Головна сторінка >> Дорами 2023, які вже можна подивитися
Дорами 2023

Дорами 2023, які вже можна подивитися

Дорами 2023 – у їхньому яскравому візуалі, емоційних акторах, тонкому азійському гуморі, незвичайності сюжетів і, звичайно, у доброті та милості, якій так не вистачає суворим західним кінопродуктам.

2023 щедрий на нові азійські проєкти. Кохання, битви, містика, детективи, божественні сили, привиди, політичні інтриги – на нас чекає неймовірна мозаїка найцікавіших історій із привабливими акторами.

Пропонуємо Вам колекцію кращих дорам, що вже вийшли у 2023 році, з високим рейтингом і неймовірним сюжетом, здатним захопити будь-якого скептика.

Любовна битва (Yeonaedaejeon)

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Е Мі Ран (Кім Ок-пін) – молода адвокатеса, шалена феміністка, яка ненавидить програвати чоловікам. У неї бувають побачення, які вона розглядає, як ще один спосіб переконатися в непривабливості чоловічих звичок.

Нам Кан Хо (Тео Ю) – популярний актор, якого звеличують за доброту та романтику. Насправді він ненавидить жінок і не збирається створювати міцні стосунки. Ці двоє ще не знають, що доля має на них свої плани.

Рекламне агентство (Daehaengsa)

фільми

Корея Південна / 2023

Неймовірно мотивувальна офісна драма, яка торкається багатьох аспектів людських відносин, кар’єрні амбіції, сімейні конфлікти. Цей чудовий фільм у кожній серії показує, як важливо бути собою та прагнути щастя.

Го А-ін виросла у бідній сім’ї, яка не змогла дати своєї дочки освіти. Але завдяки працьовитості, самодисципліні та мріям дівчина досягла чудових висот і стала лідером успішного рекламного агентства.

Її колектив – чудові професіонали зі своїми складними долями. А сама Го не збирається зупинятися на досягнутому, амбітно намічаючи для себе нові вершини.

Кур’єр (Dillibeorimaen) – Дорами 2023

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Легка надприродна дорама з 21-річним актором Юн Чхан-йоном та симпатичною 29-річною Пан Мін-а у головних ролях. З Ен Мін – таксист. У нього є хвора бабуся, борги та машина, залишені вбитою мамою. Поліція ніяк не може знайти злочинця, а борги можуть призвести до того, що хлопець відбере будинок.

Він уперто працює, не надто сподіваючись на щось хороше у своєму житті, і одного разу в його таксі невідомо як виявляється дівчина-примара Джі Хен, яку незрозуміло притягує до хлопця, але вона нічого про себе не пам’ятає. На них двоє чекають неймовірні пригоди між світами живих і мертвих.

Небесний айдол (Seongseureoun aodol)

фільми

Корея Південна / 2023

Захватна з головою фантастична музична історія! Одного разу могутній понтифік Лембріарій, який має божественну силу, під час чергової битви з демонами опиняється на Землі, в тілі молодого хлопця У Ен У, невдалого айдола з групи Wild Animal.

Цікаво  Цікаві дорами Нетфлікс - список найкращих

Хлопці з цього колективу вже три роки на сцені, але не можуть досягти популярності. Опинившись дома айдола, понтифік спочатку поводиться абсолютно непередбачено, не розуміючи, що робити далі. Але він добрий і вільний від багатьох забобонів, і його дивацтва стають поштовхом до шаленої популярності молодих виконавців.

Авторка королеви (Kwinmeikeo)

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Розповідає про двох жінок, здатних змінити світ. Хван До Хі – одна з керівників великої південнокорейської компанії, менеджер зі стратегічного управління, що вміло справляється з будь-якою кризою. Про Ген Сук – адвокат з прав людини, яка 20 років успішно керує кількома рухами з прав людей і заслужила гучну славу захисниці справедливості.

Напередодні виборів мера Сеула О Ген Сук звертається до Хван До Хі, щоб та зробила її справжньою королевою серед суперників і допомогла здобути посаду мера, яка дозволить жінці змінити світ на краще.

Сезон Ккок-ту (Kkotduui gyejeol) – Дорами 2023

фільми

Корея Південна / 2023

Цікавий південнокорейський містичний проєкт із 16 серій від Пек Су-чхана. Передісторія така: колись давно юнак, завзятий у коханні, був перетворений розгніваним божеством у Ккок-ту, жнеця смерті, якому судилося раз на 99 років вселятися в тіло простого смертного, вже приреченого на смерть, і вбивати поганих людей.

Чергове вселення вийшло не дуже вдалим – прямо на очах Хан Ге Чжоль, енергійної дівчини-лікаря, Ккок-ту опиняється в тілі її колеги Ду Чжин Ву, що тільки-но зістрибнув з даху. Ошалена Чжоль намагається розібратися в містичному воскресінні Чжина, а той раптово починає відчувати до неї серйозні почуття, підозрюючи, що за цією тягою криється якась таємниця.

Паперовий місяць (Jongidal)

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Втомившись від байдужого чоловіка, даремних спроб завести дитину та одноманітних турбот по будинку, домогосподарка Ю І Хва влаштовується працювати в банк.

Вона допомагає людям похилого віку, які починають безмежно їй довіряти. Вона зустрічає чоловіка, який дарує їй нову пристрасть, спостерігає за відносинами оточуючих і одного разу отримує можливість привласнити гроші багатого клієнта.

Світлий попіл місяця (Chang Yue Jin Ming)

фільми

Китай / 2023

Китайська дорама б’є рекорди популярності вже після випуску перших серій. Світ занурений у темряву та хаос, гине під жорстким правлінням демонів. Старійшини людей відправляють на 500 років у минуле дівчину, на ім’я Лі Сусу, щоб вона вбила повелителя демонів, поки він перебуває у смертному вигляді.

Новий вигляд Лі в минулому – Е Сіу, дочка генерала, яка виходить заміж за могутнього принца Тань Тайцзіня. Саме Таню доведеться стати ватажком демонічних орд у майбутньому. Знаючи, в чому її місія, Лі несподівано відкриває інший бік Тайцзіня, сумного чоловіка з пораненою душею.

Священне розлучення (Sinseonghan ihon) – Дорами 2023

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Чо Син У, успішний професор музики в Німеччині, якось кидає кар’єру піаніста та повертається на батьківщину, де перекваліфікується на шлюборозлучного адвоката. Він береться за найскладніші справи, намагаючись досягти балансу між претензіями обох сторін і залагодити всі розбіжності.

Підтримують його два найкращі друзі дитинства, Чан Хен Гин і Чо Джон Шик, які постійно поруч і не дають головному герою впадати у відчай. Сюжетна лінія дружби – найчарівніша окраса цього захватного серіалу.

Наша квітуча молодість (Cheongchunwoldam)

фільми

Корея Південна / 2023

Цікаво  Нові цікаві Китайські дорами 2023

Чарівний фентезійний серіал в історичному антуражі, що розкриває перед нами таємничу історію прокляття, вбивства та кохання на тлі мальовничої та вишуканої культури середньовічної Кореї.

Сором’язлива і ніжна Мін Дже І готується волею сім’ї вийти заміж за радника і має намір стати йому доброю дружиною. Але за кілька днів до весілля її родину вбито, а саму дівчину звинувачують у цьому злочині. Вона змушена просити захисту у принца Лі Хвана жорстокого правителя, і він обіцяє помилування в обмін на її допомогу зі зняття прокляття, яке тяжіє над принцом уже багато років.

Королева масок (Gamyeonui yeowang)

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Таємничий та видовищний південнокорейський трилер «Королева масок». У центрі сюжету чотири чудові жінки, які були замішані в одному вбивстві 10 років тому.

Три з них уникли покарання та засудження, поклавши провину на четверту, Го Ю На, через що вона була змушена втекти до США. Але тепер Ю На повертається, щоб помститися, знайти свою втрачену дочку і відновити справедливість. Неймовірні інтриги, несподівані повороти сюжету та нескінченні таємниці, що затягують, додаються.

Викрадач: Зберігач скарбів (Seutilleo: ilgop gaeui joseontongbo) – Дорами 2023

фільми

Корея Південна / 2023

Південнокорейський пригодницький трилер розповідає про загадковий і невловний злодій Скунса, який поєднується з таємничою командою «Карма», яка бореться проти викрадачів культурних цінностей.

Водночас у державного службовця Хван Де Мена починаються проблеми, коли його підозрюють у зв’язку з цим Скунсом. Хван – сирота, який втратив батьків в аварії, але він шанує свого батька-археолога і пишається тим, що може боротися за повернення до країни історичних та культурних скарбів.

Оазис (Oasiseu)

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Чудова історична дорама про події 80-х років у Південній Кореї. Дія охоплює 10 років, наповнених бурхливими подіями та народними хвилюваннями. У центрі сюжету двоє друзів з маленького містечка Чолла – син багатої сім’ї Чхве Чоль і бешкетної Ду Хак з простих селян.

Різниця в соціальному становищі не заважає їм бути добрими друзями, однак у їхніх стосунках чимало суперництва, яке загострюється, коли в школі з’являється мила дівчина Про Чжон Шин, яку закохуються обидва хлопці. Через кілька років вони опиняються по різні боки барикад, а Шин страждає, не в змозі вибрати одного з них.

Подвійна дикість (Song Dueat Lueat Diao Kan)

фільми

Таїланд / 2023

Дорама з Тайланду, яка розповідає сувору гостросюжетну історію про непримиренне протистояння 2 рідних братів. Пакорн і Павін – двоє синів китайської торгової родини. Батько не надто балує першого, який народився в невдалий рік, віддаючи всю свою турботу Павину.

І ось одного разу нелюбий Пакорн пов’язується зі злодієм, після чого його звинувачують у злочині та виганяють із родини. Другий намагається впоратися із суперечливими почуттями. Вірність до сім’ї вимагає від нього зречення брата, але любов до нього змушує шукати інший вихід…

Мозковий штурм (Dunoe gongjo) – Дорами 2023

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Цікавий науковий серіал розповідає про трьох ексцентричних героїв, які об’єдналися, щоб розплутувати складні злочини. І «Мозковий штурм» для них аж ніяк не фігуральний вираз!

Доктор Сін Ха Ру – учений-нейрохірург, який, досліджуючи мозок злочинця, може багато сказати про його мотиви та обставини життя. Поліційний Гим Мен Се – непідкупний детектив, похмурий альтруїст, який зовсім не довіряє лікареві. Між цими двома диваками намагається зберегти серйозність і свідомість капітана поліції Сіль Со Чжон, яка володіє навичками гіпнозу.

Цікаво  Найкращі корейські серіали Нетфлікс - ТОП 15

Ми чужі один одному? (Nami Doel Su Isseulkka?)

фільми

Корея Південна / 2023

Головна героїня цієї дорами – жінка-адвокат, на ім’я О Ха Ра, справжній майстер шлюборозлучних процесів. Вона сама нещодавно зазнала фіаско в особистому житті, несподівано для оточуючих, розлучившись зі своїм чоловіком і колегою Гу Ин Бомом.

Доля дає цій парі ще один шанс, зіштовхуючи їх у роботі над однією гучною справою. Їм належить об’єднати професійні зусилля і розібратися в особистих відносинах, які, як виявилося, жодної крапельки не охолонули.

Прискорений курс романтики (Ilta seukaendeul)

Дорами 2023
Дорами 2023

Корея Південна / 2023

Любовний роман у сфері приватної освіти, з гумором, яскравими емоціями та неординарним сюжетом. Чхве Чі Йоль – популярний вчитель математики, який перетворює свої уроки на видовищні шоу. Слава запаморочила йому голову, зробивши зі вчорашнього мрійника справжнього байдужого циніка.

Але одного разу він зустрічає Нам Хен Сон, колишню спортсменку та власницю маленького ресторанчика, яка допомагає своїй племінниці готуватися до іспитів в університеті. Незламна воля жінки проникає в серце колючого Чі Ёля. Крім основної сюжетної лінії у серіалі вистачає інтриг, сімейних драм, колоритних персонажів та детективної складової, а жанр плавно змінюється від мелодрами до трилера.

Знаменитість (Selleobeuriti) – Дорами 2023

фільми

Корея Південна / 2023

На що здатна людина у пошуках слави і як змінюється її життя під дією широкої популярності? Про це розповідає південнокорейська дорама «Знаменитість». З А Рі – дівчина з багатої сім’ї, якій життя підкинуло шанс стати знаменитістю. Вона без вагань використовує цю можливість та поступово усвідомлює, скільки жорстких правил накладає популярність.

Навколо неї розвертаються долі інших знаменитостей, багатьом з яких не до вподоби вискочка С. Крім шанувальників у відомих людей чимало заздрісників, а за блискучим фасадом слави часто ховаються зруйноване щастя, хвороби, трагедії та самотність.

Кохання під час зорепаду (Xing Luo Ning Cheng Tang)

Дорами 2023
Дорами 2023

Китай / 2023

Ще одна чарівна дорама родом із Китаю. На тлі чудової музики розгортається історія двох принцес-близнючок Е Тань та Цін Куй, чия доля визначена з самого дитинства. Старша заручена із правителем Небес, а молодшу віддають у клан Демонів.

Коли сестрам виповнюється 18 років, вони готуються до подорожі у володіння наречених. Однак через безглуздий випадок їх плутають і відправляють у протилежні клани. Праведна «наречена Небес» виявляється каменем спотикання в клані демонів, що суперничає, а химерна «Демониця-консорт» шокує своєю поведінкою благочестиві Небеса.

Боро! Дебора (Bo Ra! Deborah)

фільми

Корея Південна / 2023

Захоплююча та трохи сумна дорама – збірка справжніх історій розлучень та зароджень нових почуттів. Головна героїня – Ен Бо Ра, яка написала бестселер про любовні стосунки, консультант із романтики, яка власні стосунки не змогла вибудувати, отримавши несподіваний удар у спину.

Лі Су Хек намагається забути своє минуле кохання, чого йому ніяк не вдається. Бо Ра його шалено дратує своїм позитивом і самовпевненістю, але несподівано він починає відчувати до неї потяг. А навколо цієї пари розгортається безліч романтичних ситуацій з іншими людьми, наповнюючи серіал активною і захоплюючою дією.

Дивіться також: Цікаві дорами Нетфлікс – список найкращих

Прокрутка до верху