Головна сторінка >> Фільми та серіали про матріархат: цікава підбірка
Фільми та серіали про матріархат

Фільми та серіали про матріархат: цікава підбірка

Фільми та серіали про матріархат – якщо викриття патріархату вважається класичною темою для сучасного кінематографа, то режисерський погляд на світ, в якому панують жінки, зустрічається набагато рідше і завжди стає подією. Розповідаємо про 8 фільмів та серіалів, присвячених матріархату.

Американська історія жахів (American Horror Stories 2021)

Фільми та серіали про матріархат
Фільми та серіали про матріархат
  • IMDb: 8.1

Зої (Таїса Фарміга) виявляє магічні здібності. Вона прямий нащадок салемських відьом і вона має пройти навчання у спеціальній школі, що у Новому Орлеані. У навчальному закладі Корделії Гуд (Сара Полсон) Зої познайомиться з іншими юними чаклунками та навчиться контролювати свої сили.

Цікаво  15 найкращих дорам про вампірів на вечір!

Сонцестояння (Midsommar 2019) – Фільми та серіали про матріархат

фільми
  • IMDb: 7.4

Дені (Флоренс П’ю), яка втратила батьків та сестру, розраховує на те, що поїздка до Швеції з хлопцем та його друзями замінить їй психотерапію. Але дівчина не підозрює, що вони впадуть у лапи жорстокої секти, яка не щадить тих, хто неповажно ставиться до її традицій.

Відьми із Сугаррамурді (Las brujas de Zugarramurdi 2013)

Фільми та серіали про матріархат
Фільми та серіали про матріархат
  • IMDb: 6.4

Грабіжники-невдахи намагаються уникнути поліції й опиняються в селі під назвою Сугаррамурді. Там герої сподіваються тимчасово залягти на дно, нічого не знаючи про мешканців цих забутих богом місць. Відьми давно взяли під контроль Сугаррамурді й полюють на заблукавших чоловіків.

Плетена людина (The Wicker Man 2006) – Фільми та серіали про матріархат

фільми
  • IMDb: 3.8
Цікаво  Найкращі фільми схожі на «Бріджертони» «Bridgerton»

Едвард Маюліс (Ніколас Кейдж) – поліцейський у відставці. Він давно відійшов від справ та насолоджується життям. Але одного разу за допомогою до героя звертається давня знайома: у жінки зникла дочка, вона просить відшукати її та повернути додому. Едвард вирушає на таємничий острів і з’ясовує, що зникнення дитини пов’язані з таємним окультним суспільством, жорстокість якого не знає кордонів.

Диво жінка (Wonder Woman 2017)

Фільми та серіали про матріархат
  • IMDb: 7.5

Принцеса Діана (Галь Гадот) разом з іншими амазонками мешкає на острові Феміскіра, де немає жодного чоловіка. Звичний спосіб життя жінок-войовниць змінюється, коли біля берегів королівства зазнає аварії літак американського льотчика. Він розповідає про руйнівну війну у зовнішньому світі і відважна Діана вирішує зупинити конфлікт.

Джекі в царстві жінок (Jacky au royaume des filles 2014)

фільми
  • IMDb: 6

Дія розгортається в матріархальній Республіці Бубун, де чоловіки виконують функцію прислуги. У центрі сюжету — історія хлопця, на ім’я Джекі (Венсан Лакост), який мріє пов’язати своє життя з Полконесою (Шарлотта Генсбур), але щоб отримати щастя, йому доведеться кинути виклик авторитарній владі її матері.

Цікаво  Цікаві фільми про море на реальних подіях - ТОП 30

Суспірія (Suspiria 2018) – Фільми та серіали про матріархат

Фільми та серіали про матріархат
  • IMDb: 6.9

Молода американська танцівниця (Дакота Джонсон) перебирається до Берліна, щоб стати частиною відомої трупи. Але перебування в академії стає для неї справжнім випробуванням. І справа не лише у завищених вимогах педагогів, а й у страшних таємницях, які загрожують життям учениць.

Сигнал лиха (Mayday 2021)

фільми
  • IMDb: 4.2

Ана (Грейс Ван Паттен) біжить від свого передбачуваного життя в чарівний світ, де зустрічає нову сім’ю — групу дівчат, які її цінності розділяють. Героїні охороняють прекрасний острів від набігів чоловіків, але з кожним днем це їм все важче.

Дивіться також: Кращі фільми бойовики про дівчат на вечір

Прокрутка до верху