Головна сторінка >> Інтер’єр кухні з двома вікнами
Інтер'єр кухні з двома вікнами

Інтер’єр кухні з двома вікнами

Інтер’єр кухні з двома вікнами – чи велика проблема наявність двох вікон на кухні? Найбільше дратує в такому розташуванні необхідність обмежити підвісні шафи, що призводить до зменшення місця для зберігання. Як оформити кухню з двома вікнами, щоб вона була стильною і повноцінною?

Кухня з двома вікнами – проблема облаштування?

Облаштувати кухню з одним вікном зазвичай не проблема. Що робити, коли їх у кімнаті більше?

Плануючи розташування кухні з двома вікнами, необхідно враховувати:

  • Її розмір,
  • розміри та розташування вікон (тобто на якій висоті вони розташовані, на одній чи на двох стінах?).

Ці фактори найбільше впливають на планування інтер’єру, а отже, визначають розставлювання меблів.

Вікно на кухні не повинно займати всю стіну. У сучасному будівництві все частіше з’являються довгасті вузькі моделі. Вони не впливають на облаштування інтер’єру, бо ідеально заповнюють простір між верхніми й нижніми шафами.

Цікаво  Інтер'єр кімнати для підлітка: як її оформити?

Однак у більшості квартир все ще залишаються вікна традиційної форми. У місцях їх розташування шафи не можна навішувати. Під них можна вести тільки нижні будівлі.

Як практично оформити кухню з двома вікнами на одній стіні? Що робити, коли вони розташовані в різних частинах кімнати? Тут стане в пригоді хороший план.

Як облаштувати кухню з двома вікнами?

Найбільшою перевагою кухні з двома вікнами є велика кількість денного світла, що підвищує комфорт її щоденного використання. Це дуже зручний варіант для людей невисокого зросту або людей з обмеженими можливостями, наприклад, у візку. Відсутність верхніх шаф забезпечує вільний доступ до всіх продуктів для всіх домочадців. Крім того, декор, запланований лише нижніми шафами або з їх перевагою, створить враження більшого простору та оптичної легкості. Не зіпсуйте цей ефект, розмістивши на кухні темні меблі. Найкращий вибір для такого інтер’єру – модулі не підвладного часу білого або ніжно-сірого кольору.

У маленьких приміщеннях відмінно підійдуть меблі з гладкими фасадами або з фрезеруванням для полегшення їх відкривання. Для квартири в скандинавському стилі з мінікухнею підійдуть рейкові та фасонні фасади.

Цікаво  Інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки

Зменшення верхньої конструкції не зменшить зручність вашої кухні, якщо ви зупините свій вибір на невеликих, але містких стоячих шафах. Тільки не забудьте подбати про практичні органайзери або спеціальні системи, які підвищують функціональність всередині кухні.

Безсумнівним плюсом кухні з двома вікнами є можливість декорування підвіконь. Домашній гербарій або квіти в декоративних горщиках внесуть в нього дрібку пожвавлення і справжнього домашнього тепла. Інтер’єр придбає елегантність, коли на підвіконні з’явиться скляна ваза, свічник або ліхтар. Світла кухня буде більш виразною, якщо замість скла з’явиться кольорова кераміка.

Інтер’єр кухні з двома вікнами

Ви думаєте, як обставити кухню з двома вікнами поруч і радіаторами прямо під ними? Радіатори обмежують можливість розвитку кухні в цьому місці. Однак в ньому можна створити обідній куточок.

Непрості умови кухні з двома вікнами відмінно підійдуть для кухонних меблів за розміром, хоча серед готових гарнітурів ви також зможете знайти щось підходяще під свій інтер’єр.

Цікаво  Класичний дизайн вітальні
Інтер'єр кухні з двома вікнами
Інтер’єр кухні з двома вікнами

Хорошим рішенням при складному розташуванні вікон (наприклад, на дві стіни) є шафи знизу, доповнені простими навісними полицями, на які можна розмістити місткості зі спеціями.

На кухні з двома вікнами на одній стіні вдало можна використовувати меблі Г-подібної форми, рекомендуємо кутовий гарнітур з великою стільницею і шафами для вбудовування побутової техніки. З ним ви зможете заповнити куточок, який важко облаштувати. Мінімалістичні лінії та кольори меблів не перевантажать ваш інтер’єр.

дизайн

Важливим елементом дизайну кухні є освітлення. Це підвищує зручність виконання різноманітних кухонних робіт, і водночас допомагає підкреслити стиль, який панує на кухні. Це дуже цінна можливість, адже саме в цій кімнаті не так багато місця для дрібничок.

Інтер'єр кухні з двома вікнами
Інтер’єр кухні з двома вікнами

Цікаве розташування рамен і їх темний колір із золотистою обробкою зробить інтер’єр сильним акцентом, який приверне увагу.

дизайн
Інтер'єр кухні з двома вікнами
Інтер’єр кухні з двома вікнами
дизайн
Інтер'єр кухні з двома вікнами
дизайн
Інтер'єр кухні з двома вікнами
дизайн
Інтер'єр кухні з двома вікнами
дизайн
Інтер'єр кухні з двома вікнами
дизайн
Інтер'єр кухні з двома вікнами
Інтер’єр кухні з двома вікнами

Дивіться також: Інтер’єр однокімнатної квартири студії

Прокрутити вгору