Головна сторінка >> Фільми про шахи та шахістів – ТОП 7
Фільми про шахи та шахістів - ТОП 7

Фільми про шахи та шахістів – ТОП 7

Фільми про шахи та шахістів – складні та хитромудрі комбінації, продумування ходів, складний аналіз ситуації — все це притаманне справжньому шаховому турніру, навіть якщо він відбувається між двома звичайними людьми. Фільм про шахи допоможе глядачеві краще розібратися в цій грі та зрозуміти, чому вона є одним із найскладніших видів спорту.

Королева з Катве (Queen of Katwe 2016)

Фільми про шахи та шахістів
Фільми про шахи та шахістів

Фіона Мутезі народилася і росла в нетрі. Їй довелося покинути школу, щоб допомагати матері. Якось вона випадково виявляється свідком шахової гри, якій навчав дітей місіонер. Фіона зацікавилася грою і почала демонструвати талант до неї. Наставник зробив усе можливе, щоб дівчина продовжила заняття та потрапила на свій перший турнір.

Цікаво  Безкоштовні цікаві фільми на Ютуб - ТОП 30

Жертвуючи пішаком (Pawn Sacrifice 2014)

фільми

У Рейк’явіку має відбутися шаховий матч, який стає уособленням протистояння двох великих держав у Холодній війні. Гратимуть геніальний Боббі Фішер, який вражає шаховий світ з дитинства, та абсолютний чемпіон Борис Спаський. Обидва шахісти перебувають під великим тиском. У Боббі розвивається психоз, йому здається, що за ним постійно стежать агенти КДБ та загрожують його життю. Здається, що результат матчу може скластися не на його користь. Це захоплююче кіно про шахи, роль у якому стала однією зі значущих для Тобі Магуайра.

Шахістка (Joueuse 2009) – Фільми про шахи та шахістів

Фільми про шахи та шахістів
Фільми про шахи та шахістів

Елен працювала покоївкою в готелі й вела цілком звичайне життя заміжньої жінки, коли шахи повністю змінюють її життя. Якось вона побачила, як двоє грали у шахи. Цей процес її зачарував. Їй здалося, що ця гра зможе, зокрема, їх зблизити з чоловіком. На день народження Елен дарує йому електронну дошку. Але Анж не виявляє до подарунка інтересу. Елен починає грати одна ночами. Їй уже не вистачає гри із комп’ютером. Тоді вона просить професора Крбгера, у якого прибирає в будинку, скласти їй компанію. Тренування не проходять даремно. Жінка бере участь у турнірі та виграє його.

Цікаво  20 Цікавих міні серіалів, від яких неможливо відірватися

Шахіст (Fahim 2019)

фільми

Фахим з дитинства демонстрував талант гри у шахи, але в Бангладеш він не має шансів стати професійним шахістом. Батьки ухвалюють рішення про необхідність еміграції. Фахим із батьком їдуть до Франції, де перебувають нелегально. Батькові важко влаштувати сина до школи французького гросмейстера, який відрізняється поганим характером. Неприязнь і нерозуміння між учителем та учнем поступово переростають у добру дружбу.

Лицарі Південного Бронксу (Knights of the South Bronx 2005)

Фільми про шахи та шахістів
Фільми про шахи та шахістів

Після звільнення, життя Річарда Мейсона різко змінилося. Він змушений влаштуватися до школи вчителем на заміну до нещасливого району Нью-Йорка. Спочатку чоловікові було тяжко налагодити контакт зі своїми підопічними. Але, коли він приніс до школи шахівницю, то став для хлопців справжнім наставником.

Цікаво  Найкращі фільми з Стівеном Сігалом - ТОП 25

Шахісти (Shatranj Ke Khilari 1977) – Фільми про шахи та шахістів

фільми

Індійське князівство Ауд знаходиться в плачевному становищі. Англійські завойовники змушують імператора платити велику данину. Але це йому не допомагає, оскільки іноземці організують бунт і скидають його з трону. У цей час дві людини грають у шахи й в розмові обговорюють події, що відбуваються.

Життя короля (Life of a King 2013) – Фільми про шахи та шахістів

Фільми про шахи та шахістів
Фільми про шахи та шахістів

Після перебування у в’язниці Юджин намагається повернутись до нормального життя. Він одинокий, у нього не залишилося друзів. Йому вдається влаштуватися до школи прибиральником. Якось директор попросив Юджина прибрати в класі для хлопців, які відбувають покарання. Щоб зайняти їх чимось, прибиральник починає навчати учнів грати у шахи.

Дивіться також: Фільми про повені та цунамі – ТОП 10

Прокрутка до верху