Головна сторінка >> Фільми про психологів та психіатрів
Фільми про психологів

Фільми про психологів та психіатрів

Фільми про психологів та психіатрів – загадки людської підсвідомості незмінно становлять інтерес як фахівців у галузі психології та психотерапії, а й у простих обивателів, охочих осягнути таємні глибини розуму. Представляємо вам найкращі фільми про психологів.

Він тебе не відпустить (Every Breath You Take 2021)

Фільми про психологів
Фільми про психологів

Молодий та амбітний психіатр Філіп займається лікуванням пацієнтки Дафни. Здається, що терапія проходить успішно, жінка йде на виправлення і навіть береться за написання книги, проте пізніше Філіп дізнається, що Дафна наклала на себе руки, стрибнувши з мосту. Незабаром у будинку психіатра з’являється загадковий брат загиблої. Чемний і чарівний, він швидко втирається у довіру до дружини та доньки Філіпа, і згодом перевертає життя психіатра з ніг на голову.

Цікаво  Найкращі серіали про школу та підлітків

Спокуса (Original Sin 2001)

кіно

Побудувавши успішну кар’єру психолога, Сібіл вирішує залишити практику в терапії та зайнятися написанням книг. Однак несподівано у неї на прийманні виявляється вагітна актриса, на ім’я Марго. Вирішивши допомогти дівчині, Сібіл не помічає, як сама починає жити проблемами пацієнтки, при цьому безповоротно руйнуючи своє життя.

Стан розуму (Three Christs 2017) – Фільми про психологів

Фільми про психологів
Фільми про психологів

Противник варварських методів лікування психічних відхилень у вигляді лоботомії та шокової терапії, психіатр Алан Стоун практикує експериментальний для свого часу гуманний підхід. На терапію до Стоуна потрапляють троє пацієнтів, які заявляють про свій божественний початок. Лікар приймає несподіване та небезпечне рішення — поселити трьох «Ісусів» в одній палаті, що може ще більше розхитати нестійку психіку пацієнтів.

Цікаво  Найкращі Фільми з Аня Тейлор-Джой

Маріонетка (Marionette 2020)

кіно

Переживши сімейну трагедію, психотерапевт Меріан переселяється до Шотландії. На новому місці жінка проводить терапевтичну практику, працюючи зі складними дітьми. Одного разу на приймання до Меріан потрапляє замкнутий та загадковий хлопчик, на ім’я Менні, який малює похмурі та зловісні малюнки. Незабаром Меріан розуміє, що намальовані хлопчиком жахливі сюжети справджуються в реальності.

Небезпечний метод (A Dangerous Method 2011)

Фільми про психологів
Фільми про психологів

У цьому фільмі про психологію, спираючись на метод розробки Зігмунда Фрейда, Карл Юнг лікує Сабіну Шпільрейн від стану істерії. Згодом сеанси психотерапії переростають у любовний зв’язок лікаря та пацієнтки. У міру відновлення свого душевного стану Сабіна сама переймається інтересом до психотерапії й мимоволі стає каменем спотикання у складних відносинах Юнга та Фрейда.

Дев’яте життя Луї Дракса (The 9th Life of Louis Drax 2016) – Фільми про психологів

кіно

Вирушивши з батьками на пікнік з нагоди свого 9 дня народження, Луї за дивних обставин падає з урвища. Через отриману травму хлопчик впадає у тривалу кому. Щоб допомогти дитині, видатний психолог Аллан Паскаль вирішується на амбітний науковий експеримент: проникнути в його підсвідомість і розібратися в тому, що трапилося. Однак у міру занурення в розум Луї лікар все більше перестає розуміти, що відбувається з ним.

Цікаво  Фільми на День Святого Валентина - ТОП 14

Мій найкращий коханець (Prime 2005) – Фільми про психологів

Фільми про психологів

Тяжко переживаючи розлучення з чоловіком, майже 40-річна Рафі звертається за допомогою до психолога Лізи. Фахівець рекомендує Рафі забути про минуле, почати нове життя і якнайшвидше вступити в нові відносини. Прислухавшись до поради, Рафі заводить бурхливий роман молодим художником Дейвом. Попри різницю у віці відносини пари складаються чудово, поки одного разу не з’ясовується, що молодий коханець Рафі – син Лізи.

Дивіться також: Фільми антиутопії про майбутнє – ТОП 30

Прокрутка до верху