Головна сторінка >> Інтер’єри дитячих кімнат: цікаві ідеї
Інтер'єри дитячих кімнат

Інтер’єри дитячих кімнат: цікаві ідеї

Інтер’єри дитячих кімнат – бажаєте прикрасити кімнату мрії вашої дитини? Для кожного з нас омріяна дитяча кімната означає щось своє. Проте кожен з нас хоче, щоб його дитина росла в облаштованому і красивому інтер’єрі. Щоб нашій дитині було в ньому добре, із задоволенням проводив час і запрошував гостей. Оформити дитячу кімнату можна різними способами. Багато що залежить від типу приміщення, з яким ми маємо справу. Який розмір і план? Будь то дитяча кімната в багатоквартирному чи індивідуальному будинку, чи, може, на горищі зі скошеними стелями. В ідеальній дитячій кімнаті все організовано відповідно до потреб та очікувань нашої дитини. Кімната функціональна та модно оформлена. Перегляньте поради та підказки щодо облаштування дитячої кімнати. Подивіться натхнення та дизайни дитячих кімнат.

Оформлення дитячої кімнати – поради та натхнення

Як облаштувати дитячу кімнату, щоб вона відповідала очікуванням нашої дитини? Облаштування дитячої кімнати має бути добре продуманим і спланованим до дрібниць. Дитяча кімната повинна бути створена з урахуванням віку і статі нашої дитини. Оформляючи дитячу кімнату, ми завжди повинні починати з планування того, як буде облаштована кімната. Розташуємо дитячу кімнату за планом, в правильному порядку. Вибране функціональне розташування багато в чому залежить від форми дитячої кімнати. По можливості дитячу кімнату необхідно розділити на зони. Так функціонально оформлена дитяча кімната дозволить відчувати себе в безпеці та організовано функціонувати в упорядкованому світі. У випадку з дитячою кімнатою це має велике значення.

Наступні поради щодо оформлення дитячої кімнати допоможуть визначитися, в якому напрямку вибрати й з чого почати:

 • подбайте про створення відповідної атмосфери в дитячій кімнаті
 • прикрасити дитячу кімнату крок за кроком
 • оздоблення дитячої кімнати має бути адаптоване до її віку, характеру та інтересів
 • дитяча кімната виконує багато функцій одночасно, тому її необхідно добре організувати
 • дитяча кімната повинна мати меблі, які відповідають її потребам, а також кольори та декорації, які відповідають її характеру та смаку
 • дитячі меблі повинні бути безпечними
Цікаво  Інтер'єр вітальні в світлих тонах
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат

Як облаштувати дитячу кімнату?

Дитяча кімната – це інтер’єр з багатьма функціями – місце, де він грає, вчиться, запрошує своїх друзів і, нарешті, дитяча кімната служить інтер’єром спальні, де наша дитина відпочиває, відновлюється і спить. Вирішуючи, як облаштувати дитячу кімнату, ми повинні насамперед створити кімнату, яка підійде нашій дитині, її характеру і темпераменту. Тому важливо, яку техніку ми обираємо, які кольори інтер’єру, декорації та аксесуари вибираємо.

дизайн

Який декор буде найбільш доречним в кімнаті нашої дитини? Найкращою ідеєю для оформлення дитячої кімнати є створення нейтральної дитячої кімнати в якості основи для облаштування. Кольори відіграють величезну роль. Дитяча кімната вже переповнена різноколірними іграшками, що саме по собі викликає оптичний хаос і перевантаження. Тому вибрати за основу світлі, нейтральні кольори буде найбільш доречним. Не менш важливим елементом дитячої кімнати є меблі, а також використані в інтер’єрі предмети декору та аксесуари.

Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат

Інтер’єри дитячих кімнат – кольори, декор, аксесуари, меблі для дитячої кімнати

Як ми вже згадували, важливо, в який колір ви пофарбуєте кімнату вашої дитини. Задумалися, як пофарбувати дитячу кімнату? Є багато можливостей. Кімната дівчинки не обов’язково має бути рожевою, а кімната хлопчика – блакитною. Ми також можемо вибирати з бежевого, сірого, красивих і ніжних пастельних, коричневих і сильніших колірних акцентів у вигляді жовтого, червоного, темно-синього, зеленого або оранжевого.

Кольори дитячої кімнати повинні відповідати не тільки смаку, але, перш за все, темпераменту. Дитина, яка є енергійною, повинна функціонувати в кімнаті, яка допоможе їй заспокоїтися, зосередитися, відпочити й навпаки. Якщо наша дитина занадто спокійна і тиха, їй потрібен інтер’єр, який буде стимулюючим і веселим. Можемо оформити тематичну дитячу кімнату. Наприклад, з лісовою тематикою облаштування кімнати підійде для дитини з великою енергією. Використання шпалер в дитячій кімнаті – хороший спосіб підкреслити декор.

Цікаво  Інтер'єр кухні з лоджією
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат

Одним з найважливіших елементів декору кімнати є меблі, які ми обираємо. Дитячі меблі, перш за все, повинні бути безпечними й не захаращувати дитячу кімнату. Вони повинні бути адаптовані до віку та потреб нашої дитини. Ми можемо вибрати готові модульні гарнітури, меблі з мережевих магазинів або меблі на замовлення. У дитячій кімнаті необхідне зручне ліжко, письмовий стіл з регульованим стільцем, особливо при облаштуванні кімнати для школяра, а також місце для зберігання одягу, дитячих іграшок і книг.

дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат

Які прикраси вибрати для дитячої кімнати? Аксесуари в дитячій кімнаті безсумнівно підкреслять характер дитячої кімнати. Однак їх потрібно ретельно продумати як щодо вибору, так і щодо кількості. Ідеально в дитячій кімнаті будуть виглядати всілякі постери, картини, а також фотошпалери або шпалери з обраними мотивами на одній зі стін. Чудовою прикрасою стане м’який килим, декоративні подушки, покривало. Крім того, вибране освітлення саме по собі буде прикрасою. Також ми можемо прикрасити вікна дитячої кімнати дерев’яними жалюзями, рулонними шторами або шторами.

дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат

Як оформити дитячу кімнату в сучасному стилі?

У кімнаті дитини є свої правила. Існує безліч варіантів облаштування дитячої кімнати. Але найчастіше ми вирішуємо обставити кімнату в сучасному стилі. Як облаштувати сучасну кімнату для нашої дитини? Сучасна дитяча кімната – це місце, де все має своє місце і в ній дитині добре. Воно має стосуватися інтересів дитини. Перш ніж перейти до вибору деталей, розділимо кімнату на зони: навчання, відпочинку та розваг. Саме таким має бути сучасне функціональне приміщення. Що стосується декору, орієнтуємося на мінімалізм у підборі кольорів та декору. Рекомендуються сірий, білий і чорний. Гладкі, світлі меблі та відповідне освітлення.

Цікаво  Розумний органайзер для косметики для ящика
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат

Облаштування маленької дитячої кімнати або як оформити маленьку кімнату

Маленька дитяча кімната може стати справжнім кошмаром для оформлення. Інтер’єр дитячої кімнати повинен враховувати потреби найменших, а також стимулювати розвиток дитини. Нам потрібно спланувати відповідні зони для навчання, ігор і відпочинку. У маленькій дитячій кімнаті важливий підбір кольорів, оздоблення і функціональне розташування. У креативній дитячій кімнаті все сплановано і на своєму місці. Ефективному використанню простору в дитячій кімнаті сприяє виготовлення меблів на замовлення або вибір компактних рішень, таких як двоярусне ліжко з письмовим столом або місцем для зберігання речей. Важлива частина дитячої кімнати є спальна зона. Тут наша дитина відпочиває і набирається сил. Це також своєрідний притулок для нашої дитини. На що звернути увагу при облаштуванні маленької кімнати для дитини?

дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат

Інтер’єри дитячих кімнат – маленька дитяча кімната

Розробляючи дизайн інтер’єру дитячої кімнати, приділіть особливу увагу наступним питанням:

 • Мінімалістичні аксесуари відмінно підійдуть для маленької дитячої кімнати
 • позначити зони в дитячій кімнаті
 • стіни маленької дитячої кімнати повинні бути світлими
 • дитячі меблі в маленьких інтер’єрах найкраще обладнати тими, що призначені для дитячих кімнат
 • адаптовані до віку дитини меблі в дитячій кімнаті сприятимуть незалежності, особливо у випадку маленької дитячої кімнати
 • необхідно скрасити дитячу кімнату всіма можливими способами

У маленькій дитячій кімнаті ви знайдете кошики та ящики для зберігання, куди можна заховати іграшки, кольорові олівці, кубики та інші предмети, які не дадуть безладу проникнути в інтер’єр.

Оформити маленьку дитячу кімнату складно, але не неможливо. Шукайте натхнення, експериментуйте і, перш за все, розмовляйте зі своєю дитиною, щоб вона брала участь у кожному етапі декорування.

дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
дизайн
Інтер'єри дитячих кімнат
Інтер’єри дитячих кімнат

Дивіться також: Модні тенденції в дизайні інтер’єру

Прокрутити вгору