Головна сторінка >> Дизайн інтер’єру мансарди
Дизайн інтер'єру мансарди

Дизайн інтер’єру мансарди

Дизайн інтер’єру мансарди – у багатьох будинках мансарда облаштована не так, як того заслуговує. В основному це пов’язано з проблемною архітектурою – нахилами, які для багатьох людей унеможливлюють проєктування цього простору. Однак там, де одні бачать труднощі, інші бачать великі можливості. Перевірте, що може запропонувати дизайнер інтер’єру в цій темі.

Дизайн інтер'єру мансарди
Дизайн інтер’єру мансарди

Облаштування придатного для використання горища

Мансарда не повинна бути приречена функціонувати лише як горище. Якщо світла достатньо, наприклад, завдяки встановленим мансардним вікнам, і його утеплено, то у нас багато можливостей.

Ця унікальна архітектура з успіхом може стати кімнатою для сімейного перегляду фільмів, домашньою бібліотекою або зоною для відпочинку та фізичних вправ. Якщо ми не знаємо, як це зробити, залишмо створення проєкту фахівцям у цій галузі. Можливо, дизайнери виправдають наші очікування.

Цікаво  Дизайн, який рухається: панорамні розсувні системи для сучасного вигляду вашого будинку

Дизайн інтер’єру мансарди

Вдало почати облаштування мансарди можна з використання її характерних елементів. Мова йде про стельові балки, які, якщо набратися сміливості, можна перефарбувати в більш насичений колір – аквамарин, помаранчевий, червоний. Також білий і чорний підкреслять характер цієї кімнати. Використані кольори дозволять віднести, наприклад, марокканський, мексиканський, скандинавський або сучасний стилі.

Якщо в архітектурі мансарди відсутні відкриті стельові балки, нічого не втрачено. Також самі фаски можуть стати цікавим «полотном» для реалізації унікальних проєктів. Перевірмо, наскільки така композиція буде поєднуватися з білою фарбою і червоною цеглою. Спробуймо спроєктувати мансарду не так, як решту будинку.

дизайн

Що ще може порадити дизайнер?

Завдяки тому, що мансарда віддалена від місць повсякденного життя, це ідеальне місце для відпочинку в тиші та спокої.

Цікаво  Ідеї інтер'єру маленької спальні

Для цього ми можемо адаптувати цей унікальний архітектурний простір під бібліотеку. Давайте разом з домочадцями спробуємо побудувати книжкові полиці. Завдяки фаскам вони приймуть первісну форму. Замість традиційних крісел поставимо сучасні шезлонги й світильники в такому ж стилі.

Мансарда також є хорошим місцем для спалень, наприклад, для гостей. З такою ідеєю варто зупинитися на стриманих тонах, наприклад, білому, бежевому або пастельних. Меблі також виберемо прості – в скандинавському стилі. Прикрасьте кімнату аксесуарами більш яскравих кольорів.

Дизайн інтер'єру мансарди
Дизайн інтер’єру мансарди
дизайн
Дизайн інтер'єру мансарди
Дизайн інтер’єру мансарди
дизайн
Дизайн інтер'єру мансарди
дизайн
Дизайн інтер'єру мансарди
дизайн

Дивіться також: Дизайн гостьової кімнати з каміном

Прокрутка до верху