Головна сторінка >> Інтер’єр спальні своїми руками
Інтер'єр спальні своїми руками - створити привабливий дизайн спальні своїми руками копітка і важка справа, адже це одне з найважливіших місць у квартирі. Щонайменше близько третини свого дня ми проводимо у спальні, і тому обставина її має бути виконана на висоті та бути комфортною для нас.

Інтер’єр спальні своїми руками

Інтер’єр спальні своїми руками – створити привабливий дизайн спальні своїми руками копітка і важка справа, адже це одне з найважливіших місць у квартирі. Щонайменше близько третини свого дня ми проводимо у спальні, і тому обставина її має бути виконана на висоті та бути комфортною для нас.

Створюємо дизайн спальні своїми руками

Інтер'єр спальні своїми руками
Інтер’єр спальні своїми руками

Спочатку визначитеся, чого ви хочете від цієї кімнати? Для когось спальня це виключно місце для відпочинку та сну, а для когось і кабінет та зал разом узяті. Якщо спальня призначена виключно для сну, то дизайн має бути досить стриманий і мати мінімальну кількість зайвих меблів та декоративних елементів. Це дозволить повноцінно відпочити людині не лише фізично, а й морально. Якщо ж спальня поєднуватиме в собі кілька функцій, то дизайн слід зробити більш стриманий. При цьому кімната повинна мати меблі-трансформери (наприклад, диван-ліжко), такий вид обставини буде дуже актуальним для невеликих кімнат, де площа кімнати та дизайн спальні 15 кв і не більше. Пам’ятайте, що створити дизайн спальні 15 кв площею також дуже просто, головне, знайти відповідні рішення.

Тільки натуральні матеріали

дизайн

Головне правило, яке треба виконувати, плануючи дизайн спальні в будинку – це використання натуральних матеріалів. Таких на будівельному ринку безліч, наприклад, шпалери з бавовни або бамбука, меблі з дерева, тканини з льону або шовку. Відразу варто сказати, що дизайн спальні своїми руками – це досить тяжка праця.

Цікаво  Як вибрати офісні меблі, які підвищать продуктивність?

Вам треба буде підібрати все, від меблів до комбінації кольорів. Але приборкавши це мистецтво, ви створите ідеальні умови для свого комфортного перебування в цій кімнаті. Для початку варто скласти для себе невеликий план, в якому будуть розписані по пунктах всі етапи ремонту та оформлення спальної кімнати. Цей метод дасть змогу чітко розпланувати час, який треба буде витратити на бажаний інтер’єр та грошові витрати на матеріали. Пам’ятайте, що дизайн спальні в будинку – це ще й великі фінансові витрати, будьте готові до цього фактора.

Інтер’єр спальні своїми руками

Інтер'єр спальні своїми руками
Інтер’єр спальні своїми руками

Для того, щоб ваші думки з приводу дизайну спальні увійшли в потрібне річище, потрібен поштовх. Цим поштовхом послужать різні фото із засобів інформації, у тому числі з інтернету. Можливо, ви знайдете в цих знімках елементи своєї ідеальної спальні, наприклад дизайн штор для спальні фото допоможуть вам визначитися з текстурою і стилістикою фіранок. Маленьку кімнату так само не скривдять, в інтернеті повно дуже привабливих інтер’єрів. Після того, як ви знайшли те, що шукали, слід подумати, а чи буде вам у такій обставині затишно та комфортно? Деякі дизайнерські інтер’єри підходять лише для виставок, але не для використання.

Складіть план

дизайн

Якщо ви вирішили створити дизайн спальні своїми руками, слід пам’ятати, що вище за голову не перестрибнеш. Розрахуйте свої сили та витрати. Подумайте, чи подолаєте ви дизайн спальні вашої мрії. Всі натуральні матеріали коштують дорого, не дешево обійдуться і дизайнерські дрібниці. Якщо бюджет, виділений на ремонт, дуже обмежений, то спробуйте пошукати заміну надто дорогим матеріалам. Ламінат високої якості нічим не поступиться паркету, а ДСП та МДФ не надто відрізнятимуться від справжнього дерев’яного масиву.

Цікаво  Вінтажна ванна кімната - стильний декор

Якщо покупка меблів для вас теж проблема, то придивіться до старих, можливо, можна трохи відреставрувати її й надати зовсім іншого вигляду, головне мати бажання. Особливо ця порада актуальна для інтер’єру в трохи зістареній стилістиці, тільки подивіться, яка різноманітність рішень в інтернеті. При цьому стилі дизайну спальні в зістареному стилі можуть перевищувати решту, оскільки є дуже популярним.

Кольорова гама

Інтер'єр спальні своїми руками
Інтер’єр спальні своїми руками

Начебто в голові вже складено план спальні – ідеалу, але тут ви впадаєте в невеликий ступор, а які кольори будуть використані у вашій спальні. Яскраві моделі інтер’єру привертають погляд на сторінках глянцевих журналів. А пастельні тони? Тоді про якусь індивідуальність можна сказати, адже така кольорова гама зустрічається на кожному кроці. Не варто слухати друзів та моду в цьому питанні, вибір кольору – це вибір суто тих, хто живе в цій кімнаті та проводить там час.

дизайн

Більшість фахівців у сфері дизайну інтер’єру радять оформляти спальню в одному кольоровому сегменті. При цьому, якщо ваша спальня невелика, то рекомендується планувати дизайн маленької спальні на основі світлих тонів. Варто врахувати й той факт, як розташована ваша кімната. Якщо вікна спальні виходять на північ, то оформлення варто робити у світлих та теплих тонах. А якщо на південь, то у холодних кольорах.

Цікаво  Інтер'єри однокімнатних квартир
Інтер'єр спальні своїми руками
Інтер’єр спальні своїми руками

Найбільш популярними кольорами для оформлення спального приміщення є: м’ятний, білий та колір молока, ніжно рожевий, світло блакитний та сірий з перламутровим переливом. Ці відтінки дозволяють людині повноцінно розслабитись і не навантажувати свою нервову систему. При використанні контрастної теми оформлення (чорно-біла, наприклад), варто розбавляти такий тип дизайну різними яскравими деталями та дотримуватись балансу між двома кольорами. Ідеальним рішенням для спальні може стати блакитна тема оформлення, цей відтінок діє на людину заспокійливо та сприяє сну.

Інтер’єр спальні своїми руками

дизайн

Затишна обставина спальні складається саме з дрібниць. Складаючи дизайн спальні, не забудьте про такі приємні деталі, як фотографії або картини, невеликі статуетки та інші предмети декору. Виберіть дизайн штор для спальні, фото в інтернеті вам допоможуть. Завдяки цим дрібницям ваша спальня набуде тієї самої індивідуальності та затишку. Якщо вам хочеться скласти дизайн спальні своїми руками, то не чекайте і робіть! Це не тільки дозволить заощадити кошти, але й зробить з кімнати дійсно спальню мрії.

Інтер'єр спальні своїми руками
Інтер’єр спальні своїми руками

Як бачите, нічого складного та надприродного немає. Дизайн спальні своїми руками зробити може кожен, якщо є бажання та фантазія. Фантазія та достатнє знання нюансів дизайну спальні – запорука успіху. Навіть якщо щось піде не так, завжди можна переробити, адже це ваш дім і ваша праця, і ваші мрії. Головне не боятися пробувати, а результат вашої роботи можна буде оцінити за захопленими поглядами гостей та домочадців.

дизайн
Інтер’єр спальні своїми руками

Дивіться також: Інтер’єр дитячої кімнати для хлопчика

Прокрутка до верху