Головна сторінка >> Фільми фентезі про магію – ТОП 15
Фільми фентезі про магію - ТОП 15

Фільми фентезі про магію – ТОП 15

Фільми фентезі про магію. Фентезі – це жанр кінематографа, який з’явився порівняно недавно. Як правило, до цього жанру відносяться картини зняті за мотивами казок або міфічних історій. У фентезі крім людей часто фігурують міфологічні істоти, такі як: ельфи, гноми, перевертні, дракони й т.д. Сьогодні ми хочемо запропонувати вам свій список цікавих фільмів у жанрі фентезі.

Володар кілець (The Lord of the Rings)

Фільми фентезі про магію - ТОП 15
Фільми фентезі про магію – ТОП 15
 • США 2001

Найкращий фільм фентезі на нашу думку це “Володар кілець”. Історія про кільце, яке може підпорядкувати собі розум будь-якої істоти, яка надягла його. Війна йшла багато тисячоліть, битва між людьми, орками та ельфами. Всі живі істоти об’єдналися, щоб скинути Саурона та його кільце, за допомогою якого він керує своєю армією. У цій битві перемогли люди, але правитель людей не зміг утриматися від спокуси одягнути обручку. Надівши кільце, його розум потемнів, він став повністю підвладний кільцю. Багато років він блукав у печерах і жив на самоті, доки не втратив обручку. Кільце було втрачено на багато років, поки один хобіт випадково не виявив його у воді.

Десяте королівство (The 10th Kingdom)

фільми
 • Великобританія Німеччина США 1999

Головна героїня фільму працює офіціанткою у кафе. Одного разу вона рятує собачку, яка є зачарованим принцом, який втік у наш світ. Зла королева, яка зачарувала принца, відправляє до нашого світу тролів, щоб убити його. У цій фантастичній пригоді наша героїня фільму опиниться в самому центрі подій.

Хроніки Нарнії (The Chronicles of Narnia) – Фільми фентезі про магію

Фільми фентезі про магію - ТОП 15
Фільми фентезі про магію – ТОП 15
 • США Великобританія 2005

Друга Світова Війна, четверо дітей: Сюзан, Пітер, Едмунд та Люсі вирушають до свого діда до Лондона. Жити в його будинку їм не дуже подобається, щоб хоч якось розважити себе діти починають грати в хованки. Під час хованок дівчинка, на ім’я Люсі знаходить шафу, яка є проходом в інший світ, Нарнію. У цьому казковому світі живуть тварини, що говорять, якими править мудрий лев Аслан. Незабаром діти дізнаються, що в цьому світі не все так гладко, як їм здається, тому що в ньому живе зла чаклунка, на ім’я Джедіс, яка перетворила багатьох тварин на камінь, а також у гніві наслала на Нарнію вічну зиму. Щоб перемогти злу чарівницю діти об’єднуються з левом Асланом та іншими тваринами.

Цікаво  Фільми фентезі для дітей - ТОП 10

Гаррі Поттер (Harry Potter)

фільми
 • Великобританія США 2001

Гаррі Поттер – хлопчик сирота, який втратив своїх батьків. Живе він разом зі своїм дядьком, тіткою та двоюрідним братом Дадлі. Всі вони не люблять Гаррі, особливо Дадлі, він знущається з Гаррі. Але якось у їхній будинок сови починають приносити листи. У листах йдеться про те, що Гаррі Поттер є магом, і запрошується до школи магії. Але дядько не дає Гаррі дозволу їхати до школи, і відправляє його на маленький острівець, де знаходиться лише один будинок. Незабаром там його знаходить велетень Геґрід, який переконує його дядька дати дозвіл на вивчення магії. У Гоґвортсі на Гаррі чекають друзі та чарівні пригоди.

Нескінченна історія (Die unendliche Geschichte)

Фільми фентезі про магію - ТОП 15
Фільми фентезі про магію – ТОП 15
 • Німеччина США 1984

Бастіан – головний герой оповідання. Він ще навчається у школі і йому лише 10 років. Якось, після шкільних занять, його переслідували шкільні хулігани. Йому довелося сховатися від них у старій книгарні. Там він і знайшов таємничу книгу, хотів купити її, але продавець сказав, що вона не продається, через що хлопчик украв книгу. Книга описувала новий, незвіданий світ, світ фантастичний, з розумними равликами, летючими собаками, які вміють говорити, драконами та багатьма іншими істотами. Читаючи книгу, Бастіан дізнається, що у країні Фантазії сталася біда. Правительці цієї країни – Дівчинці-Імператриці, і самій країні загрожує знищення, і назва йому – Ніщо, яке породжене “нездійсненими мріями”. Врятувати країну від лиха може лише воїн Атрейю та уяви юного читача цієї книги – самого Бастіана.

Серце дракона (DragonHeart) – Фільми фентезі про магію

фільми
 • США 1996

Історія про славні битви лицарів з драконами, в якій молодого короля було поранено в серці, і щоб врятувати свого короля, лицарі були змушені звернутися за допомогою до дракона. Дракон не відмовив лицарям на поміч, він віддав половинку серця королю, щоб той жив, а половину залишив собі. Але все виявилося не так просто, нове серце зводило короля з розуму. Воно робило його жорстоким і нещадним, і щоб скинути короля, один лицар вирушає в нелегку подорож, щоб убити дракона, при смерті якого помре і король.

Зоряний пил (Stardust)

Фільми фентезі про магію - ТОП 15
Фільми фентезі про магію – ТОП 15
 • Великобританія США 2007

Продовжуємо розглядати найкращі фентезі фільми. Наступний у списку фільм під назвою “Зоряний пил”. За його сюжетом на території одного з сіл Англії розташована стародавня стіна, яка поділяє звичайний світ зі світом магії. Охороняє цю стіну старий мешканець села. Але юний Трістан Торн, який побачив падаючу зірку з неба, пообіцяв своїй дівчині знайти її. Незабаром він проходить крізь стіну і потрапляє в новий, незвіданий світ, який несе в собі небезпеку. У своїх подорожах він зустрічає відьом, піратів, а також ту, яка і є зіркою, що впалаз неба.

Цікаво  20 найкращих нових Новорічних фільмів

Пірати Карибського моря (Pirates of the Caribbean)

фільми
 • США 2003

Джек Горобець – капітан корабля “Чорна Перлина”, яку вкрали пірати, а саме капітан Барбоса. Він атакує Порт Ройал, і разом зі скарбами викрадає доньку губернатора. Вілл Тернер разом із Джеком вирушають на рятувальну місію, щоб повернути корабель та врятувати дівчину. Слідом за ними вирушає і командор Норрінгтон, який, між іншим, є її нареченим. Але ні Норрінгтон, ні Вілл Тернер не знають, що над Барбосою висить прокляття, яке перетворює його і команду на живих скелетів. Прокляття можна зняти лише тоді, коли всі вкрадені золоті монети Ацтеків будуть повернуті на колишнє місце.

Конан-варвар (Conan the Barbarian) – Фільми фентезі про магію

Фільми фентезі про магію - ТОП 15
Фільми фентезі про магію – ТОП 15
 • США 2011

Фільм розповідає нам про хлопчика, на ім’я Конан, батька якого вбили невідомі нападаючі на село. І щоб смерть батька не була марною, Конан вирушає в подорож із єдиною метою – знайти цього вбивцю. Але незабаром Конан усвідомлює, що він бореться не тільки за свого батька, а й за всіх жителів Хайборії, які були поневолені надприродними силами великого зла. Він єдиний, хто може їм протистояти.

Лабіринт Фавна (El laberinto del fauno)

фільми
 • Іспанія США 2006

Ще один добрий фентезі фільм це “Лабіринт Фавна”. Дії фільму відбуваються у 1944 році на території Іспанії. Країна воює, а саме загони генерала Франка із повстанцями. У цей час десятирічна Офелія, яка переїхала зі своєю вагітною матір’ю в інший будинок, знайомиться з Фавном – повелителем підземелля, який мешкає в лабіринті неподалік її будинку. Він розповідає дівчинці про її походження, говорячи їй, що вона королівської крові.

Мумія (The Mummy)

Фільми фентезі про магію - ТОП 15
Фільми фентезі про магію – ТОП 15
 • США 1999

Єгипет, безліч людей чуло про скарби фараона і багато хто хоче їх отримати, але деякі скарби краще не турбувати. Команда відчайдушних шукачів скарбів прибула до єгипетської пустелі, щоб знайти скарби фараонів. У процесі розкопок вони знаходять напис, який говорить, що гробниця проклята і відкривши гробницю, вони звільнять щось жахливе. Але це їх не зупинило. Коли вони відкрили гробницю, то цим пробудили стародавнє прокляття, яке пожвавило мумію самого фараона.

Цікаво  Японські серіали для вечірнього перегляду

Тор (Thor) – Фільми фентезі про магію

фільми
 • США 2011

Цей фільм є оновленням старого фільму Тор, який було знято ще в далеких шістдесятих роках. Фільм починається з розповіді про великих хранителів Асгарда, які охороняють весь всесвіт. Але погані вчинки Тора відновлюють війну в Асгарді й в гніві. Один відправляє Тора на землю, де він позбавлений усіх своїх сил, повинен жити як простий смертний. Але його поганий брат Локі укладає договір із ворогами Асгарда і відправляє на землю робота, щоб знищити Тора. На нього чекає нелегка битва.

Учень чародія (The Sorcerer’s Apprentice)

Фільми фентезі про магію - ТОП 15
Фільми фентезі про магію – ТОП 15
 • США 2010

Дейв – звичайний хлопець, який мешкає в Манхеттені, навчається в коледжі, причому вчиться добре, занять не пропускає, мріє про дівчину. Але в його житті відбулися великі зміни, він зустрів мага – Бальтазара Блейка, який давно шукав людину з внутрішнім, хоч і прихованим, талантом до магії. І такою людиною виявився Дейв. Поки Бальтазар тренував юного мага, його старий ворог задумав щось жахливе, і може зупинити лише Дейв. Дейву доведеться швидко освоїти основи магії, вивчити нові заклинання і водночас здаватися простим хлопцем для своєї дівчини.

Принц Персії: Піски часу (Prince of Persia: The Sands of Time)

фільми
 • США 2010

Персія, хлопчик сирота, на ім’я Дастан, рятує свого приятеля, який вкрав яблуко на базарі. У цей час проїжджав король зі своїм патрулем, і замість стратити хлопчика, він робить неймовірне – усиновлює його за шляхетний вчинок. Далі у фільмі ми бачимо Дастана вже дорослим, котрий разом зі своїми братами вирушає на штурм святого міста Аламута. У цьому місті вони розраховують знайти нову зброю, яка нібито там виготовляється. Зброї вони не знайшли, але в бою з одним з охоронців принцеси Дестан відвойовує якийсь кинджал, який здатний повертати час назад. Як виявляється пізніше, їхній дядько Нізам саме через цей кинджал і напав на місто. Молодого принца підставляють, нібито на честь перемоги, він подарував королеві накидку, яка була отруєна. І щоб уникнути смерті, Дастану доводиться тікати з міста та намагатися довести свою невинність.

Ван хельсінг (Van Helsing) – Фільми фентезі про магію

Фільми фентезі про магію - ТОП 15
Фільми фентезі про магію – ТОП 15
 • США Чехія 2004

Замикає список найкращих фентезі фільмів “Ван Хельсінг”. За сюжетом фільму секретне товариство відправляє Ван Хельсінга на завдання до Трансільванії, де він має вбити могутнього графа Дракулу. У цій подорожі на допомогу Ван Гельсінгу приходить дівчина, на ім’я Ганна Валері, яка намагається позбавити свою родину багатовікового прокляття, накладеного вампіром.

Дивіться також: Фентезі фільми для вечірнього перегляду

Приємного перегляду!

Прокрутка до верху