Головна сторінка >> Фільми про повені та цунамі – ТОП 10
Фільми про повені та цунамі

Фільми про повені та цунамі – ТОП 10

Фільми про повені та цунамі – людство досі безсиле перед розгулом стихії. Вода є небезпечною загрозою, від якої практично неможливо втекти. Фільм про цунамі дозволить глядачеві краще дізнатися про це небезпечне явище, про його наслідки та можливості порятунку.

Шалене цунамі (Kuang e hai xiao 2021)

Фільми про повені та цунамі - ТОП 10

Жителі невеликого прибережного міста в Південно-Східній Азії опинилися в небезпеці через цунамі. Групі людей вдалося врятуватися та вижити після першого удару. Вони знайшли притулок у затопленому торговому центрі. Скоро їм доведеться дізнатися, що тут на них почав полювання гігантський алігатор, який вирвався на волю.

Цікаво  Цікаві серіали для сімейного перегляду - ТОП 20

Хвиля (The Wave 2015)

фільми

Геологу Крістіану Айкорду давно не дає спокою гора, що знаходиться поряд з невеликим містом на березі фіорду. Але його ніхто не підтримує у його побоюваннях. Коли він вирішує залишити місто разом зі своєю сім’єю, відбувається тектонічний зсув. Частина гори відкололася. За десять хвилин місто накриє гігантська хвиля.

Затишшя (The Calm Beyond 2020) – Фільми про повені та цунамі

Фільми про повені та цунамі - ТОП 10
Фільми про повені та цунамі – ТОП 10

У світі відбувається катастрофа. На прибережні міста валиться цунамі. Дівчині вдалося вижити в одній із напівзруйнованих будівель. Вона намагається самотужки знайти шлях порятунку. Незабаром у неї з’являється напарниця. Маленька дівчинка припливла на уламки. Дівчина зауважує, що її нова знайома явно від когось ховається.

Неможливе (The Impossible 2012)

фільми

До Таїланду на відпочинок прибуває сім’я з трьома дітьми. Але цей чудовий і безтурботний час переривається цунамі, що завалилося на узбережжя. Членам сім’ї вдалося вижити, але вони поділені. Мати зі старшим сином намагаються розшукати батька із двома іншими дітьми. Їм належить спочатку дістатися пункту надання допомоги, а потім уже розпочати пошук рідних.

Цікаво  Серіали жахи від Нетфлікс - ТОП 20

Ураган: Одіссея вітру (Ouragan, l’odyssée d’un vent 2015)

Фільми про повені та цунамі - ТОП 10
Фільми про повені та цунамі – ТОП 10

Група кінематографістів та спеціалістів NASA вирушають у погоню за вітром, починаючи з Африки, закінчуючи американським континентом. Вони простежать та задокументують процес утворення величезного урагану. Один із найкращих документальних фільмів про цунамі, урагани та інші природні катаклізми.

2012: Цунамі (Haeundae 2009) – Фільми про повені та цунамі

фільми

Професор інституту океанології багато років присвятив вивченню ймовірності виникнення руйнівного цунамі, яке здатне принести на територію його величезне лихо. Всі дані вказують на те, що трагедія незабаром може статися. Але його слова не сприймають серйозно, оскільки немає точних доказів. Припущення вченого виявляється правильною. Прибережні міста та поселення накриває гігантська хвиля.

Післязавтра (The Day After Tomorrow 2004)

Фільми про повені та цунамі - ТОП 10
Фільми про повені та цунамі – ТОП 10

Кліматологи по всьому світу б’ють на сполох. Вони намагаються запобігти людству, що стрімке потепління клімату призведе до великої трагедії. Вчений-кліматолог намагається донести цю думку на міжнародній конференції до громадськості. Раптом на планеті трапляється серія катаклізмів: величезний град, руйнівний цунамі й, нарешті, стрімке похолодання.

Цікаво  Цікаві фільми катастрофи - ТОП 20

Цунамі (Tsunami: The Aftermath 2006) – Фільми про повені та цунамі

фільми

Після трагедії багато людей втратили своїх рідних. Вони намагаються їх розшукати або дізнатися інформацію. Але чиновники залишаються байдужими до їхнього горя, посилаючись на складне становище, спричинене катаклізмом. Лише кілька людей, які мають владу та зв’язки, намагаються їм допомогти.

Цунамі: Вижити за всяку ціну (Umizaru 3: The Last Message 2010)

Фільми про повені та цунамі - ТОП 10

Працівникам, які перебувають на буровій станції, загрожуватиме смертельна небезпека. Вони опинилися в центрі бурхливого океану. Санкціонується рятувальна операція, необхідно вивезти людей та обладнання. Але на вежі починається пожежа, яка сильно ускладнює ситуацію.

Цунамі 3D (Bait 2011)

фільми

На місто, розташоване на морському узбережжі, валиться цунамі. Групі людей вдається втекти у будівлі супермаркету. Задні затопило, але можна дихати й залишатися у відносній безпеці. Однак це виявляється ілюзією. Оскільки на людей починає полювання акула, що проникла сюди з океанічними водами.

Дивіться також: Фільми про близнюків – ТОП 27

Scroll to Top