha Jeongsuk 2023)

фільми

Чха Чон Сук та Со Ін Хо давно одружені. Колись вони разом навчалися у медичному університеті. Але Чха Чон Сук залишила кар’єру, і стала звичайною домогосподаркою. Своєю чергою, її чоловік досяг значних успіхів — він працює головним хірургом. Раптом жінка вирішує знову вступити до ординатури.

Паперовий місяць (Jongidal / Pale Moon / Paper Moon 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Ю І Хва – працівниця банку. У її житті все йде своєю чергою. Вона задоволена та щаслива. Однак є одна маленька обставина, яка затьмарює її життя – чоловік абсолютно до неї байдужий. Якось її розмірене життя перевертається з ніг на голову, коли жінка отримує гроші від важливих клієнтів.

Погана мати (The Good Bad Mother 2023) – Корейські дорами 2023

фільми

Ен Сун є власницею ферми, де живуть свині. Вона завжди вважала, що її життя склалося не вдалим чином. Жінка одна виховала сина, і була з ним надмірно суворою. На її власне переконання, вона вибудувала такі стосунки із сином лише тому, що не хотіла, щоб він повторив її долю.

Сім’я (Family: The Unbreakable Bond 2023)

Корейські дорами 2023
Корейські дорами 2023

Квон До Хун відомий усім як працівник торгової компанії. Але він є таємним агентом та снайпером. Навіть його дружина — домогосподарка Кан Ю Ра — не здогадується про підпільну діяльність чоловіка. Загалом вони живуть доволі щасливо. Але раптово життя сімейної пари різко змінюється із появою Те Гу.

Дивіться також: Фільми фентезі 2023 – добірка на вечір

Прокрутка до верху