Холодний чизкейк з сиром. У літній сезон рекомендую рецепт холодного чизкейка з сиром. Готується дуже просто, а виглядає гарно.
– на бісквітній основі
– лише основні інгредієнти
– полуницю можна замінити іншими фруктами
- Час приготування: 1 година
- Час застигання чизкейка: 4 години
- Кількість порцій: форма 24 см
- Калорійність: 160 в 100 г чизкейка
Інгредієнти
- близько 60 г будь-якого бісквіта
Інгредієнти для сирної маси
- 800 г сиру високої чи низької жирності
- 200 г жирних вершків 30% – близько 200 мл
- 60 г цукрової пудри – близько 4 повних столових ложок
- 2 желе, наприклад полуничне
- 250 мл окропу – 1 склянка
Інгредієнти для фруктів із желе
- 1 желе, наприклад полуничне
- 400 мл окропу
- 500 грамів полуниці
Холодний чизкейк з сиром
Підготувати форму для чизкейка. Я використовував форму діаметр близько 24 см. Я не застеляв дно пекарським папером, але це можна зробити. Вистеліть краї зсередини вищими смугами паперу для випікання. На дно покласти бісквіти. Якщо у вас квадратна форма, варто взяти довгасті бісквіти або печиво здобне.
Порада: Ви також можете замінити печиво на вівсяну основу у поєднанні з вершковим маслом. Потім змішуєте 200 грамів подрібненого травного вівсяного печива з 50 грамами дуже м’якого вершкового масла. На дно викладаєш суміш, розрівнюєш і поплескуєш.
Настав час желе зробити сирну масу. Два желе розчинити у 250 мл окропу. У мене це було полуничне желе, тому сирна маса в мене вийшла трохи рожевою. Все перемішуємо до повного розчинення, а потім залишаємо желе до остигання. Вам може здатися, що розчинити таку велику кількість желатину у 250 мл окропу неможливо, але за хвилину ви помітите, що частинки желатину розчиняються. Продовжуйте помішувати рідину, доки вона не стане однорідною.
Порада: Ви також можете вибрати, наприклад, желе зі смаком лимона, аґрусу або банана, а також кристалічне желе. Сирна маса при цьому буде білою або лише трохи забарвленою в сонячний колір.
Холодний чизкейк з сиром
У велику миску покладіть 800 г напівзнежиреного або нежирного сиру, попередньо двічі подрібненого в кухонному комбайні. Також можна використовувати якісний, жирний або напівжирний та не рідкий сир з відра.
Постійно перемішуючи мелений сир (низька швидкість міксера), почніть вливати повністю остигле, але ще не застигло полуничне желе (попередньо приготовлене з 250 мл окропу і двох пакування вибраного желе). Спочатку наливаю близько 50 мл желе і потім перемішую до однорідності маси. Потім тонким струмком продовжую вливати желе, весь час перемішуючи масу на найнижчій швидкості. Коли желейно-сирна маса стає занадто рідкою і починає бризкати, я вимикаю блендер і продовжую збивати кухонним віночком. Ось так я додаю все желе до сиру.
Відразу починайте збивати вершки, бо сирна маса з желе дуже швидко схоплюється.
200 мл густих вершків 30%, тобто. близько 200 г вершків, дістаньте з холодильника і перелийте у високий посуд. Додайте у вершки одразу 60 гр. цукрової пудри, що становить приблизно 4 повні столові ложки. Починаємо збивати вершки міксером. Збивайте вершки, доки вони не почнуть густіти. Це може зайняти хвилину чи трохи більше. Будьте обережні, не збивайте занадто довго, тому що вершки почнуть заварюватися й поділятися на пахту та масло. Додайте до желейно-сирної маси солодкі збиті вершки. Все ретельно перемішати лопаткою, великою ложкою чи кухонним віночком.
Рецепт
Акуратно перекладіть густу сирну масу на дно печива та розрівняйте поверхню. Маса перед укладанням має бути вже густою, як пудинг. Помістіть форму для торта в холодильник, доки вона не стане трохи концентрованою. Хвилин через 20 рекомендую вийняти чизкейк на якийсь час і видавити в сирну масу кілька ягід полуниці. Встромляю їх до половини ще досить еластичну масу, а потім знову ставлю чизкейк в холодильник. Коли маса стане досить густою, щоб нести решту плодів, покладіть на неї решту плодів, вимиту, очищену від ніжки і нарізану на дрібніші шматочки полуниці (дрібні залиште цілими).
Порада: Ви також можете використовувати заморожену полуницю. Однак її слід попередньо розморозити, підігріти та злити зайву воду та сік. Полуницю можна легко замінити іншими фруктами. Якщо ви тягнетеся до малини, використовуйте малинове желе замість полуничного желе. Якщо ви використовуєте чорницю чи лохину, я рекомендую желе з лісових ягід. Також дуже добре підійдуть абрикоси та консервовані персики, з якими я рекомендую персикове або апельсинове желе. У крайньому разі можна навіть викласти шматочки банана й додати до них лимонне або бананове желе.
Приготуйте желе, доки маса застигає. Залийте окропом одне полуничне желе. Вам знадобиться близько 400 мл окропу. Також, як і раніше, помішуйте желе до повного розчинення желатину. Готове желе відставити остигати. Виливайте желе на фрукти лише тоді, коли вони повністю охолонуть і трохи застигають, тобто. досягнуто консистенції желе. Якщо ж виливати рідке або ще тепле желе, то може статися «витікання» желе із форми, плавання фруктів або навіть помутніння желе через ненавмисне перемішування його із сирною масою.
Холодний чизкейк із протертим сиром обережно поставити в холодильник до повної концентрації маси та желе. Це може зайняти від 3 до 5 годин.
Рекомендую прикрасити порції чизкейка листям м’яти або меліси та свіжими фруктами. Зберігайте холодний сирний чизкейк у холодильнику. Він збереже свій смак та свіжість не менше чотирьох днів.