Головна сторінка >> Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – ТОП 10
Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір - ТОП 10

Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – ТОП 10

Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – після важкого трудового дня приємно включити хороший фільм, чи серіал, щоб розслабитись. У цій статті ми розповімо про десять турецьких серіалів, які відомі у всьому світі й варті вашої уваги.

Чому турецькі серіали такі популярні

Турецькі серіали популярні, тому що пропонують захоплюючі історії, які до кінця тримають глядачів у напрузі, захоплюючи їх у світ пристрасті, інтриги та емоцій. Важливим критерієм вибору фільму для багатьох є якісна акторська гра. Артисти в турецьких серіалах глибоко занурюються у свої ролі та чудово передають емоції. Це робить персонажів більш реалістичними та живими.

Турецькі серіали знімаються на високому рівні з використанням сучасної техніки, з чудовими локаціями та гарною художньою режисурою. Фільми практично завжди відображають турецьку культуру та традиції, що може бути цікавим глядачам з інших країн.

У Туреччині знімають серіали різних жанрів – від драми до комедії, від історичних до сучасних. Це дозволяє кожній людині знайти фільм, який припаде до душі.

Кохання не розуміє слів (Ask Laftan Anlamaz 2016 -2017)

Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір - ТОП 10
Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – ТОП 10
  • IMDb: 7.4

У серіалі розкривається історія двох головних героїв Мурата і Хаят. Мурат – багатий, впевнений у собі чоловік, який живе у розкоші й може собі дозволити практично все. Хаят — юна та прекрасна дівчина, яка приїжджає із подругами з провінції.

Серіал показує, як Мурат та Хаят борються з долею — соціальними відмінностями та іншими перешкодами, щоб бути разом. Вони стикаються з безліччю проблем, але їхня пристрасть і любов допомагають подолати труднощі.

«Кохання не розуміє слів» набув популярності не тільки в Туреччині, а й за її межами. Загалом це емоційна та запальна історія про любов, віру та силу, яка може подолати всі перепони.

Чудовий вік (Muhteşem Yüzyıl 2011)

серіали
  • IMDb: 6.9

«Чудовий вік» — це популярна турецька історична драма, яка побачила світ у 2011 році. Серіал заснований на реальних подіях з життя та правління султана Сулеймана Чудового, який був одним із найбільших правителів Османської імперії у XVI столітті.

У серіалі розповідається історія загадкового життя султана Сулеймана та його гарему, включаючи стосунки з дівчиною, яку турки взяли в полон та назвали Хюррем. Пізніше Хюррем стала головною дружиною гарему.

Цікаво  ТОП найкращих серіалів світу - цікава підбірка

“Чудовий вік” займає високі місця в рейтингах через приголомшливі костюми, декорації, відмінну акторську роботу, а також захоплюючий сюжет, повний інтриг і романтику. Фільм став одним із найпопулярніших не тільки в Туреччині, а й у всьому світі. “Чудовий вік” тривав вісім сезонів і зібрав величезну аудиторію шанувальників.

Кохання та покарання (Ask ve Ceza 2010)

Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір - ТОП 10
Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – ТОП 10
  • IMDb: 5.9

Сюжет обертається навколо складних відносин між Ясьміном і Савашем, які стикаються з перепонами та випробуваннями у житті. Вони закохуються один одного, попри відмінності в суспільному становищі та походження. Разом вони намагаються подолати особисті та соціальні проблеми та зберегти своє кохання.

Серіал «Кохання та покарання» було тепло прийнято глядачами та отримав високий рейтинг не лише в Туреччині, а й в інших країнах. Фільм відомий драматичними поворотами, сюжетними лініями та сильною грою турецьких акторів. Він складається з двох сезонів і показує силу кохання та самопожертви у непростому світі амбіцій та пристрастей.

Чорно-біле кохання (Siyah Beyaz Aşk 2017)

серіали
  • IMDb: 8.0

«Чорно-біле кохання» — це турецький телевізійний серіал, який вийшов у телеефір 2017 року. Він розповідає історію кохання між Аслою, талановитим хірургом та кілером Ферхатом. Це один із найкращих турецьких серіалів, який нікого не залишає байдужим.

Сюжет серіалу сконцентрований на стрімко розвивається, інтригує і дуже непросту історію кохання. Лікар Асла, бувши однією з найкращих у своїй галузі, зустрічає Ферхата за дуже делікатних обставин: вона стає свідком убивства. Тепер її життя теж під загрозою, але Ферхат бере турботу про Аслу. Попри сильне тяжіння, між ними виникають складнощі та перепони, які ставлять під загрозу їх стосунки. Їхня любов стає тестом на вірність, відданість і витримку.

“Чорно-біла любов” отримала високі оцінки глядачів і критиків, позитивні відгуки за сміливий підхід до представлення історії кохання та за акторську гру. У серіалі використовується дуже гарна та емоційна музика, гарні костюми, незвичайна атмосфера. Він складається з одного сезону й охоплює різні теми, такі як любов, доля, прощення та спокутування.

Вишневий сезон (Kiraz Mevsimi 2015)

Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір - ТОП 10
Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – ТОП 10
  • IMDb: 5.7

У серіалі розкривається історія про кохання та складнощі, які виникають на шляху головних героїв. Це один із найкращих турецьких серіалів, який підкорив серця телеглядачів, він займає високі рядки у рейтингу.

Сюжет серіалу зосереджений на двох головних персонажах, Ойкю та Айазі. Ойкю — студентка, яка працює у готелі та мріє стати професійним дизайнером. Айаз — багатий спадкоємець, який не хоче працювати у бізнесі своєї сім’ї та прагне знайти власне покликання. Якось Ойкю зустрічає Айаза і між ними виникає сильне тяжіння. Але через обставини й відмінності у тому способі життя парі доводиться долати безліч перепон збереження любові.

Цікаво  Три по-справжньому інтригуючі детективні серіали - ідеально на вечір

«Вишневий сезон» був добре прийнятий глядачами й став популярним завдяки яскравим та емоційним персонажам, динамічному сюжету та романтичній атмосфері. Серіал містить 59 епізодів і є історією про кохання, сміливість та старання здійснити свої мрії. Він також відомий чудовими саундтреками, романтичними піснями та ніжними мелодіями.

Останнє літо (Son Yaz 2021)

серіали
  • IMDb: 7.9

В історії — два головні герої — прокурор Селім Кара та юнак Акгюн, які проживають зовсім різні життя. Селім – ідеаліст, який прагне справедливості й бореться зі злочинністю, тоді як Акгюн виріс у кримінальному середовищі й не знає іншого життя.

Доля зводить цих двох чоловіків разом, коли батько Акгюна йде на правочин зі слідством. Селім змушений привести Акгюна до своєї родини в місто Чешме, оскільки обіцяв захистити юнака. З одного боку, у Селіма є його сім’я, що розпадається і дружина, з якою відносини зайшли в глухий кут. З іншого боку — Акгюн, якому він обіцяв допомогти в адаптації до нового життя.

Останнє літо на узбережжі Егейського моря стає часом, коли все змінюється для Селіма, Акгюна та оточуючих людей. Вони ніби пливуть разом морськими хвилями, стикаючись з різними труднощами й випробуваннями. Буря, яка наздоганяє цих людей, перевертає все в їхньому житті з ніг на голову. Через ці випробування та перепони Селім і Акгюн дізнаються про себе багато чого: про свою силу, стійкість і відданість. «Останнє літо» стає новим витком життя всім героїв. Вони розуміють, що тільки разом можуть подолати всі труднощі та здобути щастя та свободу.

Жорстокий Стамбул (Zalim İstanbul 2019)

Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір - ТОП 10
Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – ТОП 10
  • IMDb: 5.6

Сім’я Агаха Караджая живе у розкішному будинку на березі Босфорської затоки. Агах успішно веде свій бізнес, має гарну дружину і здавалося б, у нього все є для щастя. Однак він має проблему, яка його турбує, — племінник Недім прикутий до інвалідного візка. Тому Агах хоче знайти йому відповідну дружину. Він вирішує, що найкраще знайти наречену з рідного села і вибір падає на Джемру.

Джемра нічого не підозрює про плани Агаха і погоджується вийти заміж за Недіма. Разом із родичами вона переїжджає до розкішного особняка. В той самий час син Агаха повертається з Америки та закохується у Джемру. Він теж не знає про плани батька та свого брата Недіма. Ситуація ускладнюється, коли Агах дізнається про почуття свого сина Джемрі. З’являється любовний трикутник, доля всіх учасників цього трикутника опиняється під питанням.

Цікаво  Турецькі серіали ТОП 10 - цікава добірка на вечір

Кузей Гюней (Kuzey Güney 2011-2013)

серіали
  • IMDb: 7.7

Брати-близнюки дуже відрізняються одна від одної. Кузей прагне успіху і матеріального достатку, тоді як Гюней, спокійний і небагатослівний хлопець, воліє жити простим і безтурботним життям. Якоїсь миті вони опиняються на різних сторонах життя, один стає поліцейським, інший приєднується до вуличного бандитського угруповання. Їхні взаємини стають складними й напруженими, але разом вони борються з протиріччями та проблемами, що виникають на їхньому шляху.

Моя небезпечна дружина (Tehlikeli Karım 2018)

Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір - ТОП 10
Цікавий перелік турецьких серіалів на вечір – ТОП 10
  • IMDb: 5.7

Дія серіалу розгортається навколо життя однієї подружньої пари – Дерін та її чоловіка. Вони почали стосунки з великою любов’ю та пристрастю, але згодом усе змінилося. Якось чоловік Дерін вирішує розлучитися з нею. Він знайомиться з іншою жінкою, яка незабаром стає його коханкою. Разом вони вигадують план, як усунути Дерін з їхнього шляху. Вони вирішують використовувати різні хитрощі та змови, щоб залишити її без усього: без дому, сім’ї та гідного майбутнього.

Проте Дерін, виявляється, не така проста жінка, якою її всі бачать. Вона має небезпечні зв’язки, які вона зберігає потай від оточуючих. Ситуація стає все складнішою і заплутанішою, коли Дерін вирішує не боротися за свого чоловіка. Вона йде своїм власним шляхом і має намір розкрити всі карти, щоб захистити свої інтереси та свою сім’ю. Фільм радує нас чудовим акторським складом та небанальним сюжетом.

Постукайся в мої двері (Sen Çal Kapımı 2020)

серіали
  • IMDb: 7.2

Сюжет небанальний і інтригуючий. Дівчина, на ім’я Еда завжди мріяла стати ландшафтним архітектором. Любов до рослин та пристрасть до створення красивих ландшафтів вона успадкувала від своєї мами. Однак замість того, щоб працювати у сфері своєї мрії, Еда змушена підробляти у сімейному квітковому магазині.

Там їй доводиться тягати важкі мішки із землею. Дівчина страждає від того, що її основна мрія так і не здійснилася. Надії було зруйновано через власника модного архітектурного бюро Серкана Болата. Компанія Серкана обіцяла Еде грант, щоб вона могла пройти стажування в Італії, що було б кроком до її мрії. Однак, в останній момент компанія відмовилася від своїх зобов’язань.

Дуже засмучена Еда дізнається, що Серкан буде почесним гостем на випускному вечорі в університеті, де вона навчалася. Злободенна подія змушує Еду ухвалити рішення піти на випускний і висловити все, що вона думає, Серкану — людині, яка позбавила її мрії. Це стає відправною точкою для серії пригод, у яких головною подією стає приваблива пропозиція Серкана в обмін на виконання її бажання.

Дивіться також: Цікаві романтичні турецькі серіали на вечір

Прокрутка до верху