Головна сторінка >> Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання
Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання

Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання

Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання – у цій добірці 5 цікавих та захоплюючих фільмів у жанрі пригоди. Ідея добірки об’єднана виживанням головних героїв у складних та небезпечних для життя умовах. Цікаві фільми, які не варто пропускати для любителів пригодницьких картин.

Джунглі (Jungle 2017)

Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання
Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання

Фільм ґрунтується на реальних подіях. За сюжетом Редкліфф грає хлопця, на ім’я Йоссі Гінсберг, який після служби в армії вирушає у подорож світом. Ця подорож приводить його до Болівії та джунглів Амазонки. В одному з міст він знайомиться із новими друзями. Йоссі за збігом обставин зустрічає людину, яка обіцяє відвести його та нових друзів героя до загублених племен далеко в джунглях. Хлопця спокушає ідея побачити те, що мало кому вдавалося і він умовляє друзів вирушити у захоплюючу подорож. Але дорога виявляється не такою простою, як очікувалося, а головним героям доведеться боротися із джунглями за своє виживання. Дуже хороший фільм, якщо хтось не бачив, рекомендуємо подивитися.

Цікаво  25 цікавих сімейних комедій для приємного вечора!

На глибині 6 футів (6 Below: Miracle on the Mountain 2017)

фільми

Фільм не складний до сприйняття і легко виглядає. Історія картини розвивається довкола реальної історії людини, на ім’я Ерік Лемарк. Він, щоб розвіятися від життєвих проблем і труднощів, вирушає в гори на пару днів, покататися на сноуборді. Але погода та одне неправильне рішення ставлять героя на шлях до виживання, чи смерті в холодних горах. Якщо ви любите фільми про виживання, вам має сподобатися ця картина.

Еверест (Everest 2015) – Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання

Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання
Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання

Картина заснована на реальних подіях, які розгорталися 1996 року на Евересті. У цей час комерційний альпінізм тільки почав розвиватися і один із головних героїв, на ім’я Роб Холл організовує свою компанію «Консультанти з пригод». Роб безсумнівний професіонал та альпініст високого класу. Він збирає групу людей та разом з іншими командами вирушає підкорювати вершину Евересту. Однак погода, вузьке тимчасове вікно для сходження і велика кількість альпіністів призводить до сумних наслідків. На певному етапі сходження все починає йти за планом і в групи виникають величезні проблеми. Еверест манить своєю красою та величчю, але відпускати всіх додому вона не має наміру. Загалом це чудовий фільм, який розповідає реальну історію виживання групи альпіністів на Евересті.

Цікаво  Фільми про піратів - ТОП 10

Не згасне надія (All Is Lost 2013)

фільми

Цей фільм може сподобатися не всім, але він дуже непоганий і заслуговує на увагу. Його специфіка полягає у тому, що протягом усього фільму практично немає діалогів. Головний герой лише зрідка розмовляє сам із собою. Сюжет картини розповідає про виживання у відкритому океані. Після того як яхту головного героя протаранив транспортний контейнер, що дрейфує, починаються великі проблеми. Яхта стрімко тоне, рація виходить з ладу. А герою доводиться залишитися на рятувальному плоту віч-на-віч з океаном і бажанням вижити. Фільм трохи специфічний, але він занурює в атмосферу того, що відбувається.

У владі стихії (Adrift 2018) – Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання

Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання
Цікаві фільми пригодницького жанру про виживання

Сюжет фільму ґрунтується на реальних подіях. Він розповідає про випадкову зустріч двох молодих людей Річарда та Теммі на острові Таїті. У головних героїв зав’язуються теплі романтичні стосунки. І якраз до речі, Річарду пропонують перегнати яхту через весь Тихий океан за значний гонорар у 10 тисяч доларів і зворотний авіаквиток. Річард довго не розмірковує, адже це була його давня мрія, також він умовляє попливти із собою свою нову дівчину Теммі. І пара висувається в, здавалося б, романтичну, повну емоцій, подорож. Але відкритий океан приготував для них найскладніші випробування, з якими їм доведеться справлятися протягом усього фільму. Фільм грамотно знято, дуже здивувала кінцівка.

Цікаво  Найкращі фільми з Стівеном Сігалом - ТОП 25

Дивіться також: Загадкові та емоційні корейські детективи, що вражають глибиною та інтригою

Прокрутка до верху