Головна сторінка >> Інтер’єр будинку з мансардою
Інтер'єр будинку з мансардою

Інтер’єр будинку з мансардою

Інтер’єр будинку з мансардою – чому власники так охоче будують будинки з мансардою? Можливістю отримання додаткового простору, в якому домочадці зможуть розслабитися і відпочити від повсякденної суєти. Ознайомтеся з готовими проєктами з придатною для використання мансардою і переконайтеся в їх унікальності!

Кілька слів про придатну для використання мансарду

Будинок мрії повинен бути не тільки візуально привабливим, але й функціональним, затишним і зручним у щоденному використанні. Для цього ключовим моментом є правильне зонування та розташування кімнат. Простір мансарди створює безмежні можливості її адаптації. На квадратних метрах вільного простору під дахом можна облаштувати практично будь-яке приміщення, яке тільки прийде в голову!

У багатьох з нас корисна мансарда асоціюється з тихим місцем, створеним для відпочинку та релаксації. Це знаходить своє відображення в реальності, адже мансардний поверх найчастіше служить приватною зоною для домочадців. Не дивно, що проєкти будинків з мансардою, завдяки чіткому розподілу на денну і нічну зони й максимальному використанню простору, є надзвичайно привабливою пропозицією.

Інтер'єр будинку з мансардою
Інтер’єр будинку з мансардою

Проєкти будинків з мансардою – переваги

Розглядаючи переваги будинку з мансардою, варто мати на увазі його площу – він займає набагато меншу ділянку, ніж його одноповерховий побратим при тій же корисній площі. Ще одна перевага – краще організоване сімейне життя, завдяки відокремленню денної зони від нічних поверхів. Не можна забувати, що будинки з мансардою також відрізняються енергоефективністю, особливо в порівнянні з одноповерховими будинками. Нагріте на першому поверсі повітря підіймається вгору, обігріваючи кімнати верхнього поверху.

Цікаво  Ідеальна ванна кімната - яка вона?

Інтер’єр будинку з мансардою

Будівельні норми вказують, що середня висота приміщень горища й антресолі одноквартирного будинку не може бути нижче 2,2 м. Всі приміщення повинні вентилюватися, опалюватися і мати доступ денного світла. Крім того, є вимоги до тепло і звукоізоляції. Варто пам’ятати, що корисне горище можна пристосувати до житлової площі лише тоді, коли стеля має відповідну несучу здатність для корисного навантаження, а конструктивна система конструкції це дозволяє.

дизайн

Перекриття будинків з мансардою

Будинки з мансардою найчастіше покривають двосхилим або багатосхилим дахом. Звичайно, чим більше кут нахилу, тим краще – крутий дах може стати вдалим компромісом між функціональністю і мінімальними витратами, пов’язаними з пристосуванням мансарди. Дахи з малим кутом нахилу знижують функціональність пристосованої мансарди, якщо тільки колінчасті стіни не мають достатньої висоти, що дозволяє розмістити в них типові вікна.

Інтер’єр будинку з мансардою – освітлення мансарди

Важливим питанням є оптимальне освітлення мансарди, яке можна отримати за допомогою різноманітних віконних прорізів, розміщених у зовнішніх стінах або різних типів мансардних вікон. У спальні дуже важливі доступ природного світла та достатня вентиляція, а також можливість затемнення кімнати. Про це варто пам’ятати, обдумуючи вибір жалюзів й навісів, які при необхідності будуть обмежувати прозорість сонячного світла в кімнату.

Інтер'єр будинку з мансардою
Інтер’єр будинку з мансардою

Сходи – конструкція та розташування

У випадку з будинками з мансардою надзвичайно важливим питанням є розташування сходів, які повинні відповідати відповідним критеріям безпеки та комфорту. Одним з найпопулярніших варіантів є розташування одно маршових сходів біля парадного входу – в просторі багатофункціональної вітальні, комунікаційного тракту або холу. Звичайно, важлива сама естетичність їх обробки та візуальна інтеграція в характер інтер’єру.

Портфоліо будинків з мансардою рясніє проєктами, різноманітними за формою, оздобленням і функціональним рішенням.

Цікаво  Як вибрати килим для підлоги: основні рекомендації
дизайн

Сучасний відтінок фасаду отримано завдяки використанню натурального каменю, дерев’яного бруса та силіконове тинькування, завдяки чому будівля гармонійно вписується в ландшафт як міста, так і околиць. Архітектурний примірник, про який йдеться, вирізняється ефектним двоярусним склінням, яке створює ефект «скляної стіни». Максимальне внутрішнє освітлення і феноменальний вид на навколишній ландшафт – не тільки корисний рівень мансарди – тут гарантовано!

Білий антаблемент, що оточує тіло, є провідним мотивом і в проєкті, який додатково виділяється формою блоку. Це ще одна пропозиція з чудовим склінням і цікаво організованим внутрішнім простором, в якому використовувався мезонін, що забезпечувало надзвичайно цікаві просторові ефекти.

Інтер'єр будинку з мансардою
Інтер’єр будинку з мансардою

Будинки з безскатним дахом виглядають дуже сучасно. Одним із таких проєктів, який складається з прямокутного блоку з житловою площею та гаражем на дві машини. Привертає увагу надзвичайно ефектне оздоблення фасаду, що складається з поєднання натурального каменю та дерев’яної обшивки з безсучкової сосни. Площа другого поверху традиційно облаштована під приватну зону домочадців, у своєму розпорядженні яких цілих три спальні з окремими гардеробними, одна з яких облаштована під комфортну господарську спальню.

дизайн

Інтер’єр будинку з мансардою

Один з найоригінальніших проєктів будинків з мансардою, який відрізняється своєю формою й односхилим дахом з великим кутом нахилу. У дизайні також використовується тема антресолі та скління, що обрамляє красиві краєвиди зсередини. Стандартно денна зона розташована на першому поверсі, а на горищі найцікавішим з приміщень є дитяча кімната, яку оформили як кімнату для скелелазіння, яку професійно називають «боулдерінг-кімната».

Інтер'єр будинку з мансардою
Інтер’єр будинку з мансардою

Невмирущою популярністю користуються і проєкти будинків в стилі сучасний сарай, в основу яких покладені мотиви вітчизняної архітектури. Подивімося на варіант, який відрізняється оригінальним розташуванням даху з використанням як двосхилого, так і плоского даху, що оточує його з боків. У проєкті не могло не бракувати великого скління та функціональних інтер’єрів. Корисна площа мансарди пристосована під нічну зону з двома спальнями, які для забезпечення спокою та комфорту домочадців розташовані на протилежних сторонах поверху. Варто відзначити, що обидві спальні мають власні тераси.

Цікаво  Дизайнерський інтер'єр в традиційному стилі
дизайн

Ще один проєкт, який стосується сучасного сараю з характерним елементом якого є дах без карнизів. Покриття даху фальцевим листом плавно перетікає у фасад, створюючи з ним єдину структуру. Також привертає увагу двоярусне скління фронтонної стіни, завдяки якому інтер’єр будинку ніби зливається з ландшафтом. Не забуто про оптимальне освітлення мансарди з мансардними вікнами, що забезпечує домочадцям максимальний світловий комфорт.

Інтер'єр будинку з мансардою
Інтер’єр будинку з мансардою

Серед найцікавіших проєктів будинків з мансардою також буде пропозиція для забудовників. Це – чотирикімнатний напівприватний будинок, який вражає своїм простим і сучасним стилем. Кожен із сегментів має окремий гараж та однакове функціональне планування, яке складається з просторої вітальні та трьох комфортабельних спалень, розташованих на мансарді. Кожен сегмент також включає терасу, яка є ідеальним доповненням до зони відпочинку на першому поверсі.

дизайн

Будинки з мансардою – для кого?

Проєкти будинків з мансардою поєднують цікаві дизайнерські рішення, чіткий поділ на зони, функціональні інтер’єри та енергоощадні рішення.

Якщо:

  • У вас є невелика ділянка під забудову,
  • ви очікуєте чіткого поділу на денну зону на першому поверсі та денну зону нагорі, щоб кожен член домогосподарства мав трохи приватності,
  • ви цінуєте цікаві архітектурні рішення і, на вашу думку, всі «укоси» створюють неповторну атмосферу в інтер’єрах,
  • вам подобається світло в інтер’єрі й ви хочете, щоб ваші близькі могли якомога довше насолоджуватися сонцем…

Проєкт будинку з мансардою – ідеальне рішення для Вас і Вашої родини!

Інтер'єр будинку з мансардою
Інтер’єр будинку з мансардою
дизайн
Інтер'єр будинку з мансардою
Інтер’єр будинку з мансардою
дизайн

Дивіться також: Інтер’єри однокімнатних квартир

Прокрутити вгору