Головна сторінка >> Кінофільми про любов, які варто подивитися
Кінофільми про любов

Кінофільми про любов, які варто подивитися

Кінофільми про любов – настає час, коли ти хочеш подивитися щось таке прекрасне, романтичне, можливо, навіть трохи пустити сльозу. І тоді починаєш шукати романтичні фільми. У всіх таких фільмах кохання є найважливішою силою всього фільму.

Все має бути показано досить добре, щоб глядачі повірили у почуття пари персонажів. Нелегко знімати справді гарні романтичні фільми про кохання. Адже в цій темі нескладно впасти у банальність, чи дешеву сентиментальність.

До зустрічі з тобою (Me Before You, 2016)

Кінофільми про любов
Кінофільми про любов

Список найкращих романтичних фільмів відкриває справжня мелодрама. Фільм “До зустрічі з тобою” розповідає про зустріч двох людей абсолютно різного походження та з різним життєвим досвідом. Вона молода, енергійна, яка завжди шукає, з бідної родини. Він багатий і паралізований, цинічний і позбавлений будь-якої волі до життя після аварії. Коли вона стає його опікуном, намагаючись у такий спосіб заробити трохи грошей, вона починає показувати йому світ у нових фарбах. Цей романтичний фільм – емоційна подорож, яку варто подивитися.

Це безглузде кохання (Crazy, Stupid, Love, 2011)

фільми

Стів Карелл зіграв сорокарічного Кела, світ якого впав відразу. Дружина зізналася у зраді та попросила розлучення. Джейкоб, якого випадково зустріли у барі, стає наставником для нашого головного героя. Він вчить його, як одягатися, поводитися і розмовляти з жінками. Завдяки цьому Кел знову знаходить віру в майбутнє. Однак він не знає, що його наставник кохається з його дорослою дочкою. Цей романтичний фільм сповнений чарівності та гумору, що приваблює глядачів з перших хвилин.

Цікаво  Фільми мелодрами про любов односерійні - ТОП 10

Гордість та упередження (Pride & Prejudice, 2005) – Кінофільми про любов

Кінофільми про любов
Кінофільми про любов

У списку найкращих романтичних фільмів не можна було пропустити екранізацію роману Джейн Остін – майстра романтики. Вибір припав на “Гордість та упередження” з Кірою Найтлі. У ньому зображено життя п’яти сестер із середнього класу. Небагато хаосу проникає у спокійне життя, коли гарний і багатий Чарльз Бінглі приїжджає до міста з наміром оселитися там назавжди. Місис Беннет, старша в сім’ї, хотіла б, щоб її дочки познайомилися з цим холостяком. Вона чудово знає, що багатий шлюб – єдиний шанс для її дочок жити добрим життям. Їх усіх чекають любовні змагання, захоплення та неприємності.

Амелі (Le fabuleux destin d’Amélie Poulain, 2001)

фільми

Французька постановка “Амелі” сама собою не дуже романтичний фільм. Головний герой – таємний боєць на службі кохання. Вона допомагає оточуючим знайти любов і щастя, ховаючи її. Він також починає шукати любові до себе. Що особливого у цьому фільмі, так це атмосфера, повна чарівності та кохання, яка змушує нас відчувати, що ми знаходимося в іншому світі.

Цікаво  Фільми для підняття настрою: хороші фільми на вечір

500 днів літа (500 Days of Summer, 2009)

Кінофільми про любов
Кінофільми про любов

Ця стрічка – незвичайна романтична комедія. Знехтуваний Саммер, Том згадує 500 днів їхніх стосунків, щоб зрозуміти, що пішло не так. Так що ми відразу знаємо, що хепі-енду тут не буде, що, втім, не применшує загальних почуттів пари. І вони здавалися виключно підходящими, навіть створені одне для одного. Однак виявляється, що кохання має безліч форм і не завжди це те, чого ми хочемо. Романтичний фільм, трохи ностальгійний і водночас просто мудрий.

PS Я тебе люблю (PS I Love You, 2007) – Кінофільми про любов

фільми

Головна героїня чергового романтичного фільму – Холлі. Ми зустрічаємося з нею у надзвичайно важкий день, на похороні її чоловіка Джеррі. Холлі не може змиритися з тим, що сталося. Через кілька тижнів після похорону, у свій тридцятий день народження, вона отримує листа від померлого чоловіка. Він знав, що помре. Листи починають приходити регулярно і виводять Холлі з розпачу. Завдяки повідомленням від померлого чоловіка, а також за допомогою друзів і галасливої та люблячої родини Холлі знову починає сміятися, плакати, співати, танцювати та стає сильнішим, ніж будь-коли. Це кохання перемогло смерть.

Кохання – хвороба (The Big Sick, 2016)

Кінофільми про любов
Кінофільми про любов

У романтичних фільмах ключем є те, як персонажі долають негаразди, з якими вони стикаються. Емілі та Кумаїл з різних культур і світів, але вони закохуються одна в одну. Однак у якийсь момент відмінності здаються непереборними й пара розходиться. Потім Емілі важко занедужує, її життя в небезпеці. Зрештою Кумаїл повинен запитати себе, чи готовий він втратити кохану людину в прямому та переносному значенні.

Цікаво  10 Нових зарубіжних фільмів для вечірнього перегляду

Мости округу Медісон (The Bridges of Madison County, 1995)

фільми

У кохання є проблема – воно не завжди приходить у потрібний час. Це працює зненацька і про це цей романтичний фільм. Франческа одружена, має дітей-підлітків. Вона не здається дуже щасливою у своєму житті. Рутина повсякденного життя виснажує її енергію. Коли чоловік їде у справах, до округу приїжджає фотограф. Він живе у її будинку. Між ними народжується взаємне захоплення та, нарешті, роман. Фільм йде на надзвичайно тонких нотах, які просто чіпають серце.

Бойфренд із майбутнього (About Time, 2013) – Кінофільми про любов

Кінофільми про любов
Кінофільми про любов

Ще один романтичний фільм у якому використані елементи фентезі. Тут головний герой – Тім, який має дивовижний дар повертатися в часі. Він успадкував це від батька. Тім використовує його, коли зустрічає Мері, яку відразу закохується. Здобути її серце – непросте завдання, але подорожі в часі, безумовно, допомагають. Але не хвилюйтеся, це не фільм “Назад у майбутнє”. Це зворушлива історія про те, що справді важливо у житті. Цей фільм справді зворушливий.

Щоденник пам’яті (The Notebook, 2004)

фільми

“Щоденник пам’яті” очолює список романтичних фільмів. Важко знайти людину, яка б не пролила жодної сльози під час перегляду цього фільму. Він заслуговує називатися найромантичнішим і зворушливим фільмом усіх часів. Це знову історія кохання людей із двох абсолютно різних світів. Тому їхні стосунки вимагають жертви з обох боків, щоб вони вижили. Можливо, це найбільший романтичний фільм в історії кіно.

Дивіться також: Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання

Прокрутка до верху