Головна сторінка >> Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця
Інтер'єр кімнати для підлітка хлопця

Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця

Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця – хоча я сам трохи старший, я добре пам’ятаю, які очікування мав щодо меблювання моєї кімнати. І хоча часи змінюються, я все одно стверджую, що кімнату для підлітка потрібно робити для нього. Як зробити так, щоб облаштування кімнати для підлітка не було дурницею?

Так як же оформити кімнату підлітка?

Інтер'єр кімнати для підлітка хлопця
Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця

Молодіжна кімната, крім функціональності, повинна відповідати декільком умовам – це в першу чергу спальня, кабінет і місце для зустрічей, відпочинку та ігор. Кімната підлітка – теж простір, яке рідко прибирають. Звичайно, в плані декору кімнату хлопчика-підлітка ми оформимо інакше, ніж підліткову. Однак принципи та потреби в основному залишаються незмінними.

Підліток вже не дитина, але водночас і не дорослий, який платить за ремонт. Однак не може бути так, щоб таку молодіжну кімнату повноцінно облаштовував батько, не порадившись зі своєю дитиною. У підлітковому віці ти вже багато в чому знаєш, що тобі подобається, чим би ти хотів займатися, пробувати свої сили. Попри те, що ми знаємо своїх дітей, ми повинні прислухатися до них, враховувати їхні очікування і створити кімнату підлітка, яку вони очікують, і ми можемо зробити так, щоб вона відповідала всім необхідним умовам.

Цікаво  Інтер'єр кімнати для підлітка: як її оформити?

Що найголовніше?

дизайн
Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця

Це може здатися банальним, але в молодіжній кімнаті можна виділити найважливіші елементи декору, а саме:

  • Ліжко
  • Письмовий стіл
  • Стілець/крісло
  • Диван

Щоб створити комплексний інтер’єр для підлітка, не можна створити тільки спальню. Проте, ліжко є найважливішим елементом будь-якої молодіжної кімнати, де користувачі проводять найбільше часу. Звичайно, ширина такого ліжка не може бути менш як 90 см. Зазвичай довжина становить 200 см, але якщо людина вище, це потрібно враховувати.

Інтер'єр кімнати для підлітка хлопця
Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця

Біля такого ліжка також повинен стояти стіл або більша тумбочка. Вам потрібне місце, куди можна поставити телефон, книгу чи тарілку. Якщо це тумбочка, то її краще оснастити ящиками.

Другий пункт кожної молодіжної кімнати – письмовий стіл. Він повинен бути великим, звичайно, наскільки це можливо за розмірами кімнати. За письмовим столом підлітки будуть не тільки вчитися, а й часто грати за комп’ютером або просто займатися своїм хобі (не забуваємо про прибирання брудного посуду). Якщо у нас немає можливості поставити письмовий стіл з великою стільницею, то доведеться розібратися.

Цікаво  Інтер'єр прямокутної кімнати - цікаві поради
дизайн
Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця

Можна організувати додатковий розкладний столик, прикріплений до стіни, який при необхідності відкривається. Під письмовий стіл варто подарувати контейнер з ящиками на коліщатках. На нього також можна щось встановити. Важливо, щоб це місце було практичним. На робочому столі необхідно використовувати якомога більше місця. Поруч із письмовим столом варто створити книжкову шафу з книгами, магнітну або пробкову дошку з прикріпленими найважливішими аркушами.

Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця

Інтер'єр кімнати для підлітка хлопця
Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця

Ще одним важливим елементом в цьому місці є стілець. Стіл можна зробити зі звичайної фанери, так вийде дешевше, але на стільці економити не варто. Він повинен бути добре профільований, мати можливість регулювати висоту і кут нахилу спинки. Безумовно, в кімнаті підлітка, після ліжка, це найважливіший предмет меблів.

Молодіжна кімната – це не тільки місце для навчання, сну та їжі, а й місце зустрічей. Прийдуть колеги, друзі та друзі наших дітей і добре, що їм є де присісти – не обов’язково на ліжку.

Цікаво  Ванна кімната без плитки - чи можливо це?
дизайн
Інтер’єр кімнати для підлітка хлопця

Звичайно, іноді в невеликих кімнатах в блоці облаштувати таке місце немає можливості, але воно того варте зусиль. Обмеження можуть викликати творчість. Під вікном можна розташувати місце з невеликим столиком. Якщо місця достатньо, варто поставити окремий диван в кутку кімнати, який в розкладеному вигляді може стати в пригоді як додаткове місце для сну. Не можна забувати про столик і додаткове сидіння, пуф або крісло. У такій кімнаті часто є і телевізор, і неодмінно комп’ютер. Облаштовуючи місце зустрічі з друзями, передбачимо, де буде стояти телевізор або де можна розмістити ноутбук, щоб ним було зручно користуватися. І не забуваємо про розетки в цьому місці!

Може здатися, що облаштувати молодіжну кімнату – справа нескладна. Однак не зовсім. Кімната підлітка повинна бути практичною, з характером, де він зможе відпочити, розслабитися і спокійно зайнятися своїми захопленнями.

Інтер'єр кімнати для підлітка хлопця
дизайн
Інтер'єр кімнати для підлітка хлопця

Дивіться також: Інтер’єр кімнати для підлітка: як її оформити?

Прокрутити вгору